Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I do mnie też wpadły wyniki NIFTY i też jest to ZDROWA DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🥹🥹🥹🥹

    Otwierałam ze starym na głośniku, bo on w robocie, tak się splakalam z radości o matko do tej pory ryczę

    Nowaaaaaaaaa, nick nieaktualny, annikana, Kociara20996, Kaśq00, Eliora, Madzigaw88, Megipta, PandaMała, Ajka, świtezianka, Kitkat, *Julia*, ChocoMonster, nick nieaktualny, Stokrotka*, Mariola1985, Paula9463, *Ania*, Aquafaba, OranżadA, Johana, Bellamy, Wenka, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Nowaaaaaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 83 254

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje !!! 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2025, 17:33

    NoraBlue, świtezianka lubią tę wiadomość

  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    I do mnie też wpadły wyniki NIFTY i też jest to ZDROWA DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🥹🥹🥹🥹

    Otwierałam ze starym na głośniku, bo on w robocie, tak się splakalam z radości o matko do tej pory ryczę

    Gratulacje !!!🥳

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba znowu remis jeśli chodzi o dziewczynki i chłopców :D

  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ cudne wieści! Ajka, świtezianka, Nora, gratuluję! 🥳

    NoraBlue, świtezianka lubią tę wiadomość

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nora gratuluję córeczki 🩷❤️

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 634 435

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świtezianka, Nora - gratuluję! 🥰 Obroniłyście ilość dziewczynek na wątku. 😅

    Ajka, Tobie również gratuluję dobrego wyniku. NT 1,9 to elegancko :) Norma jest do 2,5.

    świtezianka, NoraBlue lubią tę wiadomość

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    I do mnie też wpadły wyniki NIFTY i też jest to ZDROWA DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🥹🥹🥹🥹

    Otwierałam ze starym na głośniku, bo on w robocie, tak się splakalam z radości o matko do tej pory ryczę

    Gratulacje!

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! 😍❤️ Znów piękne wieści!

    Z niecierpliwością czekam na jutro. Ciekawa jestem czy uda się już poznać płeć. Chociaż obawiam się, że może być jeszcze za wcześnie

    Blackcurrant, Madzigaw88, świtezianka, NoraBlue, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

  • Blackcurrant Ekspertka
    Postów: 241 387

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimisia wrote:
    Świtezianka, Nora - gratuluję! 🥰 Obroniłyście ilość dziewczynek na wątku. 😅

    Ajka, Tobie również gratuluję dobrego wyniku. NT 1,9 to elegancko :) Norma jest do 2,5.

    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Bo chciałam coś zapytać o prenatalne w Barskiej, bo też tam masz jak dobrze pamiętam ? 🫣😃

    10.24 💔 7tc
    03.25 💔 cb
    04.25 💔 7tc
    1.10.25 ⏸️
    13dpo 130,5
    15dpo 564
    18dpo 2144
    20dpo 3964
    22dpo 8038

    16.10 CRL 2mm
    29.10 CRL 1.28cm, 144 ♥️
    17.11 CRL 3.34 cm, 166 ♥️
    11.12 CRL 7.71 cm, 155 🩷?
    08.01 197g
    05.02 422g
    02.03 855g

    PAI hetero/MTHFR hetero ❌
    Kariotypy ✅
    Homocysteina✅
    B12, D ✅
    Kir Bx
    2DS1, 2DS5, 3DS1, 4DSnorm ❌
    Cytokiny ✅
    AlloMLR 0% ❌
    Cross match 23,4%

    Clexane, acard, pregna start, omega3, accofil, encorton

    preg.png
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 634 435

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackcurrant wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Bo chciałam coś zapytać o prenatalne w Barskiej, bo też tam masz jak dobrze pamiętam ? 🫣😃
    Zaakceptowane, pisz śmiało :d
    Tak, tak. W pierwszej ciąży tam miałam i teraz w czwartek idę :)

    Blackcurrant lubi tę wiadomość

  • PandaMała Autorytet
    Postów: 253 458

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka, świtezianka, NoraBlue - super wiadomości 🎉❤️ gratulacje!

    świtezianka, NoraBlue lubią tę wiadomość

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo za wszystkie gratulacje 🥹❤️
    Ja jestem przeszczęśliwa! Po cichutku w głębi serca bardzo marzyłam o dziewczynce, ale jednocześnie byłam nastawiona na chłopca i też bym się cieszyła, że mój synek miałby braciszka. Ale no niesamowicie mnie ucieszyły te wieści 🥰🥰🥰


    NoraBlue, boziu, jak cudownie! Serdecznie Ci gratuluję ❤️

    Ajka, a Tobie gratuluję udanego badania prenatalnego!

    NoraBlue, annikana, Stokrotka*, Kaśq00, Paula9463, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka, Świtezianka, Nora, gratulacje!!!!! 🥳 🌸🌸🌸

    świtezianka, NoraBlue lubią tę wiadomość

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Switezianko miałam podobnie w duchu głęboko chciałam dziewczynkę, ale nie nastawiałam się, bo widziałam się też z małym chłopcem mini wersją mojego kochanego starego, ale po prostu jak odczytałam płeć żeńska to wszystko puściło dawno tak nie ryczałam, bobry niedługo mi się na chatę władują robić tamę

    Salea, Ann35, annikana, Stokrotka*, Kaśq00, PandaMała, Paula9463, świtezianka, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    I do mnie też wpadły wyniki NIFTY i też jest to ZDROWA DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🥹🥹🥹🥹

    Otwierałam ze starym na głośniku, bo on w robocie, tak się splakalam z radości o matko do tej pory ryczę
    🥹 gratulacje!

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    I do mnie też wpadły wyniki NIFTY i też jest to ZDROWA DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🥹🥹🥹🥹

    Otwierałam ze starym na głośniku, bo on w robocie, tak się splakalam z radości o matko do tej pory ryczę
    Moje gratulacje 🥳🥳🥳❤️🩷✊🏼

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dziękuję Wam bardzo za wszystkie gratulacje 🥹❤️
    Ja jestem przeszczęśliwa! Po cichutku w głębi serca bardzo marzyłam o dziewczynce, ale jednocześnie byłam nastawiona na chłopca i też bym się cieszyła, że mój synek miałby braciszka. Ale no niesamowicie mnie ucieszyły te wieści 🥰🥰🥰


    NoraBlue, boziu, jak cudownie! Serdecznie Ci gratuluję ❤️

    Ajka, a Tobie gratuluję udanego badania prenatalnego!
    Również gratuluje 🥳🥳🩷❤️

    świtezianka lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    I do mnie też wpadły wyniki NIFTY i też jest to ZDROWA DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🥹🥹🥹🥹

    Otwierałam ze starym na głośniku, bo on w robocie, tak się splakalam z radości o matko do tej pory ryczę

    Gratulacje wspanialych wiesci! 🥳🥳💗

    NoraBlue lubi tę wiadomość

  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki za wsparcie dziewczyny dziś mogę odetchnąć chociaż na chwilę 🩷

    Ciekawe z jakimi propozycjami imion wykokosi sie stary hahaha

    annikana lubi tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ