X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Ciąża w Wielkiej Brytanii

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Link mi nie wchodzi ;(
    Oooo super . Swiateczny maly prezencik bedzie hehe . Swietna data ! Ja mam za to na 5 lutego , na dzien swoich imienin :P
    Tez moze strzele sobie prezencik hehe chociaz watpie . Syna przenosilam 8 dni i tu czuje to samo bedzie :D chociaz sie okaze wiadomo .

    Co do ceny bodziakow to super cena , tanioszka ale Ja najeczesniej jakie zakupy zrobie to w grudniu :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 1 września 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka rzeczy kupiłam, ale też już się hamuje bo już 3 koleżanki pisały, że po powrocie do Pl zapraszają do siebie na przebiorke ubrań po ich maluchach😊 wanienkę i przewijak już też dostałam nieużywane w ogóle. A dziadki kupują wózek i łóżeczko.. Także trochę oszczedzę 🤣
    Ale tu w UK te ciuszki mu się dużo bardziej podobają niż w Pl. Nawet te z Tesco czy z Asdy są super 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 15:07

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt . Mnie tez ciuchy z uk bardziej sie podobaja niz w Pl . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 2 września 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny 😘 odkad wrocilam do pracy po urlopie nie mam na nic czasu po prostu zastalam taki syf w pracy w moim teamie ze masakra. Dzis mam badania krwi a w srode pierwsze usg. Mam wielka nadzieje wszystko bedzie dobrze

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 września 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Dzien dobry dziewczyny 😘 odkad wrocilam do pracy po urlopie nie mam na nic czasu po prostu zastalam taki syf w pracy w moim teamie ze masakra. Dzis mam badania krwi a w srode pierwsze usg. Mam wielka nadzieje wszystko bedzie dobrze
    Heeej . A nooo tak to juz jest jak sie " bydlo " samo zostawi hahaha :p
    Ja tez w pracy aktualnie mam przerwe .

    Napewno bedzie wszystko dobrze ;)
    Ja za 16 dni mam polowkowe juz :o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 2 września 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jak po 2 tyg urlopu wrocilam do pracy, to tez nie wiedzialam w co rece wlozyc..ale juz ogarnelam :D od 7.10 ide na zwolnienie i tyyyle mnie tu zobacza :D

    Toonney kciuki za badania!!! :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 września 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    No ja jak po 2 tyg urlopu wrocilam do pracy, to tez nie wiedzialam w co rece wlozyc..ale juz ogarnelam :D od 7.10 ide na zwolnienie i tyyyle mnie tu zobacza :D

    Toonney kciuki za badania!!! :)
    Zazdroszcze z jednej strony hehe a z drugiej nie wysiedzialabym w domu . Nie umiem :p
    Ja dopiero na macierzynski pojde ale to jakos planowo chcialabym w styczniu ale dokladnie kiedy nie wiem . Mam nadzieje ze dam rade .

    Generalnie masz 100 procent platne zwolnienie czy to podstawowe ? Bo jak 100 procent to tylko korzystac hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 4 września 2019, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety mam maternity Allowance, zeby brac z firmy brakuje mi 3tyg na kontrakcie.. ale ja od razu do Pl zjezdzam i stamtad tez bede pobierac kase, bo mam umowe o prace dodatkowo w PL..troche przykombinowana, ale jest ;) wiec jak na Polske, wyjdzie calkiem niezle.. ja tez nie jestem za siedzeniem w domu, bo ja z tych bardziej ruchliwych.. ale w PL dom mi sie wykancza, stolarz ma wchodzic itp wiec bede miala co robic :D w pracy bym dala rade smialo jeszcze popracowac, ale obawiam sie lotu w pozniejszym terminie.. wiec wole teraz na spokojnie..no i pracuje na nocki i juz troche zaczynam odczuwac zmeczenie.. i tak dziekuje Bogu, ze tyle udalo mi sie popracowac w naprawde dobrym samopoczuciu :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 września 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nocki w ciazy ? Przeciez to odgornie zabronione ;x co do umowy wszystko ok bo mialam tak samo ale nie moglam pobierac macierzynskiego w Polsce pobierajac w Uk bo to to samo swiadczenie mimo iz pawnie na umowie wypracowane i tu i tu . Tez mialam przekombinowana ale ... skonczylam.macierzynski z uk w kwietniu , zglosic moglam sie dopiero w lipcu po polski i bylam sprawdzana 8 miesiecy !!! Przez urzad europejski . Wszystko co mialam w uk , prace , kiefy co zaczelam i kiedy skonczylam.
    Rozumiesz ? Wiec po 8 miesiacach zwrocili mi 4 tys zl za te parenascie tyg w tyl . Tyle ale ile z tym zachodu . Powiedzialam pieprze bo czlowiek moze sobie wiecej narobic syfu niz to warte a teraz wszystko.sto razy bardziej patrza .
    Oby Wam sie udalo ;)


    Jejku Ja w pracy dzis mam tak okropny dzien . Ledwo zyje , mdlosci mam od 7 rano masakryczne , stopy bola przez sejfti i jeszcze tak.mnie dzis ludzie irytuja ze mam ochote kazdego jeb***


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 4 września 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ja dzis popoludniu mam pierwszy scan 6t4d licze na serduszko ale mam tez nadzieje zobaczyc ze dzidzia jest zdrowiutka I szczesliwa u mamusi w brzuszku. Z racji pozniej pory scanu dzis ide do pracy na 3h tak to ja moge pracowac 😂

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 września 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Hej Dziewczyny ja dzis popoludniu mam pierwszy scan 6t4d licze na serduszko ale mam tez nadzieje zobaczyc ze dzidzia jest zdrowiutka I szczesliwa u mamusi w brzuszku. Z racji pozniej pory scanu dzis ide do pracy na 3h tak to ja moge pracowac 😂 Mam dzis przeokrutny dzien .
    Nie dosc , ze w pracy jest taki zapieprz , ze nogi mi wchodza w dupe , rekoma jutro nie rusze bankowo , boli mnie krzyz od ciaglego schylania i podnoszenia to nic i tak ... dostalam mega rozwolnienia w pracy . Ale takiego , ze woda jak kranu sie lala . Mdlosci od 7 rano . Przeszly dopiero niedawno . No cud miod ... dzieki Bogu jeszcze 1.5 h i spadam stad . Wracam do domu , zjem cos i rzucam sie do wanny polezec w cieplej wodzie .

    Zycze powodzenia na usg . Daj znac po ;)
    Hehehe no tak.kazdy by chcial.pracowsc co :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 4 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy serduszko ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 września 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Mamy serduszko ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
    Super . To na kiedy tp ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 4 września 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Super . To na kiedy tp ?


    25/04/20 :)

    Odkrylam ze nasza strona dziala mi w pracy wiec bede tu czesto zagladac lol :)



    A Ty jak sie czujesz odkad w domu jestes ? Ja jeszcze w pracy pol h mi zostalo

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 4 września 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopytywalam w Zusie w Pl to mi powiedzieli,ze nie ma zadnego problemu bym pobierala z obu krajow, jezeli tu i tu mam umowe..jeszcze ksiegowa mojego taty dzwonila na jakas tam ich infolinie ,zeby dopytac i to samo jej powiedzieli..no zobaczymy co to wyjdzie..

    A nocki w ciazy bardzo sobie chwale :) mialam mozliwosc przeniesc sie na dzien, ale to by oznaczalo prace biurko w biurko z szefem.. no i ogolnie w dzien jest tu taki pierdolnik i wuiecej stresu niz to warte.. a w nocy jestem tylko ja i supervisor.. cisza, spokoj..w dzien sobie odsypiam. Konsultowalam to z 3 ginekologami i kazdy mi mowil to samo..ze jezeli organizm jest przyzwyczajony, a ja czuje sie dobrze to absolutnie nic nie zmienniac :)

    Tooney super widok co? :) ja dzisiaj tez posluchalam swojego malucha bo mialam wizyte u poloznej :) wiercil sie i kopnal polozna :D

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 5 września 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak wspanialy widok kochana :) za 5 dni znow zobacze maluszka :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 września 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga Ja pisze tylko to co wiem jak Ja tak mialam . Urzad europejski mnie sprawdzak tak jak napisalam . No nic zobaczysz :)

    Toney czulam sie pozniej juz ok i dzis tez dobrze takze jest ok :) chwilowo cos sie tam dzialo .

    Powiem Wam , ze tak mnie bola nogi po 9 h pracy prawie ze ledwo na koniec juz dreptam . Piety mnie tak bola od ciezaru ciala . Bankowo ... bo jednak troche przytylam . Musze nowe sejfty kupic i wkladku jakies


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 5 września 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Olga Ja pisze tylko to co wiem jak Ja tak mialam . Urzad europejski mnie sprawdzak tak jak napisalam . No nic zobaczysz :)

    Toney czulam sie pozniej juz ok i dzis tez dobrze takze jest ok :) chwilowo cos sie tam dzialo .

    Powiem Wam , ze tak mnie bola nogi po 9 h pracy prawie ze ledwo na koniec juz dreptam . Piety mnie tak bola od ciezaru ciala . Bankowo ... bo jednak troche przytylam . Musze nowe sejfty kupic i wkladku jakies


    Super ze pozniej juz bylo dobrze kochana :)

    Ja za to nie dosc ze przysypiam w pracy to plecy mnie tak masakrycznie bola ze juz sama nie wiem jak siedziec :(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 września 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczesxie nie przysypiam chodz szczerze powiem , ze mialam taki okres do ok.14 tyg ciazy , ze musialam sobie po wstaniu rano z godzinke pozniej drzemke zrobic . Obawialam.sie ze jak wroce ze zwolnienia to bede miala.tak w pracy a o.dziwo.nie i wracajac 90% dni zasypiam dopiwro.wieczorem !!! Szok .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 września 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja od 7mej juz ledwo patrze na oczy i przysypiam kompletnie dobrze ze juz dzis ostatnia popoludniowka. A jutro mnie czeka wizyta w urgent care centre bo boli mnie ucho, gardlo i czuje sie tragicznie :(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

‹‹ 475 476 477 478 479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ