X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)
Odpowiedz

Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Katti ciaza jest super !! :D
    Zwlaszcza drugi trymestr :)
    Ja niedawno zaczelam i powiem Ci, ze czuje sie coraz to lepiej :D
    Mdlosci przeszly, usmiech sie pojawil nic tylko skakac z radosci :D


    A Ty jak sie czujesz? Przeszly Ci mdlosci ?
    Jeszcze chwila i zobaczysz swojego maluszka :*

    U mnie ciaża jakbym w niej nie było... raz miałam mdłosci i wymiotowałam ale wodą z rana i tyle w sumie... Od czasu do czasu boli mnie glowa ale tak po za tym to nic mi nie jest. Na początku ciągle spałam i bolały mnie sutki ale to w sumie też przeszło. Troche mnie martwi ten fakt. Wiem każda ciaża jest inna ale żeby aż taka różnica byla cieżko mi uwierzyć bo jednak w obu miałam mega objawy i było cieżko a tutaj cisza taka.Do tego doszła ta cukrzyca :( tak bardzo się boje że mi ona zostanie po porodzie a co gorsza przejdzie na fasolke...Z tym dedektorem wyszlo ze to moje tetno ... moja mama stwierdzila ze jak na serduszko dzidziusia za wolno bije . Póki co nie szukalam dalej nie chce mi sie a nie chce też potem siedziec i w glowie cos roić że tego serduszka nie ma bo nie moge znalesc.
    Po za tym to dzisiajsza noc byla ciezka . Dzieci chore nie wiem synka wczoraj zlapal jakis kaszel i katar i poszło zarażenie na córke -.-

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 6 maja 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, jest duzo kobiet, ktore ciaze przechodza wrecz bezobjawowo :) nie martw sie tylko sie ciesz ! :D

    u mnie od kilku dni czuje sie "fajnie" :)
    Dzis jade na shopping do Paryza :D

    Duzo zdrowka zycze calej Twojej Rodzince :):*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Wiesz, jest duzo kobiet, ktore ciaze przechodza wrecz bezobjawowo :) nie martw sie tylko sie ciesz ! :D

    u mnie od kilku dni czuje sie "fajnie" :)
    Dzis jade na shopping do Paryza :D

    Duzo zdrowka zycze calej Twojej Rodzince :):*
    Paryż cudowne miejsce zazdroszcze hehe
    U mnie upał ciag dalszy widzę z rana juz .

    ams lubi tę wiadomość

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 maja 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez bylo goraco !
    a jutro ma byc jeszcze cieplej !


    Dzisiaj dostalam dzisiaj wyniki krwi z badan genetycznych i jest wszystko dobrze !!!! tak bardzo sie ciesze <3

    agniecha2101, Katti lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    eh widze ze jeszcze trochę to bede sama ze sobą rozmawiac :/
    Mało kto wchodzi tutaj o napisaniu już nie wspomnę... przykro troche że tak wszystkie zamilkły nic nie napiszą co u nich jak fasolki :(
    chyba też skończę w takim razie korzystać z ovu ...bo wchodzę i czekam aż ktoś coś napisze a tu ciagle cisza ... gdyby nie agniecha i ams to w ogole nie byłoby nikogo :/
    no cóż widocznie starania są ciekawsze niż bycie w ciąży....
    Zostałyśmy chyba tylko we trzy i każda w innym kraju mieszka ;-) Myślałam, że po długim weekendzie ktoś tu wróci, ale widzę, że chyba jednak nie :-( Sama nie bardzo się odzywałam ostatnio, ale już powracam ;-) Jakoś słabo się czułam psychicznie ostatnio... :-(

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    u nas tez bylo goraco !
    a jutro ma byc jeszcze cieplej !


    Dzisiaj dostalam dzisiaj wyniki krwi z badan genetycznych i jest wszystko dobrze !!!! tak bardzo sie ciesze <3
    Super wieści :-) Cieszę się razem z Tobą ;-)

    Katti, ams lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dwa tygodnie czekam na wyniki badań i nic... W sumie to chyba powinnam się cieszyć, bo miał przyjść list tylko jeśli będzie coś nie tak, więc albo faktycznie jest wszystko w porządku, albo jeszcze nie ma wszystkich wyników... Ta niepewność mnie wykańcza :-/ Byłam wręcz przekonana, że mam jakąś infekcję, a nic mi nie przychodzi.. Może jednak jej nie mam i to tylko moje urojenia :-/ Mam mętlik w głowie :-/ Wizyta też dopiero jeszcze za 3 tyg i jakieś czarne myśli mnie dopadają :-(
    Dziś śniło mi się, że moja babcia umierała trzymając mnie za rękę :-( Boję się, że to jakiś zły znak :-(
    Poza tym już trzeci raz w tej ciąży mam opryszczkę na ustach :-/

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co nowego u Was? :-)

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opryszczka to nic nowego ja czesto mialam w ciazy tylko ta moja trzecia ciaża jest mega inne no nie liczac faktu cukrzycy ale po za tym gory przenosic nic a nic mi nie jest ... mówią ze się cieszyć a ja mówie dla mnie to nie jest normalne i póki nie zobacze fasolki na USG nie bede sie cieszyć bo boje sie ze ten stan bez objawowy jest czyms zlym. Póki mi nie pokaza i nie powiedzą że wszystko jest ok nie dam rady mysleć inaczej.
    U nas nadal upały i wczoraj poszliśmy na plaze na nowy plac zabaw bo dopiero co go wybudowali i naprawdę muszę powiedzieć że sie postarali bo nigdzie u mnie w miescie nie ma tak ślicznego i pełen zajec placu zabaw. Dzieci były wrecz zafascynowane.
    Dzisiaj na 14.30 do logopedy zobaczymy co tym razem powie.
    Miałam w domu zrobic eksperyment i sprawdzic czy synek potrafi sie skoncentrować i dać relacje jaka była jego reakcja.
    Dobrze że agniecha wróciłaś bo już myslałam że z ams zostalam tylko ... szkoda że inne o nas zapomniały :( Tekana taka rozgadana była a nagle zamilkła tak że nawet nie wiadomo czy u niej i fasolki wszystko ok...
    Po za tym ze szkoła syna już wszystko mam załatwione , papiery które dostałam do domu wypełniłam i zaniosłam wszsytko co trzeba było i teraz mam spokoj chociaż z jedną rzeczą. Jutro mam w przedszkolu spotkanie z położną środowiskową z którą bedziemy omawiać dalszy rozwój syna i ma być tłumacz tzn postaraja sie aby było no zobaczymy.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :)! Troche mnie tu nie bylo, ale od dzis na L4 jestem wiec bede zagladac codziennie !

    Ams super wiesci :** znacie juz plec dziecka?

    Agnieszka w ciazy niektory snu sa mega pokrecone, nic nie nie martw, napewno bedzie wszytsko dobrze i to byl tylko sen. :**

    Katti kazda ciaza jest inna, mysle ze brak objawow wcale nie swiadczy o niczym zlym:-)! Koedy masz zaplanowane usg??

    U mnie z nowosci to plamenia, zastrzyki w brzuch ale juz pomalu jest lepiej wiec jestem dobrej nysli. Ten tydzien dosc intensywny bo wczoraj bylam na usg genetycznym z pakietu z pracy, dzidzia ma juz 6cm , przeziornosc i inne parametry wszytsko super. Dzis mam wizyte u mojego gin a jutro mam badania genetyczne i usg genetyczne w Klinice mojej Gin, moze uda sie podgladnac kto w brzuszki siedzi:) ostatnio pamietam dowiedzielismu sie na etapie 12+4:-)

    Jak Wasze samopoczucia? Mi wymioty przeszly z xzego ciesze sie bardzo:)

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Czesc Dziewczyny :)! Troche mnie tu nie bylo, ale od dzis na L4 jestem wiec bede zagladac codziennie !

    Ams super wiesci :** znacie juz plec dziecka?

    Agnieszka w ciazy niektory snu sa mega pokrecone, nic nie nie martw, napewno bedzie wszytsko dobrze i to byl tylko sen. :**

    Katti kazda ciaza jest inna, mysle ze brak objawow wcale nie swiadczy o niczym zlym:-)! Koedy masz zaplanowane usg??

    U mnie z nowosci to plamenia, zastrzyki w brzuch ale juz pomalu jest lepiej wiec jestem dobrej nysli. Ten tydzien dosc intensywny bo wczoraj bylam na usg genetycznym z pakietu z pracy, dzidzia ma juz 6cm , przeziornosc i inne parametry wszytsko super. Dzis mam wizyte u mojego gin a jutro mam badania genetyczne i usg genetyczne w Klinice mojej Gin, moze uda sie podgladnac kto w brzuszki siedzi:) ostatnio pamietam dowiedzielismu sie na etapie 12+4:-)

    Jak Wasze samopoczucia? Mi wymioty przeszly z xzego ciesze sie bardzo:)
    Moje pierwsze USG mam 21maja wiec jeszcze troche muszę czekać a potem jak bede juz po USG mam dzwonić i umówić sie na kolejne spotkanie z położną miedzy 16 a 17 tyg ciąży.
    Tak wiem że brak objawów nie musi oznaczać że coś się złego dzieje ale jednak dla mnie to dziwne że w obu mialam takie objawy a tu taka cisza. Wiadomo że wolałabym tak przechodzic ciaże cała jak dotychczas jeśli okazałoby sieze wszsytko jest ok bo wiadomo mdłosci ,zawroty to nic miłej zwłaszcza kiedy musze sama zajmować się dwójka małych dzieci kiedy mąż siedzie 12h w pracy. Dobrze tyle że pracuje 4 na 4 i ma te 4 dni wolne to zawsze mogę sobie poleżeć odpoczywać . Pamietam że miałam przy 2 ciażach mega zawroty i każde wyjscie konczyło sie siadaniem gdzieś byle usiać bo robiło mi sie ciemno przed oczami .

    Ciesze sieże też się odezwałaś i wróciłaś do nas to miło naprawdę ze ten wątek nie umrze ot tak sobie.
    Super że maluszek ma sie dobrze i że ty czujesz się też lepiej .
    Trzymam kciuki także na usg genetyczne aby było wszystko ok.

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti opieka nad dwojka maluszkow to naprawde wyzwanie i Cie podziwiam:-)! Ja jestem od 2 tyg sama, maz wraca za 1.5 miesiaca i z moja 5-latka i praca ledwo na zakrecie wyrabialam, ale od dzis juz na szczescie L4, wiec wiecej wolnego czasu:-). To usg 21 maja to bedziesz miec od razu gebetyczne, tak? Szybko zleci:). Super ze masz detektor, mozesz sluchac dzidzie na biezaco, ja wlasnie planuje zamowic jakis zwykly i tez bede sluchac 3>

    Diamond co u Ciebie???

    Ja juz pomalu zastanawiam sie nad kupnem nowej szafy, bo nie mam gdzie wlozyc rzeczy dla malucha. Mamy calkiem spore mieszkanie ale cale juz zawalone

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Katti opieka nad dwojka maluszkow to naprawde wyzwanie i Cie podziwiam:-)! Ja jestem od 2 tyg sama, maz wraca za 1.5 miesiaca i z moja 5-latka i praca ledwo na zakrecie wyrabialam, ale od dzis juz na szczescie L4, wiec wiecej wolnego czasu:-). To usg 21 maja to bedziesz miec od razu gebetyczne, tak? Szybko zleci:). Super ze masz detektor, mozesz sluchac dzidzie na biezaco, ja wlasnie planuje zamowic jakis zwykly i tez bede sluchac 3>

    Diamond co u Ciebie???

    Ja juz pomalu zastanawiam sie nad kupnem nowej szafy, bo nie mam gdzie wlozyc rzeczy dla malucha. Mamy calkiem spore mieszkanie ale cale juz zawalone
    Tak to bedzie genetyczne bo gdybym nie zgodziła sie na te genetyczne to nie miałabym wcale USG do 22 tyg jakos tak a wiadomo że chcę zobaczyć na ekranie dzidzie wiec się zgodziłam no i wolę wiedziec czy wszystko jest ok.
    Dedektr póki co to znajduje same moje tetno :/ cały brzuch przeszukiwałam i nie mogłam znalesc... moze jeszcze za wczesnie na ten dedektor bo to nie jest jakis mega super tylko najtanszy taki bez ekranu do tego wiec no ciezko... poczekam do 12 tyg może wtedy uda mi się coś znalesc a póki co odpusciłam bo bez sensu lezec i sie meczyć z szukaniem.Ja mam upatrzony wózek i nawet prawie kase już na niego odłożoną ale czekam na te USG jeli tam bedzie wszystko ok to od razu zamawiam bo jest on mega na promocji z ponad 800 funi na 300 :)

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Tak to bedzie genetyczne bo gdybym nie zgodziła sie na te genetyczne to nie miałabym wcale USG do 22 tyg jakos tak a wiadomo że chcę zobaczyć na ekranie dzidzie wiec się zgodziłam no i wolę wiedziec czy wszystko jest ok.
    Dedektr póki co to znajduje same moje tetno :/ cały brzuch przeszukiwałam i nie mogłam znalesc... moze jeszcze za wczesnie na ten dedektor bo to nie jest jakis mega super tylko najtanszy taki bez ekranu do tego wiec no ciezko... poczekam do 12 tyg może wtedy uda mi się coś znalesc a póki co odpusciłam bo bez sensu lezec i sie meczyć z szukaniem.Ja mam upatrzony wózek i nawet prawie kase już na niego odłożoną ale czekam na te USG jeli tam bedzie wszystko ok to od razu zamawiam bo jest on mega na promocji z ponad 800 funi na 300 :)


    Gdzies czytalam, ze detektory lapia wlasnie kolo 12 tyg ale niby pisze na niektorych ze sa od 10, napewno niedlugo zlapiesz:-). My mamy wozek po corce, ktora w ogole go nie uzywala, gondola jest jak nowa bo jak ja wsadzalismy to byl mega krzyk a spacerowka jak juz miala 11 mcy poszla w odstawke, zaczela chodzic i skonczylo sie jezdzenie :D! Wiec mysle ze wozka nie bedziemy kupowac, ale mysle o koszu mojzesza albo jakims mniejszym lozeczku z taka dostawka do naszego lozka

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Gdzies czytalam, ze detektory lapia wlasnie kolo 12 tyg ale niby pisze na niektorych ze sa od 10, napewno niedlugo zlapiesz:-). My mamy wozek po corce, ktora w ogole go nie uzywala, gondola jest jak nowa bo jak ja wsadzalismy to byl mega krzyk a spacerowka jak juz miala 11 mcy poszla w odstawke, zaczela chodzic i skonczylo sie jezdzenie :D! Wiec mysle ze wozka nie bedziemy kupowac, ale mysle o koszu mojzesza albo jakims mniejszym lozeczku z taka dostawka do naszego lozka
    My dla synka mieliśmy wózek 2in1 ze wzorkiem myszki miki dużo jezdziliśmy nim bo auta nie mamy wiec praktycznie wszedzie z wózkiem z czasem się zużył a kiedy urodziła sie córka mieliśmy czerwony podwójny kupiony używany ale stan jak nowy tylne koła pompowane z firmy phil & teds ... synek jezdził w wózku do 3 roku zycia nie śpieszyło mu się szybko zrezygnować . Potem kupiliśmy mu podstawkę taka co do wózka się doczepia i do tego ma siedzonko a córce kupilismy spacerówke aby nie pchać tego cieżkiego dwuosobowego wózka potem próbowałam go przekonać kupując mu rowerek biegowy na początku jezdził tylko w domu potem udało mi się go przekonać że na dworzu jest lepsza frajda bo wiecej miejsca i tak oto na dzień dzisiejszy jezdzi tylko rowerkiem biegowym . Oczywiscie ma zwykły rowerek też ale póki co nie potrafię go nauczyć pedałować do przodu no i on też nie chce za bardzo na nim siedzieć. Podwójny wózek jest schowany ale zniszczony bo koszyk rozerwany folia też i ogólnie jakbym miała dokupić czesci wyszłoby mi około 200funtów wiec uznaliśmy z mężem że się nie opłaca i lepiej dołożyć na nowy. A kiedy pojawi się maluszek córka bedzie siedziała na tej podstawce i siedzonku co siedział synek. Ja planuje kupić łóżeczko turystyczne bo zawsze mialam takie i u nas sie sprawdzaja ale po dwójce juz bardzo zniszczone wiec nie ma opcji aby kolejne spalo w tym samym bo rama jest wygieta dosc mocno i materac nie lezy juz prosto. Ja na tego typu kojce o których piszesz się nie piszę bo osobiscie uważam to wydanie kasyw błoto gdyż tam do 6 miesiaca mogą tylko być dzieci a potem i tak trzeba kupić jakieś łóżeczko bo wiadomo na łóżko jest jeszcze za małe no chyba ze bedzie spało z wami to tak jak chce moja znajoma robić to inna sprawa ;)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Czesc Dziewczyny :)! Troche mnie tu nie bylo, ale od dzis na L4 jestem wiec bede zagladac codziennie !

    Ams super wiesci :** znacie juz plec dziecka?

    Agnieszka w ciazy niektory snu sa mega pokrecone, nic nie nie martw, napewno bedzie wszytsko dobrze i to byl tylko sen. :**

    Katti kazda ciaza jest inna, mysle ze brak objawow wcale nie swiadczy o niczym zlym:-)! Koedy masz zaplanowane usg??

    U mnie z nowosci to plamenia, zastrzyki w brzuch ale juz pomalu jest lepiej wiec jestem dobrej nysli. Ten tydzien dosc intensywny bo wczoraj bylam na usg genetycznym z pakietu z pracy, dzidzia ma juz 6cm , przeziornosc i inne parametry wszytsko super. Dzis mam wizyte u mojego gin a jutro mam badania genetyczne i usg genetyczne w Klinice mojej Gin, moze uda sie podgladnac kto w brzuszki siedzi:) ostatnio pamietam dowiedzielismu sie na etapie 12+4:-)

    Jak Wasze samopoczucia? Mi wymioty przeszly z xzego ciesze sie bardzo:)
    A co to za zastrzyki?
    Dobrze, że na genetycznych wszystko ok :-)
    Dawaj znać dziś i jutro po wizytach.
    Ja to bym już chciała płeć znać ;-)
    Mdłości mam nadal, raz w miarę znośne innego dnia mocno męczące, ale na szczęście bez wymiotów. Chociaż w sumie nie wiem czy to takie szczęście, bo czasami wydaje mi się, że lepiej byłoby zwymiotować, to może chociaż przez chwilę byłoby lżej.
    Chce mi się już drugiego trymestru ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Tak to bedzie genetyczne bo gdybym nie zgodziła sie na te genetyczne to nie miałabym wcale USG do 22 tyg jakos tak a wiadomo że chcę zobaczyć na ekranie dzidzie wiec się zgodziłam no i wolę wiedziec czy wszystko jest ok.
    Dedektr póki co to znajduje same moje tetno :/ cały brzuch przeszukiwałam i nie mogłam znalesc... moze jeszcze za wczesnie na ten dedektor bo to nie jest jakis mega super tylko najtanszy taki bez ekranu do tego wiec no ciezko... poczekam do 12 tyg może wtedy uda mi się coś znalesc a póki co odpusciłam bo bez sensu lezec i sie meczyć z szukaniem.Ja mam upatrzony wózek i nawet prawie kase już na niego odłożoną ale czekam na te USG jeli tam bedzie wszystko ok to od razu zamawiam bo jest on mega na promocji z ponad 800 funi na 300 :)
    Też miałam mieć genetyczne 21 maja, ale jest tutaj święto akurat i mam tydzień później ;-)
    Ja najchętniej już bym wszystko dziecku kupowała :-P Narazie przeglądam sobie wózki i foteliki na necie, żeby mieć trochę rozeznanie i wiedzieć już, które będę chciała zobaczyć na żywo i gdzie je na żywo można zobaczyć :-) a chce akurat wózek i fotelik kupić podczas urlopu w PL, więc chcę mieć już wcześniej jakieś typy, bo na ostateczne zdecydowanie nie będę miała później zbyt wiele czasu, bo w Polsce będziemy pewnie około dwóch tygodni. A Ty Kochana nie masz wózka po rodzeństwie..?

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Też miałam mieć genetyczne 21 maja, ale jest tutaj święto akurat i mam tydzień później ;-)
    Ja najchętniej już bym wszystko dziecku kupowała :-P Narazie przeglądam sobie wózki i foteliki na necie, żeby mieć trochę rozeznanie i wiedzieć już, które będę chciała zobaczyć na żywo i gdzie je na żywo można zobaczyć :-) a chce akurat wózek i fotelik kupić podczas urlopu w PL, więc chcę mieć już wcześniej jakieś typy, bo na ostateczne zdecydowanie nie będę miała później zbyt wiele czasu, bo w Polsce będziemy pewnie około dwóch tygodni. A Ty Kochana nie masz wózka po rodzeństwie..?
    Czytaj mój powyzszy post w sprawie wózka :D
    Też rozglądałam sie po necie bo zawsze jest w czym wybierać. Ten który chce kupić jest 3 w jednym ... fotelik i gondola którą można przerobić na spacerówkę . Nie chce kupować wózka 3 w 1 w którym kazda czesc jest wyciagana dlatego tak bardzo podoba mi sie pomysł że ma się 2 czesci z czego wychodzi wózek 3 w 1 ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Gdzies czytalam, ze detektory lapia wlasnie kolo 12 tyg ale niby pisze na niektorych ze sa od 10, napewno niedlugo zlapiesz:-). My mamy wozek po corce, ktora w ogole go nie uzywala, gondola jest jak nowa bo jak ja wsadzalismy to byl mega krzyk a spacerowka jak juz miala 11 mcy poszla w odstawke, zaczela chodzic i skonczylo sie jezdzenie :D! Wiec mysle ze wozka nie bedziemy kupowac, ale mysle o koszu mojzesza albo jakims mniejszym lozeczku z taka dostawka do naszego lozka
    My takie zwykłe łóżeczko dostaliśmy od znajomych. Jak wyprowadzali się stąd spowrotem do PL, to nam zostawili chociaż nie byłam jeszcze nawet w ciąży :-) Planujemy na początek postawić je w naszej sypialni. A do salonu mamy taką super kołyskę, taką starą odnowioną od męża znajomego z pracy :-) Taki był zadowolony, że był na polskim weselu, że podarował nam w prezencie ;-) Jak już wniesiemy ją ze strychu i będzie w mieszkaniu, to napewno zrobię zdjęcie i się pochwalę, bo jest cudowna :-)
    A no i napewno jeszcze będziemy musieli kupić jakieś łóżeczko turystyczne na wyjazdy do PL.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 14:00

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 maja 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Czytaj mój powyzszy post w sprawie wózka :D
    Też rozglądałam sie po necie bo zawsze jest w czym wybierać. Ten który chce kupić jest 3 w jednym ... fotelik i gondola którą można przerobić na spacerówkę . Nie chce kupować wózka 3 w 1 w którym kazda czesc jest wyciagana dlatego tak bardzo podoba mi sie pomysł że ma się 2 czesci z czego wychodzi wózek 3 w 1 ;)
    Przepraszam, leciałam po kolei i dopiero później przeczytałam, że pisałaś na temat wózków :-) Już rozumiem ;-)
    Ja chcę jakiś 2w1, bo foteliki te z 3w1 nie są przeważnie za dobre, a my będziemy robić trasy po 1600km z dzieckiem, więc akurat fotelik zależy nam, żeby był jak najlepszy, najbezpieczniejszy, wygodny, oddychający, żeby dziecko nie pociło się strasznie itd ;-) ale powiem szczerze, że z tymi fotelikami, to jest masakra, żeby znaleźć coś co by nam w 100% odpowiadało.
    Niby mam stracha czy maleństwo w ogóle ma się dobrze i czy serduszko nadal bije, ale te planowanie i szukanie wózków jest silniejsze ode mnie ;-)
    Ależ mnie dziś głowa boli :-/

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ