X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 26 września 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna,niedaleko mojego miasta(no dobra..1.5 h drogi) jest Polska przychodnia.Taniej niby niz u angielskich prywaciarzy ale ceny Powalaja;/A mi sie przyda na co innego teraz.Bede w Polsce w okolicach 14-16 tydzien to napewno pojde;D Ale nie powiem,ze mnie to boli...Bo nawet nie wiwm ile jest malenstw i czy napewno dobrze sie rozwijaja.A co do objawow...Mnie potwornie mdli przez caly dzien,czesto robi mi sie slabo-zlewam sie zimnym potem i musze posiedziec...I cycuchy swedza xD

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, a mi wychodzi, że zaczyna się 5 tydzień, a z wynikami badań mam iść do gina dopiero 23.10 to dobrze ??

    Mam takie wzdęcia, że wyglądam jakbym była w połowie ;D Jak mi jutro nie przejdzie to pokaże foto, bo aż strach :D a jak to jednak bliźniaki :o :o

    aciulka, lauda lubią tę wiadomość

  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 27 września 2014, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co druga z czerwcowek blizniaki by miala xD

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 27 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Hmm, a mi wychodzi, że zaczyna się 5 tydzień, a z wynikami badań mam iść do gina dopiero 23.10 to dobrze ??

    Mam takie wzdęcia, że wyglądam jakbym była w połowie ;D Jak mi jutro nie przejdzie to pokaże foto, bo aż strach :D a jak to jednak bliźniaki :o :o

    Ja byłam wczoraj na wizycie, żeby przepisał luteine to następną wizytę z badaniami mam na 24. 10. Mój lekarz stwierdził, że nie ma się co spieszyć.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Suzanna22 Ekspertka
    Postów: 162 346

    Wysłany: 27 września 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) dołączam do Was dziewczyny:-) Termin z kalendarza wyszedł na 1 czerwca i jak dla mnie idealnie, ale wszystko może się przesunąć. Jestem z Warszawy, mam 22 lata, staraliśmy się 5 miesięcy, po porodzie. Poprzednia ciążę straciłam,w 23 tyg urodziłam córeczkę, stwierdzono niewydolność ciśnieniowo szyjkową. O córeczkę która od nas odeszła staraliśmy się ok roku. Teraz jestem juz po wizycie, następna wizyta w czwartek. W tej ciąży zostanie mi założony szew okrezny.Dodatkowo biorę luteiny 200mg i euthyrox 25 se względu na wysokie tsh. Czuje się dobrze, tylko przeziębienie mnie zlapalo:-) A jak wy się czujecie? Macie jakieś złote dobre rady na przeziębienie<3?

    lauda lubi tę wiadomość

    3i498rib1erx75f8.png

    3jgxs65gfim7i0be.png

    Juleczko Kochamy Cie <3 [*] 23tyg.

    Suzanna
  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 27 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciepla herbata z miodem.i cytryna i ew syrop z cebuli xD Kazda ciaza u mnie to chorobsko...Sa jakies syropki dla ciezarnych ale wolalam"babcine";D

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • Inesicia Autorytet
    Postów: 757 1431

    Wysłany: 27 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dziwo budzę się rano wcześnie a wieczorem kładę się spać w miarę normalnie, ale w ciągu dnia są chwile, że muszę się położyć i zdrzemnąć się z 10 minut;) Ja właściwie od dwóch tygodni kaszlę. Najpierw był syrop z cebuli i herbata z cytryną, a wczoraj mąż kupił mi syrop Prenalen. Mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie. No i poza tym wietrzę mieszkanie i cieplutko się ubieram. Kochane mam jeszcze do Was jedno pytanie. Czego używacie do higieny intymnej? Może Wasi lekarze coś Wam polecili? Ja niestety zapomniałam swojego o to póki co zapytać:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 10:16

    "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż."
    Janusz Korczak

    km5svcqgn978gm4o.png
    Córcia, Córeczka;*
  • Suzanna22 Ekspertka
    Postów: 162 346

    Wysłany: 27 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz powiedzial ze lepiej domowymi sposobami ale gdyby bylo gorzej to wrocic i cos poleci bezpiecznego:-) Jak do tej pory zaliczylam juz mleko z miodem i z maslem, mleko z czosnkiem, herbata z miodem i imbirem, woda z cytryna i miodem, zaparzone gozdziki na bol gardla-suuper, syrop z cebuli tez juz przerobilam:-)

    3i498rib1erx75f8.png

    3jgxs65gfim7i0be.png

    Juleczko Kochamy Cie <3 [*] 23tyg.

    Suzanna
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 27 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia wydaje mi się że taki termin ok ;)
    Ja poszłam od razu bo byłam przerażona ta chlamydiozą i ANA. A na 6.10 miałam wizytę umówioną już od 3 miesięcy ;) W ogóle u mnie takie kolejki że już miejsc nie ma na ten rok i chyba będę musiała prywatnie chodzić :(

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 27 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wszystkim czerwcowym mamusiom,za spokojne i bezproblemowe miesiące w tym cudownym stanie. Pozdrawia Kwietniówka

    Czarnaa94, aciulka, lauda lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 27 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do przeziębienia podobno syrop z czarnego bzu jest super, ale sama nie testowałam

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wpadam przeslac Wam pozdrowienia z rozowej ;) Mam nadzieje ze moje pazdziernikowe testowanie bedzie dodatnie i tez zalapie sie na czerwiec 2015! Wiec oby do zobaczenia! <3

    Wszystkim jeszcze raz gratuluje! :*

    aciulka, lauda, Z., Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 27 września 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie czuje sie do kitu...I jeszcze bardziej do kitu,ze maja ciaze q dupie.Zainteresuja sie po 13 tygodniu..

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czerwcówki! :)
    Oczywiście nei chce wam życzyć nudnej ciąży, niech ona będzie niesamowitym przeżyciem dla każdej z Was :) Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) jak najmniej zmartwień i trudnych chwil :) gratuluję mamy :)

    Czarnaa94, aciulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia oraz inne dziewczyny... Ja dzisiaj po przebudzeniu użalałam się nad sobą chwileczkę, że nie mam typowych objawów ciążowych... no wymiotów, mdłości i tak dalej. A tu masz, jak mnie nie zaczną piersi i sutki rwać, piec, swędzieć... No to już poznałam co to są objawy :)
    Poza tym zdarzają mi się napady głodu. Zjadam wtedy banana, albo dwa ;) tłumacząc sobie, że gdyby tak teraz przyszła ochota na rzyganko, to bananem łatwo i w jedną i w drugą stronę :D

    Suzanna, pisałam wcześniej o poradach położnej co do herbaty, ale nie przekonała mnie kobitka oj nie. Ja bym się próbowała "podnieść" właśnie herbatą z miodem i cytryną, albo z sokiem malinowym.

    P.S. Byłam dzisiaj na drugiej becie. Wynik 428,73. Fasolka produkuje na potęgę :D

    P.S.2. Gdybyście miały wolną chwilkę i chciały sobie coś oglądnąć, to proszę:
    http://www.youtube.com/watch?v=GZk4hT7ncv0 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 21:05

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochane wpadam przeslac Wam pozdrowienia z rozowej ;) Mam nadzieje ze moje pazdziernikowe testowanie bedzie dodatnie i tez zalapie sie na czerwiec 2015! Wiec oby do zobaczenia! <3

    Wszystkim jeszcze raz gratuluje! :*

    Daisy, wiesz jak bardzo trzymam za Ciebie kciuki!? Baaaaaardzo!!! Buziaczki :*

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i przypomniało mi się co jeszcze Wam chciałam powiedzieć: mój mąż dzisiaj gadał do brzucha i mówi: "no rośnij, rośnij mała fasolko, a mamusia będzie naszą kochaną godzillą" Dżizas! Faceci to są jednak z innej planety... xD
    Powyższe skłoniło mnie do zgłębienia tematu żywienia, tak abym jednak w "kochaną godzillę" się nie zamieniła. Oto rezultat poszukiwań, dość ciekawa lektura :)

    Plik do pobrania http://www.imid.med.pl/klient1/uploads/aktualnosci/poradnik_zywienia/poradnik_zywienia_kobiety_w_ciazy.pdf

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 21:23

    Z., Czarnaa94, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dorwe sie do kompq pokaze Wam moj brzuszek który jest ogromny. ..stresuje mnie to. ..

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 28 września 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 14:31

    lauda, aciulka, Czarnaa94 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 28 września 2014, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ten sluz to bywa baaardzo zdradliwy.Sama pare razy mialam uczucie,ze to juz.

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ