Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaa wrote:
    Dostałam wypis, czekam na chłopa i jedziemy do domu.
    CRP spadło ze 100 (wczoraj 18 pobranie krwi) do 63 (pobranie dzisiaj po 8). Nie stwierdzili nic poza tym że to nie rotawirus. Mam się nawadniać i jeść lekkostrawnie póki nie ustąpi.


    Wspaniała wiadomość. Dbaj o siebie w zaciszu domowym. Jest tyle wirusów jelitowych przez plusowa pogodę, że dom to taki teraz bezpieczny azyl.

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • ZiarnoCzasu Autorytet
    Postów: 663 1296

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    Ziarnko ale z tą salą prywatna jest tak w każdym publicznym szpitalu w Warszawie wg mojej wiedzy, nie da się zarezerwować z wyprzedzeniem tylko jak będzie wolna

    Ja jeszcze rozważam Madalińskiego, tam rodziła część moich przyjaciółek, ale też są obłożeni zawsze, jak każdy taki szpital w Waw…

    No tak, wiem, że to nie ma reguły, co do sal rodzinnych. Ale akurat te są bardziej oblegane. Czy wszystkie? No nie. W Praskim czy Bródnowskim (ja jestem z tej strony Warszawy) nie ma tłumów... no ale nie chce tam, jakoś mnie nie przekonują.

    Nasza droga ✨
    10.09 – punkcja: 5 komórek 🥚
    Powstały 3 blastocysty: 5BA, ❄️4AA, ❄️4AB
    15.09 – nasz pierwszy transfer (5BA) 🌱
    20.09 (5 dpt) – pozytywny test ciążowy ⏸️, beta 12
    23.09 (8 dpt) – beta 45
    08.10 (23 dpt) – beta 5585
    13.10 – zobaczyliśmy bijące serduszko 💓
    28.10 – nasze maleństwo mierzy już 2 cm
    30.10 – koniec zastrzyków 💉 75 za mną!
    08.11 - 3,12 cm
    14.11 – wyniki Nifty Pro prawidłowe 🧬🥨
    25.11 - badania prenetalne za nami! 6.8 cm zdrowego Małego Człowieka 👶

    Czekamy na nasz cud 🩵

    preg.png
  • ZiarnoCzasu Autorytet
    Postów: 663 1296

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    Też nie słyszałam o możliwości rezerwacji sali bo niestety ciężko trafić w termin a sala byłaby pusta i na siebie nie zarabiała.

    Ja rodziłam w Bielańskim i teraz też idę w ciemno 😁 może nie maja najnowocześniejszego wystroju… może nawet nowoczesnego 🤭 ale opieka pierwsza klasa i obłożenie w miarę więc nie ma tam wycieczek 😁

    O Bielańskim słyszę całkiem dobre opinie. Ostatnio chyba mieli jakieś remonty, bo wyświetlały mi się w polubionych stronach jakieś zakupione nowe łóżka.

    Nasza droga ✨
    10.09 – punkcja: 5 komórek 🥚
    Powstały 3 blastocysty: 5BA, ❄️4AA, ❄️4AB
    15.09 – nasz pierwszy transfer (5BA) 🌱
    20.09 (5 dpt) – pozytywny test ciążowy ⏸️, beta 12
    23.09 (8 dpt) – beta 45
    08.10 (23 dpt) – beta 5585
    13.10 – zobaczyliśmy bijące serduszko 💓
    28.10 – nasze maleństwo mierzy już 2 cm
    30.10 – koniec zastrzyków 💉 75 za mną!
    08.11 - 3,12 cm
    14.11 – wyniki Nifty Pro prawidłowe 🧬🥨
    25.11 - badania prenetalne za nami! 6.8 cm zdrowego Małego Człowieka 👶

    Czekamy na nasz cud 🩵

    preg.png
  • ZiarnoCzasu Autorytet
    Postów: 663 1296

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli chodzi o rezerwację sali, to miałam na myśli już pobyt na porodówce. Kiedy wpisujesz się na listę, ale jakaś babka, która np. później przyjedzie, ale urodzi chwilę przed tobą i sala jest dla niej. No nie wiem, może źle na to patrzę.

    Nasza droga ✨
    10.09 – punkcja: 5 komórek 🥚
    Powstały 3 blastocysty: 5BA, ❄️4AA, ❄️4AB
    15.09 – nasz pierwszy transfer (5BA) 🌱
    20.09 (5 dpt) – pozytywny test ciążowy ⏸️, beta 12
    23.09 (8 dpt) – beta 45
    08.10 (23 dpt) – beta 5585
    13.10 – zobaczyliśmy bijące serduszko 💓
    28.10 – nasze maleństwo mierzy już 2 cm
    30.10 – koniec zastrzyków 💉 75 za mną!
    08.11 - 3,12 cm
    14.11 – wyniki Nifty Pro prawidłowe 🧬🥨
    25.11 - badania prenetalne za nami! 6.8 cm zdrowego Małego Człowieka 👶

    Czekamy na nasz cud 🩵

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    mam info, że od skończonego 14 tc (od 14+0) jest II trymestr, ale może mnie ktoś poprawić :D

    Też tak mam

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZiarnoCzasu wrote:
    No tak, wiem, że to nie ma reguły, co do sal rodzinnych. Ale akurat te są bardziej oblegane. Czy wszystkie? No nie. W Praskim czy Bródnowskim (ja jestem z tej strony Warszawy) nie ma tłumów... no ale nie chce tam, jakoś mnie nie przekonują.

    Ja głównie myślałam o Madalińskiego Żelaznej Południowym Żwirkach Banacha Inflanckiej bo te jakoś wybierają w moim otoczeniu, do Praskiego i Bródnowskiego mi daleko, nie pomyślałam o nich chociaż w Bródnowskim się urodziłam ;)

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZiarnoCzasu wrote:
    A jeżeli chodzi o rezerwację sali, to miałam na myśli już pobyt na porodówce. Kiedy wpisujesz się na listę, ale jakaś babka, która np. później przyjedzie, ale urodzi chwilę przed tobą i sala jest dla niej. No nie wiem, może źle na to patrzę.
    Ale to chyba wszędzie tak jest? W naszym powiatowym szpitalu planowe CC może sobie zarezerwować salę, a reszta też na zasadzie pierwszeństwa.

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw po co ona matka zostala... ludzie no nie wierze....

    Megi muszę obczaić te łóżeczko 🤣 kto wie kto wie 🤣🤣🤣🤣

    Kaśq00 szkoda ale no moze zmierzył i nie mowil

    ChocoMaster oby moj nie robil awantii🤣🤣🤣🤣 na razie jak ma za małe buty to krzyczy 🤣🤣

    Mariola 9cm człowieka ❤️

    fredka górne i Dolne lokum 🤣🤣🤣🥰🥰🥰

    Calineczkaa dobrze ze wychodzisz ale pewnie patrzeć nie mozesz na jedzenie, ja mialam tak z 1 synem, zjadłam i siostry takie niedosmazone Mięso, kapnęłam sie troche za późno... 2tyg nic nie jadlam, chodziłam zielona 🤣

    bylam u gin, dalej mamy dziewczynke ❤️ lekarz pytal czy wiemy a ja ze cos tam wiem ale niech zerknie 🤣 ah te kobiety 🤣🤣🤣 no i dostalam leki wiec ze spokojem juz swieta 🥰 nic nie wiem tylko serduszko 160 wiecej nic mi nie bylo trzeba 🙈

    NoraBlue, PandaMała, Mariola1985, Aquafaba, annikana, Kaśq00, Madzigaw88, Megipta, *Ania*, Wenka, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula przyznaj się 🤣robisz notatki odnośnie nicków dziewczyn?
    Chodziłaś zielona🤢akurat golabki zawijałam w zielone liście jak to czytalam. Wyobraźnia zadziałała 🤣🤣🤣
    Też mi się podoba łóżeczko Megi, wiec kto wie kto wie 😉

    Wyafirmowalam moje późne w 22tc prenatalne. Zadzwonili dzis z Allmedica, dr wyjezdza... Będę miec 19+1 🥳

    annikana, Paula9463 lubią tę wiadomość

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się już umówiłam na połówkowe, będę 21+1 :D

    Mariola1985, Paula9463, annikana lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Ja też się już umówiłam na połówkowe, będę 21+1 :D

    Ja mam w 20+6, 11 lutego.

    Mariola1985, Paula9463, annikana lubią tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola ja juz mam taką wprawę ze pisze w notatniku 🤣 polecam, nic nie zapominam 🤣 przykro mi ze przy golabkach byłaś koloru kiwi 🤣🙈

    dzisiaj dzien umawiania 2 prenatalnych ? 🤣🤣🤣 jap tez dzisiaj sie umówiłam na 22.1 bede 20+5 i musze przesunąć dentyste

    Mariola1985, annikana lubią tę wiadomość

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie robią połówkowe nie prędzej jak skończony 22 tc 😆 daty jeszcze nie mam bo bede umawiać sie 23go jak genetyk stwierdzi po usg ze z Erykiem jest ok

    Paula9463, ZiarnoCzasu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    A u mnie robią połówkowe nie prędzej jak skończony 22 tc 😆 daty jeszcze nie mam bo bede umawiać sie 23go jak genetyk stwierdzi po usg ze z Erykiem jest ok
    U mnie połówkowe 20.01 to będzie 20+5 tc

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    Ja głównie myślałam o Madalińskiego Żelaznej Południowym Żwirkach Banacha Inflanckiej bo te jakoś wybierają w moim otoczeniu, do Praskiego i Bródnowskiego mi daleko, nie pomyślałam o nich chociaż w Bródnowskim się urodziłam ;)

    Na Inflancka chodziłam na szkołę rodzenia bo miałam zamiar tam rodzić ale ten szpital jest połączony z bielańskim, lekarze położne tak przechodzą więc padła decyzja na szpital bliżej jednak :)

    Tak w bielańskim był zakup łóżek bo zrobili właśnie salę rodzinną :)

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy do NIPT podawałyście datę mrożenia zarodka albo punkcji ? Właśnie dzwonili do mnie żeby podać a przecież te badania to nie prawdopodobieństwo tylko badania z krwi 🫣

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Ja mam w 20+6, 11 lutego.

    Ja też mam 11 lutego! :D

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Blackcurrant Ekspertka
    Postów: 241 387

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaaa super, że Cię wypuścili! Może jakiś probiotyk łykaj, siemię lniane żeby trochę powlec żołądek i śluzówkę po wymiotach?

    Mariola1985 i gdzie rodzisz, w Sączu? 😃 super że wszystko ok na wizycie ❤️

    10.24 💔 7tc
    03.25 💔 cb
    04.25 💔 7tc
    1.10.25 ⏸️
    13dpo 130,5
    15dpo 564
    18dpo 2144
    20dpo 3964
    22dpo 8038

    16.10 CRL 2mm
    29.10 CRL 1.28cm, 144 ♥️
    17.11 CRL 3.34 cm, 166 ♥️
    11.12 CRL 7.71 cm, 155 🩷?
    08.01 197g
    05.02 422g
    02.03 855g

    PAI hetero/MTHFR hetero ❌
    Kariotypy ✅
    Homocysteina✅
    B12, D ✅
    Kir Bx
    2DS1, 2DS5, 3DS1, 4DSnorm ❌
    Cytokiny ✅
    AlloMLR 0% ❌
    Cross match 23,4%

    Clexane, acard, pregna start, omega3, accofil, encorton

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam jeszcze umówionych, mam mieć po skończonym 21 tc w lutym gdzieś. W styczniu pewnie będę umawiać

    ZiarnoCzasu lubi tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi już od razu po pierwszych umówili termin na drugie.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ