X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Blizniaki w 2021
Odpowiedz

Blizniaki w 2021

Oceń ten wątek:
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Rodzina właśnie weszłam na forum z myślą coś napisać fajnie że się odezwałaś. U nas ok chłopaki skończyli 2 lata w lutym. Są fajni dużo powtarzają śpiewają piosenki, mają mnóstwo pomysłów co zbroić... Dalej się rehabilitujemy tak bym chciała już to zakończyć...
    Co u was dziewczyny?

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 11 maja 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co u was?

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Rodzina Autorytet
    Postów: 323 166

    Wysłany: 12 maja 2023, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi w kwietniu 2 latka. Z mową u nas słabo. Jak ich uczysz mówić Różyczka, ze tak ładnie śpiewają? Poza tym tez rozrabiają. W nocy cały czas musze wstawać do nich, a Twoi przesypiają noce? Odpieluchowani? Moi jeszcze nie. Jeden tylko kuma o co chodzi, ale nadal w pampersie.

  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 14 maja 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co w sumie to dużo mówię do nich, śpiewam, pytam o coś, powtarzam wierszyki np. W pokoiku na stoliku.... . Ale też oglądają piosenki w tv.i dobrze łapią rytm z piosenek. Moi też na pieluchach dalej, było już fajnie wołali za potrzeba i się coś popsuło. W nocy śpią ze mną na łóżku oni na poduszkach a ja u nich w nogach i jest w miarę ok. Budzę się kilka razy a to żeby przykryć ich albo poprawić bo się rzucają przez sen po całym łóżku.

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 14 maja 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście te piosenki to nie całe powtarzają, zazwyczaj są to jakieś czesci np. W piosenkach,, idziemy do zoo, boogie woogi, aaa kotki dwa, stary niedźwiedź, huhuha zima zla

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Rodzina Autorytet
    Postów: 323 166

    Wysłany: 16 maja 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź 🙂 zajrzyj chociaż raz na jakiś czas i napisz co u Was. Też będę się odzywała. Pozdrawiam

    Różyczka32 lubi tę wiadomość

  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 17 maja 2023, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Różyczka, Rodzina. Miło się czyta co u Waszych dzieciaczków. U nas będą dwa latka za niecałe 2 miesiące. Z mową też jest u nas średnio. Mówią bardzo dużo, ale w bliżej nie określonym języku 😝 a tak to kilka słów. Dużo rozumieją, ale mówić nie chcą. Czytamy Pucia, puszczam im na tv z Youtuba naukę słówek, to powtarzają nawet dużo, ale jak i coś pytam to nie powtarzają, albo zdarza im się do sporadycznie. Ale odkąd wprowadziliśmy książeczki z Puciem i zeszyty do nauki mowy od "mó-wi-my" Kariny Mikulskiej-Hoffman to jest spora poprawa.

    Różyczka32 lubi tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Elleen. Powiedz wróciłaś do pracy? A jak twoje maluchy przesypiają noce?

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 19 maja 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka32 wrote:
    Cześć Elleen. Powiedz wróciłaś do pracy? A jak twoje maluchy przesypiają noce?
    Tak Różyczko, wróciłam do pracy od stycznia. Wymieniamy się z mężem, bo on pracuje na rano, a mi poszło na rękę w pracy i robię same popołudnia. Na 2-3 godziny zostaje z nimi moja mama, ale przeważnie wtedy mają drzemkę. Nocki były już spoko. Córka się budziła, ale wystarczyło przejść z nią do drugiego pokoju i spala dalej. W łóżeczku nie chciała. Za to syn spał już świetnie, ale od kilku dni mi zaczął robić nocne maratony po 2-3 godzinne maratony w nocy.

    Różyczka32 lubi tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) fajnie , że ktoś tu jeszcze zagląda :) u nas w kwietniu skończyły 2 latka . No jest ciekawie , nie ma co ukrywać :) od września chodzą do żłobka , ja w październiku wróciłam do pracy. Ciężko to wszystko ogarnąć , ale trzeba. U nas z odpieluchowaniem pół na pół , raz pięknie sikają na nocnik a raz sikają w majtki . W żłobku wychodzi im to najlepiej bo pieluchy mają zakładane tylko do spania i rzadko im się zdarza zrobić w majteczki. Z mówieniem Hania dużo lepiej , mówi sporo słów i składa zdania jakieś proste np mama jest w pracy autem. A Dawid mówi bardzo mało słów , jest bardzo rozgadany , ale jak ja to mówię , mówi po chińsku 🤣. A tak poza tym to rozrabiają , jak jest cicho to znaczy że jest źle

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha a jeżeli chodzi o noce to Dawid przesypia pięknie, tak w sumie było prawie od początku . A Hania czasami się budzi , najchętniej to spalaby z nami w łóżku. A Dawid to jest taki śpioch że w ciągu dnia jak mają drzemkę a akurat nie są w żłobku to potrafi spać 4 godziny. Teraz akurat są w domu bo są przeziębieni i wyobraźcie sobie , że wczoraj usnął o 16 i śpi do tej pory 😱

    Różyczka32 lubi tę wiadomość

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lipca 2023, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!🙂

    Przychodzimy do Was z ważną informacją. Już od dzisiaj możecie korzystać z trybu ciążowego w aplikacji OvuFriend. Wystarczy zaznaczyć pozytywny test ciążowy, a aplikacja automatycznie przechodzi w tryb śledzenia ciąży. 🤰

    💥Ważne: w związku z ulepszeniami forum BellyBestFriend zostało przeniesione do OvuFriend. Wątki ciążowe znajdują się bezpośrednio pod wątkami staraniowymi. 💥

    Jest to pierwsza wersja trybu ciążowego, którą stale będziemy ulepszać, ale już teraz czekają na Was:
    💜Fascynujące statystyki, informacje i ważne wydarzenia o Twojej ciąży
    💜Odliczanie dni do porodu
    💜Ciekawe informacje o tym co dzieje się z Twoim ciałem w ciąży, jak rośnie maleństwo i ilustracja jak teraz wygląda
    💜Porada na każdy dzień ciąży
    💜Możliwość monitorowania aż 80+ objawów, nastrojów, aktywności etc.

    Wszystko tworzymy z myślą o Was, więc jeśli macie dla nas sugestie, co jeszcze może się znaleźć w aplikacji, to piszcie na: [email protected]
    Każda opinia jest dla nas bardzo ważna!

    Miłego korzystania! 🙂

  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 68

    Wysłany: 15 lipca 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, cudowne wieści że Wasze maluszki już skończyły 2 lata. Ja jestem w 13 tyg ciąży 1k2O . Boję się o moje maleństwa. Ale muszę być dobrej myśli.

    ewelcia45
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 18 lipca 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelcia gratuluję! Czas zleciał nie wiadomo kiedy a nasze szkraby już 2 latki. Ciesz się z okresu ciąży, myśl pozytywnie i dużo odpoczywaj. Później nie będzie kiedy😉. Juz wiesz kogo nosisz pod sercem?

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 18 lipca 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u was? Jak idzie odpieluchowanie? U nas narazie średnio.

    Mamuśka to twój Dawid istny śpioszek🙂

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
‹‹ 138 139 140 141 142
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ