X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Teperatura mierzona w roznych godzinach
Odpowiedz

Teperatura mierzona w roznych godzinach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blau wrote:
    cześć dziewczyny jestem tu nowa !!!
    Mam do was pytanie jestem w 26 dc rano temp. mam 36.9 , 37.00 natomiast wieczorem 37,7 nie wiem dlaczego jest taki skok jutro dopiero zrobię test bo boje się rozczarować

    Witam Cie ja mam znowu o 13:00 36,7 a o 16:00 juz ponad 37, a praktycznie leze w lozku od tych 3 godzin i nic nierobie a temperatura rosnie 0-0 "nic z tego nierozumiem bo wczesniej nawet jak mierzyla wieczorem to mialam normalne 36,6 0-0

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • blau Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na tescie dwa dni przed spodziewana @ pojawila sie druga kreska co prawda blada ale kreska niestety nie moge tego zweryfikowac bo test kupilam w DE strumieniowy o czulosci 10 teraz jestem przejazdem w innym kraju kupilam drugi test plytkowy o tej samej czulosci i chyba dzis ta kreska byla jeszcze slabsza nie wiem co myslec a do PL wracam dopiero w poniedziałek i zrobie albo Polski test albo beta hcg

  • izam Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-). Nie mogę nigdzie znaleźć informacji dlaczego na wykresie pojawiła sie przerywana linia temperatury. Nie wiem co to znaczy.

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co zrobic. Mierze temperature o 6 rano w pochwie. Dziś pokazało 36,68. Poszłam spać i obudziłam się godzinę później o 7. Zmierzyłam i było 37.01.
    Czy to możliwe, że w ciągu godziny jest taka różnica? Jeśli przegapilabym mierzenie o 6, to korekta tempki z 7 nie byłaby wiarygodna...bo wyszłoby 36.91....a o 6 było 36,68.
    Ja ile korekty są wiarygodne w takim razie?

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 15 lipca 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z mierzeniem temperatury. Moj M wstaje godzinę wcześniej niż ja czy jak obudzi mnie jego budzik to powinnam zmierzyć temperaturę czy skoro przekręcam się na drugi bok i idę spać dalej to mogę o tej swojej standardowej porze?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ