Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Stokrotka* Przyjaciółka
    Postów: 97 171

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @NoraBlue, Świtezianka, gratuluję wymarzonych dziewczynek!!! 💗💗 🤗🤗 tak się cieszę z tych pięknych wieści od Was!

    @ Ajka, gratulacje udanego badania prenatalnego! 🍀🌼

    NoraBlue, świtezianka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka,świtezianka,nora- gratulacje!!!!! 🥰🥰🥰🥰

    Ja mam ostatnio parcie na śledzie,cos zły znak i nie oby nie zwiastowało syna drugiego 🙈

    NoraBlue, świtezianka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy jadłyście lub jadacie w ciąży sushi oczywiście wege albo z pieczoną rybą? Bo zamówiłam, ale naczytałam się, że bakterie mogą przejść i po desce czy nożu chociaż powiedziałam przy zamówieniu, że jestem w ciąży i proszę o higienę etc to teraz mam wątpliwości

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję z całego serca. Ogrom szczęścia.

    Nora zapamiętaj ten dzien i cudowna energię i oby juz żadnego dnia chandra Cię nie dopadła.

    Bardzo Bardzo się cieszę. Nasz wątek czerwcowy jest naprawdę szczęśliwy w porównaniu z tym co dzieje się w sieci, tyle przykrych historii.

    Ja dzis rano zaliczyłam kryzys. Musiałam pojechać do biura na ważne zebranie, to nie jest miejsce w którym chciałabym kogokolwiek informować o moim stanie, kiedyś będę musiala, ale nie jestem na to gotowa, wiec ubrac cokolwiek biurowego, gdzie brzuszek nie rzuca się w oczy graniczyło z cudem. Szafa wyglądała jakby wybuchła. 🤣
    Potem jeszcze trzeba bylo zaliczyć galerie, zeby kupić sukienkę, bo w czwartek Wigilia firmowa, przesłanie to samo. Reserved mnie uratowało, moze nie wyglądam dobrze, ale wyglądam. Sukienka welurowa, czarna trapezowa z wszytym grubym sznurem pereł zrobiła robotę 🥳.

    Wiem, głupoty piszę, ale czasami nawet takie rzeczy to problem jak masz specyficznych ludzi w pracy .

    NoraBlue, PandaMała, Kaśq00, annikana, Bellamy, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    Ajka,świtezianka,nora- gratulacje!!!!! 🥰🥰🥰🥰

    Ja mam ostatnio parcie na śledzie,cos zły znak i nie oby nie zwiastowało syna drugiego 🙈
    Ja jem dużo śledzi i będzie córcia 😅

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w weekend poinformowaliśmy rodziców i teściów. Nikt się nie spodziewał, bo ja już w wieku który nie sugeruje planów rozrodczych i nie mówiliśmy nigdy że chcemy mieć dwójkę. Wyskoczyliśmy z tymi zdrapkami, które polecałyście. Napisaliśmy: będziecie mieli wnuczkę. Połowa zrozumiała, połowa nie 😅 Teściowa powiedziała: a myślałam że wygram hulajnogę, a mój tata: kto to wymyśla takie zdrapki, przecież ktoś mógłby pomyśleć, że naprawdę! 😂
    Ja jestem zdania, że z mężem inteligencję mamy po tej pozostałej dwójce 😅

    Kitkat, NoraBlue, Mariola1985, Kaśq00, Ajka, Blackcurrant, Aquafaba, Stokrotka*, annikana, Johana, Wenka, ChocoMonster, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salea wrote:
    My w weekend poinformowaliśmy rodziców i teściów. Nikt się nie spodziewał, bo ja już w wieku który nie sugeruje planów rozrodczych i nie mówiliśmy nigdy że chcemy mieć dwójkę. Wyskoczyliśmy z tymi zdrapkami, które polecałyście. Napisaliśmy: będziecie mieli wnuczkę. Połowa zrozumiała, połowa nie 😅 Teściowa powiedziała: a myślałam że wygram hulajnogę, a mój tata: kto to wymyśla takie zdrapki, przecież ktoś mógłby pomyśleć, że naprawdę! 😂
    Ja jestem zdania, że z mężem inteligencję mamy po tej pozostałej dwójce 😅


    My jak powiedzieliśmy teściom i siostrze męża to siostra męża, bo mówimy że nasza starsza bedzie starszą siostrą
    , a siostra męża starsza siostra zakonna?
    Bo młoda chodzi do przedszkola, które prowadzą siostry.
    Ręce nam opadły 🤣

    Mariola1985, Kaśq00, Stokrotka*, annikana, Salea, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka 🥳🩷

    racuszek 🤣🤣 ilekroć moi synowie zbliżają sie do mojego krocza mówię ze raz tam byli i maja sie odczepić 🤣 starszy ma zabawę i sie pcha jakby chcial tam wrócić 🤣🤣🤣

    Norablue 🩷🥳

    Mariola czlowiek nawet by chcial powiedziec o swoim szczęściu ale ludzie sa okropni !

    Salea no hit 🤣 no u mnie mama i siostry jeszcze nie wiedzą ale co mam im przez telefon mówić jak nie raczą przyjechać na urodziny moich synów? odkąd moj ojciec zmarl to jakby im rozum zabrano ....

    NoraBlue, Mariola1985 lubią tę wiadomość

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salea wrote:
    My w weekend poinformowaliśmy rodziców i teściów. Nikt się nie spodziewał, bo ja już w wieku który nie sugeruje planów rozrodczych i nie mówiliśmy nigdy że chcemy mieć dwójkę. Wyskoczyliśmy z tymi zdrapkami, które polecałyście. Napisaliśmy: będziecie mieli wnuczkę. Połowa zrozumiała, połowa nie 😅 Teściowa powiedziała: a myślałam że wygram hulajnogę, a mój tata: kto to wymyśla takie zdrapki, przecież ktoś mógłby pomyśleć, że naprawdę! 😂
    Ja jestem zdania, że z mężem inteligencję mamy po tej pozostałej dwójce 😅

    Twój tata wygrał internety 🤣🤣 od dziś jestem jego fanką 🤣

    Mariola1985, Eliora, Paula9463, Kaśq00, annikana, Salea, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie wiem, ktora historia mnie bardziej powaliła. 😅😅😅
    Ja w święta będę paradować w sukience z dzidzia kukajaca na brzuszku. Zamówiłam na temu, kto sie garpnie to się gapnie.

    Blackcurrant, Stokrotka*, NoraBlue, annikana, Paula9463, Johana, Megipta, Salea, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    Dziewczyny a czy jadłyście lub jadacie w ciąży sushi oczywiście wege albo z pieczoną rybą? Bo zamówiłam, ale naczytałam się, że bakterie mogą przejść i po desce czy nożu chociaż powiedziałam przy zamówieniu, że jestem w ciąży i proszę o higienę etc to teraz mam wątpliwości

    We wszystkich ciązach jadlam sushi pieczone i nawet nie pomyslalam o tym, o czym napisałaś... i terax bede sie zastanawiac zanim znow zamowie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Twój tata wygrał internety 🤣🤣 od dziś jestem jego fanką 🤣
    Popieram! Siedzę i się śmieje od 5 minut 🤣🤣🤣 Salea made my wieczór!

    Salea lubi tę wiadomość

  • Blackcurrant Ekspertka
    Postów: 241 387

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje dzisiejszych wizyt i witamy dwie dziewczynki! Widzę, że otworzyłyście z hukiem worek z dziewczynkami ponownie 😂😃

    Historia o hulajnodze i siostrze zakonnej 😂😂 to pokazuje jak często niektórzy nie spodziewają się naszych nowin 😂

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    10.24 💔 7tc
    03.25 💔 cb
    04.25 💔 7tc
    1.10.25 ⏸️
    13dpo 130,5
    15dpo 564
    18dpo 2144
    20dpo 3964
    22dpo 8038

    16.10 CRL 2mm
    29.10 CRL 1.28cm, 144 ♥️
    17.11 CRL 3.34 cm, 166 ♥️
    11.12 CRL 7.71 cm, 155 🩷?
    08.01 197g
    05.02 422g
    02.03 855g

    PAI hetero/MTHFR hetero ❌
    Kariotypy ✅
    Homocysteina✅
    B12, D ✅
    Kir Bx
    2DS1, 2DS5, 3DS1, 4DSnorm ❌
    Cytokiny ✅
    AlloMLR 0% ❌
    Cross match 23,4%

    Clexane, acard, pregna start, omega3, accofil, encorton

    preg.png
  • Aquafaba Ekspertka
    Postów: 161 360

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wszystkim dziewczynom dobrych wyników ❤️

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👩90 👨84

    ⏸️ 6.10.2025
    11.10 bhcg 1146,54 mlU/ml
    11.10 progesteron 8,3 ng/ml

    18.10 bhcg 14120,04 mlU/ml
    18.10 progesteron 7,7 ng/ml

    26.11 nifty - zdrowy chłopak💙

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    We wszystkich ciązach jadlam sushi pieczone i nawet nie pomyslalam o tym, o czym napisałaś... i terax bede sie zastanawiac zanim znow zamowie.

    No ja ostatecznie nie zjadłam, bo znam siebie i wiem że bym się denerwowała potem. Zjem w lipcu po prostu trudno. Może dzielę włos na czworo, ale znam siebie zbyt dobrze…. Albo przygotuję sushi w domu ;)

    Salea historia dzisiaj zmiotła z planszy 🤣🤣🤣🤣

    Kaśq00, Paula9463, Eliora, Salea lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny zdrowych córeczek i prenatalnych ;)
    Dobrze czytać takie newsy :)

    Mariola, Ciekawa jestem tej sukienki 😁 I min wszystkich 😃

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 8 grudnia 2025, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakiś przepis na miękkie pierniczki najlepiej bez cukru z samym miodem? Miękkie od razu żeby nie czekać 2 tyg na zjedzenie 😁

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nora, ja też bardzo płakałam ze wzruszenia 🥹 Mój synek na to zdezorientowany też zaczął płakać, mąż go pocieszać, no chaotyczny moment 😂

    Co do tego sushi to ja bym normalnie jadła. Ryzyko przeniesienia listerii na nożu wydaje mi się ekstremalnie małe.

    Salea, my o poprzedniej ciąży informowaliśmy rodzinę ze strony mamy tak, że robiliśmy sobie wspólne zdjęcie na urodzinach mojego brata i mój mąż krzyknął „a teraz wszyscy krzyczymy: Karola jest w ciąży!”. No i wszyscy uznali to za żart i zaczęli się głupio śmiać XD

    Mariola, pokaż, co to za sukienka :D

    Johana, ja mam super przepis na pierniczki, co prawda i z cukrem i z miodem, ale pewnie można pokombinować :) Zaraz postaram się wrzucić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2025, 07:24

    NoraBlue, annikana, Salea, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 15:29

    Blackcurrant, Paula9463, Kaśq00, świtezianka, NoraBlue, annikana, PandaMała, Ajka, ChocoMonster, Wenka, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2025, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 15:30

    Puchalkaaa, Megipta, NoraBlue lubią tę wiadomość

‹‹ 384 385 386 387 388 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ