Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnieLov wrote:
    U nas to też i zęby. Podałam ibum o 19 i nadal grzecznie śpi... Bez pobudek:) ale znów ze mną jest problem bo mnie cała noc ząb boli.. :( jak nie urok to sraczka

    No niestety. Też niedawno u Frania wychodziły czwórki :/

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili_Vanilli wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Witam się w 12 tygodniu, który przywitał mnie mega mdłosciami, zawrotami głowy i ogólna niemocą. Do tej pory czułam się w miarę dobrze, ale teraz to jakiś koszmar. Mam nadzieję, że niedługo to przejdzie. Dzisiaj w środku nocy obejmowałam porcelankę :)

    Z dobrych newsów to odebrałam dzisaj wyniki badań, w poniedziałek wizyta u gin, i moje TSH się trochę uspokoiło. Robiłam też HIV, HCV, HBs, Toksoplazmoze, WR i wszystko ok. Nie miałam skierowania na Cytomegalię, może da mi w poniedziałek.Różyczkę robiłam już wcześniej. Poprosze też chyba o tydzień L4, bo nie mam siły na nic. W piątek usg prenatalne, ale tak bardzo chciałabym podejrzeć maleństwo na poniedziałkowej wizycie ;)

    Spokojnej soboty :)



    to tak jak ja dziś powitanie w sumie to było po północy i wymioty echh :D

  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialena, jeszcze raz dziękuję za odpowiedź! :) Musi być już dobrze na kontroli, nie ma innej opcji.

    kamenkaa, Magdzialena lubią tę wiadomość

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale śpiący dzien tez Was tak męczy spanie?

  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też, strasznie, ale jak na złość nie udało mi się zdrzemnąć. Wcześnie dziś padnę :)

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA tam spałam :D chyba ze 3h he i pewnie okolo 22 znowu bede śpiaca bo znowu mi sie chce;(

  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam dzisiaj akurat dużo energii :) może to dlatego, że pierwszy raz od ładnych kilkunastu dni zjadłam normalny obiad (ilościowo i jakościowo normalny ;)). To znak, że apetyt wraca.

    malacytrynka, Helenucha Klucha lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • magdalenka789 Znajoma
    Postów: 30 65

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    JA tam spałam :D chyba ze 3h he i pewnie okolo 22 znowu bede śpiaca bo znowu mi sie chce;(


    Skąd ja to znam :D

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    p19uyx8dgmeyiaey.png
    7ux3xzdv10g2dniq.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    no to ja nie wiem o co chodzi... :P może to też zależy od laboratorium, z którym przychodnia ma podpisaną umowę?
    powinnas dostac skierowanie do tego laboratorium z ktorym mają umowę, moze poszłas do innego dlatego musiałas płacić. Ja nawet za HIV nie płaciłam, tylko musiał lekarz uzupełnić drugą stronę w skierowaniu i zrobili wszystko za darmo.

    feegu6l.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka789 wrote:
    Skąd ja to znam :D

    he he tez spisz jak ja :D he he normalnie czasem to jak niedzwiedź hahaha

  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    JA tam spałam :D chyba ze 3h he i pewnie okolo 22 znowu bede śpiaca bo znowu mi sie chce;(

    Do 22 dajesz radę? Ja padam około 20 :D Nawet jak w dzień uda mi się zdrzemnąć ;)

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę, ja po 24 chodze ostatnio spać a wstaje ok.9

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • malacytrynka Przyjaciółka
    Postów: 66 34

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej dziewczynki przepraszam ale nie nadążyłam przeczytać wszystkich postów trochę czasu mnie nie było. Mam nadzieję że to nadrobię. Co się u Was zmieniło?to samo co u Mnie?. Ja przez ostatnie 2?tygodnie .Przechodzę koszmar jeść nie mogę co ranek i co wieczór ta sama historia wymiotuję.Jedzenie wciskam na siłe tylko po to żeby zaraz znalazło się W TRONIE^^ usypiam jak dziecko już o 21 ,22 w łóżku .
    a u Was jakie dolegliwości? jak tam wasze brzuszki ?


    Cytrynka
  • malacytrynka Przyjaciółka
    Postów: 66 34

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1988 wrote:
    a ja mam dzisiaj akurat dużo energii :) może to dlatego, że pierwszy raz od ładnych kilkunastu dni zjadłam normalny obiad (ilościowo i jakościowo normalny ;)). To znak, że apetyt wraca.
    tylko pozazdrościć :) już nie mogę doczekać się tej chwili o ile się doczekam :)

    Cytrynka
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malacytrynka, a w którym tygodniu jesteś? :>

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah kochane mgli mnie caly dzien nie wiem co napic sie by mi sie polepszylo moze cos doradzicie?
    Nie wymiotuje ale czuje ze mnie mgli ;/

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mnie tez juz dlugo u was nie bylo ale mam pytanie czy na bieliznie tez macie tak jakby zolty/kremowy sluz ?

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    ah kochane mgli mnie caly dzien nie wiem co napic sie by mi sie polepszylo moze cos doradzicie?
    Nie wymiotuje ale czuje ze mnie mgli ;/
    mi pomaga woda niegazowana i mandarynki jem po 6 naraz nawet i jest mi lepiej

    Misia15, kamenkaa lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    hej dziewczyny mnie tez juz dlugo u was nie bylo ale mam pytanie czy na bieliznie tez macie tak jakby zolty/kremowy sluz ?
    czy to moze byc cos zlego brzuch tylko pobolewa jak na miesiaczke i to nie zawsze i czasem zakluje jak za szybko wstane albo przekrece sie w lozku

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, nie przejmuj się uczuciem kłucia ...

    kamenkaa tak mdli mnie tez i to nawet teraz, znowu mi wróciło na wieczór, nie wiem moze czymś to zajem, moze własnie mandarynką, czymś kwaśnym.
    dzisiaj zjadłam 5galaretek kwasnych z wedla im kwasniej tym lepiej, pychotka.
    A moze spóbuj herbatke z miety, lub rumianku lub z imbirem.

    feegu6l.png
‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ