X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • Migotka85 Ekspertka
    Postów: 145 50

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe moja mała tez w lipcu była u szwagierki na obcięciu włosków podczas wizyty w pl. Grzecznie siedziała ☺️ Po obcięciu bardzo podobna do tego chłopczyka z bajki zaczarowany ołówek

    Migotka85
  • Migotka85 Ekspertka
    Postów: 145 50

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wolałam ściąć włoski by pozniej były gęstsze. Ale ten czas leci.. Wychodzę do pracy z myślą hura wreszcie chwila luzu od małej po czym po godzinie tak mi sie za nia juz tęskni :) małż dzielnie przejął obowiązki i w zasadzie co wieczór kładzie mała spac , bo ja na popołudnia pracuje żebyśmy migli sie zmieniać :) hop hop siamyrka?

    Migotka85
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 11 września 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Siamyrka, naprawde Cie wcielo. Zapomniałaś juz o nas? Nathanek już pewnie zmienił sie bardzo...

    A co u was Migotka? Jak tam malutka?

    U nas niestety zaczął sie rok szkolny i Amelia już chora a jak Amelia to Krzyś też... Wkurza mnie to okropnie

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 11 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej, wpadlam sie pochwalic,ze bedziemy mieli synka :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 11 września 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to epic super! Bardzo gratuluje. Tak jak u nas, tez mam parke ale z 7 letnią różnicą wieku i powiem ze narazie wole chłopców ;) choć maly zajrzy wszedzie, jest ruchliwy i wszystko co popadnie bierze w rece i w buzie to wole to niż ciągłe marudzenie...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Migotka85 Ekspertka
    Postów: 145 50

    Wysłany: 26 września 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje epick! U nas wszystko dobrze tez od wczoraj leci z nosa :( i ciagle kocha Nelcia wiec pewnie jakies przeziębienie. Tydzien temu dopiero co zazegnalismy marudzenie przy wychodzących ząbkach a tu znowu.. Niedziele staramy sie poświęcać w pełni malutkiej i zwykle cos organizujemy , wypad do zoo czy nad jezioro jak było ciepło, lubię te nasze weekendy :)

    Migotka85
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 27 września 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, to ile macie juz zabkow? U nas dopiero 7... Ale cos sie zaczyna dziac, bo ma twarde dzaselka.
    Ja tez lubie weekendy, maz jezdzi w trasy, wiec widzimy sie tylko w weekendy wlasnie, teraz ostatnio zbieramy kasztany bo corka ma taka akcje w szkole :)
    Siamyrka ty juz chyba wcale tu nie wchodzisz...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Dada Autorytet
    Postów: 1426 1236

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    09.11 przyszła na świat Matylda.57cm 3640 gram

    2urrwvk.jpg

    860ip07w5ypel8m4.png
    34bwskjop2knz5e1.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dada super! Serdeczne gratulacje :) fajnie, ze sie udalo miec parke. A jak porod? Lepiej? A Leon grzeczny czy daje popaluc? Caluski dla dzieciakow :*:*

    ukdy3e5exkks76t9.png
‹‹ 1736 1737 1738 1739 1740
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ