X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Angeliusowe mamy - zbiorczy wąte kdla kobiet w ciąży i po porodzie
Odpowiedz

Angeliusowe mamy - zbiorczy wąte kdla kobiet w ciąży i po porodzie

Oceń ten wątek:
  • Megii_81 Autorytet
    Postów: 784 1174

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ale przyrost stron😀śliczne te Wasze bobaski to po pierwsze, może faktycznie z iv są takie laleczki❤️I Tez na to liczę po cichu🥰🥰 Mam pytanie czy któraś robiła jakieś poszerzone badania przy okazji usg prenatalnego czy dopiero ze wskazań lekarza ? Te pappy itp. a przy okazji tu się pochwale moje Bobo mam już 3,5 cm 🥳🥳

    Yoselyn82, SusieOne, Honorata02, KateHawke, Trasti, Bejzi, Erl lubią tę wiadomość

    👶
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Honorata mnie to na trądzik niemowlecy/hormony wygląda.

    Kładziesz mała często na brzuszku? Masujesz brzuszek? Nóżki przykurczasz i prostujesz jej?

    U nas od wiatru wygląda tak c0bb0f7a2414.jpg

    A i na spacer polecam krem bez wody w składzie i niewiele kremów jest z takim składem. Nivea na każdą pogodę jest bez wody
    Masełko shea bez zapachu lub rumiankowe jest super na wyjście na dwór a naturalne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 17:41

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    No położna też mi tak powiedziała co do tego trądziku. Zadko ja kładę na brzuszku bo ona nie bardzo lubi po 3 minutach płacze. A nóżkami jej tak robię i nic. Czasem kładę jej na brzuszek ciepłe pieluszki i masuje brzuszek.
    Moja też nie lubiła ale kładłam ja na 5 minut kilkanaście razy dziennie i się w końcu przyzwyczaiła. Może i u Twoje gwiazdy zadziała

    Honorata02 lubi tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Mocne kciuki za maluszka, też kiedyś leżałam na 3 w dwóch ciążach. Będzie dobrze
    Dzięki wielkie. Juz 2 dni bez kropli krwi. Mogę nawet iść po malutku pod prysznic.

    Aga9090, Yoselyn82, KateHawke, CzterolistnaKoniczyna, SusieOne, Bejzi lubią tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megii_81 wrote:
    Wow, ale przyrost stron😀śliczne te Wasze bobaski to po pierwsze, może faktycznie z iv są takie laleczki❤️I Tez na to liczę po cichu🥰🥰 Mam pytanie czy któraś robiła jakieś poszerzone badania przy okazji usg prenatalnego czy dopiero ze wskazań lekarza ? Te pappy itp. a przy okazji tu się pochwale moje Bobo mam już 3,5 cm 🥳🥳
    Ja się nie wychylam lo za tym co dr zleci bo jak za dużo się kombinuje to też za dużo stresu to kosztuje.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Dziewczyny ale się popłakałam córeczka po raz pierwszy świadomie się do mnie uśmiechnęła a wczoraj poslaam że czekam ❤️

    Gratuluję pierwszej świadomej reakcji maluszka. ❤❤
    Ja też po mojej małej widzę że już się świadomie do nas uśmiecha i zaczyna coś tam gaworzyc.😊jak do niej coś mówię to się uśmiecha i tak fajnie "mowi" 🙈🙈❤
    Meggi_81 gratuluję maleństwa nawet się nie obejrzysz A zaraz będzie z Tobą w domu. ;)

    Yoselyn82, SusieOne, Bejzi lubią tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megii_81 wrote:
    Wow, ale przyrost stron😀śliczne te Wasze bobaski to po pierwsze, może faktycznie z iv są takie laleczki❤️I Tez na to liczę po cichu🥰🥰 Mam pytanie czy któraś robiła jakieś poszerzone badania przy okazji usg prenatalnego czy dopiero ze wskazań lekarza ? Te pappy itp. a przy okazji tu się pochwale moje Bobo mam już 3,5 cm 🥳🥳

    Maluszek pięknie rośnie 😜 ja miałam tylko pappe robiona no i usg.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susie to prawda jak dziecko patrzy na ciebie, rozpoznaje twój głos i uśmiecha się do ciębie.. cudowne uczucie! 😍

    SusieOne lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megii_81 wrote:
    Wow, ale przyrost stron😀śliczne te Wasze bobaski to po pierwsze, może faktycznie z iv są takie laleczki❤️I Tez na to liczę po cichu🥰🥰 Mam pytanie czy któraś robiła jakieś poszerzone badania przy okazji usg prenatalnego czy dopiero ze wskazań lekarza ? Te pappy itp. a przy okazji tu się pochwale moje Bobo mam już 3,5 cm 🥳🥳
    Pappa jest zlecana na prenatalnych. Gdyby wyszła źle a do tego coś by niepokoiło lekarza na USG prenatalnym to wtedy zastanawiasz się nad inną metodą np. Nifty. Ale o tym nie myśl bo to mało prawdopodobne 😌
    3,5 cm to już kawał fasoleczki! To jest zarąbisty okres bo już wszystko widać na jednym obrazku 😍

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata mój Michaś też nie lubił. Po prostu był wielki płacz, potem skumał że lepiej i więcej może zrobić na brzuchu, więc już plecy były beee a brzuch tak, potem pełzanie , siadanie , próbowanie wstawać, wstawanie, to już potem nie chciał nawet na brzuchu leżeć, tyle o ile. Wolał stać i biegać 🤸😜wszędzie go pełno.

    Honorata02 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Susie to prawda jak dziecko patrzy na ciebie, rozpoznaje twój głos i uśmiecha się do ciębie.. cudowne uczucie! 😍
    Niesamowite ❤️❤️❤️

    Bejzi lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne super są te pierwsze usmieszki 😀


    KateHawke u Twojego eMka w pracy też tak do doopy jak u mojego?

    SusieOne lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    SusieOne super są te pierwsze usmieszki 😀


    KateHawke u Twojego eMka w pracy też tak do doopy jak u mojego?
    Mało mówi o pracy ale z tego co słyszę z rozmów z bratem to też kicha.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Mało mówi o pracy ale z tego co słyszę z rozmów z bratem to też kicha.
    Masakra ja się boję co będzie dalej😕

  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    A butelki Tommie polecam, stosowałam przy córce, która miała kolki i jeśli teraz bym musiała karmić mm też bym kupiła te butelki, one mają fajny odpowietrznik. Polecam także Biogaje, są dowody naukowe, że ona tylko pomaga na kolki.
    Moja położna zaleciła biogaie rano raz do posiłku 5 kropel i tylko też jej zdaniem to działa...

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Kochane moje utrogestan czy inny progesteron do którego tc bralyscie?
    Do 32 tygodnia...dobrze ze nie lutinus bo chyba zbanczylabym

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Masakra ja się boję co będzie dalej😕
    A czym się zajmuje?

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Moja położna zaleciła biogaie rano raz do posiłku 5 kropel i tylko też jej zdaniem to działa...
    Tak, bo biogaja ma w składzie Lactobacillus reuteri Protectis czego inne probiotyki nie mają.
    Kolki nie wiadomo z czego się dokładnie biorą. Z tego co czytałam to właśnie niewykształcony układ trawienny jest temu winien, a nawet są tezy, że nie wiadomo.
    Czasem pomaga podanie Sab sinplex lub espumisanu ale to są leki na wzdęcia, a nie na kolkę.
    Dlatego jeśli dziecko je łapczywie, płacze podczas jedzenia to wtedy łyka powietrze i boli go brzuszek przez to czasem te leki na wzdęcia pomagają.
    No ale dla mnie ciągle podawanie tych leków nie jest aż tak super rozwiązaniem. To tak jakkbysmy my jadły dziennie espumisan no niezbyt to komfortowe i przyjemne(mnie np boli brzuch po espumisanie)
    Dlatego najlepiej wyeliminować wszystkie rzeczy, które mogą powodować ból brzuszka. Czyli butelka z odpowietrznikiem, odbijanie nawet podczas karmienia by wyeliminować powietrze w brzuszku, kładzenie na brzuszku (pomaga się dziecku odgazowac) no i podawanie tej biogai.

    Dziewczyny jak co to powiedzcie i nie będę się wymądrzać 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 18:38

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    A czym się zajmuje?
    Górnik...

    SusieOne lubi tę wiadomość

  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem z wami 😀😀😀
    Tak na szybko przejrzałam wątek 🤣🤣🤣bo żeście naprodukowaly stron 🤣🤣🤣
    Moje dziewczyny od pierwszego karmienia ulewaly strasznie gwałtownie tak ze szło nosem buzia i krztusily się. Do mojego mleka dodawalam z bebilona zageszczacz a mleko mm kupowałam specjalne HA na ulewanie
    Po 1 dniu przestały mi ulewac. Po pół roku przeszłam na zwykle mleko bez zagęszczania i juz nie ulewaly

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 18:44

    KateHawke, SusieOne, Bejzi, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ