X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciuchy ciążowe
Odpowiedz

ciuchy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mala czarna Przyjaciółka
    Postów: 70 38

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie w którym tygodniu zaczęłyście nosić ciuchy ciążowe?

    mala czarna
    85993e3k24ci8hp9.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jestem w 23 tygodniu i nie nosilam jeszcze niczego co jest przeznaczone dla kobiet w ciazy. Brzuch dopiero teraz zaczyna sie powiekszac i na pewno musze kupic sobie spodnie z pasem na brzuch, rajstopny ciazowe juz mam, ale jeszcze nie nosze bo jest za cieplo. Do tej pory chodzilam w sukienkach wiec nie bylo zadnego problemu z nieco wiekszym brzuchem. Poza tym zawsze nosze ciuchy luzniejsze, nie lubie jak cos mnie opina, wiec w obecnej szafie jeszcze znajduje rzeczy w ktore wchodze bez problemu. Ale pierwsza selekcja juz byla ;)

    Wiec ja zaczynam od 6mc, ale to sprawa indywidualna jak komu brzuszek rosnie.

    3i49anlimybgnl9h.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z ubran ciazowych mam spodnice, ktora kupilam na wesele dostalam kilka tunik i spodnie jeansowe ale narazie nie chodze bo jest za goraco poki co kupuje zwykle ubrania tylko rozmiar wieksze

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodajże w 33 tygodniu ciąży kupiłam spodnie, chociaż nie były niezbędne.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja nie kupowalam nic ciazowego . No I do konca nie kupie .
    Wiekszy rozmiar bluzkiczy spodni poprostu kupowalam :) A ze juz koncowka to kupywac nie bede

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina.Irl wrote:
    Hej ja nie kupowalam nic ciazowego . No I do konca nie kupie .
    Wiekszy rozmiar bluzkiczy spodni poprostu kupowalam :) A ze juz koncowka to kupywac nie bede
    spodnie w 14-15 tc, po prostu w zadne juz sie nie miescilam.
    spodnice letnie z pasem ciazowym i leginsy kupilam ok. 18-19tc.
    bluzki kupowalam wylacznie oversize i to ze 2 sztuki, mieszcze sie we wszystkie sprzed ciazy.

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spodnie zaówiłam wczoraj i czekam ze zniecierpliwieniem na dostawę;)

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już zaczęłam w 14 tygodniu bo miałam dopasowane wszystkie spodnie i nie chciałam żeby mnie cisnęło. Różnica jest nie do porównania. Są ogromnie wygodne.

    Bergo, Gosiak, skallarek lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z typowo ciązowych rzeczy kupiłam tylko jeansy- bardzo zadowolona z nich jestem. A tak to po prostu bluzki w rozmiarze L- i takie luźniejsze. Tak samo spodnie- alladynki czy getry. Na szczęście poszło mi w większości w brzuch ani nic w pupę czy ramiona :) No i musialam zaopatrzyc sie w 3 sukienki ciążowe wizytowe z uwagi na imprezy rodzinne w tych ostatnich tygodniach :)

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam przede wszystkim dżinsy z pasem, ale wszystkie moje rzeczy sprzed ciąży cały czas pasują :) ale ja zwykle noszę wszystko większe, więc to pewnie dlatego.

  • Natalia J. Przyjaciółka
    Postów: 100 146

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szybko dosyć, bo jeszcze około 10tyg ale to tylko dlatego, ze u mnie bliźnięta wiec brzus szybko rósł :)
    Mam jeansy, leginsy, koszulki i bluzki z długim rękawem. Wiadomo tuniki to podstawa :)

    e7835254a1.png
  • Natalia J. Przyjaciółka
    Postów: 100 146

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto kupić na Allegro używane :)

    e7835254a1.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam na allegro wstawki powiekszajace do spodni plus dwa pasy maskujace. Komplet świetnie sie sprawdza. Wstawką poszerzam rozporek, a pas nakladam na biodra jak mam krótką koszulke i widac bylo y mi tą rozporkowa kombinację lub sam brzuszek. Nie lubię chocby delikatnego ucisku na podbrzusze, wiec bez tych wynalazkow byloby mi trudno. Jesli chodz o sukienki na wesele, to kupilam taka delikatnie elastyczną, która mieści powiekszajacy sie brzuch. Krój jest przyzwoity, ołówkowa od kolan plus zakryte ramiona i delikatne marszczenie na brzuchu. Czuję się w niej zakryta i wciaz seksowna :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie warto kupic ciążowe rajstopy, ale takie wygodne - bo ja po prostu nie znoszę jak mnie gdzieś ciśnie albo pije ;) jakiś sklep, marka, moze sprzedawca z Allegro?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są w sklepach z bielizną dla kobiet, a Biedronce raz coś okazyjnie kupiłam, podobnie z biustonoszami, można poprosić sprzedawcę, by sprowadził (zawsze łatwiej wymienić, jeśli nie ten rozmiar); mieszkam w malutkim miasteczku i te rzeczy da się na miejscu znaleźć

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży spodnie ciążowe założyłam po skończonym 7 miesiącu. Teraz to inna bajka :D wybrzuszyło mnie właściwie od razu po pozytywnym teście :D a po drugie...za pewne to moja ostatnia ciąża, chcę się nacieszyć brzuszkiem, którego za pierwszym razem właściwie nie miałam.
    Spodnie ciążowe są super wygodne-po prostu, a teraźniejsza moda ciążowa to super modne cacka, dalekie od namiotów naszych matek.

    FITop1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie podobnie jak zielarkę - wybrzuszyło prawie zaraz po pozytywnym teście, więc ciążowe ciuchy bardzo szybko. W pierwszej ciąży miałam tylko spodnie ciążowe kupione na końcówkę ciąży.

    Ponoć po trzeciej ciąży ciuchy ciążowe stają się ubraniami codziennymi. Wszystko przede mną hahha :D :D :D

  • polaola Autorytet
    Postów: 618 639

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 8 tc.mam legginsy h&m dzinsowe nowe i uzywane tez z tej firmy spodenki. Pozostale spodnice bawelniane nosilam pod biustem.Ubrania ciazowe to poprostu inna bajka, nic nie krepuje tamsamo koszule czy sukienki, ladnie leza i sa wygodne. Wieksze rozmiarowo ubrania sa szersze w ramionach, a w ciazymzazwyczaj rosnie nam tylko brzuszek i bioderka, a i cyce ;-) .
    Polecam getry i rajstopy z gatty mieciusie i milusie i brzuszek zakryty nie ma w nich cienkiej gumki. Kupilam takze uzywane rzeczy z happymum na allegro za,100 zl sukienke, i dwie koszule jedna z nich miala metke ;-) Obecnie poszukuje kurtki bo nie kupie rozmiaru 44 by brzuch sie zmiescil, a rekawy do kolan byly.

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
  • anksunamun88 :-) Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 30 września 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 ja polecam taką hurtownię w Krakowie MARGOT, są na allegro pod tą samą nazwą. kupiłam tam w tamtym tygodniu rajstopy ciążowe były cieńkie i grube, wzięłam średnie coś lekko ponad 10zł. spodnie dresowe z pasem chyba 26 zł, naprawdę meeeega wygodne i leginsy ciązowe też pasem i mega wygodne. super materiał, wszystko godne polecenia. chciałam kupić zwykłe spodnie dresowe w decathlonie czy czymś takim, ale wszędzie kosztują około 50zł a tu mam wygodne a do tego z pasem. co do leginsów przymierzałam się na H&M mama (patrzyłam w gliwicach, rudzie śląskiej i kilu miastach) i wszędzie kosztowały 99zł. dopiero w Krakowie za 99 zł był pakiet "2 w cenie 1", więc wybrałam MARGOT. za całość zapłaciłam 156 zł, bo kupowałam jeszcze część wyprawki, więc dlatego nie pamiętam dokładnie cen :)

    Sara10 lubi tę wiadomość

    termin przyjścia Agnieszki na świat to póki co 25 luty ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anksunamun88 :-) wrote:
    lithe123 ja polecam taką hurtownię w Krakowie MARGOT, są na allegro pod tą samą nazwą. kupiłam tam w tamtym tygodniu rajstopy ciążowe były cieńkie i grube, wzięłam średnie coś lekko ponad 10zł. spodnie dresowe z pasem chyba 26 zł, naprawdę meeeega wygodne i leginsy ciązowe też pasem i mega wygodne. super materiał, wszystko godne polecenia. chciałam kupić zwykłe spodnie dresowe w decathlonie czy czymś takim, ale wszędzie kosztują około 50zł a tu mam wygodne a do tego z pasem. co do leginsów przymierzałam się na H&M mama (patrzyłam w gliwicach, rudzie śląskiej i kilu miastach) i wszędzie kosztowały 99zł. dopiero w Krakowie za 99 zł był pakiet "2 w cenie 1", więc wybrałam MARGOT. za całość zapłaciłam 156 zł, bo kupowałam jeszcze część wyprawki, więc dlatego nie pamiętam dokładnie cen :)

    A wiesz może gdzie w Krakowie jest zlokalizowana ta hurtownia?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ