Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 20 stycznia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    Zrobiłam sobie zielony koktajl, zamiast banana dałam jabłko a pomarańczę razem z cytryną wycisnęłam do soku, nieźle klepie :D myślę, że pasowałby też tam ananas

    Ja pomarańcze blenduje a cytrynę tylko wyciskam 😅 Co do ananasa to dobry pomysł ale nie wiem czy teraz wskazane na koniec ciąży będę zajadac go w każdej formie 😅🤣

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 20 stycznia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola1985 wrote:
    Przeczytalam przepis....I tym sposobem bigos, który dzis ugotowałam wogóle mi nie smakuje. Dałabym się pokroić za ten makaron tak na już, zeby był 😭
    Druga moja zachciewajka to oponki serowe.

    Madzigaw88 pięknie 😍 córa jak się patrzy. Zresztą ty już jak coś piszesz to zawsze 10/10 💪
    Dziękuję 😘 to jak ty kochana jak zawsze coś nam napiszesz to się aż czlowiek rozpuszcza 🫠

    Mmm oponki sama bym zjadała 😄
    Chyba zrobię pączki z serka homogenizowanego podobnie smakują 🤤🤤🤤

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 20 stycznia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola1985 wrote:
    Przeczytalam przepis....I tym sposobem bigos, który dzis ugotowałam wogóle mi nie smakuje. Dałabym się pokroić za ten makaron tak na już, zeby był 😭
    Druga moja zachciewajka to oponki serowe.

    Madzigaw88 pięknie 😍 córa jak się patrzy. Zresztą ty już jak coś piszesz to zawsze 10/10 💪


    Oponki powiadasz 😍😍😍

  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 20 stycznia, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i narobiła nam mariola smaku 😄
    Na oponki

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 20 stycznia, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśq00 super wieści! Bardzo sie cieszę.

    Madzigaw w końcu potwierdzona córcia na 100%, super 😍🩷

    Podeślę ktoś przepis na ten koktajl? Ja coś czuję, ze też będę zażywać żelazo jak to było w dwóch pozostałych ciążach.

    Kojarzycie może gdzie można stacjonarnie kupić gnocchi?

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 20 stycznia, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    Kaśq00 super wieści! Bardzo sie cieszę.

    Madzigaw w końcu potwierdzona córcia na 100%, super 😍🩷

    Podeślę ktoś przepis na ten koktajl? Ja coś czuję, ze też będę zażywać żelazo jak to było w dwóch pozostałych ciążach.

    Kojarzycie może gdzie można stacjonarnie kupić gnocchi?

    Garść szpinaku, pół pęczku natki pietruszki, kiwi, pomarańcze, z połówki cytryny wyciśnięty sok, garść pestek dyni na oko dolewam wody i ja od siebie dodaję jeszcze banana żeby lepiej wchodził

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Calineczkaa Ekspertka
    Postów: 156 385

    Wysłany: 20 stycznia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny wszystkich pozytywnych informacji 🥰

    Ja zaczynam być coraz bardziej produktywna pomimo spania nawet do 10 😅 w końcu odciążę chłopa trochę bo sprzątanie, gotowanie było jego rolą ostatnio. Dzisiaj kuchnia wydaje zapiekankę z mięsem mielonym i beszamelem a potem będziemy próbować tych gofrów z serka wiejskiego od którejś z Was 🥞


    Ja już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty którą mam 31.01 (dodatkowa u innego lekarza), cały czas się zastanawiam nad zmiana prowadzącego ale akurat w Enelmed ciężko z terminami do tego lekarza więc chyba zostaniemy u obecnej prowadzącej a do tego będziemy chodzić dodatkowo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 14:48

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    5.10 ⏸️
    6.10 betaHCG 465 U/l
    8.10 betaHCG 1050 U/l
    13.10 betaHCG 6518 U/l
    23.10 0,86 cm z ❤️
    28.10 1,35 cm bobka 🧸
    26.11 5,50 cm🧸
    10.12. 8,30 cm synek 🩵🧸
    03.02 512g 🩵🧸
    01.03 840g 🩵🧸

    04.06 39+0 3750g 55cm 🩵


    age.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 20 stycznia, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    Kaśq00 super wieści! Bardzo sie cieszę.

    Madzigaw w końcu potwierdzona córcia na 100%, super 😍🩷

    Podeślę ktoś przepis na ten koktajl? Ja coś czuję, ze też będę zażywać żelazo jak to było w dwóch pozostałych ciążach.

    Kojarzycie może gdzie można stacjonarnie kupić gnocchi?

    Ja wszędzie widziałam w lidlu, biedronce, Kauflandzie

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 20 stycznia, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po prenatalnych. Wszystko w porządku, chłopiec potwierdzony i waży 310g 😁

    Wieczorem Was nadrobię!

    Kociara20996, NoraBlue, Kaśq00, Mariola1985, Megipta, ChocoMonster, Ann35, Owieczkaaa, Ajka, GąskaBalbinka, Aquafaba, Nowaaaaaaaaa, *Julia*, Kitkat, nick nieaktualny, OranżadA, świtezianka, Madzigaw88, PandaMała, Salea, Paula9463, annikana, Johana lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 20 stycznia, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaa wrote:
    Gratulacje dziewczyny wszystkich pozytywnych informacji 🥰

    Ja zaczynam być coraz bardziej produktywna pomimo spania nawet do 10 😅 w końcu odciążę chłopa trochę bo sprzątanie, gotowanie było jego rolą ostatnio. Dzisiaj kuchnia wydaje zapiekankę z mięsem mielonym i beszamelem a potem będziemy próbować tych gofrów z serka wiejskiego od którejś z Was 🥞


    Ja już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty którą mam 31.01 (dodatkowa u innego lekarza), cały czas się zastanawiam nad zmiana prowadzącego ale akurat w Enelmed ciężko z terminami do tego lekarza więc chyba zostaniemy u obecnej prowadzącej a do tego będziemy chodzić dodatkowo

    Ooo to daj znać koniecznie jak Wam gofry smakowały 😍 ja wczoraj serwowałam mężowi (mąż nie lubi gofrów 🤣) A te wciągnął dwa i powiedział, że dobre. Dla mnie to jak nominacja do finału od Magdy Gessler 🤣🤣🤣
    Serwowałam z owocami, skyrem waniliowym i odrobiną syropu daktylowego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 15:34

    Calineczkaa, PandaMała, annikana lubią tę wiadomość

  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 20 stycznia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🥥Mariola1985 poproszę o przepis na te oponki 😁

    🥥Madzigaw88 a od Ciebie z serka waniliowego 😃

    Matko ale mi smaka zrobiłyście 😂

    Madzigaw88 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 20 stycznia, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    🥥Mariola1985 poproszę o przepis na te oponki 😁

    🥥Madzigaw88 a od Ciebie z serka waniliowego 😃

    Matko ale mi smaka zrobiłyście 😂


    Megi większość rzeczy robię z Ania gotuje, oponki juz testowałam nie raz i z racji odległości do sklepu jak nie mam sera w wiaderku to blenduje zwykły.

    Mnie to raczej martwi ilość jedzenia jakie pochłaniam i że cały pierwszy trymestr nie mialam pociągu do słodkiego, a teraz weszło do mojego codziennego jadłospisu. I tak kazdy dzień...słone/słodkie w koło.

    I jak piszecie o aktywnościach to przymykam jedno oko czytając. 🫣

    Megipta, Madzigaw88 lubią tę wiadomość

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 20 stycznia, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu dziewczyny 😅 ja mam fazę na słodycze ciągle więc również poproszę o przepis zrobię test przed tłustym czwartkiem 🤣

    Calineczkaa, Mariola1985 lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 20 stycznia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka gratulacje synusia 🥰 super że wszystko dobrze 😍

    Wenka lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 20 stycznia, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola1985 wrote:
    Megi większość rzeczy robię z Ania gotuje, oponki juz testowałam nie raz i z racji odległości do sklepu jak nie mam sera w wiaderku to blenduje zwykły.

    Mnie to raczej martwi ilość jedzenia jakie pochłaniam i że cały pierwszy trymestr nie mialam pociągu do słodkiego, a teraz weszło do mojego codziennego jadłospisu. I tak kazdy dzień...słone/słodkie w koło.

    I jak piszecie o aktywnościach to przymykam jedno oko czytając. 🫣

    Oj tam nie przejmuj się tą aktywnością moja główna motywacja do zajęć były problemy z plecami gdyby nie to to pewnie nadałbym leżała całymi dniami w łóżku 😅

    Mariola1985 lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 20 stycznia, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka gratulacje 😍

    Wenka lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Owieczkaaa Autorytet
    Postów: 350 571

    Wysłany: 20 stycznia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z fizjo uro. Myślałam, że będzie miała sprzęt usg do sprawdzenia dna miednicy, ale wywiad+wykonanie ćwiczeń+ sprawdzenie napięcia i stwierdziła, że jest okej. Ja też nie czuję, żeby coś się działo. Pokazała kilka ćwiczeń, bo od jakiegoś czasu mocno czułam ledzwia i pośladki, rozładowała napięcia i po tym wszystkim poczułam, gdzie ze mnie napięcie zeszło a gdzie zostało 🤣 więc za tydzień idę zająć się plecami/barkami, bo tam jakaś masakra, chyba wszystkie stresy tam siedzą.

    NoraBlue, Mariola1985, Kaśq00, PandaMała lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️30 🙋‍♂️30

    1cs - 09.24 biochem?
    5cs - 12.24 ⏸️, 💔 6 tydzień
    _____________________
    12cs - 24.09 ⏸️
    🍀 9.10 6+0 pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    🍀 13.10 6+4 0.29cm
    💗 27.10 8+4 1.98cm
    💗 10.11 10+4 3.42cm
    🩵 13.11 NIFTy Pro, 18.11 - zdrowy chłopczyk
    🩵 24.11 12+4 I prenatalne 6.59 cm
    🩵 15.12 15+4 140g
    🩵 15.01 20+0 połówkowe 340g
    🩵 19.01 20+4 348g
    🩵 20.02 25+1 806g
    🩵 13.03 28+1 1204g
    🩵 30.03 30+4 III prenatalne 1535g
    🩵 03.04 31+1 1636g
    🩵 23.04 34tc ⚖️ 2100g ⏰ 22:48
  • Mariola1985 Autorytet
    Postów: 572 1566

    Wysłany: 20 stycznia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka kawał zdrowego chłopa 🥰 tak się cieszę 🩵
    Jak masz zmienione zdjecie to zapominam, ze to Ty 🫣

    Wenka lubi tę wiadomość

    🌍gdzieś pod Nowym Sączem

    🧑41👱‍♀️40

    2005 Syn 💙
    2007 Córka 🩷

    Ja: insulinooporność, hipoglikemia reaktywna

    Starania naturalnie od maj 2025
    20 czerwca ⏸️hcg 383 po 48h 514 i po 48h 665
    11 lipca 💔
    19.09.2025 🧑 liczba 39.84 mln, koncentracja 14.23, wady główki 100%, wady wstawki 28%, wady witki 5%, indeks teratozoospermii 1.37
    01.10.25 ⏸️
    08.10.25 beta Hcg 446
    10.10.25 beta Hcg 1010
    16.10.25 beta Hcg 9536
    23.10.25 wizyta 0.55 cm🦋 z ❤️119
    06.11.25 14:20 wizyta 1.97 cm 🦋
    20.11.25 11:30 wizyta 4 cm 🦋 SANCO
    26.11.25 wynik Sanco :
    ZDROWY CHŁOPCZYK 🥹🩵🦋
    03.12.25 17:00 prenatalne niskie ryzyka 6 cm 🦋🩵
    18.12.25 wizyta 17:00 9cm 🦋 Oliwier (?) 🩵
    15.01.26 wizyta ⌚️16:20 225g 🩵
    19.01.26 ⌚️7:40prenatalne połówkowe

    preg.png
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 20 stycznia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka gratulacje!

    Ja też zrobiłam koktajl, nie dodawałam wody. Pyszka! 🥰

    Kaśq00, Wenka lubią tę wiadomość

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Gratuluję wszystkich dobrych wyników usg i punkcji. Eliora, za Ciebie trzymam nadal kciuki :D

    Czy ktoś też zaliczył teraz jakiś zjazd? W pierwszym trymestrze nie byłam śpiąca, za to teraz męczę się po chwili robienia czegokolwiek, a spać bym mogła się kłaść o 20:30 🥲 gdzie ten mityczny przypływ energii w 2 trymestrze? Może do mnie dojdzie dopiero w 3 😂

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

‹‹ 540 541 542 543 544 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ