X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne co na rozstępy
Odpowiedz

co na rozstępy

Oceń ten wątek:
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 2 października 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też słyszałam , że jest dobry.
    w rozmowach w toku też kiedyś mówili, że można się samą oliwą smarować

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 2 października 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam kosmetyki Oillan mama, dobry jest również olejek z migdałów

    kotakota
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wielką skłonność do rozstępów i jest już 5 miesiąc, brzuch dość dość i nie mam ani jednego..... a od 2 miesięcy smaruje się Bio oil czy coś takiego, to taka oliwka tak jakby i działa o dziwo, choć słyszłąm że olej kokosowy też jest super i można też na nim smażyć :) jak kto woli :) ale z tym bio oil jest przyjemny zapach a nie wiem jak z kokosowym - nie przepadam za tym zapachem ...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 3 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka stosuje olej kokosowy na włosy podobno bardzo dobrze nawilża. Mieszka w Chinach i mówi , że tam prawie wszystkie kobiety sobie nim włosy nacierają

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 4 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    solga - mieszka w chinach? a co ja tam tak daleko wywiało :O

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 4 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ponoć jest zarąbisty ten olej... i ponoć szybko się wchłania, ale nie wiem jak naprawdę pachnie... czy jak te kosmetyki np z Avonu strasznie słodko itp..
    ja nie przepadam jakoś za tym zapachem i tylko dlatego z niego zrezygnowałam :)
    bo teraz dużo rzeczy mi przeszkadza :D nawet płyn do kąpieli aby Dove jakoś toleruje :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 6 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelin jej mąż ma taką pracę, że trochę jeżdżą po świecie :)

    mizzelka od niej nie czuć kokosem ;) więc ten olejek ma delikatniejszy zapach i nie jest dodatkowo aromatyzowany

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 7 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda raz miałam taki czysty olejek kokosowy to na prawdę bardzo fajnie włosy po nim wyglądają, no i taki czysty też nie ma takiego męczącego zapachu

    misiakowa
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 7 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to tak jak mówiłam Misiakowa :) ale ciężko dostać taki czysty w Polsce, ja szukałam i nie znalazłam

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    solga wrote:
    no właśnie to tak jak mówiłam Misiakowa :) ale ciężko dostać taki czysty w Polsce, ja szukałam i nie znalazłam
    Czysty można spokojnie dostać w Polsce w sklepach ze zdrową żywnością, w Bomi, Piotrze i Pawle - np. taki: http://allegro.pl/olej-kokosowy-extra-virgin-bio-200-ml-bio-planete-i4588263478.html
    Jak ktoś dużo zużywa, to polecam ekonomiczniejsze opakowania, ale to już tylko na allegro: http://allegro.pl/olej-kokosowy-biooil-900-ml-naturalny-extra-virgin-i4649131260.html

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się smaruję głównie balsamem Babydream z rossmanna, teraz mi się skończył i niechcący wzięłam oliwkę zamiast balsamu i już efekt nie ten. Po balsamie skóra mięciutka, gładka, cud miód. No i nie mam rozstepów, a zaraz wkraczam w 9 miesiąc :)
    Czasami przeciągnę brzuch olejem kokosowym, wczoraj wysmarowałam nim całe nogi bo miałam tak suchą skórę, że aż się sypało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 14:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży używałam tylko oliwki HIPP. Brzuch miałam naprawdę ogromny i zero rozstępów.

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 9 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak - to widzisz ja nie szukałam w takich sklepach, pewnie dlatego nie znalazłam, patrzyłam tylko w rossmanie itp a tam są takie zmieszane z czymś innym :)

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam skłonności do rozstępów po mamie, póki co smaruję się 2-3x dziennie i nie mam ani jednego a jestem już w 7 miesiącu :)

    W Mydlarni u Franciszka zakupiłam olej migdałowy (ok 45zł) i masełko Shea (17zł za kostkę nieco większą od mydełka) są świetne i mogę polecić-można je stosować raz dziennie bo doskonale nawilżają, napięcie skóry czuć na drugi dzień :)
    Stosuję również ECODermine 4pory roku Balasam ujędrniający i nawilżający (każdy z nich 95% ekologiczne składniki ma, koszt ok 7zł!) no i z Garniera balsam regenerujący z syropem z klonu (ten czerwony, ok 10zł)

    Póki co rozstępów brak-tfu tfu odpukać :D

  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 13 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    Czysty można spokojnie dostać w Polsce w sklepach ze zdrową żywnością, w Bomi, Piotrze i Pawle - np. taki: http://allegro.pl/olej-kokosowy-extra-virgin-bio-200-ml-bio-planete-i4588263478.html
    Jak ktoś dużo zużywa, to polecam ekonomiczniejsze opakowania, ale to już tylko na allegro: http://allegro.pl/olej-kokosowy-biooil-900-ml-naturalny-extra-virgin-i4649131260.html


    ja również zostałam szczęsliwą posiadaczką oleju kokosowego jestem zachwycona i polecam :)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam oliwki w żelu z JOHNSON & JOHNSON, jak dla mnie jest świetna. Wcierałam oliwkę codziennie po kąpieli i póki co jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch maleńkich rozstępów na udach. Dla porównania, koleżanka od razu poleciała do apteki kupić drogi krem... wydała prawie 150 zł a nic nie pomogło... To chyba zależy po prostu od kobiety i skóry... Jednym pomoże, innym nie

    kafabi lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja się smaruję głównie balsamem Babydream z rossmanna, teraz mi się skończył i niechcący wzięłam oliwkę zamiast balsamu i już efekt nie ten. Po balsamie skóra mięciutka, gładka, cud miód. No i nie mam rozstepów, a zaraz wkraczam w 9 miesiąc :)
    Czasami przeciągnę brzuch olejem kokosowym, wczoraj wysmarowałam nim całe nogi bo miałam tak suchą skórę, że aż się sypało ;)


    Ja również go używam. 8 miesiąc i póki co bez rozstępów. Tak więc polecam. Miałam próbkę z Ziaji Mamma Mia i nie jest taki fajny. Długo się wchłania.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 14 października 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na roztepy najlepszy bio olej kokosowy, a najgogrsza firma na rynku to Johnson sama chemia, fuj.

    Gosiak, Helen lubią tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 15 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może tez wypróbuje ten kokosowy...

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi się też bardzo skóra wysusza w ciąży,a peelingi to z jakich skladnikow polecacie?w i trymestrze można z kawy?

    feegu6l.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ