Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • *Ania* Przyjaciółka
    Postów: 104 305

    Wysłany: 25 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczkaaa wrote:
    Dzień dobry,

    Dam znać również tutaj.
    Wczoraj o 22:48 na świat przyszedł Janek:
    48cm i 2100g. Czujemy się dobrze, nocka była w inkubatorze oddzielnie.

    15:30 odeszły wody, 16:15 w samochodzie zaczęły się skurcze. Na IP ok 16:45 rozwarcie 2 cm. Chwila na patologii ciąży, 20:45 rozwarcie na 4cm i porodówka. 21:45/22:00 juz 8cm. Skurcze parte trwały ok 5 min.

    O 13:00 miałam wizytę u swojego lekarza: szyjka była zmniejszona, miękka ale zamknięta 🤣


    o rany 🥳 gratulacje!

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 3 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi wykreśl mnie proszę z kalendarza terminów.
    Dziękuje 🙌

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2048 2107

    Wysłany: 3 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Megi wykreśl mnie proszę z kalendarza terminów.
    Dziękuje 🙌

    A czemu? Coś się stało?

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 3 maja, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    A czemu? Coś się stało?
    Nie, jest wszystko git. Po prostu nie będę się już udzielać tutaj 🙂

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Rosaxx33 Przyjaciółka
    Postów: 82 112

    Wysłany: 4 maja, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczkaaa wrote:
    Dzień dobry,

    Dam znać również tutaj.
    Wczoraj o 22:48 na świat przyszedł Janek:
    48cm i 2100g. Czujemy się dobrze, nocka była w inkubatorze oddzielnie.

    15:30 odeszły wody, 16:15 w samochodzie zaczęły się skurcze. Na IP ok 16:45 rozwarcie 2 cm. Chwila na patologii ciąży, 20:45 rozwarcie na 4cm i porodówka. 21:45/22:00 juz 8cm. Skurcze parte trwały ok 5 min.

    O 13:00 miałam wizytę u swojego lekarza: szyjka była zmniejszona, miękka ale zamknięta 🤣





    Jeeej gratuluje 😍❤️ zdrówka wam dużo ! ❤️

    Owieczkaaa, Mariola1985 lubią tę wiadomość

    J💙2012
    N🩷2017
    V💙2024

    2013 puste jajo
    2014 6tc
    2015 ciąża ektopowa
    2015 7tc
    2016 ciąża heterotopowa
    +3cb
    3.11.2025 10tydzien łyżeczkowanie , serce przestało bić …
    17.05.2026 8 tydzień łyżeczkowanie , serce przestało bić….
    .💔

    .czekamy na pierwszy okres po łyżeczkowaniu a tu niespodzianka 🥹
    13.06 delikatny cień
    16.06 beta 18,2 (11 dpo)
    18.06 beta 114 ❤️(13dpo)
    22.06 beta 600 (17dpo)
  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 10 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć widzę, że już pierwsze bobo jest po drugoej stronie brzuszka... 🥰 gratulacje!
    Ja jutro dowiem się, kiedy będę miała planowaną cesarkę - prawdopodobnie ostatni tydzień maja 🤩

    Eliora, Kociara20996, Bellamy, annikana, Owieczkaaa, Blackcurrant, OranżadA, Ajka lubią tę wiadomość

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • Bellamy Przyjaciółka
    Postów: 85 322

    Wysłany: 10 maja, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak czekam na wieści, ja zakolejkowana na 1 czerwca na cc ☺️ jak tam reszta dziewczyn z fb?

    Jak ostatnio się trochę cieplej zrobiło to jednak się cieszyłam że długo było chłodno. Strasznie zapuchłam, gorąco mi było niewyobrażalnie a męczyło mnie samo bycie. Jutro 36+0 i równiutkie 3 tygodnie (21 dni) do pierwszego spotkania z moim skarbem, który już dość boleśnie mu się w brzuszku rozpycha.

    Ściskam Was wszystkie mocno 😘

    Azjak, Owieczkaaa, annikana lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2048 2107

    Wysłany: 10 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie diabetolog planuje w 38 tyg rozwiazanie, ginekolog podobnie jeżeli cukry nie będą ogarnięte a nie są, wiec wychodzi 15 czerwca

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Owieczkaaa Autorytet
    Postów: 350 571

    Wysłany: 10 maja, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny też narzekają na puchnięcie i gorąc. U mnie zresztą było podobnie, ostatnie dni przed byłam spuchnięta jak prosiaczek.

    🙋🏻‍♀️30 🙋‍♂️30

    1cs - 09.24 biochem?
    5cs - 12.24 ⏸️, 💔 6 tydzień
    _____________________
    12cs - 24.09 ⏸️
    🍀 9.10 6+0 pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    🍀 13.10 6+4 0.29cm
    💗 27.10 8+4 1.98cm
    💗 10.11 10+4 3.42cm
    🩵 13.11 NIFTy Pro, 18.11 - zdrowy chłopczyk
    🩵 24.11 12+4 I prenatalne 6.59 cm
    🩵 15.12 15+4 140g
    🩵 15.01 20+0 połówkowe 340g
    🩵 19.01 20+4 348g
    🩵 20.02 25+1 806g
    🩵 13.03 28+1 1204g
    🩵 30.03 30+4 III prenatalne 1535g
    🩵 03.04 31+1 1636g
    🩵 23.04 34tc ⚖️ 2100g ⏰ 22:48
  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 14 maja, 02:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę meldować się w szpitalu 26 maja i pewnie następnego dnia będzie cc. Więc jeszcze 12 dni...

    Eliora lubi tę wiadomość

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2048 2107

    Wysłany: 14 maja, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    Będę meldować się w szpitalu 26 maja i pewnie następnego dnia będzie cc. Więc jeszcze 12 dni...

    Dawaj nam znać i aktualizacje! Trzymamy kciuki!

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 15 maja, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dajcie jeszcze raz namiary na tą grupę na FB. Moze jednak dołącze. Brakuje mi Was. A my jestesmy po przejscuach ekstremalnych aka remont miesxkania. Minały juz pobad 3 tygodnue, ale jszcze nie wszydtkie graty wtóciły i nie wszystkie meble złożone. Dopiero biore sie za wyprawkę. Musze pare rzeczy dokupić. No ale od tygodnia wreszcie jestem na L4. I pewnie byłabym w niezlej formie dzis, gdyby nie to ze starsza pezytargała jelitówke z przedzkola. W nocy we wtorek był SOR... dzis mnie brzuch boli. Zobaczymy co będzie z młodszą. Nie ma co, jest wesoło.

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 15 maja, 02:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczkaaa wrote:
    Dzień dobry,

    Dam znać również tutaj.
    Wczoraj o 22:48 na świat przyszedł Janek:
    48cm i 2100g. Czujemy się dobrze, nocka była w inkubatorze oddzielnie.

    15:30 odeszły wody, 16:15 w samochodzie zaczęły się skurcze. Na IP ok 16:45 rozwarcie 2 cm. Chwila na patologii ciąży, 20:45 rozwarcie na 4cm i porodówka. 21:45/22:00 juz 8cm. Skurcze parte trwały ok 5 min.

    O 13:00 miałam wizytę u swojego lekarza: szyjka była zmniejszona, miękka ale zamknięta 🤣

    Ojej jest pierwszy dzidziuś, a mi to umknęło...GRATULACJE!!!

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 462 141

    Wysłany: 19 maja, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo,miałam być lipcową mamą ale będę czerwcową.Na początku czerwca mam dostać skierowanie do szpitala pewnie w połowie miesiąca będę mieć cesarkę.

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2048 2107

    Wysłany: 19 maja, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Hejo,miałam być lipcową mamą ale będę czerwcową.Na początku czerwca mam dostać skierowanie do szpitala pewnie w połowie miesiąca będę mieć cesarkę.

    Hejka, musiałby dziewczyny zdecydować czy chcą całkiem nową osobę na prywatnej grupie.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 462 141

    Wysłany: 19 maja, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok widzę że odrzucono moją prośbę więc się nie będę prosiła.

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2048 2107

    Wysłany: 5 czerwca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dajcie znać znać te które nie są z nami na fb, jak Wasze porody. Czekamy na jakieś informacje 🥰

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 462 141

    Wysłany: 7 czerwca, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Hej, dajcie znać znać te które nie są z nami na fb, jak Wasze porody. Czekamy na jakieś informacje 🥰
    Odrzucono mnie więc wam nie dam znać pod koniec miesiąca 😂

  • Kawka91 Nowa
    Postów: 2 11

    Wysłany: 13 czerwca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie odzywałam się w zasadzie od zajscia w ciążę, ale śledziłam Was a teraz wracam po radę :) Urodziłam przez CC - jednak 29.05, także ostatecznie jestem jednak majowa mama :) i niestety zupełnie nie ruszyła mi laktacja. Nie wiem na ile to wina PCOS, na ile CC i inne czynniki? Jak długo się Wam rozkręcało, co pomogło? Jest szansa na prawidłową laktację? Bardzo mi zależy, była u mnie CDL, często się przystawiamy, stymuluje się laktatorem wg wskazań, ale muszę dokarmiać mieszanką po każdym karmieniu piersią bo nie wystarcza. Wprowadziłam to właśnie po wizycie CDL w 6 dobie, bo wcześniej dawałam tylko pierś ale cały czas utrzymywał się spadek wagi. Piję femaltiker i piwo 0, piję ponad 2l wody. Niestety, laktacja nadal bardzo słaba. Obecnie sesja laktatorem 5-3-2 po większości karmień a od wczoraj raz dziennie przez 3-4 dni wieczorem 12-12-12. Może inny schemat byłby skuteczniejszy? Chciałabym przejść na jak najwięcej karmień bez dokarmiania, zależy mi szczególnie w nocy - a teraz karmienie to męka, najpierw piersi, później butla z Laktowitem i na koniec laktator. Podczas sesji odciągania jakiejkolwiek długości udaje mi się odciągnąć max 30ml… samo odciąganie mnie boli chociaż mam lejki różnej wielkości i różnych próbuję, na każdych nie jest dobrze. Mam laktatory neno uno i momcozy s12 pro. Odciągam 4-6x na dobę, tak radziła cdl. Wiem, że niektóre kobietki odciągają nawet i 10-12 ale nie jestem w stanie tak robić plus zaleciła mi to 4-6 razy więc czy to możliwe że to w moim przypadku będzie ok? Widzę, że z dnia na dzień jest tak samo i nic tego pokarmu nie przybywa.. jestem bardzo zmęczona, karmienie to najpierw piersi, potem mm i potem laktator, mycie, wyparzenie. Tracę nadzieję. Wprowadzam od dzisiaj jeszcze nancare z kozieradka.

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2048 2107

    Wysłany: 15 czerwca, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staś urodził się o 13:09 chyba 🤣🤣 z wagą 3800 i 50 cm.
    Cesarką sama w sobie bardzo fajna, pionizacja też.
    Także super.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 753 754 755 756 757
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ