X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bio-oil czy na pewno bezpieczny?
Odpowiedz

Bio-oil czy na pewno bezpieczny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammma wrote:
    A moze ktoras z Was uzywala olejku migdalowego Erboristica Natura Gold? Wyczytalam ze dobrze nawilza i jest wskazany w okresie ciazy. No i oczywiscie naturalny.

    Mamma, nie wiem, czy ten olejek zawiera jakieś dodatki, ale sam olejek migdałowy (dowolnej firmy, byle był dobrej jakości) jest bardzo fajny. Na mnie jeszcze lepiej działa olejek jojoba i awokado (czysty, ew. z dodatkiem witaminy E). U mnie również Babydream się nie sprawdził - myślałam, że się zadrapię. Przy stosowaniu wymienionych naturalnych olejów lub ich miksów naprawdę wystarcza mi smarowanie co drugi dzień. Bio-oil zawiera dużo parafiny, która nie ma żadnych specjalnych właściwości, a niektórym szkodzi.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ