Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    U nas kryzys zażegnany.
    Pojechałam po mięso do dwóch sklepów, nie ma i nie będzie, śledzi nie ma i nie będzie. Masakra
    Uff, to dobrze. Myslałam o Tobie, tak ciężko musi być przechodzić rodzinne kryzysy zaraz przed Świętami, jeszcze mają świadka w postaci dziecka. Trzymam kciuki za dobre nastroje i utrzymanie tego porozumienia 🥰

  • Aquafaba Ekspertka
    Postów: 161 360

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika34 wrote:
    Ja dzisiaj się witam cudną wiadomością :)
    Odebrałam wczoraj sanco, wszystko prawidłowo zdrowy chłopiec :) Megipta możesz juz oznaczyć moje niebieskie serduszko 🥹
    Dostałam najlepszy prezent na Święta:)
    Super! Gratulacje 🥳

    Nika34, Mariola1985 lubią tę wiadomość

    👩90 👨84

    ⏸️ 6.10.2025
    11.10 bhcg 1146,54 mlU/ml
    11.10 progesteron 8,3 ng/ml

    18.10 bhcg 14120,04 mlU/ml
    18.10 progesteron 7,7 ng/ml

    26.11 nifty - zdrowy chłopak💙

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika34 wrote:
    Ja dzisiaj się witam cudną wiadomością :)
    Odebrałam wczoraj sanco, wszystko prawidłowo zdrowy chłopiec :) Megipta możesz juz oznaczyć moje niebieskie serduszko 🥹
    Dostałam najlepszy prezent na Święta:)

    Super wiadomości!

    Nika34 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🥥Nika34 gratulacje 💙🥹

    🥥 Ja dzisiaj jadę do genetyk aby mi podsumowała wczorajsze wyniki usg i wkońcu wypisała skierowanie na połówkowe-o miejsce się nie martwię bo oni robią po skończonym 22tc i muszą mnie wcisnąć skoro zaczęli diagnostyke pierwszych prenatalnych a mi to wypada w pierwszym tygodniu lutego...także jestem rodząca na początku miesiąca lub nawet w maju a połówkowe jako jedna z ostatnich 😆

    Nika34, Paula9463, Madzigaw88, annikana, Aquafaba lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Nika34 Ekspertka
    Postów: 167 359

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak czytam i nie mogłam ogarnąć bo ja mam drugie prenatalne na 28.01 a termin miedzuly 18 a 22 czerwca dopiero. I już się zastanawiałam czy czegoś nie pomieszałam 🤣

    Megipta lubi tę wiadomość

    10 dpo ⏸️ cień cienia
    11 dpo ⏸️
    12 dpo Beta 59,16 mlU/ml; Progesteron 38,95
    15 dpo Beta 327,43
    17 dpo Beta 979,54
    29 dpo Beta 27805,11 mlU/ml; Progesteron 25,47
    preg.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych i zdrowych świat dla wszystkich❤️ niech te swieta będą cudne dla każdej z nas i żebyśmy doczekały sie naszych maleństw bez żadnych złych chwil a kazde wyniki byly prawidłowe i dzieciaczki zdrowe 🎄🎁

    NoraBlue, Megipta, Madzigaw88, annikana, GąskaBalbinka, Aquafaba, Kaśq00 lubią tę wiadomość

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ja też dziś już mam natłok zadań więc przychodzę z życzeniami ☺️

    Spokojnych i zdrowych świąt Bożego narodzenia 🎄🎅
    Niech to będzie wspaniały czas spędzony w gronie rodzinnym. Niech nasze maluszki rosną zdrowo 🥰 a nasze ciążę już do końca trwają bez żadnych komplikacji ❤️

    NoraBlue, annikana, GąskaBalbinka, Aquafaba, Megipta, Ann35, Kaśq00, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salea wrote:
    Lekarz, który robił mi usg, prywatnie, mówił że koledzy na nfz nie wrzucają do oceny ryzyka wartosci, które prywaciarze wrzucają. I z ośmiu wartości wpisują cztery, co jest sporą różnicą i stąd mogą być duże rozbieżności w wyniku. Nie wiem czy u Ciebie tak było z pierwszym i drugim, czy mialas wyliczane ryzyka tu i tu czy tylko usg ale zaznaczam, że mogło tak być. Ja bym to amnio zrobiła, żeby wiedzieć. Koleżanka mówiła, że to nieprzyjemne uczucie, ale znośne i szybkie. Trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze! :-)
    Zgodzę się z tobą bo ja miałam wyższe ryzyka zd 1:601 a jak IA wpisałam wyniki to wychodziło coś ponad 1:1112 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ spytałam lekarza o to jak zapisywał się na 2 prenatalne i spisał wyniki jeszcze raz i wyszło 1:1220 i że bardzo przepraszam jego błąd bo nie wstawił wcześniej paru wartości bo uznał że pewnie i tak będę robić nifty jak większość no ręce opadają 😡

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • ZiarnoCzasu Autorytet
    Postów: 663 1296

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    🥥Nika34 gratulacje 💙🥹

    🥥 Ja dzisiaj jadę do genetyk aby mi podsumowała wczorajsze wyniki usg i wkońcu wypisała skierowanie na połówkowe-o miejsce się nie martwię bo oni robią po skończonym 22tc i muszą mnie wcisnąć skoro zaczęli diagnostyke pierwszych prenatalnych a mi to wypada w pierwszym tygodniu lutego...także jestem rodząca na początku miesiąca lub nawet w maju a połówkowe jako jedna z ostatnich 😆

    Też się czuję podobnie ze swoimi połówkowymi xD a mam je jeszcze w styczniu, tylko pod koniec.

    Megipta lubi tę wiadomość

    Nasza droga ✨
    10.09 – punkcja: 5 komórek 🥚
    Powstały 3 blastocysty: 5BA, ❄️4AA, ❄️4AB
    15.09 – nasz pierwszy transfer (5BA) 🌱
    20.09 (5 dpt) – pozytywny test ciążowy ⏸️, beta 12
    23.09 (8 dpt) – beta 45
    08.10 (23 dpt) – beta 5585
    13.10 – zobaczyliśmy bijące serduszko 💓
    28.10 – nasze maleństwo mierzy już 2 cm
    30.10 – koniec zastrzyków 💉 75 za mną!
    08.11 - 3,12 cm
    14.11 – wyniki Nifty Pro prawidłowe 🧬🥨
    25.11 - badania prenetalne za nami! 6.8 cm zdrowego Małego Człowieka 👶

    Czekamy na nasz cud 🩵

    preg.png
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dla.was dziewczyny wesołych świąt Bożego Narodzenia 🫂😘
    Pociechy z dzieci 😉 tych po za brzuszkiem i w brzuszku 🫶

    1eab6f9fe6460.jpghttps://zapodaj.net/plik-IATjkmeLTg

    annikana, GąskaBalbinka, Megipta, Kaśq00, nick nieaktualny, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratulacje!!! 🧑🏻‍🎄🩵

    Trochę mnie martwi, że wokół panuje jakaś jelitówka lub grypa lub covid 😷 mam nadzieję nic nie złapać!

    Szczepienia planuję wykonać wg zaleceń kilka tyg przed terminem, żeby mieć wysokie miano przeciwciał.

    Wróciły mi wieczorne mdłości, nie są tak uciążliwe jak w 1 trym, ale doszła zgaga i zaczęłam spać trochę wyżej
    Któraś z Was pisała o sposobie na zgagę, pamiętacie co to było?

    Dziś zrobiłam badania, bo w poniedziałek mam wizytę 🩵 nareszcie! Bo już trochę czasu minęło 🤭

    Spokojnych rodzinnych świąt 🎄w przyszlym roku będą miały zupełnie inny urok 😇

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2025, 08:39

    Nika34, annikana, GąskaBalbinka, Aquafaba, Megipta, Kaśq00, Paula9463 lubią tę wiadomość

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomniałam napisać- przegadałam z lekarzem temat porodu, jeżeli nie zdecyduję się próbować SN to termin cc to 2.06.2026 🥰 podoba mi się ta data bardzo, szczerze mówiąc 🙂

    *Julia*, annikana, GąskaBalbinka, Megipta, *Ania*, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Nika34 Ekspertka
    Postów: 167 359

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w przyszłym roku bedziemy wieszać bombki wyżej żebyte małe pełzacze się nimi za bardzo nie interesowały :D

    Ja dzisiaj jeszcze w pracy a po pracy wypieki jeszcze ostatnie i składanie ciast.
    Więc dla Was wszystkich na te Święta wszystkiego najlepszego, przede wszystkim, zdrówka dla Was i Waszych maleństw i rodzin. Spokojnej głowy i odpoczynku w rodzinnej atmosferze 🥰

    Kitkat, *Julia*, annikana, GąskaBalbinka, Aquafaba, Megipta, Madzigaw88, Kaśq00, Paula9463 lubią tę wiadomość

    10 dpo ⏸️ cień cienia
    11 dpo ⏸️
    12 dpo Beta 59,16 mlU/ml; Progesteron 38,95
    15 dpo Beta 327,43
    17 dpo Beta 979,54
    29 dpo Beta 27805,11 mlU/ml; Progesteron 25,47
    preg.png
  • Nika34 Ekspertka
    Postów: 167 359

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w przyszłym roku bedziemy wieszać bombki wyżej żebyte małe pełzacze się nimi za bardzo nie interesowały :D

    Ja dzisiaj jeszcze w pracy a po pracy wypieki jeszcze ostatnie i składanie ciast.
    Więc dla Was wszystkich na te Święta wszystkiego najlepszego, przede wszystkim, zdrówka dla Was i Waszych maleństw i rodzin. Spokojnej głowy i odpoczynku w rodzinnej atmosferze 🥰

    Madzigaw88 lubi tę wiadomość

    10 dpo ⏸️ cień cienia
    11 dpo ⏸️
    12 dpo Beta 59,16 mlU/ml; Progesteron 38,95
    15 dpo Beta 327,43
    17 dpo Beta 979,54
    29 dpo Beta 27805,11 mlU/ml; Progesteron 25,47
    preg.png
  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Nika, gratulacje! Najlepszy prezent!🎁

    Również życzę Wam pięknych świąt, takich, jak sobie wymarzyłyście. Pięknego czasu! 🎄

    GąskaBalbinka, Aquafaba, Megipta, Nika34, Kaśq00, Paula9463 lubią tę wiadomość

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratulacje!

    Dziewczyny wesołych spokojnych świąt 🩷🥰

    Aquafaba, Megipta, GąskaBalbinka, Nika34, Kaśq00, Paula9463 lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • GąskaBalbinka Przyjaciółka
    Postów: 106 287

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! 😊

    Zdrowych, spokojnych, rodzinnych i smacznych Świąt dla Was! 😘🎅🎁🌲💫

    A za rok święta w powiększonym składzie! ❤️❤️❤️

    Aquafaba, Megipta, NoraBlue, Kaśq00, *Julia*, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie w takim razie również chciałabym Wam życzyć zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, liczę, ze kolejny rok przyniesie nam same szczęśliwe dni a także, że spotkamy się tutaj w takim samym składzie 🤞 Oczywiście po świętach jeszcze w tym roku mamy 2 wizytujace takze mocne kciuki za Was, koniecznie się tutaj pochwalcie bo będziemy czekały na wieści od Was 🫶 Mysle, ze ta druga połowa strzeli nam błyskawicznie i bedzie to emocjonujący i piękny czas od pierwszych narodzin aż do ostatniego🔅

    NoraBlue, GąskaBalbinka, annikana, Madzigaw88, Kaśq00, *Julia*, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, gratuluję zdrowego syneczka! ❤️


    Ja dzisiaj oficjalnie wchodze w II trymestr i 4. miesiąc ciąży 🥳

    Nika34, annikana lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi ty się tam trzymaj w tej przerwie świątecznej, patrzę na twój suwaczek i dla mnie był newralgiczny moment poprzedniej straty - nie wiem czy może niepotrzebnie na to zwracam uwagę, ale TERAZ jest inna ciąża inny czas inny świat, i będzie pięknie w święta i nowy rok i wrócimy wszystkie po przerwie po prostu trochę albo bardzo większe w komplecie dwu lub trójpaku 🩷🩷🩷

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ