X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

z nadwaga...

Oceń ten wątek:
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz Guru nasz...kilka wskazowek dalas, kopa w zadek dalas...do myslenia dalas...i od jutra bede starala sie stosowac do Twoich wskazowek :*
    a odnosnie moich tempek...owufriend wyznaczyla owulacje tak jak myslalam.. 15 dc:)
    rany...kto by pomyslal ze w tych czasach starania o dzidzi to istna bitwa... myslalam ze trzeba tylko rozlozyc kolanka...rachu-ciachu i dzidzi :) no nic staramy sie do bolu moje kobietki :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoosta33 wrote:
    no widzisz Guru nasz...kilka wskazowek dalas, kopa w zadek dalas...do myslenia dalas...i od jutra bede starala sie stosowac do Twoich wskazowek :*
    a odnosnie moich tempek...owufriend wyznaczyla owulacje tak jak myslalam.. 15 dc:)
    rany...kto by pomyslal ze w tych czasach starania o dzidzi to istna bitwa... myslalam ze trzeba tylko rozlozyc kolanka...rachu-ciachu i dzidzi :) no nic staramy sie do bolu moje kobietki :D
    Hahaha no własnie myślałam tak samo jak i Ty dopoki nie zaczełam sama sie starać ...a tu faktycznie jest taka walka , że szok . No zastosujcie się i opowiadajcie o kg zrzuconych ;-)

    yoosta33 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja się tutaj przyłączę, przy wzroście niespełna 160 cm ważę 82 kg :/ kilka lat temu przytyłam ponad 20 kg i zrzucić nie mogę :( może tutaj się zmotywuję :)
    o dzidziusia staramy się od prawie pół roku i nic :(

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska87 wrote:
    To może i ja się tutaj przyłączę, przy wzroście niespełna 160 cm ważę 82 kg :/ kilka lat temu przytyłam ponad 20 kg i zrzucić nie mogę :( może tutaj się zmotywuję :)
    o dzidziusia staramy się od prawie pół roku i nic :(
    Witaj :) Pół roku to jeszcze nie tak tragicznie dla np. lekarzy ale wiem , że to kupa czasu przystaraniach dla Nas ;( A badania już jakieś robiliście ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dla mnie pół roku to kupa czasu ehhh ale dla męża to nie przyswojenia bo myślał, że wystarczy raz i już :/

    a badania robiłam w marcu i wszystkie hormony miałam idealne ... nie wiem jak jest teraz... jedyne co to na usg tarczycy wyszły mi małe guzki, ale powiedzieli, że to normalne dla naszej okolicy i tyle

    hmm tak patrze teraz na wyniki w październiku 2013 TSH miałam 2,4 w marcu 2014 było 1,78 myślicie, że trzeba powtórzyć teraz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 22:34

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No słuchaj powtorzyć zawsze możesz , nic nie zaszkodzi ale dziwne , że lekarz mowi , że guzki wola są normalna sprawą na tarczycy ;/ ale TSH masz dobre ;) No dla nas to duzo , faceci myślą , że wszystko na raz hop siup i jest


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mogę i ja dołączyć ? u mnie też jest nadwaga teraz waże 68 kg,jakieś dwa lata temu to byłąm otyła już bo ważyłam prawie 80 kg,ale schudłam został mi brzuch troszke większy i nie moge sie pozbyć tego sadła :(może dlatego nie udaje mi się zajsć w ciąże dziewczyny jestesćie doświadczone poradzcie coś .Ja ogólnie wszystk omam chude prócz tego brzucha ehh :(.

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell a masz regularne cykle ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    Evell a masz regularne cykle ?

    No właśnie z tym jest problem,bo cykle mam długie 35-38 ale lecze sie hormonami :-/ a dlaczego pytasz to ma z tym coś wspólnego ?

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak, a estrogen masz w normie czy za wysoki ?

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 1 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;( smutno mi moje dziewczynki dzis;( tak ladnie wykres szedl ku gorze a dzis tempka spada...objawy jak na okres...;( noe rozumiem! Tyle kobiet pragnie potomstwa...a niektore rodza i zostawiaja na smietniku...zabijaja! Szlak mnie trafia! Gdzie sprawiedliwosc?! ;(
    Zamulam..przepraszam!

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    Raczej tak, a estrogen masz w normie czy za wysoki ?

    A estrogen to to samo co estradiol ?

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 5 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No właśnie z tym jest problem,bo cykle mam długie 35-38 ale lecze sie hormonami :-/ a dlaczego pytasz to ma z tym coś wspólnego ?

    Ja mialam cykle jeszcze dluzsze: od 60 do 40 dni..Skracaly mi sie wraz z traceniem kilogramow... w ciaze zaszlam w pierwszym cyklu staran, wiec sie nie martw, bo jesli nie masz innych problemow zdrowotnych,to dlugie cykle nie musza byc przezkoda w zajsciu w ciaze!

    0ylvqca.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 5 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj testy owulacyjne pokazaly dwie krechy, wiec bedziemy dzialac!!!! Zaciskam mocno kciuki!

    yoosta33 lubi tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 7 września 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:22

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was... Również należę do tych już otyłych, a nie z nadwagą,no ale z tym walczę, zresztą jak chyba my wszystkie...

  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 22 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja stosuje jedynie dietę "MJ" czyli Mniej Jeść zmniejszyłam ilość jedzenia o połowę jem częściej jabłka. No i ćwiczę 5 razy tygodniowo coraz dłużej wytrzymuje ćwiczenia z Chodakowską (z Shape mam płytę) i tracę powoli kilogramy dostałam też od lekarza Metformax ma mi pomagać chudnąć, a jestem przez nadwagę zagrożona cukrzycą która u mnie w rodzinie występuje. Lekarz kazał mi się ważyć raz w miesiącu nie częściej.Może w ten sposób waga będzie spadać szybciej bo na razie trace jakieś 2-3 kg miesięcznie a to bardzo mało!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na P. Chodakowską to ja mam uczulenie i nie chodzi mi tu o same ćwiczenia. :-)

    yoosta33, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaboo.... 2-3 kg miesięcznie to moim zdaniem i tak sukces. Jakbyś w takim tempie tyła, to była by masakra... jak w takim tempie chudniesz to też jest masakra, ale pozytywna. GRATULUJĘ... za miesiąc 2-3, za dwa 4-6, a za pół roku 12-18 kg... a to już robi wrażenie. Trzymam kciuki za wytrwałość.

    Redhotka, yoosta33 lubią tę wiadomość

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 25 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane...a ja z nadwaga ok 35kg zaszlam w druga ciaze, i po raz drugi w pierwszym cyklu staran...

    Oczywiscie, nie probuje Wam wmowic, ze nadwaga jest OK, ale moj przypadek jest raczej ku pokrzepieniu serc :)

    Redhotka, yoosta33, Aska87 lubią tę wiadomość

    0ylvqca.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ