X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężaróweczki z Trójmiasta! ;*
Odpowiedz

Ciężaróweczki z Trójmiasta! ;*

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ara77 Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem Z gdańska , mam termin na październik więc jeszcze daleko, szukam na razie dobrego gina do prowadzenia ciąży, Polecacie kogoś ?

  • Dada Autorytet
    Postów: 1426 1236

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcin Liro-prywatnie w Gdyni przyjmuje a tak to na klinicznej.

    860ip07w5ypel8m4.png
    34bwskjop2knz5e1.png
  • MS Koleżanka
    Postów: 53 61

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Beata Brzóska Invicta w Madisonie - rewelacyjnie poprowadziła naszą ciążę a na koniec w rutynowym usg wykryla poważne zagrożenie życie naszego Synka. Tylko dzięki jej czujności jeszcze tego samego dnia wykonano nam ekspresowe cc i Maluszek bezpiecznie przyszedł na świat.
    Szczerze polecam jeśli szukasz bardzo dokładnego lekarza, z dużym doświadczeniem, przy którym chcesz się czuć spokojna o prawidłowe prowadzenie ciąży.

    czekaja lubi tę wiadomość

  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Wojciecha Śliwińskiego z Gamety w Gdyni. Dokładny, skrupulatny, kulturalny, rzeczowy lekarz. Czuje się przy nim spokojna. Gorąco polecam.

    relganli06k8eu81.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez polecam dr Brzoske. jest spokojna rzeczowa nie wymysla badan na sile a przy tym bardzo dokladna:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei polecam dr Piotra Zabula. Przyjmuje w Gdańsku. Jest bardzo konkretny, reaguje na to co mówisz, zleca badania a przy tym ma rewelacyjne podejście do mnie, męża: zawsze uśmiechnięty :) naprawdę czuje ze jesteśmy w dobrych rękach :) Państwowo dyżuruje na Zaspie, ale jedynie w szpitalu.

  • Ashley Ekspertka
    Postów: 164 161

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu jakieś nowe koleżanki z Trójmiasta, by kontynuować wątek?

    ___Bartuś___ 4050g /57cm
    * 08.02.16r. godz. 15.05
    lprk2n0ax3utoe40.png[/url]
  • RudyTygrysek Autorytet
    Postów: 745 1646

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Gdańska ale obecnie mieszkam w Łebie :)

    p19uvfxm8d0id365.png
    mhsvo7esybqcbcpf.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 30 listopada 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Gdyni, ale u mnie to już końcówka i tylko czekam na rozwój akcji. Planuje rodzic w Redłowie, mam nadzieje, ze się nie zawiodę i będę pod dobra opieka :)

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ