Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zerknijcie proszę na wykres
Odpowiedz

Zerknijcie proszę na wykres

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w bardzo podobnej sytuacji - objawy wszystkie wskazywały na owulację ale brak wyraźnego skoku temperatury, z 36,1 do 36,3 zaledwie. niestety nic nie potrafię Ci pomóc, ponad wsparciem - bo właśnie przezywam to samo i zastanawiam się czy to możliwe że mam cykle bezowulacyjny. W poprzednie 2 ciąże (2 zdrowych dzieci) zaszłam od razu bez żadnego wysiłku, mierzenia czy obserwacji. A teraz zonk. 2 cykl i nic.

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest moj trzeci cykl. W pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu. Tez bez zadnych wykresow, mierzenia temperatury itp... Nic nie bralam, testow owulacyjnych nie uzywalam. Teraz niewiem czy to cykl bezowulacyjny czy co;/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego