X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)
Odpowiedz

Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Przepraszam, leciałam po kolei i dopiero później przeczytałam, że pisałaś na temat wózków :-) Już rozumiem ;-)
    Ja chcę jakiś 2w1, bo foteliki te z 3w1 nie są przeważnie za dobre, a my będziemy robić trasy po 1600km z dzieckiem, więc akurat fotelik zależy nam, żeby był jak najlepszy, najbezpieczniejszy, wygodny, oddychający, żeby dziecko nie pociło się strasznie itd ;-) ale powiem szczerze, że z tymi fotelikami, to jest masakra, żeby znaleźć coś co by nam w 100% odpowiadało.
    Niby mam stracha czy maleństwo w ogóle ma się dobrze i czy serduszko nadal bije, ale te planowanie i szukanie wózków jest silniejsze ode mnie ;-)
    Ależ mnie dziś głowa boli :-/
    W takim wypadku rozumiem dlaczego poszukujecie najlepszego fotelika to zrozumiałe że chcecie aby dziecko w trakcie długich podróży czuło się jak najbardziej komfortowo. Nie znam sie za bardzo na fotelikach ale im lepszy tym droższy mysle.
    Wczoraj mieliśmy tą logopedke i teraz mamy przerwe bo mowiła ze chce pogonic tych co list mieli nam na badania wyslać a te padania beda też pod kontem czy np synek nie jest autystykiemm itp Za to dzisiaj mam te spotkanie w przedszkolu z położną srodowiskową jestem ciekawa czy udało im sie załatwić tłumacza... stresuje się już a będe sama z córką bo synek bedzie na zajeciach z dziecmi a mąż w pracy. Mamy strasznie zalatany maj już dawno nie miałam aż tak aktywnego miesiąca. Jeszcze czeka mnie dwa razy szpital oczywiscie ten 21 maja bedzie dla mnie najważniejszym.Po głowie chodzą mi mysli czy nie kupić taniego testu aby sprawdzić czy kreseczka nadal jest i czy nadal jest bardzo mocna...
    Dopadł mnie katar, dzieci mnie zaraziły.Na czwartek lub piątek umawiam się z kolezanką na pogawędki chociaż na chwile się oderwe od tych złych mysli.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 9 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga co do fotelikow to my dla naszej corki wybralismy Romer Britax Dualfix, wlasnie ze wzgledow na czeste podroze z Pl do Wloch, powiem szczerze ze fotelik jest najwyzszej jakosci. Mala nigdy sie w nim nie pocila , jest od 0-18 kg, z funkcja pelnego obrotu, isofix. Fotelik rosnie z dzieckiem i co najwazniejsze , nawet jak maluch ma wiecej niz 9 kg dalej moze jezdzic tylem do koerunku jazdy, co jest najlepsza pozycja dla dziecka, cena dosc wysoka ale my kipowalismu we wloszech cos okolo 340€, no sle bezpoeczenstwo na 1szym miejscu :-)

    Katti trzymam kciuki za dzisiejsze spotkanie z polozna srodowiskowa, mam nadzieje ze sie wysila i tlumacz bedzie. Nie stresuj sie Kochana:***
    Ja ostatnio tez bylam przeziebiona, leczylam sie sokiem z cebuli i czosnkiem:D

    Na 11.30 ide do Szpitala na badania i usg genetyczne:-)

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 9 maja 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/ziaja-mamma-mia-krem-przeciw-rozstepom-i-lanomasc-i7325644089.html

    hej, może którejś z was się przyda :)

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/76540e0ecf4a.jpg

    Chyba jest ok bo jest mocna krecha i nawet nie minela sekunda od razu jak tylko mocz dostał się do okienka była od razu krecha.

    Potem napisze co i jak na spotkaniu teraz lece syna odebrac.

    Almond, agniecha2101, ams lubią tę wiadomość

  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuszki :)
    Ja dzisiaj po wizycie u gina - okazało sie, ze to 13 tydzień, a nie 12 i przekładaliśmy usg genetyczne, bo byśmy sie nie wyrobili.
    Maleństwo ma juz 8 cm i z Mężem i lekarzem liczyliśmy paluszki u raczek :) oglądaliśmy kręgosłup, nóżki, a jak doktor pokazywał kość udowa to nagle w monitorze pokazała sie buźka i tyle było z oglądania. Skakało w macicy jak na trampolinie.
    Ogolnie to straszna wiercipięta, bo był problem nawet ze zrobieniem dobrego zdjecia na usg dla Nas - a wiec zdjecie jak ja to mowie małego kadlubka - wlasnie Bobo okrecalo sie tyłkiem do Nas

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e5891cb0b37.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2018, 18:30

    Katti, Almond, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-)

    Na usg gen wszytsko dobrze:-) Dzidzia strasznie szalała hah i ssała paluszka:-) Prawdopodobnie druga córka, choc byl taki moment w ktorym Pani doktor nie byla pewna i mowi, ze to tylko przypiszczenia i mozna sie jeszcze teraz pomylic. Wazne ze zdrowe <3. Krew na Nifty oddana, wyniki neda za 10 dni.

    Annahanna szliczne malenstwo <3 hehe to taki ruchliwe jak u mnie :D

    Katti jak po spotkanii z połozna srodowiskowa??

    My dzis leniuchujemy, przerabiaja obok nas droge i nie mozna dzis wyjechac z domu :D

    Annahanna89, Katti, agniecha2101, ams lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Hej:-)

    Na usg gen wszytsko dobrze:-) Dzidzia strasznie szalała hah i ssała paluszka:-) Prawdopodobnie druga córka, choc byl taki moment w ktorym Pani doktor nie byla pewna i mowi, ze to tylko przypiszczenia i mozna sie jeszcze teraz pomylic. Wazne ze zdrowe <3. Krew na Nifty oddana, wyniki neda za 10 dni.

    Annahanna szliczne malenstwo <3 hehe to taki ruchliwe jak u mnie :D

    Katti jak po spotkanii z połozna srodowiskowa??

    My dzis leniuchujemy, przerabiaja obok nas droge i nie mozna dzis wyjechac z domu :D
    Super że u kruszynki wszytsko ok. Wiadomo że najważniejsze aby było zdrowe. Chociaż ja po ciuchu liczę że bedzie drugi synek nie wiem jakoś tak chciałąbym aby był chłopczyk w moim przypadku chłopiec jest grzeczniejszy :D Córeczka to mała czarownica i taka jedna mała czarownica mi w zupełnosci wystarczy. Ale wiadomo co bedzie to bedzie byle zdrowe.

    Na spotkaniu strasznie dużo gadania i sprawdzania też.
    Ogólnie chodzi o to że jesli synek na obecną chwile miałby już teraz isc do szkoły nie dałby sobie rady . Znajduje się na dolnej granicy rozwoju według swojego wieku.Teraz bedzie etap który ma na celu podwyzszyć mu ten poziom jak najwyżej tylko to możliwe nim pójdzie do szkoły. My w domu jak i jego pani w przedszkolu mamy kilka zadań które musimy go nauczyć miedzy innymi aby potrafił sięsam ubrać i rozebrać a także aby wiedział jak pisze się jego imie aby potrafił rozpoznać że tam gdzieś jest napisane jego imie itd....Kolejna sprawa te wszystkie spotkania które obecnie mamy i to wszystko co musimy podpisywac to są rózne zgody i różne deklaracje i wnioski które mają na celu pomóc synkowi w szkole aby otrzymał dodatkowe pomoce w szkole i aby miał poswiecaną wiekszą uwagę której potrzebuje. Wszystkie dokumenty z tych spotkan otrzyma szkoła i nauczycielki bedą świadome i będą mogły się przygotować do przyjecia go. Środowiskowa położna powiedziała też że jesli mimo dużej pomocy synek w szkole bedzie miał na początku nadal ogromne problemy to złoży wniosek do szkoły aby pozwolili synkowi chodzić jakiś czas tylko na poranne zajecia od 9-12 a z czasem mu zwiekszac czas do 6h dziennie. Czekamy też na list na który czeka się bardzo długo aby synek był diagnozowany pod kątem autyzmu, adhd itp różnych tego typu chorób jesli jakieś diagnozy dadzą wyniki że synek cierpi na jakies schorzenie dostaniemy tez papier dzieki któremu w szkole bedzie także inaczej traktowany w sensie bedą musiały do niego podchodzić nie co ineczej niż do innych dzieci. Jestem mega zadowolona z tego spotkania bo tlumaczka była i mogłam o wszystkim porozmawiac i mówic o obawach i o tym jaki synek jest w domu co robi i jak sie zachowuje. Mówły abym sie nie stresowała i nie martwiła bo to wszystko co jest robione to własnie po to aby synkowi pomóc bo gdybym nie działała tak jak działam i nie starala sie aby bylo jak nalepiej olewalabym spotkania i logopede synek nie otrzymałby żadnej pomocy w przedszkolu jak i w szkole wiec to mnie bardzo uspokoiło.Opisałam tak ogólnie bo naprawde jakbym miała pisać szczegółowo to pół dnia by mi to zajeło a zaraz lece odebrać synka z przedszkola.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 12:31

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond i Katii cieszę sie, ze u Was pozytywnie.
    Ja dzisiaj z Mężem byliśmy na usg genetycznym i wszystko jest idealnie tak jak być powinno - był tylko problem ze Zbadaniem serca, bo Maleństwo stwierdziło, ze nie da rady pół minuty poleżeć spokojnie i tak godzina zeszła nam na badaniu póki nie poszło spac na

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c628d554ad5a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 17:49

    Kitkat, Katti, agniecha2101, ams lubią tę wiadomość

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 11 maja 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prenatalne czekają w środę :) ale jestem bardziej uspokojona niż zazwyczaj, bo detektorem znalazłam serduszko malucha <3 i wiem, że tam żyje i ładnie pływa ;)
    Annahanna89 gratuluję! :)

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mnie prenatalne czekają w środę :) ale jestem bardziej uspokojona niż zazwyczaj, bo detektorem znalazłam serduszko malucha <3 i wiem, że tam żyje i ładnie pływa ;)
    Annahanna89 gratuluję! :)
    Zazdroszę że udało ci się znalesc ja za ciula nie moge znalesc :( :( słysze tylko moje tetno... w którym miejscu znalazłas ? Masz dedektor z ekranem ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 18:18

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Aga co do fotelikow to my dla naszej corki wybralismy Romer Britax Dualfix, wlasnie ze wzgledow na czeste podroze z Pl do Wloch, powiem szczerze ze fotelik jest najwyzszej jakosci. Mala nigdy sie w nim nie pocila , jest od 0-18 kg, z funkcja pelnego obrotu, isofix. Fotelik rosnie z dzieckiem i co najwazniejsze , nawet jak maluch ma wiecej niz 9 kg dalej moze jezdzic tylem do koerunku jazdy, co jest najlepsza pozycja dla dziecka, cena dosc wysoka ale my kipowalismu we wloszech cos okolo 340€, no sle bezpoeczenstwo na 1szym miejscu :-)

    Katti trzymam kciuki za dzisiejsze spotkanie z polozna srodowiskowa, mam nadzieje ze sie wysila i tlumacz bedzie. Nie stresuj sie Kochana:***
    Ja ostatnio tez bylam przeziebiona, leczylam sie sokiem z cebuli i czosnkiem:D

    Na 11.30 ide do Szpitala na badania i usg genetyczne:-)
    Dzięki za opinię na temat fotelika :-) Bardzo przydatna, bo brałam go pod uwagę :-) Tym bardziej, że jest dostępny i tu i w PL w bardzo zbliżonych cenach. Najbardziej właśnie skupiałam się na tych fotelikach 0-18, żeby kupić porządny i żeby służył dłuższy czas, tylko zastanawia mnie jedna rzecz... Powiedz mi czy ten fotelik mimo tej wkładki dla niemowlaków, nie był na początku trochę dla noworodka za duży..?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annahanna89 wrote:
    Hej Dziewuszki :)
    Ja dzisiaj po wizycie u gina - okazało sie, ze to 13 tydzień, a nie 12 i przekładaliśmy usg genetyczne, bo byśmy sie nie wyrobili.
    Maleństwo ma juz 8 cm i z Mężem i lekarzem liczyliśmy paluszki u raczek :) oglądaliśmy kręgosłup, nóżki, a jak doktor pokazywał kość udowa to nagle w monitorze pokazała sie buźka i tyle było z oglądania. Skakało w macicy jak na trampolinie.
    Ogolnie to straszna wiercipięta, bo był problem nawet ze zrobieniem dobrego zdjecia na usg dla Nas - a wiec zdjecie jak ja to mowie małego kadlubka - wlasnie Bobo okrecalo sie tyłkiem do Nas

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e5891cb0b37.jpg
    Super wieści :-) Też bym chciała już zobaczyć jak nasz bąbelek się rusza :-) a wspomniał coś dr na temat płci? ;-) Czasami podobno już coś widać na tym etapie :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peeky wrote:
    Siema, tak sie tylko wtrace, ze bezpieczny fotelik, to przede wszystkim taki, ktory oprocz tego, ze ma testy zderzeniowe to jeszcze pasuje do samochodu i do dziecka. Przed zakupem najlepiej przymierzyc czy prawidlowo uklada sie na kanapie, bo nie zawsze tak jest. Trzeba tez pamietac, ze wypadek mozna miec i w dlugiej trasie i kawalek od domu. Jesli zalezy Wam na bezpieczenym przewozeniu maluchow, to warto odwiedzic te 2 grupy, uzyskacie tam fachowe informacje i rozwiejecie watpliwosci:

    Społeczność osiem gwiazdek- profesjonalne sklepy z fotelikami samochodowymi

    https://www.facebook.com/groups/1160144954034437/


    Foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF) pytania i odpowiedzi

    https://www.facebook.com/groups/fotelikiRWF/

    pzdr!
    Hej. Oczywiście nie wyobrażam sobie kupna fotelika bez sprawdzenia czy pasuje do auta.
    Z facebooka nie korzystam, więc dzięki za info, ale nie poczytam.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Hej:-)

    Na usg gen wszytsko dobrze:-) Dzidzia strasznie szalała hah i ssała paluszka:-) Prawdopodobnie druga córka, choc byl taki moment w ktorym Pani doktor nie byla pewna i mowi, ze to tylko przypiszczenia i mozna sie jeszcze teraz pomylic. Wazne ze zdrowe <3. Krew na Nifty oddana, wyniki neda za 10 dni.

    Annahanna szliczne malenstwo <3 hehe to taki ruchliwe jak u mnie :D

    Katti jak po spotkanii z połozna srodowiskowa??

    My dzis leniuchujemy, przerabiaja obok nas droge i nie mozna dzis wyjechac z domu :D
    Super :-) Ależ to musi być cudowny widok :-) Nie zdziwię się jak jeszcze tej dziewczynce siusiak wyrośnie ;-) Tak w ogóle to co byś bardziej chciała? :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Super wieści :-) Też bym chciała już zobaczyć jak nasz bąbelek się rusza :-) a wspomniał coś dr na temat płci? ;-) Czasami podobno już coś widać na tym etapie :-)
    Doktor powiedział mi , ze w tym tygodniu penis i łechtaczka sa tej samej wielkości wiec to wróżenie z kart - albo lekarz trafi albo nie.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Dzięki za opinię na temat fotelika :-) Bardzo przydatna, bo brałam go pod uwagę :-) Tym bardziej, że jest dostępny i tu i w PL w bardzo zbliżonych cenach. Najbardziej właśnie skupiałam się na tych fotelikach 0-18, żeby kupić porządny i żeby służył dłuższy czas, tylko zastanawia mnie jedna rzecz... Powiedz mi czy ten fotelik mimo tej wkładki dla niemowlaków, nie był na początku trochę dla noworodka za duży..?

    Też się bałam że maluch bedzie wpadal w ten fotelik, ale wkladka jest tak wyprofilowana, ze dzidzia byla ułożona idealnie. Moja córcia urodziła sie z waga 2800 wiec byla malutka, a nie bylo problemu:-)

    Dziewczyny czy wy tez macie taka ciezkosc na zoladku? Bo ja juz sobie wkrecam ze mam wrzody, boli mnie czesto zoladek po jedzeniu:-/

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 14 maja 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOBITKI!
    Zagladam :)

    Milam lekka znizke formy - okropne przeziebienie i stad moja nieobenosc...
    juz jest lepiej.


    Sliczne te Wasze Dzidzie <3

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 14 maja 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Zazdroszę że udało ci się znalesc ja za ciula nie moge znalesc :( :( słysze tylko moje tetno... w którym miejscu znalazłas ? Masz dedektor z ekranem ?
    Mam AngelSounds - można podłączyć go do urządzenia i pokazuje tętno :)
    trochę nad spojeniem łonowym, bardziej po lewej stronie, niż po środku :)

    Katti lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mam AngelSounds - można podłączyć go do urządzenia i pokazuje tętno :)
    trochę nad spojeniem łonowym, bardziej po lewej stronie, niż po środku :)
    dziękuje postaram się jutro po szpitalu poszukać bo póki co szukałam już wszedzie ale mój dedektor ma 2mhz i bez ekranu ogolnie opis o nim jest taki że wykrywa od 12tyg wiec moze dlatego nadal nic nie znalazlam bo u mnie 12tydz za 2 dni a nie oplaca mi sie za bardzo kupować kolejnego z ekranem tym razem bo lada dzien mam USG wiec jesli do tego czasu nic nie znajdę to USG mnie uspokoi jesli bedzie wszytko ok ;)

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 14 maja 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti trzymam kciuki za jutro i czekam na wiesci <3

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ