X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciuchy ciążowe
Odpowiedz

ciuchy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kloocia Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 5 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiała któraś z was koszulkę z tego sklepu http://ideashirt.pl/projektuj/koszulka-ciazowa ? Chciałabym wiedzieć, czy jest elastyczna i nic nie opina. Bardzo podobają nam się z mężem takie napisy, ile jeszcze do końca albo coś oryginalnego, zawsze to pamiątka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 11:48

    KasiaMarysiaaa lubi tę wiadomość

  • elonorarosswelt Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 26 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupujecie ciuchy przez internet?Da się dobrać dobrze rozmiar i wyglądać ładnie?
    Wiem, że różnie to bywa nawet jak się kupuje o tak, korzystałyście już ich ciuchów http://baan.pl/butiki-z-sukienkami-online-urzekna-i-doradza/ polecacie, czy lepiej szukać coś w sklepach dla młodych mam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:43

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 8 listopada 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ukrywam, że też lubię sobie kupić coś nowego. Ale żeby nie gromadzić, staram się po prostu wymieniać. Coś sprzedam czy oddam to coś kupuję w to miejsce.

    Buty kupuję jedynie wygodne, wykonane ze skóry - szczególnie przykłądam uwagę do butów zimowych:
    https://styl-zycia.pl/botki-skorzane-inwestycja-na-niejeden-sezon

    Dobrej jakości botki skórzane to inwestycja na niejeden sezon.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2023, 10:42

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 286 203

    Wysłany: 23 listopada 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zakochana w ciuchach z HM "before and after". Dopasowuja sie do wielkosci brzucha. Nosiłam od 4 miesiaca i jeszcze długo po porodzie

    age.png

    preg.png
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3156 4432

    Wysłany: 23 listopada 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia35 wrote:
    Ja jestem zakochana w ciuchach z HM "before and after". Dopasowuja sie do wielkosci brzucha. Nosiłam od 4 miesiaca i jeszcze długo po porodzie

    Madziu odkopałaś jakiś stary wątek z 2017 ;)
    Z reguły tworzą się wątki mam rodzących na dany miesiąc i tam sobie kobitki piszą o wszystkim. Także w zależności kiedy masz termin możesz tam wbijać i gadać do woli - to tak informacyjnie ;)

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml
    ~ 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 320 g maluszka w 19 tc, 420 w 21 tc, 30 tc 1745 g, 32 tc 2200 g
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).


    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ