X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nazywa sie to badanie ?

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha wyobrażałam sobie Ciebie jako brunetkę nie wiem czemu :)

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzeszki jestem z Tobą myślami... eunice ma rację... wiem sama po sobie...

    M9ja dzidzia ma rączki o kształtują się nóżki. Ruszyła się nk zjadłam sl8dkisc przed wizytą. Tętno 170 na min wielkość 2 cmm 2 mm:) dzidzia o dwa dni starsza niż z ostatniej miesiączki. Wszystko jest dobrze. Krwiak na końcowym etapie wchłonięcia. Jutro do pracy :) kolejna wizyta już za 2 tyg bo ginka chce zobaczyć jak ciaza poradzi sobie z pracą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 19:33

    zielonooka7, Ruth, admiralka, klarunia1978, Anitka201, Wonderland, pełnanadziei:}, ewulek lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka991 wrote:
    Jak nazywa sie to badanie ?

    https://mamaginekolog.pl/nipt-czyli-badania-wolnego-plodowego-dna-z-krwi-matki/

    Na dole w tabelce masz pokazane wszystkie dostępne w Polsce, my robiliśmy Panorame.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara cudowne wieści!
    Ja jutro idę do gin, ale innego niż wcześniej. Wg om to będzie 7t7d, już mnie stresik łapie co mi tam się na usg pokaże! Ostatnio było serducho 120/min a teraz powinno już bić jak dzwon przynajmniej te 170... strasznie na to liczę!
    Chociaż jest strach jednak bo cały czas mam różowy albo brążowy sluz...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orzeszki sama nie wiem co Ci napisać, żeby jakoś Cię podnieść na duchu.... Strasznie dużo stresu i nerwów przeżywasz...Pamietam jak ja się czułam jak bez usg i żadnych badań lekarz powiedział mi, że tracę ciążę w 12 tyg.. a ja nie chciałam wierzyć bo jak to możliwe... ?! wtedy nie było dla mnie żadnych słów pocieszenia.. I wiem, że dla Ciebie też nie ma... bo sama nie wiesz co sie dzieje... bo jednak wczoraj była nadzieja... I walczysz cały czas o to... dlatego trzymam za Ciebie kciuki.
    Pamiętaj, że cokolwiek się stanie to nie masz na to żadnego wpływu, a mamą będziesz na pewno... wierzę w Ciebie tak samo jak staram się mieć wiarę do samej siebie ❤

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    https://mamaginekolog.pl/nipt-czyli-badania-wolnego-plodowego-dna-z-krwi-matki/

    Na dole w tabelce masz pokazane wszystkie dostępne w Polsce, my robiliśmy Panorame.
    Admiralka, a jaka jest różnica pomiędzy nifty a panoramą? Czy ktoś Wam doradzał czy sami zdecydowaliście? Jeszcze mam chwilkę do tego badania i zastanawiam się.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • KlaudiaS Ekspertka
    Postów: 242 174

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ciężko was nadrobić liczyłam na szczęśliwe zakończenie a tu taka przykra wiadomość :( Trzymajcie się orzeszki ❤️

    Ja mam złe wieści dotyczące mojej tarczycy miałam niedoczynność dostałam leki i byłam dziś odebrać wyniki okazało się że popadłam w głęboką nadczynność po tych lekach :( poszłam do ginekologa powiedział że on odstawił by leki ale muszę iść do endokrynologa. Tak się zdenerwowałam że poprosiłam o sprawdzenie czy z dzidziusiem wszystko dobrze i na szybkim USG widziałam jak mój maluch macha rączkami i nóżkami jest już taki duży ❤️ mam nadzieję że mu te skoki tarczycy nie zaszkodzą. Mam wrażenie że ciągle pod górkę od lekarza do lekarza ciekawe co jutro usłyszę od endokrynolog

    02.07.2017 Aniołek 8tc [*]
    5a1a819071e77.png
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u Was już niezłe brzuszki :)
    U mnie też brzuch ale ja i bez ciąży ostatnio sobie spore sadelko uchodowalam :)
    Na waszych usg maluszki są już takie duże... Czas strasznie szybko mija, tyle co było ledwo coś widać na waszych zdjęciach ;)
    Ja jutro wizyta u położnej i po niej wyznacza mi datę usg w szpitalu...

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe wrote:
    Dziewczyny u Was już niezłe brzuszki :)
    U mnie też brzuch ale ja i bez ciąży ostatnio sobie spore sadelko uchodowalam :)
    Na waszych usg maluszki są już takie duże... Czas strasznie szybko mija, tyle co było ledwo coś widać na waszych zdjęciach ;)
    Ja jutro wizyta u położnej i po niej wyznacza mi datę usg w szpitalu...
    Mi też się one podobają. Ja przed ciążą 1 ważyłam 59/60kg przy 170cm teraz przed ciążą 64kg i brzuszka nie pokażę bo został mi po pierwszej ciąży - ciąglę wyglądam jak w 5 miesiącu ;) a na wagę zaraz wskoczę
    Na atopowe mediderm polecam. Jest do uzycia od pierwszych dni zycia, wiec w ciazy tez nie ma przeciwskazań ;)

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, jutro masz endo, więc spokojnie, wszystko jest i będzie pod kontrolą. Lepiej mniejsze TSH niż powyżej normy. Będzie dobrze. Lekarz dobierze Ci odpowiednią dawkę.
    Ja z racji I ciąży cały czas myślę właśnie o takich badaniach z krwi, nie wiedziałam, że taki postęp w tym jest. Ciekawe czy u mnie w mieście takie badania robią. Na pewno gdyby coś nie tak wyszłoby na usg pomyślę o amniopunkcji. Ale na to mam jeszcze czas, po co martwić się na zapas.
    Do kiedy macie brać duphaston? Mnie chyba gin z tego co pamiętam wspomniał, że do 14 tc.



  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś mówiła że za 2 tyg powoli będzie zmniejszać dupka . Encorton już mam zmniejszyć do 7.5 mg. Reszta bez zmian

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mowil ze duphaston do konca 12 tyg.

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi coś wspominał o końcu pierwszego trymestru i duphaston i luteina.

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą po koszmarnym popołudniowym samopoczuciu przyszedł wieczór z taką poprawą, że aż szkoda iść spać :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • KlaudiaS Ekspertka
    Postów: 242 174

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi od dziś kazał przestać brać duphaston a to dopiero 10 tydz ale nie wypisał recepty a już się kończy opakowanie więc go posłucham i przestanę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 22:30

    02.07.2017 Aniołek 8tc [*]
    5a1a819071e77.png
  • KlaudiaS Ekspertka
    Postów: 242 174

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaminkab wrote:
    Swoją drogą po koszmarnym popołudniowym samopoczuciu przyszedł wieczór z taką poprawą, że aż szkoda iść spać :)
    Zazdroszczę ja zaliczyłam przytulasy z muszla :(

    02.07.2017 Aniołek 8tc [*]
    5a1a819071e77.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    Admiralka, a jaka jest różnica pomiędzy nifty a panoramą? Czy ktoś Wam doradzał czy sami zdecydowaliście? Jeszcze mam chwilkę do tego badania i zastanawiam się.

    Mi lekarz doradził. Główna różnica jest taka, że panorama jest już od skończonego 9 tygodnia ciąży. Nifty od 10. Ja jestem na początku 11 więc lekarz przekonywał mnie tym, ze Panorama wyjdzie na pewno, a nifty mogłaby wyjść, a mogłaby nie wyjść. Badają te same nieprawidłowości, Panorama dodatkowo jakiś zespół Georga (czy jakoś tak).

    Gdybym była tydzień później to pewnie wzięłabym Nifty. :) Nifty badają już w Polsce, Panorame wysylaja do stanow wiec nifty moze dalaby wynik troche szybciej.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Orzeszki współczuje ale może jeszcze jest jakaś nadzieja :(

    Mi lekarz kazał skończyć opakowanie dupka i już nie brać , sam kwas foliowy a witaminy od 12 tyg prawdopodobnie.
    Dzisiaj spałam 10 h pierwszy raz od chyba dwóch lat:) mąż się śmieje że zapadam w sen zimowy :)

    Życzę Wam miłego dnia:)

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Ale tu dzisiaj cichutko ;)
    Miłego dnia!

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ