Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa 19 czerwiec lekarz wyliczył mi z terminu OM więc i tak coś się nie zgadza. 😂

    Odebrałam teraz wyniki krwi, które zrobiłam sobie prywatnie bo mój lekarz ostatnia morfologie zlecił mi w październiku jak już kiedyś wspominałam. Morfologia rozwalona we wszystkie strony świata. 🤦🏻‍♀️
    Jestem zła bo jakby zlecał mi badania co miesiąc tak jak się należy to może już miesiąc temu wiedzielibyśmy, że coś jest nie tak i moglibyśmy już coś z tym zrobić....
    Od przyszłego tygodnia idę już do znajomej lekarki na fundusz bo nie chce się więcej denerwować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2021, 13:47

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 20 czerwiec 80% chłopiec

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle, to teoretycznie powinnas byc dzis 17+6🤔
    Bo jakby nie to, ze ja mialam wczwsniej punkcje, ze cykl 27 a nie 28 dni, to wtedy tez bylabym 17+6 i tp mialabym na 19.06 ale, ze u mnie zaplodnienie bylo wczwsniej to mam na 18.06 wyliczony...


    Prasuje, a maluvh sie tlucze😂

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa to ja już nic z tego nie wiem..... 😂
    Ale jak widzisz mój lekarz jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie także już nic mnie nie zdziwi..... 😂

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_syrenka wrote:
    To ja trochę zarozowie, bo sami chłopcy. Poproszę o dopisanie dziewczynki;)
    Wyrownuje sie :D 11 dziewczynek/12 chlopcow

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Cierpliwa to ja już nic z tego nie wiem..... 😂
    Ale jak widzisz mój lekarz jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie także już nic mnie nie zdziwi..... 😂
    To prawda! 😂

    Noelle lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • KasiaC Autorytet
    Postów: 2320 1836

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdroszczę, że coś już się tłucze w brzuszku. Ja nie czuję jeszcze nic a czekam z niecierpliwością :D

    Noelle co Ci wyszło nie tak na morfologii ?

  • Edithhh Przyjaciółka
    Postów: 78 88

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o terminy porodu to no w szpitalu biorą pod uwagę na pierwszym miejscu termin z I badań prenatalnych, tak przynajmniej było w szpitalu w którym rodziłam, ta data była najważniejsza.
    Ja dziś mam wizytę i może płeć się już potwierdzi:) na tą chwilę chłopiec.

    0d1yskjo9vkqp3l7.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithhh wrote:
    Jeśli chodzi o terminy porodu to no w szpitalu biorą pod uwagę na pierwszym miejscu termin z I badań prenatalnych, tak przynajmniej było w szpitalu w którym rodziłam, ta data była najważniejsza.
    Ja dziś mam wizytę i może płeć się już potwierdzi:) na tą chwilę chłopiec.
    U mnie biora pod uwage wylacznie termin wpisany w rubryke termin porodu, a lekarz tego nie zmienia i nie wpisuje zadnego skorygowanego, jesli terminy sie nie rozjezdzaja o minimum 1,5tyg na 2-3 wizytach pod rzad... z corka nie mialam nic korygowanego i teraz tez nie poki co

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia - nie wiem czy się martwić. 🤷🏻‍♀️

    d0b63719217d.jpg

    Cierpliwa z poerwszych nadań prenatalnych u mnie 20.06 także niewiele się różni. 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2021, 14:40

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Ann0221 Koleżanka
    Postów: 38 27

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Chciałabym wesprzeć Mamy kompletujące wyprawkę, bo ja mam to za sobą. Postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem planowania i kompletowania wyprawki,ponieważ poszło mi mega sprawnie i pozwoliło oszczędzić sporo pieniędzy, nerwów i czasu. Mam termin na Luty 2021, więc wszystko gotowe. Może komuś to ułatwi ❤️ nawet jeśli jednej osobie coś podsunę to już dużo. Wstawiłam propozycję arkusza listy wyprawkowej i kilka tipow :)

    http://www.goodtotry.pl/2021/01/wyprawka-dla-noworodka-cz-1-od-czego.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2021, 15:08

    KasiaC, Noelle, Julia87, Sumireguska, unify lubią tę wiadomość

    f2w3ebkm46ihqgm4.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4660 1956

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2022, 11:05

    Noelle lubi tę wiadomość

  • KasiaC Autorytet
    Postów: 2320 1836

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy tylko mi się nie otwierają zdjęcia. Nie mogę otworzyć wyników krwi od Noelle ;/ miała któraś z Was z tym problem?

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Cierpliwa to ja już nic z tego nie wiem..... 😂
    Ale jak widzisz mój lekarz jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie także już nic mnie nie zdziwi..... 😂
    Dokładnie jesteś 3 dni wcześniej jak ja i ja mam na 20.06

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Kasia - nie wiem czy się martwić. 🤷🏻‍♀️

    d0b63719217d.jpg

    Cierpliwa z poerwszych nadań prenatalnych u mnie 20.06 także niewiele się różni. 🤪
    Mi tez hemoglobina spada. Biorę już żelazo od 3 tyg.

  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę dopisać 25.06 i dziewczynka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2021, 15:46

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Kasia - nie wiem czy się martwić. 🤷🏻‍♀️

    d0b63719217d.jpg

    Cierpliwa z poerwszych nadań prenatalnych u mnie 20.06 także niewiele się różni. 🤪

    Tez mam hemoglobine poniżej normy. Dostalam wczoraj Fertisan bez recepty i za miesiąc powtórka :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. 😉
    W poniedziałek mam konsultacje wyników z endokrynologiem, a we wtorek z ginekologiem.
    W panice poumawiałam miliony wizyt. 😂
    Kupie sobie jutro żelazo i zacznę łykać - zobaczymy co zalecą. 🤷🏻‍♀️

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam zagwozdke, bo w wynikach moczu wyszły mi ketony na poziomie 15. Kojarzę, że ktoś już pisał o tych ketonach czy to się jakoś leczy? Wizytę mam w poniedziałek więc na pewno zapytam
    Poza tym mam neutrofile poza norma..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2021, 16:30

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Bee Autorytet
    Postów: 669 353

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie wszystko ok, szyjka w porządku, łóżysko spoko. Czy łożysko może zmienić umiejscowienie? Na prenatalnych było z tyłu, dziś w opisie przednie.
    Lekarz mówił, że kłucie i bóle mogą być od bakterii, więc zrobił posiew. Zalecił magnez i odpoczynek.

    Potwierdził dziewczynkę♀️ na 29.06.2021r.
    184g machało dziś do mnie 😍

    Cccierpliwa, Noelle, Sumireguska, Chaos, Marta9191, unify, Niezapominajka5, Mama po przejściach, Bajka111, AśKa31 lubią tę wiadomość

    o148hdge5msg47fv.png
    10 lat starań
    26.08.2018r. decyzja o ivf
    28.01.2019 I ICSI punkcja - 7 komórek - 4 zarodki 3-dniowe 26 kwietnia FET =( 22 czerwca FET =( 28 sierpnia - 2 zarodki nie rozmroziły się =( =(
    17.01.2020 II pICSI punkcja - 6 komorek - 1 wczesna blastocysta 22.01 ET =(
    13.08. 2020 III pICSI punkcja - 9 komórek - 5 blastocyst - 4.1.1, 3.3.3, 2bl, 2bl, 2bl

    12.10 FET
    7dpt beta 134,31mIU/ml
    9dpt beta 318,49mIU/ml
    11dpt beta 745,15mIU/ml
    Usg 30.10.2020r. -> pęcherzyk żółtkowy
    Usg 31.10.2020r. -> krwawienie, pęcherzyk na swoim miejscu
    (21dpt hcg total 27973,8mIU
    23dpt hcg total 34761,5mIU)
    23dpt beta 34558,50mIU/ml
    16.11 usg, jest śliczne serduszko ❤
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ