Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z grupy Starania o dziecko 2016/2017
Odpowiedz

Ciężarówki z grupy Starania o dziecko 2016/2017

Oceń ten wątek:
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może dodamy taka listę wyprawkową na 1 stronę? :)

    Kaaarooolina89, Annie1981 lubią tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki u nas wporzadku dzis bardzo leniwy dzien nawet dla mojego maluszka. Jak sie moj pierwszy syn urodzil postanowilismy wybrac sie z nim w podroz do Bulgarii dokladnie. W lutym na spontanie maz zaklepal hotel i bilety w szystko dogadane ale im blizej wyjazdu tym bardziej bylam na nie. Tam strasznie goroca w samolocie moga uszy sie zatykac i dziasla bolec zmiana klimatu i w samolocie cisnienie no poprostu nie chcialam zeby to odczuwal wyjazd mial byc pod koniec czerwca a ja na poczatku miesiaca jeszcze nie wiedzialam jak to bedzie. W koncu zakonczylo sie tak ze malego zostawilismy na kilka dni pod dobra opieka babc dziadkow cioc i wujkow a wyjechalismy we dwoje. I bylo swietnie ( nie powiem bo tesknota mnie zzerala ale bylam pewna ze nic mu nie bedzie) odpoczelismy zwiedzalismy poszalelismy zachody i wschody slonca nad mozem bylo wspaniale podsumowalismy ze to byl nasz taki ostatni wyjazd we dwoje i nalezalo mam sie. Wrocilismy ze zdwojona sila. I powiem Wam ze to byla najlepsza decyzja. Bylo przegoraco ostrzegali zeby z hoteli nie wychodzic bo udaru mozna bylo dostac nie bylo dnia zeby do hotelu karetka nie podjezdzala. I cieszylam sie ze zostal bo bysmy tylko.w.hotelu siedzieli. A moj maly nieial od poczatku problemu jak z kims zostawal on nie nalezal do placzliwych ladnie spal nie marudzil przy jedzeniu takze nikt nie narzekal :-)

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:27

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mial wtedy 6 miesiecy

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia1028 wrote:
    Wlasnie a jesli chodzi o lampki nocne polecacie moze jakies? Scienne czy lepsze stojące? Myslalam o jednej sciennej takiej mocno przygaszonej zeby nie przeszkadzala a zeby bylo malą widać a druga taka normalna stojaca?
    Ja mam taką lampę ze ściemniaczem

    11kvxnl.jpg

    A z tą lampką to chodziło mi o coś takiego siostra miała i Mała bardzo to lubiła :)
    rl9ocx.jpg


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 15:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka brzuch sie robi twardy czuje taki ucisk ja czuje jakby sie skura skurczyla na brzuchu na chwile i jest taka obcisnieta. Ja w pierwszej ciazy nie mialam w ogole a teraz mecza i mecza jak wstaje jak obracam sie na boki jak za duzo chodze a czasem poprostu lapia nawet jak siedze.

    Natka2 lubi tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 09:52

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila123 wrote:
    Natka brzuch sie robi twardy czuje taki ucisk ja czuje jakby sie skura skurczyla na brzuchu na chwile i jest taka obcisnieta. Ja w pierwszej ciazy nie mialam w ogole a teraz mecza i mecza jak wstaje jak obracam sie na boki jak za duzo chodze a czasem poprostu lapia nawet jak siedze.
    lepiej bym tego nie opisała :)

    Mila123 lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 09:52

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Dzis byłam rano na pobrNiu krwi wiec na głodnego i Pani pielegniarka powiedziała że nic nie widać Brzuszka łeeee ;)
    Ale co i rusz widze ze Natka cos pisze o jedzeniu to mi sie podoba jestes taki sam ciasteczkowy potwór jak ja :D

    Natka2 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie pożyteczne tematy ;)
    Zaraz sobie poczytam i zrobie notatki :P

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa tzn nie chodziło o to żeby zapalone światło tylko taki bardziej świecący element na ścianie żeby jednak jakieś tam malutkie światełko przygaszone było a nie taka ciemnica :)

    Nana ta pierwsza lampa byłaby super też do nas do pokoju bo nie zabiera dużo miejsca,gdzie taka można kupić ?

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia1028 wrote:
    Lisa tzn nie chodziło o to żeby zapalone światło tylko taki bardziej świecący element na ścianie żeby jednak jakieś tam malutkie światełko przygaszone było a nie taka ciemnica :)

    Nana ta pierwsza lampa byłaby super też do nas do pokoju bo nie zabiera dużo miejsca,gdzie taka można kupić ?
    Ja kupiłam na allegro ;)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 09:52

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę teraz w weekend w sklepach takich z farbami i budowlanych to oblukam akurat lampy. Nana a dużo dałaś za taka stojąca??

  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 09:53

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia1028 wrote:
    Będę teraz w weekend w sklepach takich z farbami i budowlanych to oblukam akurat lampy. Nana a dużo dałaś za taka stojąca??
    Chyba 80zł bo gosciu sprzedawał mało co używaną i jest w idealnym stanie :) a w sklepie chyba coś ok 200zł kosztuje :/

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Lisa85 Autorytet
    Postów: 989 933

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 09:53

    ojxe2n0alit7kw2e.png
    km5sjw4z2s29aglx.png
    5b09wn15c8ssxa0k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa85 wrote:
    http://allegro.pl/lampa-slonce-duza-lampka-sloneczko-dla-dzieci-hit-i5843824979.html o taką mam lampkę.

    Dzięki :):)

    Lisa85 lubi tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 6 lutego 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie bardzo przystojny pan kurier przyniósł mi ten album dla Szymka i jest super, ładnie zrobiony, w twardej oprawie i ma ponad 80str a zapłaciłam za niego 13.90 hehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ