X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

temperaturka

Oceń ten wątek:
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem świeżaczkiem :) dziś założyłam konto i zaczęłam mierzyć temperaturkę.... z racji tego że mam dwa miesiące urlopu postanowiłam że mają godziną na mierzenie będzie 9.00 i tu pojawia się moje pytanie do Was moje drogie: Jutro o 2 w nocy wyjeżdżam z mężem więc kiedy powinnam zmierzyć temperaturke??? będę wdzięczna za pomoc

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturkę mierzy się minimalnie po 3 godzinach snu. Więc jeśli prześpisz conajmniej 3 h to już możesz zmierzyć. Najlepiej jak sie obudzisz gdyż np wieczorna może się różnić.

  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 1 lipca 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dziekuję Ci bardzo :)

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z tym portalem, jednak ze o dzidzie staramy sie juz z męzem ok 5 lat tzn, nie zabezpieczamy sie, zawsze było na luzie bedzie to bedzie, jednak teraz kurcze chyba budzi mi sie instynkt macierzynski i zaczełam obserwacje z wykresem, od 13 czerwca miałam przewidywana owulke, 14 maiłam chwilowe plamienie dosłownie pare kropli, 4 lipca miała nadejsc @ jednak jej nie ma pobolewa mnie pod paru dni podbrzusze, tempka utrzymuje sie na poziomie 37.5-.37.9. nie wiem sama co o tym sadzic, nie chce sie nastwaiac, a pozniej rozczarowac:(
    swego czasu miała problemy z nadczynnością tarczycy.
    jesli @nie pojawi sie do 10 lipca bede testowac, a nóz widelec;)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 6 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Mnie wogóle wykres nie pokazuje temperatury:( chociaz codziennie mierze i wprowadzam dane.czy cos robie nie tak?

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    hej dziewczyny! jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z tym portalem, jednak ze o dzidzie staramy sie juz z męzem ok 5 lat tzn, nie zabezpieczamy sie, zawsze było na luzie bedzie to bedzie, jednak teraz kurcze chyba budzi mi sie instynkt macierzynski i zaczełam obserwacje z wykresem, od 13 czerwca miałam przewidywana owulke, 14 maiłam chwilowe plamienie dosłownie pare kropli, 4 lipca miała nadejsc @ jednak jej nie ma pobolewa mnie pod paru dni podbrzusze, tempka utrzymuje sie na poziomie 37.5-.37.9. nie wiem sama co o tym sadzic, nie chce sie nastwaiac, a pozniej rozczarowac:(
    swego czasu miała problemy z nadczynnością tarczycy.
    jesli @nie pojawi sie do 10 lipca bede testowac, a nóz widelec;)


    Kochana temperaturę mierzy się zaraz po obudzeniu się, najlepiej jeszcze zanim wstanie się z lóżka, wtedy jest najbardziej wiarygodna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mogłabym prosić o sprawdzenie mojego wykresu? To mój pierwszy poprawnie mierzony i od razu stał się dla mnie czarną magia :(

    Antosia79 lubi tę wiadomość

  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temperatura raptownie w dol :( ? Czy to stracony cykl ?

  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 9 lipca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! aby zmierzyc tempke, i byla wiarygodna musisz miec co najmniej 3godz snu.

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam takie pytanko gdyz na ovu nie podali akurat tej mozliwosci pomiaru temperatury jaka mnie najbardziej interesuje mianowicie pod pachą , czy któraś z was tak mierzy ? W ustach mi wychodzi dziwnie wysoko 37 pod pacha 36,4 a waginalnie to nie ukrywam ze troche uciazliwe ja to taki leniuszek jestem :-P
    Prosze o pomoc dowiadczone forumowiczki ;-)

    atdci09k18tcna0b.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a czy ktoras z Was mierzy temperature pod pacha ??

    atdci09k18tcna0b.png
  • monjaa78 Znajoma
    Postów: 19 105

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wspaniale Kobiety, przepraszam ze moze blache pytanie zadaje ale czy ja mam mierzyc temperature w czasie miesiaczaki?? pozdrwiam uprzejmie :)

    monjaa78
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyśka wrote:
    Temperaturkę mierzy się minimalnie po 3 godzinach snu. Więc jeśli prześpisz conajmniej 3 h to już możesz zmierzyć. Najlepiej jak sie obudzisz gdyż np wieczorna może się różnić.
    male srpostowanie... tempke nalezy miezyc rano, zanim sie wstanie o tej samej poze, po minimum 3h snu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do: Viola25,
    Słońce sprawdź na innym komputerze.

    Ja na komputerze w pracy tez tak mam... Nie pokazuje mi wykresu, ale w domku i na innym w pracy już pokazuje :)

    Ale informatykiem nie jestem wiec nie wiem dlaczego tak się dzieje ;/

  • Antosia79 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti a czy Ty bierzesz jeszcze jakieś inne wspomagacze? Mam na myśli np.progesteron? Badałaś prolaktynę?

    Antosia79
  • Antosia79 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, a czy Ty bierzesz jeszcze jakieś inne wspomagacze? Mam na myśli np.progesteron? Badałaś prolaktynę?

    Antosia79
  • ewakwiatek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak sobie radzić z właściwym pomiarem temperatury kiedy w nocy wstaję 3-4 razy na siku? Ustaliłam godz. pomiaru na 6:30 ale zdarza mi się wstać i pójść do łazienki godzinę przed. Trwa to moment, jestem na wpół śpiąca...ale jednak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 20:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    trochę nie rozumiem tej temperatury, jestem tu od miesiąca i dziś 33dc testy negatywne, śluz mleczny, i temperatura 37,5. Ogólnie moje cykle trwają 28-30max a tu cisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ