X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • Tròjka Autorytet
    Postów: 848 549

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Kurcze orzeszki co można powiedzieć...trzymam kciuki mimo wszystko, chyba najgorsze jest to oczekiwanie i niepewność. Życzę ci jak najlepiej.

    Wczoraj miałam wizytę, wszystko gra i huczy ;) maluch rośnie ma już 32 mm i cudownie się ruszał :) dostałam skierowanie na genetyczne i pappa, szok bo na NFZ ;) ogólnie mam już dość tych mdłości, nic mi nie smakuje, nie wiem co jeść...

    Tak więc za 2 tyg zobaczę kurysznke na genetycznym a później znowu 2 tyg do normalnej wizyty :)

    Życzę miłego dnia

    pełnanadziei:}, Emisia35, witaminkab lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgku0ijq5v.png
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tròjka wrote:
    Dzień dobry :)
    Kurcze orzeszki co można powiedzieć...trzymam kciuki mimo wszystko, chyba najgorsze jest to oczekiwanie i niepewność. Życzę ci jak najlepiej.

    Wczoraj miałam wizytę, wszystko gra i huczy ;) maluch rośnie ma już 32 mm i cudownie się ruszał :) dostałam skierowanie na genetyczne i pappa, szok bo na NFZ ;) ogólnie mam już dość tych mdłości, nic mi nie smakuje, nie wiem co jeść...

    Tak więc za 2 tyg zobaczę kurysznke na genetycznym a później znowu 2 tyg do normalnej wizyty :)

    Życzę miłego dnia


    Gratulacje :) to super że na nfz :) a w jakim wieku jesteś ?:)

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • Tròjka Autorytet
    Postów: 848 549

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 28 lat, byłam na NFZ i jestem szczerze zaskoczona jakością wizyty. Dostałam też jeszcze skierowanie na HIV o hcv :)

    f2w3rjjgku0ijq5v.png
  • Vero Autorytet
    Postów: 837 1029

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    U mnie coraz mniej objawów Hm piersi wieksze ale mdłości przechodzą mam nadzieje ze to dobry znak. Tylko strasznie mi gorąco w nocy.

    Orzeszki przykro mi bardzo ale trzymam nada kciuki za was.

    Moj test typu Nifty tez wysyłany do USA robimy 22.11 7 dni i wyniki dla mnie najważniejsze by mieć pózniej spokojna ciąże bez myślenia ale cena zwala z nóg :(

    17.03.2017 <3 Sofia

    f2w39jcgw9mcoxh4.png
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tròjka wrote:
    Mam 28 lat, byłam na NFZ i jestem szczerze zaskoczona jakością wizyty. Dostałam też jeszcze skierowanie na HIV o hcv :)

    O to faktycznie pozytywne zaskoczenie :) dobrze że chociaż w niektórym placówkach dobrze się dzieje bo u mnie to nawet nie ryzykuje z wizytą :)
    a wiesz może czy pappa trzeba robić tego samego dnia ? badania genetyczne robię prywatnie a test pappa mam możliwość zrobic na medicover ale nie bardzo wiem jak to zgrać :)

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas mnie wywala i muszę się logować no tragedia. Miłego dnia wam życzę byle do środy.
    Orzeszki trzymaj się.

  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ja wczoraj byłam u endo, mam niedoczynność i jeszcze wykrył jakiś guzek, po prostu świetnie. Wizyta co miesiąc żeby wszystko kontrolować.

    Jestem tak zła na ginekolog u której byłam, że nie wytrzymam. Pokazywałam jej wyniki TSH (a były sporo za wysokie) i mówiła, że jak najbardziej w porządku i w ogóle mam nie iść do lekarza ani nic bo po co, niepotrzebne itp. Gdyby nie internet i Wy to pewnie bym nadal myślała, że wyniki ok. Chciałabym złożyć na nią skargę, ale pewnie nic z tym nie zrobię bo nie mam tego na piśmie.. Aż mi się tam nie chce chodzić na wizyty mimo tego, że ta babka tylko zastępowała mojego ginekologa bo był na urlopie.

  • Tròjka Autorytet
    Postów: 848 549

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełnanadziei:} wrote:
    O to faktycznie pozytywne zaskoczenie :) dobrze że chociaż w niektórym placówkach dobrze się dzieje bo u mnie to nawet nie ryzykuje z wizytą :)
    a wiesz może czy pappa trzeba robić tego samego dnia ? badania genetyczne robię prywatnie a test pappa mam możliwość zrobic na medicover ale nie bardzo wiem jak to zgrać :)
    Wszystko mam jednego dnia, ale słyszałam że niektórzy robią osobno. Chyba zależy od poradni.

    Jeny mnie też ciągle wywala że strony. :/

    f2w3rjjgku0ijq5v.png
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teqz wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Ja wczoraj byłam u endo, mam niedoczynność i jeszcze wykrył jakiś guzek, po prostu świetnie. Wizyta co miesiąc żeby wszystko kontrolować.

    Jestem tak zła na ginekolog u której byłam, że nie wytrzymam. Pokazywałam jej wyniki TSH (a były sporo za wysokie) i mówiła, że jak najbardziej w porządku i w ogóle mam nie iść do lekarza ani nic bo po co, niepotrzebne itp. Gdyby nie internet i Wy to pewnie bym nadal myślała, że wyniki ok. Chciałabym złożyć na nią skargę, ale pewnie nic z tym nie zrobię bo nie mam tego na piśmie.. Aż mi się tam nie chce chodzić na wizyty mimo tego, że ta babka tylko zastępowała mojego ginekologa bo był na urlopie.


    Widać jacy profesjonaliści pracują i jednak warto zwrócić uwagę im że nie mieli racji.
    Lecz z drugiej strony szkoda Twoich nerwów jak nie będziesz miała już z nią do czynienia.

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełnanadziei:} wrote:
    Widać jacy profesjonaliści pracują i jednak warto zwrócić uwagę im że nie mieli racji.
    Lecz z drugiej strony szkoda Twoich nerwów jak nie będziesz miała już z nią do czynienia.
    Tej kobiety pewnie już nie spotkam, ale na pewno powiem mojemu gin na wizycie jaką ma specjalizantkę... Tylko teraz myślę, że skoro on takiej osobie powierzył takie ważne zadanie na tydzień to jak mogę mu ufać? Tym bardziej, że człowiek jest niesamowicie niemiły, jedynie kiedy jest miły to jak mój mąż jest ze mną na badaniu, a pomyśleć, że to wszystko prywatnie. Więc i tak chyba zacznę się rozglądać za nowym ginekologiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teqz dostalas euthyrox?

  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Teqz dostalas euthyrox?
    Dostałam Letrox 50. Nie wiecie może po jakim czasie zacznie mi spadać TSH? Bo do endo idę 27.12 i mam chwile przed badanie zrobić, ale chciałabym zrobić wcześniej też tak dla siebie dla spokoju żeby zobaczyć czy jest lepiej.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny te badania genetyczne , o których piszecie to prenatalne? bo piszecie tez o pappa oraz jeszcze dwa inne badania nifty i panorama , co to takiego? lekarz nic mi nie wspominał o nich. Tylko 12.12 jestem na prenatalne umówiona.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teqz wrote:
    Tej kobiety pewnie już nie spotkam, ale na pewno powiem mojemu gin na wizycie jaką ma specjalizantkę... Tylko teraz myślę, że skoro on takiej osobie powierzył takie ważne zadanie na tydzień to jak mogę mu ufać? Tym bardziej, że człowiek jest niesamowicie niemiły, jedynie kiedy jest miły to jak mój mąż jest ze mną na badaniu, a pomyśleć, że to wszystko prywatnie. Więc i tak chyba zacznę się rozglądać za nowym ginekologiem.

    Mój lekarz też ogólnie nie jest zbyt sympatyczny ale ma opinie dobrego lekarza .
    Mi akurat nie przeszkadza jego brak uśmiechu (chociaż ostatnio coraz częściej mu się to zdarza).
    Tegz to Ty musisz się czuć dobrze i bezpiecznie na wizytach, jeżeli czujesz że coś jest nie tak to zmieniaj, jest mnóstwo bardzo dobrych lekarzy. Tym bardziej prywatnie :)

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny te badania genetyczne , o których piszecie to prenatalne? bo piszecie tez o pappa oraz jeszcze dwa inne badania nifty i panorama , co to takiego? lekarz nic mi nie wspominał o nich. Tylko 12.12 jestem na prenatalne umówiona.
    Masz USG gen które daje Ci ok. 80% pewności, jeśli zrobisz papp-a to wzrasta pewność do 90%, NIFTY to badanie z krwi również i daje Ci prawie 100% pewności, ale jest bardzo drogie (ponad 2tys), a Panorama nie wypowiem się, bo nie znam. Więc tak, to wszystko badania genetyczne, ale tylko od Ciebie zależy czy je zrobisz, ja robię tylko USG i zobaczymy jak wyjdzie. NIFTY zrobię jak coś będzie nie tak.

    Przeczytaj:
    mamaginekolog.pl/badania-prenatalne-w-i-trymestrze-usg-test-papp-a-nipt/
    mamaginekolog.pl/nipt-czyli-badania-wolnego-plodowego-dna-z-krwi-matki/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teqz wrote:
    Dostałam Letrox 50. Nie wiecie może po jakim czasie zacznie mi spadać TSH? Bo do endo idę 27.12 i mam chwile przed badanie zrobić, ale chciałabym zrobić wcześniej też tak dla siebie dla spokoju żeby zobaczyć czy jest lepiej.

    W mojej poradni mam robić dwa tyg przed wizytą. Zrób za dwa tyg najlepiej

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dzisiaj szaro buro i ponuro. Poszlo by sie z powrotem spac :/
    Milego dnia dziewczuny.

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    W mojej poradni mam robić dwa tyg przed wizytą. Zrób za dwa tyg najlepiej
    Chodzisz na NFZ? U mnie tylko w mieście prywatnie przyjmują, ale skoro mam chodzić tak często to chyba lepiej na NFZ bo wszystko inne też robię prywatnie i sporo mi kasy już idzie na to wszystko ;/
    Jeśli jesteś na NFZ, to musiałaś mieć tylko skierowanie od rodzinnego? Czy ze względu na ciąże nie trzeba?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 11:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teqz wrote:
    Chodzisz na NFZ? U mnie tylko w mieście prywatnie przyjmują, ale skoro mam chodzić tak często to chyba lepiej na NFZ bo wszystko inne też robię prywatnie i sporo mi kasy już idzie na to wszystko ;/
    Jeśli jesteś na NFZ, to musiałaś mieć tylko skierowanie od rodzinnego? Czy ze względu na ciąże nie trzeba?
    Tak do endokrynologa chodzę na NFZ badania krwi mam ze skierowania usg i wizytę.
    Ja jeszcze zaczęłam chodzić przed ciaza i mialam skierowanie od rodzinnego. Najlepiej zadzwon i sie zapytaj ze jestes w ciazy i czy tez musisz miec skierowanie. Do ginekologa chodzę już prywatnie. Nie wyobrażam sobie chodzić na NFZ w ciąży.
    Ja robię tylko USG. Nawet jeżeli coś by było nie będę się bawić w Nifty itp przeicez to i tak nic nie zmieni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 11:09

‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ