X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża - co w koncu pomogło
Odpowiedz

Ciąża - co w koncu pomogło

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie co w końcu pomogło Wam zajść w ciążę i zobaczyłyście dwie upragnione kreseczki?

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, a kto to wie? Nikt nie wie, co pomogło, bo to mogła być jedna z tysiąca rzeczy które się robi każdego dnia. Jedna rzecz jest pewna i na pewno pomaga - porządny seks :)

    weronika86, biedronka1982, felice gatto, Agniś, Tova33, Babu lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś myślałam że to takie proste, chce , bedę regularnie serduszkować i się stanie ale niestety to bardziej złożony proces , zależy od wielu czynników. Fajnie by było gdyby chodziło tylko o seks, miałabym już przedszkole w domu ;)

    weronika86, Eavonne, maximka84, Makak, FasUla, Tova33, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dobitnie powiedziane:)

  • Kati6685 Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszego dziecka nie planowałam, a zaciążyłam. Teraz staramy się o drugiego malucha i zaciążyć nie mogę:/

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo jak Kati :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też za pierwszym razem w pierwszym cyklu.... teraz staram się już rok i nic .... niezbadane są wyroki Boskie ...

    BOBASEK lubi tę wiadomość

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z córcią to zaszłam nawet nie wiem kiedy jakbym wiatropylna była hihi :):) a z drugim to 3 miesiące się staraliśmy.. a co pomogło .. w sumie seksik codziennie przez cały okres płodny :) a wczesnej to tylko co 2 dni jak mówili ze codziennie nie trzeba . u nas co 2 dni sie nie sprawdziło :)

    Nusia, Agniś, Girl25 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • mona79 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwsza corka wyszla nam za pierwszym razem, drugie dziecko kazalo nam poczekac trzy miesiace. Moze dlatego ze za bardzo probowalismy trafiac w owulacje aby miec zwiekszone szanse na chlopca. Poniewaz dwa miesiace juz nam nie wychodzilo za trzecim razem powiedzialam sobie dosc. Odpuszczam i koniec. Wyjdzie dziewczynka to wyjdzie. No i mamy druga dziewczynke :) Tak samo z objawami pamietam ze przez piewrsze dwa miesiace wyszukiwalam u siebie objawow ciazy. Za trzecim razem nic nie czulam, wiec bylam przekonana ze nic nie wyszlo a tu niespodzianka. Teraz zaczynamy starana o trzecia dzidzie i znow planujemy postarac sie o chlopca (ale dla mnie to nie ma znaczenia) zobaczymy coi czy wyjdzie...

    MisiaMisia, Limerikowo lubią tę wiadomość

    mona
    ckaigzu3z6i3lydg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszym razem po dwóch latach starań pomogło dopuszczenie sobie :) i udało sie niestety poronilam i 4 miesiące intensywnych starań i nic w końcu powiedziałam dość co ma być to będzie i w lipcu spokojnie czekałam na @ która nie przyszła więc u mnie dopuszczenie pomogło :) nic nie lykalam nie mierzylam i trach :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do stań się o chłopka moja teściowa od wielu lat zawsze na samym początku ciąży mówi każdej kobiecie co urodzi i ma 100 % skuteczności, w końcu po kilku próbach wywiedziałam się skąd ma taką wiedzę, okazało się, ze po prostu w latach 80 znalazłam w gazecie wycinek z tabelką kiedy kobieta co urodzi i na tej podstawie sprawdza. A ten wycinek to ....

    zwyczajny chiński kalendarzyk planowania płci. W sumie potem się tym zainteresowałam i okazało się, ze nawet naukowcy potwierdzają, ze się sprawdza, amerykańscy dają ok 80 % szans!! w chinach wierzą, że sprawdza się w 99% :D

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam w ten kalendarzyk nie wierze.. po pierwsze to wszystkim kobietom w wieku 23 lat które zaszły w lipcu musiały by sie urodzić dziewczynki.. co jest niemożliwe.. chociazby na porodówce widac a po drugie w pierwszej ciązy powinnam mieć chłopca a co mam córke ;]

    100ktorka lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jej się sprawdza :) a na swoim przykładzie powiem jak się dzidziusia dorobię ;)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie nie sprawdzil...Stas powinien dziewuszka byc ;)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Katee Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś specjalnie nie patrzyłam na to by mieć chłopca czy dziewczynkę. Ważne dla mnie było by w ogóle zajść w ciążę bo starałam się rok. Znajomi i rodzina podpowiadali byśmy wyjechali na jakieś wakacje, że to nam pomoże. Ostatecznie swoje dwie kreski zobaczyłam gdy przerzuciłam się na Ferti Lady.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie... Czuje się od drugi dzień jakbym miała @, wcześniej czułam się jak przed @ a moje krwawienie to tylko brązowe plamienie i to niewielkie.... Wczoraj mialam jedna czerwona plame i tyle... To może być tak przez to ze duphaston zazywalam godzine pozniej niż powinnam drugim razem normalnie, pozniej.zdarzało się ze po pół godzinie, a takto normalnie o 9 i 21

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 2 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.u nas juz 4 cykl staran o drugie dziecko.jestem 4 dni przed @ i od wczoraj czuje bol w jajnikach i takie ciagniecie no i bola mnie piersi .chcialabym zeby sie udalo a jak nie teraz to bedzieny probowac dalej..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 2 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras tez z Was miala 5 dni przed @ i wyszla ciaza??
    Mnieprzewaznie boli podbrzusze ale to dzien przed .

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 2 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpuszczenie to na pewno podstawa. Ale czasami trudno nie myśleć jak pasuje pilnować kiedy masz dni płodne a kiedy nie. Ja postanowiłam ze będę się kochać co drugi dzień w dni płodne, ale nie będę myśleć czy czasami się udało czy nie. A w nastepnym cyklu spróbuję codziennie jak nie wyjdzie teraz we wrześniu. Tak jak martuska pisze, czasami sprawdza się seks codzienny.

    missy83 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z PCOS. 3,5 roku leczeń i starań w końcu natrafiłam na ginekologa, który przepisał mi Castagnus na owulację + Duphaston na ew zagnieżdżenie. Tabletki zaczęłam brać dokładnie 11 stycznia, a 14 stycznia współżyliśmy to był tylko ten jeden dzień w miesiącu a 30 zobaczyłam w końcu 2 kreski. Ciążę poroniłam ale pół roku później powiedziałam mężowi, że w tym cyklu zaczynam brac Castagnus bez starań a w nst już zaczynamy działać i udało się za 1 razem :) Nie zawiódł mnie :) Teraz staramy się o kolejną dzidzie narazie bez Castagnusa ale jak w tym cyklu nie wyjdzie to na pewno zacznę go brac :)

    Nusiaczek lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ