X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 18:59

    Tymi, Paula44, Silatan, Blanka85, Daisy, Ewelcia, Amberla, Z., Viola, Truskaweczka250, Emiliada, HANA, Suzanna22, elukkkcha245, Inesicia, EP!C, Katha81, kiniusia00 lubią tę wiadomość

  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 25 września 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem xD Bylam wczesniej na ovu,test wyszedl pozytywnie ale okaxalo sie to totalna pomylka.Troche przystopowalam i w ten oto sposob przedwczoraj zrobilam test i kolwjny i kolejny...Pozytywne xD Dzis rowniez digital wiec ciaza oewna..Noestety na usg musze czekac w 13 tygodniu..Termin wypada na 6 czerwca bo cykl 35 dniowy.

    lauda, Daisy, aghata, nadzieja89 lubią tę wiadomość

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwiec to cudowny miesiac na narodziny przyszle mamusie =) w koncu sama urodzilam 6 czerwca =D
    Zycze Wam powodzenia i dobrych,bezstresowych miesiecy z super samopoczuciem do samego pieknego finalu :)

    lauda, evas, eta, Evell lubią tę wiadomość

  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 25 września 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedno dziecko urodzilam w sierpniu a drugie w lutym wiec duza roznica xD

    lauda lubi tę wiadomość

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 25 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, witajcie :D Spokojnych, radosnych nie Świąt, a Ciąż :D

    NataliaK, Paula44, lauda, MartaKD, jonka91, elukkkcha245 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 września 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja bardzo nieśmiało i ze strachem ale dołączam :)

    xpatiiix3, Paula44, lauda, Magic, Nata, Ewelcia, Rika, aya27, Dotty84 lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 25 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A My mocno zaciskamy kciuki z listopadówkami ;*** za Ciebie i dwa serduszka :**

    No i spokojnych ciąż dziewczyny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 22:05

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy!

    To niesamowite jak ten czas leci! Niedawno my styczniówki chwaliłyśmy się 2 kreseczkami na testach i latałyśmy na betę ;)

    Trzymamy kciuki! Radości i samych pozytywnych emocji!

    lauda, MartaKD lubią tę wiadomość

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 25 września 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja nieśmiało dołączam :)
    Co prawda nie wiem jeszcze czy będzie to końcówka maja czy początek czerwca, ale chyba lepiej jeśli później niż za wcześnie ;)

    lauda, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dzień dobry w ten brzydki poranek - chociaż od wczoraj wszystko wydaje mi się piękne i kolorowe!
    Jak pisałam wcześniej dziewczynom na ovu. 22 wysikałam pierwszy test. Kreska blada, ale widoczna. Nastrój w górę.
    23 wysikałam drugi i poszłam na badanie krwi. Pani na kwitku napisała mi, że wynik wątpliwy, nie podała nawet wartości hcg. Nastrój poszedł fpiździec...
    Jeden dzień na wstrzymanie. Wczoraj wysikałam trzeci test - kreseczki mocne, grubiutkie. Poleciałam jak strzała na betę. Cieszyłabym się już z wartości 100, a moja fasolka kochana naprodukowała aż 237,2! Nastrój... same wiecie :D :D :D
    Dzisiaj idę na pierwszą wizytę u gina. Poproszę o skierowanie na wszystkie niezbędne badania.
    Z objawów typowych dla 5tc chyba jeszcze nie mam żadnego. Dzisiaj jest dzień przyjścia @. Nie przyszła. Ma zakaz na 9 miesiecy. Brzuch i piersi nie bolą za bardzo. Mdłości póki co - brak.
    A jak jest u Was? Jak się czujecie kochane?
    Życzę nam wszystkim spokojnie i zdrowo rosnących fasolek i nudnych 9 miesięcy.

    aaana, evas, Daisy, Amberla, loszcz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaana wrote:
    To i ja nieśmiało dołączam :)
    Co prawda nie wiem jeszcze czy będzie to końcówka maja czy początek czerwca, ale chyba lepiej jeśli później niż za wcześnie ;)

    aaana - ja mam termin z kalkulatora na 4 czerwca, ale +- kilka dni, więc mogę się załapać tak jak Ty na maj.
    Wszystko jedno kiedy, byle zdrowe! :)

    aaana lubi tę wiadomość

  • Inesicia Autorytet
    Postów: 757 1431

    Wysłany: 26 września 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie;) Nieśmiało do Was dołączam;) 23 września byłam umówiona na wizytę u mojego gin (11dpo) bo byłam przekonana, że znów się nie udało więc liczyłam na jakieś zalecenia od nowego cyklu. Przed wizytą zrobiłam jednak test i wyszedł cień cienia, za chwilę zrobiłam drugi i znów to samo. Lekarz tylko na podstawie tych bladych kreseczek pogratulował ciąży, ale ja oczywiście niedowierzałam więc następnego dnia zrobiłam betę i rzeczywiście jestem w ciąży;) Na następną wizytę mam przyjść za dwa tygodnie. Termin ok. 5 czerwca. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Póki co jeśli chodzi o objawy to czuję przede wszystkim swędzące piersi. Poza tym czasami tylko lekkie bóle brzucha.

    "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż."
    Janusz Korczak

    km5svcqgn978gm4o.png
    Córcia, Córeczka;*
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 26 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i wszystkiego dobrego:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 26 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda ile czasu się staraliście? :)
    Może przedstawimy w skrócie swoje historie żeby się lepiej poznać? :)

    Mam 20 lat, staramy się od grudnia. W lutym udało nam się, ale radość nie trwała zbyt długo. 5 maja w 15tc miałam zabieg łyżeczkowania- to był nasz synek Olek. Lekarz kazał czekać nam 3 miesiące i tak zrobiliśmy. W pierwszym cyklu starań (w sierpniu) udało się, ale było to puste jajo i 3 dni po terminie @ dostałam krwawienia. Postanowiliśmy więc że porobię badania. O tą ciążę nie staraliśmy się, kompletnie nas zaskoczyła ;) Jak zobaczyłam 2 kreseczki byłam przerażona i płakałam bo wiedziałam już że mam chlamydiozę i dodatnie ANA1.

    Jestem już po pierwszym USG i wstępnie lekarz powiedział że to ciąża bliźniacza, ale jeszcze zobaczymy :) za tydzień idę na betę i w 6.10 kolejna wizyta ;) Termin mam na 4 czerwca. Objawów nie mam żadnych poza tym że jestem trochę śpiąca i mam kompletnego lenia :)

    xpatiiix3, Inesicia, Daisy, jonka91 lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 26 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku... Już czerwcówki! Życzę spokojnych, nudnych, książkowych ciąż! :):*

    Czarnaa94, lauda lubią tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się udało za drugim podejściem. Jak to mówi mój Radżi: "Dziwne, że mnie w pierwszym" :D Z objawów to oprócz gazów i zgagi na poziomie prawie najwyższym :D to takie ćmienie w brzuchu, trochę mnie mdli, ale nie wiem czy to jeszcze ze stresu czy już coś się zaczyna dziać :P Bolą mnie sutki i chyba tyle na razie ;) Wizyta u gin 23go października, czyli 2 dni po urodzinach moich !:) Skierowanie na wszystkie badania mam więc jestem dobrej myśli, żadnych złych opcji nie zakładam, no i szykujemy się na ślub cywilny :) Data porodu przełom maja i czerwca ;)

    Czarnaa94, Inesicia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AA i zawsze jadłam tylko ser żółty, a ostatnio salami paprykowe ;d to powinien być mój test ciążowy ;d

    AMJ lubi tę wiadomość

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 26 września 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, już Czerwiec! :)

    Dziewczyny gratulacje! Spokojnych, bezmdłościowych ciąż życzę!

    Czarnaa94, lauda lubią tę wiadomość


  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 26 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna - czy lekarz dał Ci coś na dodatnie ANA? Bo ja też mam i mój powiedział, że na razie nic mam nie brać.
    Poza tym mój lekarz też coś wspomniał o ciąży bliźniaczej, ale musimy to jeszcze potwierdzić.

    A moja historia, niestety jest baaardzo długa. Jednak postaram się w skrócie ;) Zaczęliśmy się starać za raz po ślubie, czyli w czerwcu 2012, długo się nie udawało z różnych powodów, głównie z powodu niedrożności moich jajowodów. Później przeszliśmy 2 zabiegi in vitro, niestety nie udane :( Gdy już byłam całkiem załamana po sierpniowym in vitro ostawiłam wszystkie leki, przestałam chodzić do lekarza i... okazało się, że jestem w ciąży! naturalnej :)
    To nasz mały cud, w który ciągle nie możemy uwierzyć i jesteśmy niewyobrażalnie szczęśliwi.

    Czarnaa94, lauda, lwuska55592, zielarka, Ewelina88, Fedra, Daisy, jonka91, Ewelcia, akuszerka89 lubią tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 26 września 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zycze Wam powodzenia i nudnych, spokojnych 9 miesiecy. czerwiec to najlepszy miesiac. :) sama jestem czerwcowka 2014- urodzilam 5.06 :)

    lauda, aciulka, eta lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ