Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 28 października 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam taka ochote na słabiutka kawusie z mlekiem ze az mnie skreca:( aa boje sie wypic bo wypilam filiżankę juz rano

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 28 października 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpaulinax wrote:
    Kirys, to Kourtney będzie Panią Młodą! ;)


    dokładnie!!!

    hehehehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Pokaze wam moją suknie i buciki na wesele :D
    http://iv.pl/images/13332852880838121877.jpg
    http://iv.pl/images/48468221547265094636.jpg
    http://iv.pl/images/26044142085706643563.jpg
    http://iv.pl/images/63954927506516993998.jpg
    Piękna!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 28 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpaulinax wrote:
    Kirys, to Kourtney będzie Panią Młodą! ;)

    Wow to wspaniale!!!! :-D Kourtney wszystkiego najlepszego!
    Sorki ale nie wiedziałam, nie dawno dołączyłam...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. Kazda w tym dniu wyglada wyjatkowo :)

    Kamenka lubi tę wiadomość

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 28 października 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAk tam kochane mija wieczorek ;-) nic w Tv nie leci ....ide zaraz jakas kolacyjke się zrobic;)

  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 28 października 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney piękny zestaw! :) jak przygotowania, wszystko zrobione? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 28 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czuje dziwne kucie w srodku brzucha takie nie za mocne ale kucie dziwne uczucie ;/

  • Agatka86 Debiutantka
    Postów: 13 23

    Wysłany: 28 października 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Pani doktor powiedziala, ze jak kluje to zeby sie nie przejmowac. Mialam tak w sobote.

    0d1ycsqvgct011bb.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 28 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Pokaze wam moją suknie i buciki na wesele :D
    http://iv.pl/images/13332852880838121877.jpg
    http://iv.pl/images/48468221547265094636.jpg
    http://iv.pl/images/26044142085706643563.jpg
    http://iv.pl/images/63954927506516993998.jpg
    Piękna :) będziesz bosko wyglądać :) chyba sie zmieścisz co? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 wrote:
    Piękna :) będziesz bosko wyglądać :) chyba sie zmieścisz co? :)
    Musze sie zmiescic. Nie mam wyjscia :D

    Helenucha tak juz wszystko prawie gotowe. Szukamy jeszcze tylko fotografa do sesji slubnej.

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 28 października 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja się też pochwalę choć ślub brałam dwa lata temu :)

    5cfab4dd42608f7cmed.jpg

    Kamenka, HoniKa89, Agatka86, Hania222, Morwa, Magdzialena, Helen, redmann, nick nieaktualny, wisnia11, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 28 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Musze sie zmiescic. Nie mam wyjscia :D

    Helenucha tak juz wszystko prawie gotowe. Szukamy jeszcze tylko fotografa do sesji slubnej.

    Śliczna sukienka a buciki masz z Lasocki?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 28 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    kochane co z tym Magnezem myslicie ze włączyć go sobie ?Forte (MG B6 Forte) i mi nie zaszkodzi?
    Bo moze lekarzowi wylecialo by mi powiedzieć
    mi kazal brac magnez z witamina b6 2x w tygodniu

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 28 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak poszlam juz dzis do gin. i co pecherzyk bardzo bardzo malutki zarodka nawet nie widac i torbiel 4cm masakra i kolejna wizyta za trzy tygodnie dopiero

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Musze sie zmiescic. Nie mam wyjscia :D

    Helenucha tak juz wszystko prawie gotowe. Szukamy jeszcze tylko fotografa do sesji slubnej.

    Polecam Musiej Photography robi przecudne plenery :) Zobacz na fb

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 28 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    mi kazal brac magnez z witamina b6 2x w tygodniu

    czyli jesli bym wziela 1\to nic by nie zaszkodzilo rozumiem:) MAsz ten MG forte +b12

    ale wczesniej go zapytam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 18:45

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 28 października 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    tak poszlam juz dzis do gin. i co pecherzyk bardzo bardzo malutki zarodka nawet nie widac i torbiel 4cm masakra i kolejna wizyta za trzy tygodnie dopiero
    Ale pecherzyk jest a powiedzial ci z Usg jaki to tydzien? i ile mm ma pecherzyk?

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 28 października 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic mi nie powiedzial wlasnie tylko tyle ze mam czekac i zobaczymy co bedzie

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 28 października 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ledwie co go znalazl sama widzialam bardzo malutki mowil ze bardzo wczesna ciaza i trzeba czekac

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ