Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🤰Ciężarówki po IVF 2020 🤰
Odpowiedz

🤰Ciężarówki po IVF 2020 🤰

Oceń ten wątek:
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3184

    Wysłany: 1 września 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1990 wrote:
    Ja jestem po wizycie. Będzie synek 🥰 waży 570 g i wszystko ok
    Pół kilograma szczęścia 🤗

    Jola17a, ola_90 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • WiśniaW Autorytet
    Postów: 1334 1717

    Wysłany: 1 września 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1990 ale super!! 🥰🥰

    iv099vvjjlhn9yib.png

    📍Starania od 2016r -Obecnie 28lat, wykryto ANXA5
    📍 Mąż- Fragmentacja DNA 23% 🐌
    📍 11.2018r. - 1 IUI -nieudane
    1️⃣ IVF-03.2019: Punkcja: 8pobrano, 3zapłodnione-1x❄️
    👉Hiperstymulacja
    👉04.2019r. Crio - 6.2.1nieudany 💔
    2️⃣ IVF-05.2019r. Zmiana kliniki na Invicta Bydgoszcz/Gdańsk
    👉06.2019r.
    2 IVF : Punkcja + separacja plemników: 13 pobrano, 8 zapłodnionych - 6x ❄️
    👉13.09.2019r. Transfer [4.1.1 i 4.2.2] 20dpt 1609 - krwawienie / 21 dpt 980,6 - [*] 😔😭
    👉 14.01.2020r. Transfer[3.2.2 i 4.2.2]
    ➖ 3dpt 34,8 (pregnyl)➖ 6dpt 59,9➖ 8dpt 178,5➖ 10dpt 456,3➖ 13dpt 1230➖ 17dpt 4216 [p.ciążowy 6x4x3mm]➖ 20dpt 7919
    ➖ 24dpt beta 20695 +krwiak😭
    ➖ 27dpt (6+1) bije💓!! 0,56cm 🥰
    ➖ 36dpt (8+0) 1,65cm 🥰
    ➖ 41dpt (8+5) 2,05cm 🥰
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 1 września 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1990 wrote:
    Ja jestem po wizycie. Będzie synek 🥰 waży 570 g i wszystko ok
    Cudownie😄 Macie już jakieś imię wybrane? Pytałaś lekarza o te klucia?

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • WiśniaW Autorytet
    Postów: 1334 1717

    Wysłany: 1 września 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7d6802480ca5.jpg

    A my coraz większe 🥰 jeny nie dochodzi do mnie, że to już ostatnie zdjęcia i niedługo to będę miała jakiegos flaka na brzuchu a nie piękna piłeczkę 🥺😂 jeny to już wrzesień dziewczyny...!!!! Jeszcze niedawno był styczeń czy luty... 😱 wrzesień w kalendarzu był taaaaaak daleko 🥴 coraz bardziej czuje stresik ale tez ekscytacje i przerażenie 🙃 wszystko na raz... 🤷‍♀️😍

    nick nieaktualny, White, Jlod, Jaszczureczka, Ed, Jola17a, Esperanza Mia, Dave87, ElfiaKsiężniczka, Mevr_A, Nadzieja, Sylwia Sylwia, ola_90, Krąsi, Catlady, GrubAsia, Niki345, IGA, nadzieja91 lubią tę wiadomość

    iv099vvjjlhn9yib.png

    📍Starania od 2016r -Obecnie 28lat, wykryto ANXA5
    📍 Mąż- Fragmentacja DNA 23% 🐌
    📍 11.2018r. - 1 IUI -nieudane
    1️⃣ IVF-03.2019: Punkcja: 8pobrano, 3zapłodnione-1x❄️
    👉Hiperstymulacja
    👉04.2019r. Crio - 6.2.1nieudany 💔
    2️⃣ IVF-05.2019r. Zmiana kliniki na Invicta Bydgoszcz/Gdańsk
    👉06.2019r.
    2 IVF : Punkcja + separacja plemników: 13 pobrano, 8 zapłodnionych - 6x ❄️
    👉13.09.2019r. Transfer [4.1.1 i 4.2.2] 20dpt 1609 - krwawienie / 21 dpt 980,6 - [*] 😔😭
    👉 14.01.2020r. Transfer[3.2.2 i 4.2.2]
    ➖ 3dpt 34,8 (pregnyl)➖ 6dpt 59,9➖ 8dpt 178,5➖ 10dpt 456,3➖ 13dpt 1230➖ 17dpt 4216 [p.ciążowy 6x4x3mm]➖ 20dpt 7919
    ➖ 24dpt beta 20695 +krwiak😭
    ➖ 27dpt (6+1) bije💓!! 0,56cm 🥰
    ➖ 36dpt (8+0) 1,65cm 🥰
    ➖ 41dpt (8+5) 2,05cm 🥰
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 1 września 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Cudownie😄 Macie już jakieś imię wybrane? Pytałaś lekarza o te klucia?
    Wstępnie Tymon ale jeszcze sie zastanawiamy 😁 Pytalam lekarza powiedzial ze przyczyn moze być kilka ułożenie dziecka, jelita ale sprawdzil szujke i wszystko w porządku

    Anuśla, WiśniaW, Esperanza Mia lubią tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Jlod Autorytet
    Postów: 2605 2581

    Wysłany: 1 września 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisnia, pieknie😘❤️ Potem ta pileczke- malutka bedziesz tulic w ramionach❤️

    WiśniaW lubi tę wiadomość

    04.10.2020 Synek❤️
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 1 września 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś na wizycie 27mm i 170 uderzeń na minutę - 9w3d. Chwilę słyszałam serduszko :)
    Ciąża rozwija się prawidłowo.
    Dr stwierdził, że mam sporą macicę jak na 10tc.
    No i teraz przez kolejne 10tygodni max 1kg mogę przybrać bez konsekwencji bo 1kg przybyło mi w ciągu tygodnia, a zwłaszcza po weekendzie...

    Jola17a, Dave87, Edward1, WiśniaW, Esperanza Mia, ElfiaKsiężniczka, Nadzieja, Sylwia Sylwia, Ed, Jlod lubią tę wiadomość

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Martaaa87 Autorytet
    Postów: 1615 1942

    Wysłany: 1 września 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, gratulacje! U nas będzie Tymek :) Wiśnia, ja się pytam gdzie jest Twój kok! :D

    WiśniaW, Sylwia Sylwia lubią tę wiadomość

    qdkk3e5ew7g10b8s.png

    2016
    3 IUI - synek

    październik 2019
    długi protokół - mamy dwie blastki
    23.10 transfer 4BB - nieudany
    18.11 transfer 4BC - nieudany

    luty 2020
    krótki protokół
    04.03 transfer blastki 5BA
    7dpt - beta HCG 65,1 U/I, 9dpt - beta HCG 144,3 U/l
    26dpt - maluch ma 7 mm 😊
    drugi synek ❤️
  • Dave87 Autorytet
    Postów: 1742 2066

    Wysłany: 1 września 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, Jaszczureczka gratulacje ❤️

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    iv09mg7yx1wzcbqx.png

    Starania od 2013 r
    Za wysokie amh 13 i Pcos .

    1 ciąża 💔 2017 r stymulacja(luteina, clostibegyt, ovitrelle) - ciąża martwa w 10 tyg z nieznanych przyczyn

    2 ciąża pozamaciczna 2018r 💔 stymulacja clostibegyt, ovitrelle

    Rok 2019- 2 nieudane inseminacje (IUI)
    08. 2019 transfer in vitro świeżego zarodka 3 dniowego nieudany , 2 pozostałych nie udało się zamrozić

    10.2019 punkcja 2zamrożone zarodki
    12.2019 został zrobiony transfer z mrozaka ♥️ 4AA

    10dpt beta 234 / 12 dpt beta 401😍

    21/22.01 krwawienie :(
    06.03 USG ♥️ krwiaka nie ma 😍
    27.04 ❤️🧒
    5.05 Połówkowe 👍
    24.07 USG 3trymestru👍2300g 32tc
    Walczymy dalej 💪
  • WiśniaW Autorytet
    Postów: 1334 1717

    Wysłany: 1 września 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa dzisiaj dzień bez koka, już nie pamietam kiedy byłam w rozpuszczonych włosach 🤔😆

    Jaszczureczka super wieści 😍😍 a z wagą pewnie będzie różnie, raz przybierzesz a raz będzie stało w miejscu.

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    iv099vvjjlhn9yib.png

    📍Starania od 2016r -Obecnie 28lat, wykryto ANXA5
    📍 Mąż- Fragmentacja DNA 23% 🐌
    📍 11.2018r. - 1 IUI -nieudane
    1️⃣ IVF-03.2019: Punkcja: 8pobrano, 3zapłodnione-1x❄️
    👉Hiperstymulacja
    👉04.2019r. Crio - 6.2.1nieudany 💔
    2️⃣ IVF-05.2019r. Zmiana kliniki na Invicta Bydgoszcz/Gdańsk
    👉06.2019r.
    2 IVF : Punkcja + separacja plemników: 13 pobrano, 8 zapłodnionych - 6x ❄️
    👉13.09.2019r. Transfer [4.1.1 i 4.2.2] 20dpt 1609 - krwawienie / 21 dpt 980,6 - [*] 😔😭
    👉 14.01.2020r. Transfer[3.2.2 i 4.2.2]
    ➖ 3dpt 34,8 (pregnyl)➖ 6dpt 59,9➖ 8dpt 178,5➖ 10dpt 456,3➖ 13dpt 1230➖ 17dpt 4216 [p.ciążowy 6x4x3mm]➖ 20dpt 7919
    ➖ 24dpt beta 20695 +krwiak😭
    ➖ 27dpt (6+1) bije💓!! 0,56cm 🥰
    ➖ 36dpt (8+0) 1,65cm 🥰
    ➖ 41dpt (8+5) 2,05cm 🥰
  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6080 4461

    Wysłany: 1 września 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczepic się na grypę nie zamierzam. rzadko kiedy choruje więc nie ma obaw że mnie coś złapie.
    Jestem po USG, z małym ok, wody ok, szyjka długa. Jedynie to czuję się jak wieloryb dużo zjeść nie mogę bo nie mam miejsca a bym zjadła ehh. Spać na lewym boku nie mogę bo mały kopie na prawym mnie kości bolą. A gdzie do końca.
    Ja bym chciała rodzic sn, chyba że na miejscu stwierdza inaczej. Pamiętam siostrę jak miała 2 razy CC to długo do siebie dochodziła. Dla mnie najważniejsze aby dziecko było zdrowe a poród się przeżyje

    Jaszczureczka, Anuśla, Sylwia Sylwia, WiśniaW, Ed, Jlod, Jola17a lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • Anys Autorytet
    Postów: 5240 5089

    Wysłany: 1 września 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kos12 wrote:
    Na Śląsku dlatego watpie, bo Wy chyba w większości z kujawsko-pomorskiego? 😊
    A to ja pomorskie:)

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 1 września 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiśniaW wrote:

    Jaszczureczka super wieści 😍😍 a z wagą pewnie będzie różnie, raz przybierzesz a raz będzie stało w miejscu.

    Oby trochę pobyło na aktualnym poziomie i nie szło do góry przez kilka tygodni - jestem jeszcze w granicy tych ruchomych 1-1,5kg, w których zmienia mi się waga w zależności od diety, więc pewnie to wina weekendu niż takiego realnego przytycia, ale muszę się mieć na baczności.

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 1 września 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do porodu sn czy CC to dużo zależy od psychiki. Jeżeli jest jakaś blokada to lepiej tego sposobu rozwiązania nie wybierać.

    Psychika w porodzie robi dużo. U mnie przez to się zatrzymała akcja porodowa. I już byłam przerażona że nie będę mieć siły bo za długie będzie trwać i nie urodze. I będzie musiała być CC. Pojechałam do drugiego szpitala i w czasie drogi tak się odblokowalam że akcja porodowa ruszyła a wręcz przyspieszyła i w ciągu 2godz. Od przyjazdu do szpitala urodziłam

    Ed lubi tę wiadomość

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • Jlod Autorytet
    Postów: 2605 2581

    Wysłany: 1 września 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, Jaszczureczka, pieknie, niech malenstwa rosna 😀🍀✊❤️❤️

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    04.10.2020 Synek❤️
  • WiśniaW Autorytet
    Postów: 1334 1717

    Wysłany: 1 września 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ed - jak tam u ciebie sytuacja?? Coś się dzieje? ✊😍

    iv099vvjjlhn9yib.png

    📍Starania od 2016r -Obecnie 28lat, wykryto ANXA5
    📍 Mąż- Fragmentacja DNA 23% 🐌
    📍 11.2018r. - 1 IUI -nieudane
    1️⃣ IVF-03.2019: Punkcja: 8pobrano, 3zapłodnione-1x❄️
    👉Hiperstymulacja
    👉04.2019r. Crio - 6.2.1nieudany 💔
    2️⃣ IVF-05.2019r. Zmiana kliniki na Invicta Bydgoszcz/Gdańsk
    👉06.2019r.
    2 IVF : Punkcja + separacja plemników: 13 pobrano, 8 zapłodnionych - 6x ❄️
    👉13.09.2019r. Transfer [4.1.1 i 4.2.2] 20dpt 1609 - krwawienie / 21 dpt 980,6 - [*] 😔😭
    👉 14.01.2020r. Transfer[3.2.2 i 4.2.2]
    ➖ 3dpt 34,8 (pregnyl)➖ 6dpt 59,9➖ 8dpt 178,5➖ 10dpt 456,3➖ 13dpt 1230➖ 17dpt 4216 [p.ciążowy 6x4x3mm]➖ 20dpt 7919
    ➖ 24dpt beta 20695 +krwiak😭
    ➖ 27dpt (6+1) bije💓!! 0,56cm 🥰
    ➖ 36dpt (8+0) 1,65cm 🥰
    ➖ 41dpt (8+5) 2,05cm 🥰
  • Ed Autorytet
    Postów: 399 286

    Wysłany: 1 września 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiśniaW wrote:
    Ed - jak tam u ciebie sytuacja?? Coś się dzieje? ✊😍

    No wlasnie nie bardzo, wczoraj dostalam mega skurczu i jak juz zaczelam zastanawiac sie czy to moze to , to mi przeszlo😉
    Kopniaki synka bolesne, teraz to mi piruety chyba robi 😊
    I czekam , az sie zdecyduje na wyjscie😊

    nick nieaktualny, GrubAsia, WiśniaW, monzaw, Sylwia Sylwia lubią tę wiadomość

    38 lat
    2 procedury
    Ciąża od grudnia
  • Jlod Autorytet
    Postów: 2605 2581

    Wysłany: 2 września 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja codziennie mam krwotok z nosa, z jednej dziurki. 2 lata temu mialam z nia problem, slabe naczynko, krew sie lala codziennie.
    Teraz to samo, albo w nocy albo rano leje sie. Ide jutro do lekarza, ciekawe jestem czy w ciazy bede mogla miec zabieg zamkniecia naczynka czy dopiwro po porodzie .
    Tak sie mecze strasznie, ciezko opanowac krwotok. Czasem 40 min do godz.
    Mam nadzieje ze jutro czegos sie dowiem

    04.10.2020 Synek❤️
  • ultraviolet Autorytet
    Postów: 627 644

    Wysłany: 2 września 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jlod wrote:
    A ja codziennie mam krwotok z nosa, z jednej dziurki. 2 lata temu mialam z nia problem, slabe naczynko, krew sie lala codziennie.
    Teraz to samo, albo w nocy albo rano leje sie. Ide jutro do lekarza, ciekawe jestem czy w ciazy bede mogla miec zabieg zamkniecia naczynka czy dopiwro po porodzie .
    Tak sie mecze strasznie, ciezko opanowac krwotok. Czasem 40 min do godz.
    Mam nadzieje ze jutro czegos sie dowiem
    Oj mam to samo, od początku ciąży, najpierw co kilka dni, a ostatnio codziennie, mocne długie krwotoki, aż do zasłabnięcia w łazience. Doktor kazał odstawić acard, zostałam tylko na heparynie, twierdzi, że zamykanie naczynek nic nie pomoże, nawet odradzał. Ciekawe co powie Twój doktor.

    dqprj48akwkgc0se.png
    6 lat starań o rodzeństwo, niedrożność, endometrioza, poronienie, laparoskopia
    02.2018 ICSI 😢 nie pobrano komórek
    06.2018 ICSI - podejście II
    07.2018 punkcja pobrano 6 komórek, mamy ❄❄
    10.2018 histeroskopia
    16.11.2018 FET ❄️😢
    21.11.2019 FET ❄️😢
    ...
    23.06.2020 - 7tc ❤️
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3184

    Wysłany: 2 września 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w tym miesiącu dwie pełnie, jedna dzisiaj, druga 30.09., także nastrajajcie się 😉😁 Licze, że maluch nie wybierze tej pierwszej 😅

    https://tech.wp.pl/niezwykla-pelnia-ksiezyca-we-wrzesniu-zdarza-sie-raz-na-2-5-roku-6549283186219712a?amp=1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2020, 15:14

    GrubAsia, Catlady lubią tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
‹‹ 567 568 569 570 571 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ