X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pozytywne testy owulacyjne od 21 dnia cyklu
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne od 21 dnia cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy uważacie że test owulacyjny jest pozytywny?
    https://zapodaj.net/f135751df2bd3.jpg.html

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 😀 wrote:
    Czy uważacie że test owulacyjny jest pozytywny?
    https://zapodaj.net/f135751df2bd3.jpg.html

    Oj tak bardzo pozytywny ❤️ trzymam kciuki ✊🍀

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 11 lutego 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie podobnie z tym że cykl wygląda na bez owulacyjny temperatury są dość niskie ale nigdy nie były zbyt wysokie. 19 i 20 dc miałam pozytywne testy owu później negatywny i od wczoraj 24 dc i dziś 25 dc pozytywne. Dodam zdjęcie z dziś bo może się mylę ale nie wiem co jest grane https://naforum.zapodaj.net/7a16f99dcdad.jpg.html

  • Aliaa96 Koleżanka
    Postów: 115 8

    Wysłany: 17 lutego 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanie odnośnie mierzenia temp. I moze mi pomożecie, mierze temp od tego cyklu. Prosze powiedzicie mi gdzie najlepiej mierzyć temp. Pochwa czy usta. ???
    W pochwie otrzymuje sie 37 po pdzebudzeniu
    A w ustach 36.5 do 37.7

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 lutego 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliaa96 wrote:
    Witam mam takie pytanie odnośnie mierzenia temp. I moze mi pomożecie, mierze temp od tego cyklu. Prosze powiedzicie mi gdzie najlepiej mierzyć temp. Pochwa czy usta. ???
    W pochwie otrzymuje sie 37 po pdzebudzeniu
    A w ustach 36.5 do 37.7

    Lepiej w pochwie,bo usta jak masz np w nocy otwarte to tempka może być niższa,a w pochwie nie😉jest bardziej miarodajna.Ja mierzyłam kilka cykli w ustach,a od tego w pochwie i tak,tam jest wyższa o ok.0,5stopnia.
    A który dzień cyklu masz że aż 37stopni?

  • Aliaa96 Koleżanka
    Postów: 115 8

    Wysłany: 17 lutego 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Lepiej w pochwie,bo usta jak masz np w nocy otwarte to tempka może być niższa,a w pochwie nie😉jest bardziej miarodajna.Ja mierzyłam kilka cykli w ustach,a od tego w pochwie i tak,tam jest wyższa o ok.0,5stopnia.
    A który dzień cyklu masz że aż 37stopni?

    W pochwie dziś mialam 37.1, 26 dc
    A w ustach 36.4

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 lutego 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliaa96 wrote:
    W pochwie dziś mialam 37.1, 26 dc
    A w ustach 36.4

    No to tempka ładna,ile dni po owu?Tak,jak już napisałam,bardziej miarodajna jest w pochwie.

  • Aliaa96 Koleżanka
    Postów: 115 8

    Wysłany: 18 lutego 2020, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    No to tempka ładna,ile dni po owu?Tak,jak już napisałam,bardziej miarodajna jest w pochwie.
    Owu byla miedzy 15 dc a 18 dc, 15 dc test owu wyszedl pozytywny dwie mocne kreski, i uzywam tez mikroskop owulacyjny i również byly paprotki, dzis temp 37.0 27dc

  • Aliaa96 Koleżanka
    Postów: 115 8

    Wysłany: 22 lutego 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zrobiłam dziś bete HCG wynik to 0.583 .

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ