X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów TEMPERATURA A CIAZA?
Odpowiedz

TEMPERATURA A CIAZA?

Oceń ten wątek:
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 18 lutego 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy dzis znowu obidzilam sie o 3:30 na siku i mialam temperature 36.1 i zasnelam i teraz wstalam i zrobilam 36.9 a wczoraj poszlam spac o 23 czyli po 4 godzinach spania mialam 36.1 a od 3 :30 czyli pp 5 godzianach spania mam 36.9 ktora temperature brac pod uwage? Mozliwe zebym miala w 10 i 11 dc spadek temepraury?

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika83 wrote:
    :) ok. Wstrzymaj sie za tem i czekam na info czy sie udało :)))
    Robiłam dziś rano.. negatywny. Tylko zastanawiam się czy to nie było może ciut za wcześnie.. 22 I 23 dc wyszły pozytywne testy owu. A dziś jest 34 dzień cyklu. Czy mogło to być za wcześnie?

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ładny skok- znaczny o 0,6, ale dziś 4 dpo mam spadek o 0,3... oczywiście nie doszło do bazowej..
    owulacja 16 Dc (cykle 28) potwierdzona monit kilkudniowym + testy LH i objawy.
    Martwi mnie ten spadek :(

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Robiłam dziś rano.. negatywny. Tylko zastanawiam się czy to nie było może ciut za wcześnie.. 22 I 23 dc wyszły pozytywne testy owu. A dziś jest 34 dzień cyklu. Czy mogło to być za wcześnie?

    Mogło być za wcześnie. Zależy kiedy serduszkowałaś

    mkwia
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 18 lutego 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zależy też kiedy nastąpiło zagnieżdzanie(szacuje się że trwa od 6 do 12 dni)

    ignite
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowalam przed 21 jak i 23 (oczywiście wcześniej tez) Ale te daty są najbliżej owu. Kiedy ewentualnie zrobić kolejny test ? Piersi mam wrażliwe na dotyk. Temperatura się utrzymuje nadal. Wariuje chyba...

    Paulaa95
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Serduszkowalam przed 21 jak i 23 (oczywiście wcześniej tez) Ale te daty są najbliżej owu. Kiedy ewentualnie zrobić kolejny test ? Piersi mam wrażliwe na dotyk. Temperatura się utrzymuje nadal. Wariuje chyba...
    Jeśli serduszkowałaś okolo tych dni a zagnieżdzenie nastąpiło okolo nawet 6 dni po to zdecydowanie za wcześnie. Ja bym jednak poczekala dłużej.jeszcze jakis tydzień. Nie stresuj się. Nic to nie da. Ja tez tak mam:)
    Dziś znow snilo mi sie , ze robiłam test ciążowy i był pozytywny. Zrobiłam dzis rano i jedna kreska :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 15:28

    mkwia
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika83 wrote:
    Jeśli serduszkowałaś okolo tych dni a zagnieżdzenie nastąpiło okolo nawet 6 dni po to zdecydowanie za wcześnie. Ja bym jednak poczekala dłużej.jeszcze jakis tydzień. Nie stresuj się. Nic to nie da. Ja tez tak mam:)
    Dziś znow snilo mi sie , ze robiłam test ciążowy i był pozytywny. Zrobiłam dzis rano i jedna kreska :(
    Oj nie wiem czy wytrzymam tyle.. A ty kiedy masz okres I kiedy miałaś ovu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 15:38

    Paulaa95
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Oj nie wiem czy wytrzymam tyle.. A ty kiedy masz okres I kiedy miałaś ovu?
    U mnie to wielka zagadka ponieważ odstawiłam tabletki i jest to mój pierwszy miesiąc bez nich. Robiłam testy owulacyjne i wyszło że ovu mialam 14 15 I 16 ale później , robiąc dalej te testy wyszlo, że to był jednak 21dc. Zrobilam dziś test, bo okresu nadal nie mam ,ale po odstawieniu moge nie mieć tak szybko.

    mkwia
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to współczuję bo zanim organizm się ogarnie to minie.. też przez to przechodzilam.. najlepiej idź do lekarza to ci da duphaston na wywołanie.

    Paulaa95
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    O to współczuję bo zanim organizm się ogarnie to minie.. też przez to przechodzilam.. najlepiej idź do lekarza to ci da duphaston na wywołanie.
    A Ty ile dochodziłaś do siebie po odstawieniu?

    mkwia
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co już nie pamiętam ale bankowo 3 4 miesiące. Np. Mój lekarz mówi, że po dłuższym braniu to nawet po roku czasu organizm może w którymś cyklu zeswirowac bo będzie chciał tabletki. To tak jak u osoby uzależnionej. Tak mi to tłumaczył

    Paulaa95
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 lutego 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Wiesz co już nie pamiętam ale bankowo 3 4 miesiące. Np. Mój lekarz mówi, że po dłuższym braniu to nawet po roku czasu organizm może w którymś cyklu zeswirowac bo będzie chciał tabletki. To tak jak u osoby uzależnionej. Tak mi to tłumaczył
    Ja bralam jakieś 1.5 roku. Trochę sie boje , że coś pójdzie nie tak, Ale ja niestety zawsze martwię się na zapas

    mkwia
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często babeczki zachodzą bardzo szybko w ciążę po tabletkach

    Paulaa95
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Często babeczki zachodzą bardzo szybko w ciążę po tabletkach
    Wiem:) ale ja nawet okresu nie mam. Powinien być w czwartek ( gdybym brała tabletki oczywiście) nawet nic mnie nie boli na okres.

    mkwia
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wiadomo. Dlatego udaj się do lekarza po tabletki na wywołanie. To najlepszy I najszybszy sposób.

    Paulaa95
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 18 lutego 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika83, skoro test owu wyszedł Ci w 24 dc, to owulacja najprawdopodobniej była (o ile w ogóle) 25 dc, więc to normalne, że nie masz jeszcze @, bo de facto to dopiero 7. dzień po owu. Ja bym poczekała jeszcze tydzień i zobaczyła czy przyjdzie @. Wykres też potwierdza owu w tym 25. dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 19:14

    Ika83 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) czy jeśli temperatura nie podskoczyła po domniemanej owulacji, to znaczy, że do owulacji nie doszło?
    Nigdy mi się jeszcze to nie zdarzyło... 14-15 powinno dojść do owulacji, ale do dzisiaj temp nie drgnęła. Ostatnie 10 dni mam bardzo stresujące, czy to mogło zaburzyć owulację?

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    Cześć Dziewczyny :) czy jeśli temperatura nie podskoczyła po domniemanej owulacji, to znaczy, że do owulacji nie doszło?
    Nigdy mi się jeszcze to nie zdarzyło... 14-15 powinno dojść do owulacji, ale do dzisiaj temp nie drgnęła. Ostatnie 10 dni mam bardzo stresujące, czy to mogło zaburzyć owulację?

    Wydaje mi się, że tak. Owulacja mogła się przesunąć. Ewentualnie- nawet zdrowa kobieta w ciągu roku może mieć 1lub 2 cykle bezowulacyjne.

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    Paulaa95
  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzeiewczyny spojrzcie prosze na moj wykres .
    Mam jutro termin miesiaczki a zaczelam dzisiaj plamic choc temperatura nie spadla . Martwie sie

    https://ovufriend.pl/graph/dd0d39c6926a02b0645e0d74bc819122

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ