X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

z nadwaga...

Oceń ten wątek:
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz Guru nasz...kilka wskazowek dalas, kopa w zadek dalas...do myslenia dalas...i od jutra bede starala sie stosowac do Twoich wskazowek :*
    a odnosnie moich tempek...owufriend wyznaczyla owulacje tak jak myslalam.. 15 dc:)
    rany...kto by pomyslal ze w tych czasach starania o dzidzi to istna bitwa... myslalam ze trzeba tylko rozlozyc kolanka...rachu-ciachu i dzidzi :) no nic staramy sie do bolu moje kobietki :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoosta33 wrote:
    no widzisz Guru nasz...kilka wskazowek dalas, kopa w zadek dalas...do myslenia dalas...i od jutra bede starala sie stosowac do Twoich wskazowek :*
    a odnosnie moich tempek...owufriend wyznaczyla owulacje tak jak myslalam.. 15 dc:)
    rany...kto by pomyslal ze w tych czasach starania o dzidzi to istna bitwa... myslalam ze trzeba tylko rozlozyc kolanka...rachu-ciachu i dzidzi :) no nic staramy sie do bolu moje kobietki :D
    Hahaha no własnie myślałam tak samo jak i Ty dopoki nie zaczełam sama sie starać ...a tu faktycznie jest taka walka , że szok . No zastosujcie się i opowiadajcie o kg zrzuconych ;-)

    yoosta33 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja się tutaj przyłączę, przy wzroście niespełna 160 cm ważę 82 kg :/ kilka lat temu przytyłam ponad 20 kg i zrzucić nie mogę :( może tutaj się zmotywuję :)
    o dzidziusia staramy się od prawie pół roku i nic :(

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska87 wrote:
    To może i ja się tutaj przyłączę, przy wzroście niespełna 160 cm ważę 82 kg :/ kilka lat temu przytyłam ponad 20 kg i zrzucić nie mogę :( może tutaj się zmotywuję :)
    o dzidziusia staramy się od prawie pół roku i nic :(
    Witaj :) Pół roku to jeszcze nie tak tragicznie dla np. lekarzy ale wiem , że to kupa czasu przystaraniach dla Nas ;( A badania już jakieś robiliście ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dla mnie pół roku to kupa czasu ehhh ale dla męża to nie przyswojenia bo myślał, że wystarczy raz i już :/

    a badania robiłam w marcu i wszystkie hormony miałam idealne ... nie wiem jak jest teraz... jedyne co to na usg tarczycy wyszły mi małe guzki, ale powiedzieli, że to normalne dla naszej okolicy i tyle

    hmm tak patrze teraz na wyniki w październiku 2013 TSH miałam 2,4 w marcu 2014 było 1,78 myślicie, że trzeba powtórzyć teraz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 22:34

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No słuchaj powtorzyć zawsze możesz , nic nie zaszkodzi ale dziwne , że lekarz mowi , że guzki wola są normalna sprawą na tarczycy ;/ ale TSH masz dobre ;) No dla nas to duzo , faceci myślą , że wszystko na raz hop siup i jest


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mogę i ja dołączyć ? u mnie też jest nadwaga teraz waże 68 kg,jakieś dwa lata temu to byłąm otyła już bo ważyłam prawie 80 kg,ale schudłam został mi brzuch troszke większy i nie moge sie pozbyć tego sadła :(może dlatego nie udaje mi się zajsć w ciąże dziewczyny jestesćie doświadczone poradzcie coś .Ja ogólnie wszystk omam chude prócz tego brzucha ehh :(.

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell a masz regularne cykle ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    Evell a masz regularne cykle ?

    No właśnie z tym jest problem,bo cykle mam długie 35-38 ale lecze sie hormonami :-/ a dlaczego pytasz to ma z tym coś wspólnego ?

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak, a estrogen masz w normie czy za wysoki ?

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 1 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;( smutno mi moje dziewczynki dzis;( tak ladnie wykres szedl ku gorze a dzis tempka spada...objawy jak na okres...;( noe rozumiem! Tyle kobiet pragnie potomstwa...a niektore rodza i zostawiaja na smietniku...zabijaja! Szlak mnie trafia! Gdzie sprawiedliwosc?! ;(
    Zamulam..przepraszam!

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    Raczej tak, a estrogen masz w normie czy za wysoki ?

    A estrogen to to samo co estradiol ?

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 5 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No właśnie z tym jest problem,bo cykle mam długie 35-38 ale lecze sie hormonami :-/ a dlaczego pytasz to ma z tym coś wspólnego ?

    Ja mialam cykle jeszcze dluzsze: od 60 do 40 dni..Skracaly mi sie wraz z traceniem kilogramow... w ciaze zaszlam w pierwszym cyklu staran, wiec sie nie martw, bo jesli nie masz innych problemow zdrowotnych,to dlugie cykle nie musza byc przezkoda w zajsciu w ciaze!

    0ylvqca.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 5 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj testy owulacyjne pokazaly dwie krechy, wiec bedziemy dzialac!!!! Zaciskam mocno kciuki!

    yoosta33 lubi tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 7 września 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:22

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was... Również należę do tych już otyłych, a nie z nadwagą,no ale z tym walczę, zresztą jak chyba my wszystkie...

  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 22 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja stosuje jedynie dietę "MJ" czyli Mniej Jeść zmniejszyłam ilość jedzenia o połowę jem częściej jabłka. No i ćwiczę 5 razy tygodniowo coraz dłużej wytrzymuje ćwiczenia z Chodakowską (z Shape mam płytę) i tracę powoli kilogramy dostałam też od lekarza Metformax ma mi pomagać chudnąć, a jestem przez nadwagę zagrożona cukrzycą która u mnie w rodzinie występuje. Lekarz kazał mi się ważyć raz w miesiącu nie częściej.Może w ten sposób waga będzie spadać szybciej bo na razie trace jakieś 2-3 kg miesięcznie a to bardzo mało!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na P. Chodakowską to ja mam uczulenie i nie chodzi mi tu o same ćwiczenia. :-)

    yoosta33, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaboo.... 2-3 kg miesięcznie to moim zdaniem i tak sukces. Jakbyś w takim tempie tyła, to była by masakra... jak w takim tempie chudniesz to też jest masakra, ale pozytywna. GRATULUJĘ... za miesiąc 2-3, za dwa 4-6, a za pół roku 12-18 kg... a to już robi wrażenie. Trzymam kciuki za wytrwałość.

    Redhotka, yoosta33 lubią tę wiadomość

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 25 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane...a ja z nadwaga ok 35kg zaszlam w druga ciaze, i po raz drugi w pierwszym cyklu staran...

    Oczywiscie, nie probuje Wam wmowic, ze nadwaga jest OK, ale moj przypadek jest raczej ku pokrzepieniu serc :)

    Redhotka, yoosta33, Aska87 lubią tę wiadomość

    0ylvqca.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ