X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów TEMPERATURA A CIAZA?
Odpowiedz

TEMPERATURA A CIAZA?

Oceń ten wątek:
  • PaulaKr Debiutantka
    Postów: 10 24

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa w mierzeniu temperatur, od owulacji temperatura utrzymywala sie 37.5 a dzisiaj (7 dni po owulacji) 37.3. Slyszalam ze podczas implantacji temperatura moze spasc, ale nie wiem czy to prawidlowe info :) ktoras cos wie na ten temat?

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 1 lutego 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    czarna_ma, chociaż wiem, że to nie łatwe, trzeba cierpliwie czekać :). Wykres wygląda obiecująco póki co.

    Tak też myślałam, no nic będę czekać ale dziś chyba zatestuje bo zwariuje...

  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej A co sądzicie o moich wykresach i tym co napisałam w 10 stronie?

    Angel27
  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 1 lutego 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możecie mi odpisać co myśleć

    Angel27
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie piłam nigdy żadnych specyfików,więc nie odpowiem Ci na to pytanie.

    ignite
  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z wykresem wygląda obiecująco czy nie bardzo i jak się ma to do braku objawów przed @ . Piersi mnie nie bolą czasami coś poboli w dole brzucha ale jest ok

    Angel27
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może że nie masz objawów @ to skutek picia tego specyfiku.Poczytaj na necie może coś pisze o nim.A co do wykresu jest ok, temp. utrzymuje się wysoko,musisz czekać.

    ignite
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres wygląda obiecująco, jak w dniu @ temperatura ciągle się utrzymuje na wyższym poziomie, ale wtedy najczęściej robi się test i wiadomo, czy się udało czy nie. Wcześniej to jest tylko gdybanie. Wykres może wyglądać super, a w dniu @ temperatura spada na łeb na szyje i tyle było z super wykresu. Wykres ma Ci tylko dać informację na temat owu, czy i kiedy mnniej więcej była. Ewentualnie jeśli jest jakiś wyjątkowo dziwny, trudny w interpretacji i taki powtarza się w kolejnych cyklach, to można wtedy założyć, że jest to spowodowane jakimiś problemami hormonalnymi i rozpocząć diagnostykę w tym kierunku. Ale to czy się zaszło w ciążę czy nie, tego się z wykresu wyczytać nie da. Niestety.

    Co do objawów, to ja już miałam całe spektrum objawów przed @, i brak objawów również i nie jestem w ciąży. Jaki z tego wniosek? Że na objawach też nie ma co się opierać. :)

    czarna_ma, Hugolina87, Netka96, Ulv15 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 1 lutego 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie ma nic o tym konkretnie więc sama nie za bardzo wiem co czytać. Nigdy wcześniej nie miałam tak że nic mnie nie bolało aż tu nagle taka zmiana zobaczymy. To na czym sie opierać? Mam nadzieję że to jednak ciaza i że się udało

    Angel27
  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 2 lutego 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic z tego nie będzie temperatura spadła z 37 na 36.8 więc sądzę to już przed @. A tak się cieszyłam chyba cos jest nie tak

    Angel27
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 3 lutego 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie. Ja dopiero zaczęłam i nie mam tyle doświadczenia co Wy:)
    Mianowicie chodzi o to, że zmierzyłam temperaturę termometrem owulacyjnym i pokazał 36.96, a rtęciowym 37.2
    I któremu tu wierzyć :)?

    mkwia
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel27 wrote:
    Chyba nic z tego nie będzie temperatura spadła z 37 na 36.8 więc sądzę to już przed @. A tak się cieszyłam chyba cos jest nie tak
    I jak?,widzę że tempka odbiła,może jeszcze nie wszystko stracone

    ignite
  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny temperaturka dzisiaj skoczyla znowu na 37 stopni o 7 godz czyli może jest szansa co myślicie?

    Angel27
  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignite powiem Ci w poprzednim cyklu jak miałam spadek to był już tylko spadek nie było wzrostu więc może coś jest na rzeczy piersi lekko mnie kuja po boku tylko czasami więc sama jestem ciekawa

    Angel27
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też jestem tu nowa i to 1 cykl, w którym mierzę temperaturę i pierwszy po odstawieniu Jasminelle. Termometr owulacyjny. Myślicie, że coś się mogło wydarzyć? ;)

    24047308f5c9d5e19bbe6fb5c42c4815.png

  • PaulaKr Debiutantka
    Postów: 10 24

    Wysłany: 8 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień przed planowanym okresem, temperatura dalej 37.5 i dużo śluzu. Nie moglam sie powstrzymac, zrobilan test ale narazie nic :D zobaczymy juz niedlugo

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 8 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaKr wrote:
    Dzień przed planowanym okresem, temperatura dalej 37.5 i dużo śluzu. Nie moglam sie powstrzymac, zrobilan test ale narazie nic :D zobaczymy juz niedlugo
    A możesz udostepnisz wykres?

    ignite
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 8 lutego 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Witajcie co myślicie? nie mam jakoś takich objawów jak w pierwszej ciązy, temp w innych cyklach była różna ta raczej trzyma się na jednym poziomie
    2f1776febae4861e34151eb9bdf77d2f.png
    Widzę u Ciebie się udało. Gratuluję

    ignite
  • PaulaKr Debiutantka
    Postów: 10 24

    Wysłany: 8 lutego 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    A możesz udostepnisz wykres?

    Ignite noestety nie prowadzilam wykresu na ovufriend, tylko na innej aplikacji. Ale przed owulacja temperatura byla w granicach 36.3 - 36.5 w dniu owulacji 37 i pozniej wzrastala i utrzymuje sie 37.5

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 8 lutego 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaKr wrote:
    Ignite noestety nie prowadzilam wykresu na ovufriend, tylko na innej aplikacji. Ale przed owulacja temperatura byla w granicach 36.3 - 36.5 w dniu owulacji 37 i pozniej wzrastala i utrzymuje sie 37.5
    Temperatura ciała kształtuje się na różnym poziomie u każdej kobiety. Jednakże, zawsze temperatura utrzymuje się na niższym poziomie przed owulacją, w trakcie owulacji wzrasta, a następnie utrzymuje się na wysokim poziomie przez kolejne 10-16 dni, by znowu spaść z początkiem kolejnej miesiączki. Wzrost temperatury po owulacji utrzymuje się na skutek działania progesteronu. Jeśli w cyklu dojdzie do poczęcia temperatura pozostanie na wyższym poziomie.

    ignite
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ