Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 30 stycznia, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZiarnoCzasu wrote:
    My dzisiaj oglądaliśmy wózki. Jeśli któraś z Was zastanawia się nad Muuvo Five w kolorze mokka albo green, to czas oczekiwania wynosi ok. 3 miesiące. Info potwierdzone w dwóch sklepach – mówią, że nie jest to zależne od lokalizacji.

    Krócej na auto z salonu czekałam 🤣🤣🤣

    Eliora, Salea, Blackcurrant lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 31 stycznia, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Miłego dnia dziewczyny 🥰

    Gratuluję wczorajszych wizyt ❤️

    Ja się właśnie zbieram na najprzyjemniejszy badanie w ciąży trzymajcie za mnie kciuki żeby udało mi się utrzymać tą przepyszną głuskich w żołądku 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 07:13

    Ann35, GąskaBalbinka, Kavka, Salea lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 31 stycznia, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny ten muuvo, aż musiałam sprawdzić! Mnie się bardzo design tych wózków podoba i to, że mają tyle dodatków w pakiecie. Byłam już nawet zdecydowana odrębną muuvo quick, no ale jednak jego amortyzacja przy roanie leży i kwiczy 😅

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 31 stycznia, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    Ładny ten muuvo, aż musiałam sprawdzić! Mnie się bardzo design tych wózków podoba i to, że mają tyle dodatków w pakiecie. Byłam już nawet zdecydowana odrębną muuvo quick, no ale jednak jego amortyzacja przy roanie leży i kwiczy 😅

    Mi też one się bardzo podobają ale w porównaniu do Roana i Adamexa którego wybraliśmy amortyzacją jednak nie taka 🫣😅

    annikana lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 31 stycznia, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś leniwa sobota.
    Mąż jeszcze miesiąc wypowiedzenia ma, pracy nie ma. Ale uznali z kolegami, że rakiem tu są baby z HR wtrącają się w techniczne rzeczy o których nie mają pojęcia. Wczoraj dostał odpowiedź od baby z hr dlaczego nie to mu odpisała że czegoś tam nie robi, jak w jednej firmie głowie tym się zajmował no i tak one rozumieją i przekazują.

    O 20:30 mam egzamin z radioterapii na studiach. Śniło mi się że go nie zdałam🤣

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • fredka Przyjaciółka
    Postów: 86 207

    Wysłany: 31 stycznia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mi coś umknęło czy @Azjak się bardzo dawno nie odzywała?

    Megipta, Madzigaw88 lubią tę wiadomość

    🌍 okolice Katowic 👩🏼🧑🏼🐈🐈‍⬛
    6.10.2025r. ⏸️ bHCG 63,8
    8.10.2025r. bHCG 199
    10.10.2025r. bHCG 434
    🩺16.10.2025r. widać pęcherzyk!
    🩺23.10.2025r. dwie fasolki 🥹
    🩺30.10.2025r. dwa ❤️, zarodki około 1cm 😍
    🩺13.11.2025r. 2x2,2cm 🍀
    🩺04.12.2025r. I prenatalne 5,74cm 🩵 5,82cm 🩵
    🩺18.12.2025r. 2x80g 🍀
    🩺8.01.2026r. 2x180g 🍀
    🩺29.01.2026r. połówkowe
    🩺 05.02.2026r. 2x350g 🍀
    🩺 26.02.2026r. 2x715g 🍀
    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 31 stycznia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wypiciu teraz oby wytrzymać 2h 🤪

    Kaśq00, Paula9463, annikana, Owieczkaaa, Aquafaba lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 31 stycznia, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    Już po wypiciu teraz oby wytrzymać 2h 🤪
    Trzymamy kciuki 😁🍸😵‍💫

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fredka wrote:
    Dziewczyny czy mi coś umknęło czy @Azjak się bardzo dawno nie odzywała?
    Dużo tu mamy zaginionych mamuś, ja już kojarzę tylko nasze 'stałe' grono.

    Madzigaw88, Megipta, NoraBlue lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    Już po wypiciu teraz oby wytrzymać 2h 🤪
    Daj znać później, jak Ci poszło 😅

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 31 stycznia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fredka wrote:
    Dziewczyny czy mi coś umknęło czy @Azjak się bardzo dawno nie odzywała?

    Też mi się tak wydaje.

    Madzigaw88 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 31 stycznia, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    Już po wypiciu teraz oby wytrzymać 2h 🤪

    kurde wydawało mi sie ze te badanie od 24tc czy od 21 ? bo juz zglupialam

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 31 stycznia, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    kurde wydawało mi sie ze te badanie od 24tc czy od 21 ? bo juz zglupialam

    Od 24 ale mi zleciła szybciej ze względu na bardzo niskie cukry na czczo a przed ciążą miałam hipoglikemię reaktywna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 09:12

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 31 stycznia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZiarnoCzasu wrote:
    My dzisiaj oglądaliśmy wózki. Jeśli któraś z Was zastanawia się nad Muuvo Five w kolorze mokka albo green, to czas oczekiwania wynosi ok. 3 miesiące. Info potwierdzone w dwóch sklepach – mówią, że nie jest to zależne od lokalizacji.
    Trochę dziwne qvtych sklepach stacjonarnych bo na necie wysyłają w ciągu tygodnia 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Blackcurrant Ekspertka
    Postów: 241 387

    Wysłany: 31 stycznia, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZiarnoCzasu wrote:
    My dzisiaj oglądaliśmy wózki. Jeśli któraś z Was zastanawia się nad Muuvo Five w kolorze mokka albo green, to czas oczekiwania wynosi ok. 3 miesiące. Info potwierdzone w dwóch sklepach – mówią, że nie jest to zależne od lokalizacji.

    Do nas mają dzwonić ze sklepu,bo ma pojawić się w połowie lutego u nich. Mam nadzieję że to prawda chodzi o kolor Mokka . Na jednej stronie widziałam czas oczekiwania 45 dni, na innych 100, zastanawiałam się skąd ta różnica

    10.24 💔 7tc
    03.25 💔 cb
    04.25 💔 7tc
    1.10.25 ⏸️
    13dpo 130,5
    15dpo 564
    18dpo 2144
    20dpo 3964
    22dpo 8038

    16.10 CRL 2mm
    29.10 CRL 1.28cm, 144 ♥️
    17.11 CRL 3.34 cm, 166 ♥️
    11.12 CRL 7.71 cm, 155 🩷?
    08.01 197g
    05.02 422g
    02.03 855g

    PAI hetero/MTHFR hetero ❌
    Kariotypy ✅
    Homocysteina✅
    B12, D ✅
    Kir Bx
    2DS1, 2DS5, 3DS1, 4DSnorm ❌
    Cytokiny ✅
    AlloMLR 0% ❌
    Cross match 23,4%

    Clexane, acard, pregna start, omega3, accofil, encorton

    preg.png
  • Kavka Przyjaciółka
    Postów: 107 244

    Wysłany: 31 stycznia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Kociara trzymam kciuki! I aż mnie skręca jak pomyślę, że to znów przede mną. U mnie prowadząca kazała zrobic glukoze też na początku ciazy i nie wspominam tego dobrze. Chociaż nie wiem jak u Ciebie, u mnie najgorszą była pierwsza godzina, później juz z górki :)

    Muuvo Five rozważamy, ewentualnie Venicci Claro, więc też byliśmy w szoku ile sie teraz czeka. I rodzice moi oburzeni, bo jak to tak zamawiać wózek tyle wcześniej, po to sie przecież jedzie po porodzie :D

    W ogóle śniło mi się dziś, że urodziłam i totalnie nic nie miałam z wyprawki. Mała leżała w pieluszce przykryta kuchennymi ścierkami bo nie zdążyliśmy kupić ubrań 😅

    05.10 - ⏸️
    30.10 - serduszko <3
    04.12 - prenatalne 5,9 cm Maleństwa, niskie ryzyka
    30.12 -140 g Maleństwa
    28.01 - 313 g Maleństwa
    05.02 połówkowe - 401 g Dziewczynki <3
    04.03 - 710 g Maleństwa
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 31 stycznia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy też macie czasem takie uczucie mrowienia ust i dłoni? Ja tak mam prawie codziennie z rana a wczoraj wieczór, za mało magnezu? Biorę 1x 100mg magnezu, myślę czy dorzucić jeszcze jedną tabletkę?

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 31 stycznia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackcurrant wrote:
    Do nas mają dzwonić ze sklepu,bo ma pojawić się w połowie lutego u nich. Mam nadzieję że to prawda chodzi o kolor Mokka . Na jednej stronie widziałam czas oczekiwania 45 dni, na innych 100, zastanawiałam się skąd ta różnica
    https://www.bobowozki.com.pl/muuvo-five-wozek-3w1-fotelik-avionaut-cosmo?197146=1105381&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=%5BHBGR%5D%20%5BPMax%5D%20%5BCSS_HBGR%5D%20Wszystko&utm_id=22183060964&gad_source=1&gad_campaignid=22176651561&gbraid=0AAAAAD-Y6ha8usB7n2HtyBEbUxTZ5wK3-&gclid=Cj0KCQiA7fbLBhDJARIsAOAqhsc940y6GaDA2vxnbeltgIGbqq6a5UXVDcqVSVcpxBJmboRp5oTWykQaAkXoEALw_wcB

    Na BoboWózki.pl Wysyłają niby w ciągu 7 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 09:28

    Blackcurrant lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 31 stycznia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Czy Wy też macie czasem takie uczucie mrowienia ust i dłoni? Ja tak mam prawie codziennie z rana a wczoraj wieczór, za mało magnezu? Biorę 1x 100mg magnezu, myślę czy dorzucić jeszcze jedną tabletkę?
    Mnie to aż drętwieją palce u rąk! Też dorzucałam magnez, nawet wczoraj z lekarzem o tym mówiłam.

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • Owieczkaaa Autorytet
    Postów: 350 571

    Wysłany: 31 stycznia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    Mnie to aż drętwieją palce u rąk! Też dorzucałam magnez, nawet wczoraj z lekarzem o tym mówiłam.

    Też zauważyłam to przed ostatnią wizytą, tak czy siak miałam dorzucić magnez w dawkę supli, więc już tego nie odczuwam.

    🙋🏻‍♀️30 🙋‍♂️30

    1cs - 09.24 biochem?
    5cs - 12.24 ⏸️, 💔 6 tydzień
    _____________________
    12cs - 24.09 ⏸️
    🍀 9.10 6+0 pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    🍀 13.10 6+4 0.29cm
    💗 27.10 8+4 1.98cm
    💗 10.11 10+4 3.42cm
    🩵 13.11 NIFTy Pro, 18.11 - zdrowy chłopczyk
    🩵 24.11 12+4 I prenatalne 6.59 cm
    🩵 15.12 15+4 140g
    🩵 15.01 20+0 połówkowe 340g
    🩵 19.01 20+4 348g
    🩵 20.02 25+1 806g
    🩵 13.03 28+1 1204g
    🩵 30.03 30+4 III prenatalne 1535g
    🩵 03.04 31+1 1636g
    🩵 23.04 34tc ⚖️ 2100g ⏰ 22:48
‹‹ 588 589 590 591 592 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ