X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z grupy Starania o dziecko 2016/2017
Odpowiedz

Ciężarówki z grupy Starania o dziecko 2016/2017

Oceń ten wątek:
  • Natalka18 Przyjaciółka
    Postów: 71 39

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madrzejszych?? Haha a to dobre ;) No takja przeciez Kuchcinka robi usg orzez internet :) i wgl tu same lekarki :)

    uwo9kw7izp2s44s1.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2581 5039

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ina90 wrote:
    Hej lasencje. Wiecie co wczoraj sie poryczalam bo stwierdziłam ze moj maz nie jest zadowolony z córeczki. Jak powiedzieliśmy jego rodzicom ze dziewczynka to mial nietega mine. Niby glaszcze i mowi Oliwcia ale czuje ze jest zawiedziony. U Was tez tak bylo?
    Słońce jak już Oliwcia się urodzi to zobaczysz ze tak zakochanego to go jeszcze nigdy nie widziałaś :) faceci często tak maja ze niby chcą syna a jak się urodzi córeczka to właśnie oni pierwsi tracą dla nich głowę :)

    Natalka18 lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    34 👩 🧔‍♂️31
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Justyna84 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze chyba forum juz nie dziala, szkoda:-( ale to wlasnie dzieki dziewczynom z forum "starania o dziecko.." dowiedzialam sie o wielu badaniach czy np o ziolach ojca sroki dzieki ktorym w koncu udalo mi sie po wielu cyklach zajsc w ciaze:-) widocznie nie trzeba byc lekarzem zeby moc komus pomoc badz w czyms poradzic! Spokojnych ciaz i rozwiazan :-)

    Wojcinka, stella_88 lubią tę wiadomość

‹‹ 597 598 599 600 601
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ