X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Progesteron wyniki proszę o pomoc
Odpowiedz

Progesteron wyniki proszę o pomoc

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym DC jesteś i ile po ovu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 09:04

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    A w którym DC jesteś i ile po ovu ?
    30dc, a po owulacji technicznie 9 dzień a w praktyce kto to wie.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    30dc, a po owulacji technicznie 9 dzień a w praktyce kto to wie.

    No to wcale sie niw rozwiały bo testy lubią później wychodzić ;)
    Jesli chcesz wiedzieć wcześniej to lepiej będzie jak pójdziesz do laboratorium na zbadanie poziomy bhcg z krwi. Tam szybciej i dokładniej wychodzą niz domowe testy które są mniej czułe.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    30dc, a po owulacji technicznie 9 dzień a w praktyce kto to wie.

    No to masz długie cykle i nie wyjdzie ci tak szybko test ;-) wynik progesteronu ładny i ovulka była. Teraz czekać kilka dni na testowanie.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poprzednim razem pokazało cień w 12 dniu cyklu dopiero, więc za wczesnie zrobiłaś test moim zdaniem, powtórz za parę dni :)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jesli moj progesteron 8dpo byl ok. 15 to to wskazuje jednoznacznie ze owulacja byla? Bo slyszalam ze jesli chodzi o temp to czasami pomimo wzrostu owulki nie bylo, a jak to jest z progesteronem?

    10.09.2019 Marcel
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny, czy jesli moj progesteron 8dpo byl ok. 15 to to wskazuje jednoznacznie ze owulacja byla? Bo slyszalam ze jesli chodzi o temp to czasami pomimo wzrostu owulki nie bylo, a jak to jest z progesteronem?

    Progesteron rośnie po owulacji. Jesli nie byłoby owulacji to nie urósłby do,takiego wyniku. Także no-była na pewno ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po potwierdzonym monitoringu i 100 % ovulacji miałam progesteron 7 dpo na poziomie 11.47

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no to bardzo sie ciesze. A co mowi prolaktyna 59 (nie wiem co to za numerek przy prolaktynie) z wynikiem 349,7 ulU/ml robiona tego samego dnia?
    Nie mialam mozliwosci zrobic jej w 1 fazie cyklu wiec nie wiem jak tam sie to przedstawia, ale chodzi mi o to czy np. Tym wynikiem moge cos wysugerowac odnosnie 1 fazy? Czy np. Nie jest za wysoka ?

    10.09.2019 Marcel
  • frankapzn Przyjaciółka
    Postów: 104 86

    Wysłany: 4 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co myśleć....mam cykle 29 dniowe w tym cyklu robiłam testy owulacyjne,były starania o malucha i wielka nadzieja. W 15 dniu cyklu test wyszedł pozytywny. 7 dni później zrobiłam progesteron żeby sprawić czy była owulacja i wynik wyszedł ponad 15. dziś nagle 5 dni przed planowanym okresem mam palamienia i kłucie w pachwinie wiec pewnie idzie @... czy to może być jednak wina niskiego progesteronu?
    Dodam że niestety ale już raz poroniłam i mam Hashimoto (hormony tarczycowe w normie)

    Ona :33 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai
    On: 38 🧡wszystkie badania ok
    Kariotypy ok
    Badanie AZF/CFTR ok
    6 lat starań 1 poronienie
    Pocztą stymulacji 12.2023 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉
    01.24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚🥚🥚12 dobrej jakości 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭😭😭
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 4 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz niskiego progesteronu tylko w normie:) po prostu "nie pykło" w tym cyklu i zaczał progesteron spadac datego zauważyłaś plamienie bo zaczyna sie okres

  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 4 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten wynik progesteronu świadczy ze owulacja była :) a to jest ważne :)

  • frankapzn Przyjaciółka
    Postów: 104 86

    Wysłany: 4 października 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    ten wynik progesteronu świadczy ze owulacja była :) a to jest ważne :)
    dzieki za odpowiedź:) a czy to normalne ze pomimo plamiec utrzymuje sie wysok temperatura? ponad 37 od kilku dni?

    Ona :33 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai
    On: 38 🧡wszystkie badania ok
    Kariotypy ok
    Badanie AZF/CFTR ok
    6 lat starań 1 poronienie
    Pocztą stymulacji 12.2023 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉
    01.24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚🥚🥚12 dobrej jakości 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭😭😭
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 5 października 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze masz jakiś stan zapalny w organizmie dlatego masz temperaturę podwyzszoną. Musisz zaobserwowac czy jak sie @ rozwinie temperatura ci spadnie bo plamienie to jeszcze jest poprzedni cykl. Czasem temperatura spada np w drugim dniu @ zalezy od organizmu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam zawszs plamienia przed @ i wysoką temp Albo spadała dzień przed @ albo do 2 dnia @ Jakby bez związku było Obserwuj następne cykle Jak w ogóle nie spadnie to trzeba wziąć pod uwagę infekcje

  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 8 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Robiłam dziś badanie progesteronu i wynik wyniosi 34,31ng/ml w 21 DC i 7 dni po ow.Czy to znaczy że taki wynik mówi ,że ten dzień szczytowy był.Prosze o interpretację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 13:58

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 8 października 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest piękny progesteron ciążowy :) czy starasz sie o dziecko? jakie masz temperatury?

  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 8 października 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    to jest piękny progesteron ciążowy :) czy starasz sie o dziecko? jakie masz temperatury?
    Jestem po sierpniowym poronieniu,jest to mój pierwszy cykl od straty i stwierdziłam ,że nie ma na co czekać tylko trzeba odrazu wziąć się za ponowne starania . Temperatura jest podwyższona od 3 dni 36,8 -36,9 zobaczymy za kilka dni czy nie zacznie spadać.

    Desire87 lubi tę wiadomość

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Ja staram się już 4 cykl po poronieniu,obecnie przyjmuje clo,dziś jest 4 dpo chciałabym zapytać,jaki wynik świadczy o przebytej owulacji? Będe w piątek badać proga bo już drugi cykl na clo i jak narazie ciąży nie ma ....

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 11 października 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 14dc miałam podany Pregnyl i dzis 20dc zrobilam wynik progesteronu wynosi 56,84 ng/ml co myślicie? Pewnie pregnyl miał wpływ na ten wynik...w poprzednim cyklu niestymulowanym wyniósł 19,18ng/ml również w 20dc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 22:52

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ