X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 28 maja 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa do samego rana... hahaha. Dobre żarty :P 3 pobudki były jak zawsze.

    Nawet nie duży ten plac zabaw, ale Nathan mógłby siedzieć godzinami w piachu i bawić się łopatka i wiaderkiem ;) - jego ulubiona zabawa.

    Ja 12.06 skończę 29 lat - tragedii nie ma, ale pierwsza młodość juz za mną ;)

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 29 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestesmy w tym samym wieku ;) ja juz w styczniu skonczylam 29 lat.
    No i czekam na obiecane fotki :)

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 30 maja 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeny.... ale tu cicho :(

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 31 maja 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjecia obejrzane ;) Super :)
    U nas dzisiaj co chwile pada tak wiec siedzimy w domu...
    Krzysiu od paru dni jest okropny, nie chce spac, marudzi o byle co-nawet na dworze... Jest ok a zaraz placz. Jakis skok czy zeby? W dzien spi po 30 minut widac ze nadal spiacy ale spac nie. Uspic go to tez lada wyczyn. Mam nadzieje ze szybko mu przejdzie.
    Niedlugo roczek, wiec trzeba zaczac cos dzialac. Nie wiem co do jedzenia wymyslic bo goscie beda Ci sami co na Amelki urodzinach. Musi byc pysznie i szybko bo nie mam czasu na stanie w kuchni ;) Ostatnio byl gril... Jakies pomysly?
    Musze zamowic tort, no i nie wiem nadal co mu kupic...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop???
    Jak tam maluszki po dniu dziecka? U nas Amelka uradowana, a maly obejrzal zabawke i poszła w kat ;)

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • beatkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka21 wrote:
    dziewczyny czy wy tez macie podobnie? Jeszcze do czwartku czulam ruchy w okolicach pepka i brzuch sie tez ruszal w tym miejscu a od czwartku czuje takie jakby drzenie,pulsowanie normalnie jakby w pochwie tak jakby juz mlody przy samym wyjsciu sie ruszal, czy tez tak macie? Bo jakos mnie to juz martwi

    Hej. Mam podobne drzenie jakby w pochwie od tygodnia. Jestem aktualnie w 25 tc i troche mnie to zaczyna martwic. Jak to sie u Ciebie dkonczylo?wiesz jaki byl powod tego drzenia?

  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po tak dlugim czasie :) jak tam maluszki mijaja roczki :* jak ten czas nam uciekl :) Ja spodziewam sie nastepnej pociechy numer 3 :p jakas z mam z tego watku tez fasolowa? :)

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Asia! Milo ze sie odezwalas no i ogromne gratulacje :) ktory to tydzien?
    Masz racje, ciaza i rok z maluszkami minal baaaaaardzo szybko, w sumie nie wiem kiedy ;) Krzysiu z dnia na dzien sie zmienia, potrafi i rozumie coraz wiecej. Juz nie jest taka mala maruda ;) Jeszcze nie chodzi ale przyjdzie i na to czas, tak polubil przemieszczanie sie na czworakach i przy innych stojacych rzeczach ze nie mysli o chodzeniu ;) A jak postepy twojej pociechy?
    Siamyrka gdzie ty sie podziewasz? Pewnie przygotowania do roczku Cie tak pochlonely. Ja wyprawiam juz teraz w sobote choc roczek przypada 19, ale jest okres wakacyjny i zgrac wszystkich to ciezkie zadanie ;)

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Przepraszam, że się nie odzywam, ale jakoś czasu brak. Chodzę spać po 24 a i tak nic nadprogramowo nie robie...
    Asiu- super! Ahhh tez mi się trójka marzy. Ale póki co musze okiełznać mojego Pierworodnego :P
    Po Dniu Dziecka dobrze :)
    Tu w No nie ma Dnia Dziecka, ale my z 3 znajomymi Mamami, zorganizowalysmy naszym bablom taki dzień :) był tort, prezenty i zabawa na podwórku, na trawniku :D
    Nathanek również opanował raczkowanie do perfektu - uwielbiam patrzeć jak kręci ta mała pupa po podłodze :* <3
    Chodzi pięknie za 1 rączkę :) ale jest leniuch i ostatnio przestał próbować sam chodzić. Zacznie jak beezie gotowy :)
    Mój ukochany obudził mnie dziś o 6 z pytaniem czy.zrobiłam mu kanapki do pracy i kurcze juz nie mogłam zasnąć i tak mam troszkę chwili dla siebie :D
    W ndz robimy roczek :)
    Kiedy to zlecialo? :O dopiero co, modlilam się, żeby już się poród zaczął :P
    Będą tylko te znajome Mamy z dziećmi - nie mamy tu niestety rodziny. Ale będzie tort, będą balony, ozdoby i będzie wesoło :D
    A 27.06 lecimy do Pl :)))
    Zozolek - a skąd Ty w ogóle jesteś?
    No i reszta Dziewczyn? Gdzie mieszkacie? :)

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathanek raczkuje? No to super, nic wczesniej nie mowilas (pisalas) ;) ja tez uwielbiam patrzec jak kreci ta mala dupcia ;)
    Ja mieszkam w okolicach Kępna woj. Wlkp. Jakies 130 km od Katowic :)

    Dziewczyny ile wasze szkraby waza? Moj 8,5 kg, a ciuszki na 80 sa o wiele za duze, jest nadal na 3 centylu, martwie sie troche ale dobrze wogole ze przybiera na wadze.

    Co do roczku to zamowilam mlodemu tort w ksztalcie pilki do euro 2016 ;) u nas wszyscy zapalence z pilka nozna no i mlody uwielbia wszystkie piłki tak wiec bardzo sie ciesze. Kypilam mu na roczek zestaw muzyczny, cymbalki, bebenek, janczary i gwizdek. Dostanie jeszcze rowerek trojkolowy wielofunkcyjny, traktorek farmer-bo gdy widzi auto lub traktor to skretu szyi dostaje ;) no i siostra chce mu kupic rzutnik z swiatelkami bo uwielbia ! Wogole ma jopla na punkcie pojazdow-wszystko jest buuuuu i swiatelek.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisałam ? Ooo widzisz - to mi umknęło :P raczkuje juz w sumie długo :P
    Nathan waży ok 11.3 kg. I ma jakieś 78 cm. Ubranka nosi 86. Musze go pilnować z jedzeniem, bo mógłby jeść w kolko.a ostatnio np warzywa są beee. Ale chleb, ziemniaki itp może jeść i jeść i jeść ;P

    Ja zamówiłam torcik takiego misia w pudełku (ciekawe jak wyjdzie, bo znalazłam wzór w necie :P).
    Od nas tez dostanie rowerek i nowy fotelik (chcemy taki mocno rozkładany, bo dużo podróżujemy, a w tym co mamy głową mu "ucieka" jak śpi :(). Fajny znalazłam coletto vento :)
    A od chrzestnych i dziadków pieniążki, no bo daleko mieszkamy, to na konto wysyłają ;)

    Dziś w ogóle spał do 9:30 :O i teraz ma drzemkę a ja muszę sprzątać dalej. ..

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Krzysiek stawia pierwsze kroki!!! Tesciowa postawila go na trawie-mial sandalki na nogach i zaczal isc! Najpierw po 2 kroki, potem 3 a za chwile juz 8 :) Jest rostrzepany i chcialby juz szybko ale jak sie skupi i wie ze sam stoi to idzie. Jestem mega dumna i szczesliwa.

    siamyrka lubi tę wiadomość

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, juz jeden upadek zaliczyl...
    Siamyrka, dzisiaj Krzysiu tez spal az do 9! Ale jeszcze nie mial drzemki, musze go zaraz polozyc. Nathanek ogolnie ma 2 drzemki? Bo Krzysiu jeszcze tak, choc spi krotko. Wstaje o 7, drzemka o 10, potem ok 15 na dworze zazwyczaj. Ale zdaza sie ze spi raz, wlasnie ok 14 i w tedy spi dluzej. Niedlugo pewnie calkiem sie przestawi na jedna drzemke.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeee super! Brawo Krzysiu! :)

    Nathan ma 1 lub 2 drzemki- zależy od dnia.

    U nas kolejne zeby idą :((( 2 godz płaczu, nawet u mamy na rękach :(
    Mój biedny Robaczek. ..

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to naprawde musi go bolec... Bidulek musi sie tak meczyc. Jednak kazde dziecko inaczej to przechodzi, Krzysiu czasem marudzi abo jest niespokojny ale np ostatnio tylko po luznych kupkach zauwazylam ze zabek wychodzi.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moj syn dzisiaj oszalal. Obudzil sie na mleko w nocy o 3 i juz nie spal... Zasnal po 6, a ja o 7 wstaje zeby Amelke naszykowac do szkoly, z reszta o 7:30 znowu sie obudzil i nie spi. Nie wiem co mu sie dzisiaj stalo, czy na zmiane pogody czy co.
    Co do chodzenia to nie ma wiekszych postepow, po upadku chyba sie zrazil i boi sie isc sam. Idzie ale bardzo ostroznie i szuka mojej reki.
    Denerwuje sie troche przed sobotnim roczkiem, zrobic przyjecie dla rodziny to nie lada wyczyn, szczegolnie wtedy kiedy trzeba tyle jedzenia przygotowac a meza wlasnie teraz nie bedzie w domu...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) witamy się z Igusia i dzidzia w brzuchu :) Iga zrobiła pierwsze kroki 23 maja i biega już jak pokrecona :) jestem w 15 tc, wymioty już sobie poszły :) mały glonojad właśnie śpi a ja mam chwilę dla siebie :) pozdrawiamy Was !!! :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej epic! No to super, ze juz wymioty poszly w zapomnienie ;) no i gratulacje dla coreczki, ze tak szybko zaczela chodzic! Daj znac, jak juz bedziesz wiedziala jaka jest plec maluszka.
    A my juz po roczku :) Na szczescie wszystko sie udalo, imprezka do 24 ;) a ja do 2 zmywalam ;) Krzysiek usmiechniety, nie chcial isc spac, zasnal po 23 dopiero. Dostal rowerek trojkolowy wielofunkcyjny, namioty z tunelami, rzutnik z kolorowymi swiatelkami i muzyka, samochod jezdzik, koszulke Lewandowskiego, traktor farmer, zestaw muzyczny i kasiorke ;) Najbardziej lubi bebenek i cymbalki. Wogole zauwazylam ze woli sie bawic "domowymi przedmiotami" niz zabawkani. Na dworze to tylko chce isc do garazu do aura i narzedzi.
    No i od paru dni spi juz raz dziennie ok 13:30 go klade i nawet czasami 3 godziny przespi.
    Siamyrka a jak tam u Was?

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!
    Epic! Super, że już bez wymiotów :)
    I gratki dla Małej :)

    Zozolek - no to extra, że imprezka udana.
    My wczoraj też mieliśmy roczek.
    Było tylko paru znajomych z dziećmi ale było super :)
    Balony z helem pod sufitem, a Nathan miał przy swoim foteliku wielka jedynkę :P
    Było malowanie buziek specjalnymi farbami i wszędzie ozdoby kolorowe :P
    Tez dostał rowerek, samochodzik do jeżdżenia, pościel, fotelik samochodowy i pieniążki :)
    Nathanek zadowolony.
    A w ogóle wczoraj rozkręcil się z chodzeniem- biegał od cioci do mamy przez cały korytarz (no po 5 m nawet :) ). Ale sam gdzieś iść, to się boi :P
    Dziś warge rozwalil :P przewrócił się i przygryzl. Pewnie nie raz jeszcze tak beddie.
    Noce mamy kiepskie... 4 zeby idą.
    Jedna 2 juz jest. Jeszcze jedna. I dwie 3. A potem kolejne :P
    A ja padam na pysk... nie mam na nic sił ostatnio :(
    Ehh gonie N do mycia Małego a ja muszę kuchnie posprzątać jeszcze.
    Buziaki dla Was!

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siamyrka, ostatnio chyba faktycznie na nic nie masz czasu... Forum puste :(
    Fajnie ze imprezka sie udala i ze Nathanek ladnie chodzi za raczke. A stoi juz sam? Bo od tego ponoc dzieci zaczynaja chodzic.

    Krzysiu stoi sam coraz wiecej, a najpewniej czuje sie jak ma co kolwiek w reku, wtedy idzie wszedzie sam a ja za nim pedem ;) tesciowa mi tlumaczyla ze dzieci jak trzymaja cos w raczce to czuja sie bezpiecznie tak jakby trzymali czyjas reke i szybciej ucza sie chodzic-cos w tym jest ;) Krzysiu z dnia na dzien coraz ladniej chodzi sam-nawet probuje biegac ;)
    No i super sie komunikuje, mowi nie jak czegos nie chce, i tam lub tu jak mam mu cos podac. Dzisiaj przy sniadaniu powiedzial mniam mniam bach a ja sie pytam gdzie a on ze tam :)
    A jak wasze maluszki z jedzenien? Bo Krzysiu je juz wszystko to co my, wczoraj nawet jadl truskawki z jogurtem naturalnym ale nie wiem czy to nie za szybko.

    ukdy3e5exkks76t9.png
‹‹ 1735 1736 1737 1738 1739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ