Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • fredka Przyjaciółka
    Postów: 86 207

    Wysłany: 1 stycznia, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki niech Wam ten 2026 przyniesie same wspaniałości i szczere uśmiechy, żadnych smutków i zmartwień 🥳 Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka i szybkiego wylizania się z problemów zdrowotnych ❤️

    NoraBlue, Aquafaba, Paula9463, Madzigaw88, Kaśq00, annikana, Azjak, PandaMała lubią tę wiadomość

    🌍 okolice Katowic 👩🏼🧑🏼🐈🐈‍⬛
    6.10.2025r. ⏸️ bHCG 63,8
    8.10.2025r. bHCG 199
    10.10.2025r. bHCG 434
    🩺16.10.2025r. widać pęcherzyk!
    🩺23.10.2025r. dwie fasolki 🥹
    🩺30.10.2025r. dwa ❤️, zarodki około 1cm 😍
    🩺13.11.2025r. 2x2,2cm 🍀
    🩺04.12.2025r. I prenatalne 5,74cm 🩵 5,82cm 🩵
    🩺18.12.2025r. 2x80g 🍀
    🩺8.01.2026r. 2x180g 🍀
    🩺29.01.2026r. połówkowe
    🩺 05.02.2026r. 2x350g 🍀
    🩺 26.02.2026r. 2x715g 🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 15:43

    Missi, PandaMała lubią tę wiadomość

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 1 stycznia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Wszystkiego najpiękniejszego Mamusie 🫶🍾🥂


    🥥Missi witaj, czy wpisać Cie na pierwsza strone z datą z om czy usg? Masz badania w stycznia? Znasz plec? 🤗


    Taaak! Bardzo proszę, będę wdzięczna ☺️
    Termin według usg 04.07
    Płeć chłopczyk
    15 stycznia mamy kolejną wizytę u prowadzącej

    🥰

    Azjak, Megipta, PandaMała lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 1 stycznia, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    A Missi nie jesteś z wątku lipcowego? Czasem podczytuje; bo blisko mam do was :)


    Jestem Kochana! A to dlatego że termin według OM miałam na 07.07 ale coś zaczyna się skracać i mam przeczucie że rodzić to ja będę w czerwcu 😃 bo według usg już 04.07

    Na wątku lipcowym dziewczyny są super i tam też się udzielam i zostaje. Ale mam sporo wolnego czasu i lubię z wami popisać, powymieniać się doświadczeniami. A że podglądałam was tutaj w czerwcowym to postanowiłam się ujawnić i przywitać ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia, 19:15

    NoraBlue, annikana, PandaMała, Madzigaw88, Kaśq00, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 1 stycznia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Jestem Kochana! A to dlatego że termin według OM miałam na 07.07 ale coś zaczyna się skracać i mam przeczucie że rodzić to ja będę w czerwcu 😃 bo według usg już 04.07

    Na wątku lipcowym dziewczyny są super i tam też się udzielam i zostaje. Ale mam sporo wolnego czasu i lubię z wami popisać, powymieniać się doświadczeniami. A że podglądałam was tutaj w czerwcowym to postanowiłam się ujawnić i przywitać ☺️

    Ja też was podczytuję, bo blisko mi do tych co sa wlasnie z początku lipca, Eliora też się na lipcowych udziela też z końca czerwca :) ten przełom miesięcy jest taki, że okrakiem w dwóch grupach można siedzieć 🤭

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 1 stycznia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    Ja też was podczytuję, bo blisko mi do tych co sa wlasnie z początku lipca, Eliora też się na lipcowych udziela też z końca czerwca :) ten przełom miesięcy jest taki, że okrakiem w dwóch grupach można siedzieć 🤭


    Dokładnie tak!
    A czym nas więcej tym raźniej 😊

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 1 stycznia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dziewczyny ♥️
    Ja znikam jeszcze na tydzień.

    Megi prenatalne mam 20.01 i wizytę 22.01. Nie pamiętam teraz godzin 😅

    Paula9463, Madzigaw88, annikana lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 1 stycznia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam wszystkiego, co dobre w Nowym Roku. Dużo sił i wytrwałości w drugich połowach ciąż. Przytulenia tych wyczekanych i tych nieoczekiwanych maluchów-niespodzianek. Zdrowia, w ciele i w głowie. Tym, co się obawiają, żeby 2026 rozwiał wszystkie wątpliwości. Odwagi w byciu mamami, tymi po raz pierwszy, i drugi, i kolejny. Niech nieprzespane noce nie zostawiają worów pod oczami, chipsy zagryzane śledziem i lodami nie pójdą w tyłek, a stopy wrócą do normalnego rozmiaru. Niech ten rok będzie Naszym Rokiem, i naszych dzieciaków! 🥰

    nick nieaktualny, *Julia*, PandaMała, Aquafaba, nick nieaktualny, Paula9463, Kaśq00, Madzigaw88, NoraBlue, Mariola1985, annikana lubią tę wiadomość

  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 2 stycznia, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry ☺️

    czy ktos jeszcze po oddaniu moczu ma taki ucisk cewki? Jakbym do końca siusiu nie zrobiła 🫣 jutro ide na moczu i zrobie tez posiew no kurde w tej caizy co chwilę cos a na złość wiyte musialam z dzisiaj przełożyć 🙈🫣

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 2 stycznia, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj mamy księdza.
    Byle do poniedziałku i wizyta. Mam jakieś czarne myśli, że dziecko niezyje. Odganiam je ale one przychodzą cały czas.

    Nie robię posiewu bo dziś i tak nie mogłam, pewnie mi moja ginka zleci w poniedziałek to już będę mieć gotową próbkę moczu do oddania najwyżej, albo oddam w szpitalu i będę mieć przynajmniej posiew w tym samym labie zrobiony. Kilka dni różnicy nie robi, przyjmuje żuravit i witaminę C.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 2 stycznia, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!

    Dołączam się do wszystkich pięknych życzeń noworocznych!

    Też życzę Wam drogie kobiety pięknego i pozytywnie zaskakującego nowego roku! Tyle się słyszy, że to nie rok powinien być dobry, ale ludzie. I tego też Wam życzę! Otaczajcie się dobrymi ludźmi, trafiajcie na takich, z którymi łatwiej będzie pokonać smutki i trudności!
    Podpisuje się pod słowami Saleii - niech ten rok, będzie NASZYM ROKIEM! ❤️🍀🫂✨

    P. S. Salea, rozłożyłaś mnie na łopatki swoimi życzeniami 🥹🥹 do tego stopnia, że zdałam sobie sprawę, że to wszystko dzieje się na prawdę!


    Ja biorę się za ogarnianie mieszkania, bo mamy dziś księdza po kolędzie 😁 Dobrego dnia! 🙂🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia, 10:23

    Salea, Paula9463, Madzigaw88, PandaMała, annikana lubią tę wiadomość

  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 2 stycznia, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    My dzisiaj mamy księdza.
    Byle do poniedziałku i wizyta. Mam jakieś czarne myśli, że dziecko niezyje. Odganiam je ale one przychodzą cały czas.

    Nie robię posiewu bo dziś i tak nie mogłam, pewnie mi moja ginka zleci w poniedziałek to już będę mieć gotową próbkę moczu do oddania najwyżej, albo oddam w szpitalu i będę mieć przynajmniej posiew w tym samym labie zrobiony. Kilka dni różnicy nie robi, przyjmuje żuravit i witaminę C.


    Eliora! Aż mam ciarki jak czytam co piszesz 🙈 goń te myśli! Proszę!!

    P. S. Przybijam kolędową piątkę 🤚

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 2 stycznia, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśq00 wrote:
    Dzień dobry wszystkim!

    Dołączam się do wszystkich pięknych życzeń noworocznych!

    Też życzę Wam drogie kobiety pięknego i pozytywnie zaskakującego nowego roku! Tyle się słyszy, że to nie rok powinien być dobry, ale ludzie. I tego też Wam życzę! Otaczajcie się dobrymi ludźmi, trafiajcie na takich, którymi łatwiej będzie pokonać smutki i trudności!
    Podpisuje się pod słowami Saleii - niech ten rok, będzie NASZYM ROKIEM! ❤️🍀🫂✨

    P. S. Salea, rozłożyłaś mnie na łopatki swoimi życzeniami 🥹🥹 do tego stopnia, że zdałam sobie sprawę, że to wszystko dzieje się na prawdę!


    Ja biorę się za ogarnianie mieszkania, bo mamy dziś księdza po kolędzie 😁 Dobrego dnia! 🙂🙂

    My te 🤣 i już odkurzyl mąż salon, potem umyję podłogę no i będzie wyczekiwanie w oknie🤣

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 2 stycznia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora co to w ogóle za myśli mają być?!!
    Przecież wszystko jest w porządku, dzidziuś jest zdrowy.
    Weź nie wymyślaj głupot 🤭😃

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 2 stycznia, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    My dzisiaj mamy księdza.
    Byle do poniedziałku i wizyta. Mam jakieś czarne myśli, że dziecko niezyje. Odganiam je ale one przychodzą cały czas.

    Nie robię posiewu bo dziś i tak nie mogłam, pewnie mi moja ginka zleci w poniedziałek to już będę mieć gotową próbkę moczu do oddania najwyżej, albo oddam w szpitalu i będę mieć przynajmniej posiew w tym samym labie zrobiony. Kilka dni różnicy nie robi, przyjmuje żuravit i witaminę C.


    Eliora, a nie masz detektora, zeby sprawdzić bicie serduszka ? Z dzidzusiem oczywiście wszystko jest dobrze, ale uspokoiło by to Twoje myśli.

    Ja niestety bez tego nie funkcjonuje. Rano szybki pomiar i wieczorem, byleby usłyszeć galop i moge żyć dalej. Gdyby nie to moja dr miałaby ciężkie życie ze mną.

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 2 stycznia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśq00 wrote:
    Tyle się słyszy, że to nie rok powinien być dobry, ale ludzie. I tego też Wam życzę!

    Ooo tak! Jakie trafne słowa. Wiele złego, co przytrafiło nam się w ostatnich dwóch latach (najtrudniejsze lata naszego życia, mimo wyczekanego synka) wydarzyło się z powodu złych ludzi. Zawalił nam się cały rodzinny system i podwaliny bezpieczeństwa. Bardzo na mnie zadziałały te słowa, i właśnie sobie uzmysłowiłam, jak bardzo w swoim życiu potrzebujemy dobrych ludzi z ciepłem w sercu...

    Paula9463, PandaMała, Mariola1985, Kaśq00 lubią tę wiadomość

  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 2 stycznia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśq00 wrote:
    Dzień dobry wszystkim!

    Dołączam się do wszystkich pięknych życzeń noworocznych!

    Też życzę Wam drogie kobiety pięknego i pozytywnie zaskakującego nowego roku! Tyle się słyszy, że to nie rok powinien być dobry, ale ludzie. I tego też Wam życzę! Otaczajcie się dobrymi ludźmi, trafiajcie na takich, którymi łatwiej będzie pokonać smutki i trudności!
    Podpisuje się pod słowami Saleii - niech ten rok, będzie NASZYM ROKIEM! ❤️🍀🫂✨

    P. S. Salea, rozłożyłaś mnie na łopatki swoimi życzeniami 🥹🥹 do tego stopnia, że zdałam sobie sprawę, że to wszystko dzieje się na prawdę!


    Ja biorę się za ogarnianie mieszkania, bo mamy dziś księdza po kolędzie 😁 Dobrego dnia! 🙂🙂
    My księdza mamy jutro 😊

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 2 stycznia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, rok nie ma nic do rzeczy, tylko otaczający nas ludzie.

    Eliora dlaczego przewidujesz czarny scenariusz ? musi byc dobrze !!! tego sie trzymamy i faktycznie lepiej miec ten detektor, mi sekunda wystarczy jak uslysze i spokoj na jakiś czas. moze warto miec niż sie stresować 🫣

    wgl mam wizyte 9, potem 22 prenatalne i dzięki nim bede miala taki spokój, bo jak mam byc szczera wizyta raz w miesiacu to okropienstwo.... dobrze ze ten detektor jest. uzywam wiecej w nocy bo chłopaki sa wszędzie i czasem nie da sie nawet isc siku 🤣🙈 no i mysle o przenośnej toalecie bo mlody spi ze mna i czasem nie mam jak wyjść siku w nocy a pozniej ze mnie cewka boli, czuje sie jakbym nie dosikala 🤦‍♀️ eh milionmysli co usprawnić 🫣

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 2 stycznia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Witam się w nowym roku ☺️ u mnie dziś w planach leniwie poza obiadem do zrobienia nie mam nic w planach 😅 Mała pchełka obudziła mnie z rana impreza w brzuchu powiem wam że daje mi to taki wewnętrzny spokój detektora nie użyłam od wigilii

    Eloria z maluchem na pewno jest wszystko dobrze 🥰 wiem że to łatwo się mówi ale nie zakładaj najgorszego

    Kaśq00, Paula9463, annikana lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 2 stycznia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola1985 wrote:
    Eliora, a nie masz detektora, zeby sprawdzić bicie serduszka ? Z dzidzusiem oczywiście wszystko jest dobrze, ale uspokoiło by to Twoje myśli.

    Ja niestety bez tego nie funkcjonuje. Rano szybki pomiar i wieczorem, byleby usłyszeć galop i moge żyć dalej. Gdyby nie to moja dr miałaby ciężkie życie ze mną.

    Nie mam, bo bym miała jeszcze więcej stresu gdybym nie znalazła, nie używałam w 1 ciąży, nie używam w tej (po długich rozmowach z mężem, mogło by to przynieść gorsze skutki).

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ