X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest za niska :). Trzeba czekać :).

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam prośbę, zerkniecie na mój wykres? Owulacja była tak jak wyznaczył program 13.01 czy dopiero 16.01?
    Bo nie wiem czy jest jeszcze nadzieja 2 tym cyklu

    f1d9680377.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Hej, mam prośbę, zerkniecie na mój wykres? Owulacja była tak jak wyznaczył program 13.01 czy dopiero 16.01?
    Bo nie wiem czy jest jeszcze nadzieja 2 tym cyklu
    Is a
    Ja bym się zastanawiała nad 15.01.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to też niedobrze...

    f1d9680377.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program wyznacza Ci ovu biorąc pod uwagę temp.śluz.(np Jeżeli jesteś chora to temp.może być zaburzona).też bym obstawała przy tym 15.Jeżeli chcesz być pewna kiedy masz ovu to albo monitoring lub testy ovu.

    ignite
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem, tylko w tym cyklu już sie owulacji po prostu nie spodziewalam

    f1d9680377.png
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny możecie spojrzeć na mój wykres? zastanawiają mnie temperatury w fazie lutealnej. poza jedną cały czas mam 36,48. owu potwierdzona na usg. od miesiąca biorę witaminę b6 i magnez bo bardzo mnie piersi bolały, plamiłam i miałam coraz krótsza fazę lutealną. zastanawiam się czy witamina i magnez nie mają czasami wpływu na taki rozkład temperatur.

    zem3i09k945lhtw9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć kiedy była dokładnie owulacja? Bo podobno była, ale ja nie jestem jeszcze biegła w interpretacji i tam nic nie widzę :) link do zdjęcia http://oi66.tinypic.com/b6q9ug.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madamered wrote:
    Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć kiedy była dokładnie owulacja? Bo podobno była, ale ja nie jestem jeszcze biegła w interpretacji i tam nic nie widzę :) link do zdjęcia http://oi66.tinypic.com/b6q9ug.jpg

    ok. 47dc być może, dokładnie na podstawie wykresu nie da się tego stwierdzić...zawsze masz takie długie cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 16:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    ok. 47dc być może, dokładnie na podstawie wykresu nie da się tego stwierdzić...zawsze masz takie długie cykle?

    Jako nastolatka miałam bardzo długie (zdiagnozowane pco), byłam 7 lat na anty więc nie wiem nic. Później zaszłam w ciążę od razu po odstawieniu anty, ale poroniłam, zabieg 1.12 Teraz właśnie czekam na pierwszą miesiączkę po zabiegu no i jej nie widać i jestem ciekawa o co chodzi. No, ale jak mówisz, że może ten 47 dzień, to do końca miesiąca może jeszcze się pojawić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 16:34

  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam szanse?? wiem ze szansa zawsze jest ..ale ja juz wariuje... 3 dni do @ ...8e4e29eae0489cdbb69540e8f03dfd37.png

    Czekając na Ciebie...
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca sie 88 wrote:
    dziewczyny mam szanse?? wiem ze szansa zawsze jest ..ale ja juz wariuje... 3 dni do @ ...8e4e29eae0489cdbb69540e8f03dfd37.png
    Zrób jeszcze raz test lub bete, wtedy będziesz wiedzieć na 100%.U mnie w poprzednim cyklu też były wysokie temp. i nic z tego, miałam dzień spóżnienia.U Ciebie może być ciąża,(chociaż temperatura jest taka sobie,ale czytałam że każda z nas ma inny organizm i może temp. być inna)widzę że serduszkowałaś w dniu przypadającym na ovu,(dodatni test),więc trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2018, 09:24

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknijcie na wykres możliwe że owulacja w 10dc była?

    www.youtube.com/watch?v=jawcJUn62wI

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e2c89d3c347e93caee72f1ed4fea544a.png

  • Kaka1 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .Dziewczyny pomóżcie mi zrozumieć ten wykres

    Kaka1
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz udostępnić wykres

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka1, póki co wygląda na bezowulacyjny. Ta niska temp. pewnie była czymś zaburzona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Mam prośbę, zerkniecie na mój wykres i testy owulacyjne?
    Ból owulacyjny był temperatura również, tylko te testy jakieś takie słabe, pierwszy raz je używam i nie wiem co myśleć.
    Dziękuję i pozdrawiam :)

    https://zapodaj.net/068d78c7eb70d.jpg.html

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisały o tych testach że one pokazują bladą kreskę,też w poprzednim cyklu je miałam i też jak u Ciebie pokazywały.Ten z dzisiaj to odbarwiony jest.Te z wczoraj to miały ciemniejszą kreskę od pozostałych.A wykres może Ci się zmienić bo masz linię przerywaną.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Przed chwilą powtórzyłam test i nie ma śladu drugiej kreski.

‹‹ 815 816 817 818 819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ