Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siamyrka no to same dobre wiesci :) Musisz mi koniecznie przeslac zdjecia Nathanka, przez 2 miesiace schudl 1 kg? Poprostu super, naprawde niesamowite! Co do nocnego karmienia to u nas tez ciezko oduczyc, je albo o 2 albo jak sie uda przetrzymac to o 5, tak wiec widocznie tego potrzebuja jeszcze.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozolek wyslalam Ci focie :)
    I nawet jakies 2 male filmiki (inne sa za.duze i sie nie mieszcza :/)
    Wyslij tez jakies zdj Krzysia :)

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Dzisiaj Krzysiu ma jakis kryzys, w sumie wczoraj tez. Jeczy, marudzi, biadoli-caly dzien mu nic nie pasuje. Chyba zeby, bo nie mam pomyslu na cos innego. Dam mu nurofen na noc i zobaczymy jak zareaguje.
    Jutro jedziemy do developera na rozmowe w sprawie mieszkania, chcemy tez garaz i piwnice ale bardzo drogo chca-ceny jak we Wroclawiu np a to przeciez Kepno-wiec zobaczymy czy zejda. Jesli tak to chyba sie zdecydujemy, ale bardzo sie boje... Kredyt no i zmiana pracy, szkoly Amelki-zobaczymy jak to bedzie.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozolek - ja cale zycie, non stop cos zmieniam. Duzo ludzi mi mowi, ze to nie dobrze. A ja uwazam, ze bez zmian byloby nudno. Mamy jedno zycie :) ja uwazam, ze kazda zmiana jest zawsze na lepsze :)
    Wiec 3mam kciuki!

    U nas tez marudnie. A do tego Nathan przestal spac w dzien. Masakra.... A w nocy pobudki co godz :/

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witaj w klubie marudnych dzieci Siamyrka ;) I dzieki za kciuki, napewno sie przydaja bo jeszcze kwestia kredytu, jestem na macierzynskim wiec trzeba troche pomataczyc... Wszystko zalezy od mojego zakladu pracy i tego czy zejda z ceny nieszkania...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Wlasnie sobie uswiadomilam, ze nasze dzieci maja 10 miesiecy, juz 10-niedlugo roczek... Wczoraj znalazlam pampersa 1-taki malutki, czas leci nieublaganie...
    Krzysiu nadal maruda, w nocy spi bardzo niespokojnie, jakos tak nerwowo. Niby chce ale nie potrafi. Spi wogole tam smiesznie, przekreca sie na brzuszek a nogi podkurczone pod nim :) Maz obnizyl mu lozeczko na sam dol i teraz sie wkurza bo nic nie umie siegnac, jeszcze musi troche podrosnac.
    Co do mieszkania to nie chcieli za duzo zejsc z ceny... Ogolnie wydaje mi sie drogo ale umowe rezerwacyjna podpisalismy. Zobaczymy co dalej... Boje sie czy podolamy bo to ogromne pieniadze...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    U nas tez noce sa kiepskie :/ Maly sie b.czesto budzi - mam nadzieje, ze to zeby i wroci to wzglednej normalnosci.
    W dzien nawet ok.
    Maly pelza jak rakieta po mieszkaniu i wspina sie po czym tylko moze. Caly czas chce chodzic za raczki :)
    W ogole jest juz taki bardzo kontaktowy :) ostatnio mnie podrapal po twarzy - ajjj bolalo. I powiedzialam do niego stanowczo "nie wolno tak robic - mame to bolalo" a on zrobil taka smutna minke i przytulil sie, po czym spojrzal juz usmiechniety :) jakby zrozumial wszystko :)
    Zozolek - nooo zaraz rok minie odkad pierwszy raz ujrzalysmy nasze Skarby... leci strasznie ten czas.
    Organizujecie urodziny? My tutaj bez rodziny, wiec tylko dla kolegow i kolezanek Nathanka. W planach mam imprezke na ogrodzie - jakas zjezdzalnia, basen z pilkami, balony, kocyki, zabawki no i obowiazkowo - tort! :)
    Mam nadzieje, ze pogoda dopisze :)
    Co do mieszkania- bedzie dobrze :) na pewno dacie rade :)

    Zozolek lubi tę wiadomość

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siamyrka no to Nathanek tez szaleje! Fajnie tak obserwowac jak nasze dzieci z dnia na dzien sa coraz sprawniejsze i madrzejsze :) Krzysiu lubi sie bawic w chowanego i berka, ucieka i sie smieje, a ja mam kolana w sincach ;) mamy chodzik pchacz i bardzo lubi za nim chodzic no i przy muzyce probuje juz tanczyc ;) Nadal popoludniu jest weselszy i ruchliwszy i moglby sie bawic do pozna-taki typ nocny ;)
    Co do urodzin to wyprawiam, zaprosze rodzine ale nie mam jeszcze zadnego planu na zabawe. Napewno tort, baloniki, pewnie tez jakas zabawa na tarasie i ogrodzie.
    Mam jeszcze pytanko, Krzysiu bardzo czesto pociera nos i oczy jakby byl wkurzony na to. Moze ma to zwiazek z alergia, nie wiem, pierwszy raz sie z tym spotykam.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy pchacz, ale niestety Nathanek nie umie z nim chodzic jeszcze. Bardziej jako zabawka na siedzaco sluzy. ;)
    Nathanek tez pociera nosek i oczy ale jak jest zmeczony. Wiec nie pomoge, czy to jeszcze cos innego moze znaczyc ;)
    U nas znowu dzis pobudki co godz.... juz mnie to wkurza- nigdy sie nie wyspie :(

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siamyrka, pobudki co godzine-naprawde wspolczuje! Pewnie mecza go zabki, bo musi byc jakas przyczyna. U nas sen niespokojny, nerwowy ale na szczescie nie budzi sie tak czesto, choc tez sie martwie tym jego zachowaniem w nocy.
    No i mamy 4 zabka, pierwszego do gory, jest dosc duzy no i bedzie mial tak jak Amelia duza przerwe miedzy jedynkami... My z mezem nie mamy, ale moja mama ma i siostry mojego taty... Ach te geny ;)

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozolek- gratuluje kolejnego zabka :)
    Ja mam szpare miedzy gornymi jedynkami ale nie przeszkadza mi ona- nie seplenie :P haha. Wrecz wszyscy uwazaja, ze pasuje mi to ;) Nathanek tez ma juz miedzy jedynkami ale to sie moze zmienic, bo przeciez zabki.sie przesuwaja caly czas poki rosna.
    U nas juz byly 3 pobudki od 19... w tym 1 jak bylam na silowni. N mowil, ze Maly okropnie plakal- jakby sie wrecz czegos przestraszyl :(
    Ja zrobilam sniadanie dla N i ide spac.
    Dobrej nocy :)

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to raczej z zabkami sie nie zmieni, ma taki sam układ jak Amelia, a ona ma juz stale zeby i szpare tak szeroka ze jeszcze jeden zab sie zmiesci ;) ale wyglada slodko, wiec sie nie martwie.
    Krzysiu czasem tez ma takie zrywy z okropnym placzem, widocznie cos zlego im sie przysni ibsie wystrasza.

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki! Co tam u Was? Pisze Was ale Julka juz chyba o nas dawno zapomniala a Migotka nie ma czasu ;)
    U nas narazie dosc dobrze, maly caly czas zabkuje-chyba, 2 noce byly tragiczne, zrywal sie co chwile z okropnym placzem, bujalam go na rekach zeby sie uspokoil i za chwile od nowa... Jak nie ma czegos w buzi to jest wsciekly, caly czas cos tam mymla.
    Co do postepow, to juz ladnie pokazuje np jaki jest duzy, jakie dobre, robi papa, bije brawo-to juz nalogowo bo uwielbia byc chwalony, daje czesc. Mowi buuu na krowe auto i odkurzacz ;) mama, mniam mniam i bach-to tez nalogowo bo co chwile cos zrzuca albo sam upada ;) no i tak smiesznie nasladuje nasz smiech jakby kaszlal tak wiec ogolnie jest juz malym rozumnym czlowieczkiem i sprawia mi mnostwo radosci :) Z poruszaniem nie ma zadnych problemow, juz go tak nie pilnuje, idzie gdzies, wstanie, troche pochodzi i za chwile siada sam i znowu gdzies idzie. No i mam duzo sprzatania po nim, laptop i jego buzia byly cale w wosku od swieczki podloga i buzia od ziemi itd ;) bedzie co wspominac :)
    Migotka ty juz chodzisz do pracy? Ile godzin dziennie? No i jak tam zmiana mieszkania? Juz cos dzialacie? A malutka pije juz tylko mm?

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.
    Wlasnie chcialam cos napisac, a Zozolek mnie wyprzedzilas ;)
    Mam wrazenie, ze zostalysmy same :(

    Nooo to Krzysiu mega postepy robi :)
    Nathan tez juz taki maly, rozumny chlopczyk. Pokazuje paluszkiem co chce i mowi "da", jak chce sie gdzies przemiescic na nozkach, to wyciaga moja reke zeby go poprowadzic - baaaardzo ostrozny jest.
    Ale z dnia na dzien widac postepy :)
    Rosna te nasze Szkraby :)))
    Ani sie obejrzymy a pojda do szkoly :)

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • siamyrka Autorytet
    Postów: 894 326

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A noce u nas dalej tragicznie :(
    Do 24 pobudki nawet co 40 min niekiedy. Potem dostaje 1x mleko i spi ok 4 godz i 2x mleczko i tez w miare do 7-8.
    Wlasnie N usypia go. 2 czy 3 pobudka i placze i placze...

    gptupjt.png

    ganns65gq7vssnlc.png
  • Migotka85 Ekspertka
    Postów: 145 50

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie zostaliście same :) przepraszam Was , ale mała ostatnio tak jest absorbująca, ze każda wolna chwile wykorzystuje zeby dom ogarnąć lub pranie zrobic . Ja w zasadzie prace zaczęłam jak mała miała 3 miesiące (po 3h dziennie) tak dorywczo zeby budżet podreperować :) a teraz przyjęłam sie na tailzait w niepełnym wymiarze godzin, ba razie to tylko 52h w miesiącu czyli około 2 dni w tygodniu , no ale nadal po za tym dorywczo sobie dorabiam. Mała juz tylko na mm!! Hura wreszcie , noce troszkę lepsze ale to tez zależy kiedy. Jak jest dobrze to o 19:30 butla i spi do 00, potem koło 4-5 butla znów i spi do 6:30, jak ma gorszy czas to nie moze usnąć i płacze do 22 spi chwile i znów płacz i tak do rana. Matka natura nie dopracowała tego dobrze kiedy dzieciaczkom zeby rosną :(mała ciagle powtarza mama :) jest taka słodka. Zaczyna raczkować i wszędzie próbuje wstać wspinając sie po meblach, jak tylko słyszy muzykę albo zaczynam śpiewać to tańczy tak zabawnie raczkami :)małż jakos to ogarnia i jak pracuje popołudniami sam Nel kapie i kładzie do snu z rożnym skutkiem :) powoli przeprowadzać sie zaczniemy w połowie maja jak udostępnia nam klucze, tu musimy zwolnić 01.06 troche nas czeka pracy:( boje sie tego. I tak jesteśmy juz wykończeni sami na zmianę praca i dziecko nie jest łatwo . Mała zupełnie nie toleruje moich posiłków jakie jej próbuje zrobic , tylko słoiczki :( muszę byc fatalna kucharka.

    Migotka85
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka no to super, coreczka wszystko nadrabia ;) Maz tez dzielnie Ci pomaga-i tak powinno byc, moj tylko w nocy wstaje dac butle. Co do pracy, to chyba fajnie tak wyskoczyc na pare godzin, ja w przyszlosci tez bym chciala pracowac po pare godzin dziennie zeby byc z dziecmi i nic z ich dziecinstwa nie przegapic ale w Pl to raczej niemozliwe, minimum 8 h.
    Dzisiaj Krzysiu od rana ma problem z zasypianiem, nawet bujanie nie pomaga bo sie wtedy prezy i wygina, jest spiacy ale nie umie spac! Nie wiem co robic, od 15 nie spi, jak mam go uspic? Uparciuch maly jeden...

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Migotka85 Ekspertka
    Postów: 145 50

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozolek i jak noc? Usnął Krzys w końcu? Nel tez przez godzinę po kąpieli usypiałam, ale gdy usnęła pobudka tylko raz 00:30 butla i spała do 6:30 teraz o 7 butla i jest super!! W nocy pierwszy raz nie wstawałam trylion razy wsadzić smoka i poprawiać jej :) a moze ze zmęczenia juz tego nie pamietam ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 07:13

    Migotka85
  • Zozolek Przyjaciółka
    Postów: 415 29

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasnal w koncu po 22, ale zrywal sie w nocy z placzem... Jest taki nerwusek maly z niego i uparciuch we wszystkim.
    Migotka dobrze ze twoja Nel ladnie spala, naprawde kazde dziecko jest inne, Amelka jak byla malutka to zasypiala o 20 i spala ciagiem do 6 ;)

    ukdy3e5exkks76t9.png
  • Migotka85 Ekspertka
    Postów: 145 50

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra chwale sie, nasza Nel dzis na dobre załapała wreszcie raczkowanie:) śmiga jak oszalała , wszędzie sie wspina i idzie jej to bardzo sprawnie, oczy trzeba mieć do około głowy. Nie jest jeszcze całkiem stabilna jak stoi na nóżkach a czuje sie bardzo pewnie nie wiem czy nie zbyt pewnie bo jak wie ze jestem obok to puszcza sie mebla raczkami i gdyby nie mama był by upadek. Jak tam wasze pociechy? U nas przeprowadzka zbliża sie wielkimi krokami, aż sie boje, jeszcze muszę skombinować kuchnie

    Zozolek, siamyrka lubią tę wiadomość

    Migotka85
‹‹ 1733 1734 1735 1736 1737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ