Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zerknijcie proszę na wykres
Odpowiedz

Zerknijcie proszę na wykres

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 listopada 2014, 10:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jestem w bardzo podobnej sytuacji - objawy wszystkie wskazywały na owulację ale brak wyraźnego skoku temperatury, z 36,1 do 36,3 zaledwie. niestety nic nie potrafię Ci pomóc, ponad wsparciem - bo właśnie przezywam to samo i zastanawiam się czy to możliwe że mam cykle bezowulacyjny. W poprzednie 2 ciąże (2 zdrowych dzieci) zaszłam od razu bez żadnego wysiłku, mierzenia czy obserwacji. A teraz zonk. 2 cykl i nic.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 listopada 2014, 11:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To jest moj trzeci cykl. W pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu. Tez bez zadnych wykresow, mierzenia temperatury itp... Nic nie bralam, testow owulacyjnych nie uzywalam. Teraz niewiem czy to cykl bezowulacyjny czy co;/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego