Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2020 :)
Odpowiedz

CZERWIEC 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0849855001.html

    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0796454002.html

    co to jest rozmiar M/P S/P L/P ?

    I jaki rozmiar dla 75 B/C urośnięte w czasie ciąży do D/E ?
    S lub M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 16:39

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniquue wrote:
    Ja dzwoniłam dziś do rejestracji i moja wizyta nie jest odwołana, ale oni nie narzucili żadnych zmian tylko proszą o rozsądek. U tego lekarza nigdy go nie było, a w poczekalni siedziały tłumy niezarejestrowanych osób. Eh jestem taka zła na nich. Zobaczymy co to będzie 🙄
    Ja kupiłam muślinowe pieluchy i mam też takie zwykłe bawełniane. W końcu mogę wziąć się za pranie bo wszystkie rzeczy znalazły swoje miejsce. Pokój nareszcie pomalowany i posprzątany, ale to jeszcze nie koniec. Już miałam dość tego kurzu 😪
    54df2975c01d.jpg
    Monika mam takie same naklejki hahahha
    My to chyba siostry blizniaczki jakies rozłączone hahahah
    A materacyk tez jednak ten kupilas ? bo tak mi sie wydaje ,ze moj widze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 16:50

    Moniquue lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzwonilam dzisiaj do poloznej od lekarza na nfz -w szoku bo od razu odebrala.Powiedziala ,ze lekarz bedzie przyjmowal pacjentki w ciazy.Mowie do niej czy to prawda ,ze odwoływali nawet te w ciazy bo kolezanka mi tak powiedziala.A ona ,ze tak bo taka byla info na poczatku.Czyli lekarz pewnie cos moze wywalczył bo to super człowiek.I moge przyjsc w pt na wizyte

    KatWomanDo lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Moniquue Autorytet
    Postów: 596 575

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti dokładnie ten sam 🤣 czytałam tyle opinii i stwierdziliśmy w końcu, że nie ma co dalej szukać bo naprawdę cenowo i jakościowo wypadał dobrze. Jeszcze chyba tylko uchwyty złote kupie do tej komody, ale to już drobiazgi więc narazie na spokojnie 😊

    KatWomanDo lubi tę wiadomość

    06.2020 👶🧚‍♀️
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniquue wrote:
    Beti dokładnie ten sam 🤣 czytałam tyle opinii i stwierdziliśmy w końcu, że nie ma co dalej szukać bo naprawdę cenowo i jakościowo wypadał dobrze. Jeszcze chyba tylko uchwyty złote kupie do tej komody, ale to już drobiazgi więc narazie na spokojnie 😊
    A kokon gdzie zamawialas? podaj linka.
    Duzo CI jeszcze brakuje?
    Ja nie mam fotelika i laktatora
    No i musialam ubranka pozamawiac jeszcze bo chyba bede rodzic w szpitalu gdzie nic nie daja.A cholera wie kiedy sklepy otworza ehh

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nefaste Ekspertka
    Postów: 125 351

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baldachim skąd brałaś ? Cudny pokoik

    Moniquue lubi tę wiadomość

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniquue wrote:
    Ja dzwoniłam dziś do rejestracji i moja wizyta nie jest odwołana, ale oni nie narzucili żadnych zmian tylko proszą o rozsądek. U tego lekarza nigdy go nie było, a w poczekalni siedziały tłumy niezarejestrowanych osób. Eh jestem taka zła na nich. Zobaczymy co to będzie 🙄
    Ja kupiłam muślinowe pieluchy i mam też takie zwykłe bawełniane. W końcu mogę wziąć się za pranie bo wszystkie rzeczy znalazły swoje miejsce. Pokój nareszcie pomalowany i posprzątany, ale to jeszcze nie koniec. Już miałam dość tego kurzu 😪
    54df2975c01d.jpg
    Pokoik dla prawdziwej ksiezniczki ;)
    Beti a gdzie bedziesz rodzic? Ja do tej pory chcialam w Poznaniu na Raszei ale sie zastanawiam czy jednak nie Polna? Nie wiem nadal mam nadzieje ze do czerwca sie uspokoi ...

    Moniquue lubi tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Pati. Autorytet
    Postów: 326 390

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokój śliczny 😍
    Współczuję odwołanej wizyty serio 🥺
    Moja koleżanka dziś miała zastrzyk dostała bez problemu na NFZ :)
    Ja zrezygnowalam z wózka Bebetto Luca pro 🙈 teraz zastanawiam się (w sumie jestem pewna że go chce ale mąż mówi że to jest pewne na miesiąc marzec i napewno w kolejnym msc zmienię zdanie 😂) nad wózkiem muuvo slick, obejrzałam dużo filmików z nim, ma dużą gondolę a na tym bardzo mi zależy a do tego spacerówka składa się razem ze stelażem co jest super do przewożenia i do wnoszenia na piętro, wcześniej nie myślałam wg że mieszkając w bloku takie rzeczy ułatwiają życie 😁 cena też spoko tylko szkoda że trochę boje się jeździć i oglądać na żywo...

    Moniquue lubi tę wiadomość

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 880

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniquue pokoik prześliczny :)

    Beti82 też się szykuję żeby dokupić przez tę sytuację.

    Moniquue lubi tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokoik prześliczny 😍 taki uroczy.

    A ja Wam powiem, że koncepcji mi brak na pokój dla dwóch dziewczyn. 🤦🏻‍♀️

    Moniquue lubi tę wiadomość

  • Moniquue Autorytet
    Postów: 596 575

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm muszę się w końcu zdecydować na kocyk, pościel, myślałam też kupić falbankę maskującą do łóżeczka i zrobić półeczki diy z mężem 😅 A z takich niezbędnych rzeczy to termometr, nebulizator (+przyda mi się na zatoki, któraś z Was polecała i chyba mi zginęło :( ) i nie wiem co z podgrzewaczem robić 🤔 Musze jeszcze przejrzeć listy i sprawdzić czego brakuje. Laktator mam ze smyka. Kokon dostałam od siostry na wczesny urodzinowy baby shower 😁 cieżko było coś wybrać dlatego stwierdziłyśmy, że lepiej uniwersalny kolor żeby mógł być też dla chłopca. Jest z allegro, prawdopodobnie z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/kokon-niemowlecy-falbanki-otulacz-kojec-bawelna-8356970996?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_wyposazenie_besty-top&ev_adgr=Pok%C3%B3j+dzieci%C4%99cy+Top+oferty&gclid=CjwKCAjwvOHzBRBoEiwA48i6AnPy4li-BkIMFqg4AEFDChKPjKIBuidxjMj0n_r2llaSSK9Y_arwbRoCWdkQAvD_BwE

    06.2020 👶🧚‍♀️
  • Moniquue Autorytet
    Postów: 596 575

    Wysłany: 23 marca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Jest trochę księżniczkowo, ale kiedy jak nie teraz 😅

    Nefaste z allegro, jedyna aukcja z tiulowym baldachimem i to w dobrej cenie bo 99 zł :) chciałam jakiś przejrzysty, delikatny.

    Paulina mi się tyle podobało jak przeglądałam na instagramie 🤦‍♀️ Jednak wygrała kwestia materialna. Mieszkamy jeszcze u mamy i nie chciałam inwestować w tapety itp. Dlatego żeby zminimalizować koszty to ściany maja jeden kolor, a naklejki były tanie. Resztę można zabrać 😁

    KatWomanDo lubi tę wiadomość

    06.2020 👶🧚‍♀️
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie kupiłam taki termometr, żeby mieć jakikolwiek a jak się nie sprawdzi to wtedy będę myśleć o bezdotykowym.
    Myślę, że ceny za 3msc tez się uspokoją

    5fe1b0362d93.png

    KatWomanDo lubi tę wiadomość


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Pokoik dla prawdziwej ksiezniczki ;)
    Beti a gdzie bedziesz rodzic? Ja do tej pory chcialam w Poznaniu na Raszei ale sie zastanawiam czy jednak nie Polna? Nie wiem nadal mam nadzieje ze do czerwca sie uspokoi ...
    A dlaczego sie nad Polna zastanawiasz? Ja wlasnie slyszalam ,ze nikt teraz na Polnej nie chcą.Ja w obecnej sytuacji tez raczej nie chce :( Tam jest straszne zamieszanie.Jak dla mnie chyba za duzy balagan sie robi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 18:27

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dużo fajnych gadżetów zostawiłam na listę na baby shower ale nie wiem czy w ogóle będziemy coś organizować 🤷🏼‍♀️


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nebulizator to jest to samo co inhalator ?
    Paulina chyba polecała nebulizator sanity pro ?

    Moniquue, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniquue wrote:
    Hm muszę się w końcu zdecydować na kocyk, pościel, myślałam też kupić falbankę maskującą do łóżeczka i zrobić półeczki diy z mężem 😅 A z takich niezbędnych rzeczy to termometr, nebulizator (+przyda mi się na zatoki, któraś z Was polecała i chyba mi zginęło :( ) i nie wiem co z podgrzewaczem robić 🤔 Musze jeszcze przejrzeć listy i sprawdzić czego brakuje. Laktator mam ze smyka. Kokon dostałam od siostry na wczesny urodzinowy baby shower 😁 cieżko było coś wybrać dlatego stwierdziłyśmy, że lepiej uniwersalny kolor żeby mógł być też dla chłopca. Jest z allegro, prawdopodobnie z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/kokon-niemowlecy-falbanki-otulacz-kojec-bawelna-8356970996?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_wyposazenie_besty-top&ev_adgr=Pok%C3%B3j+dzieci%C4%99cy+Top+oferty&gclid=CjwKCAjwvOHzBRBoEiwA48i6AnPy4li-BkIMFqg4AEFDChKPjKIBuidxjMj0n_r2llaSSK9Y_arwbRoCWdkQAvD_BwE
    Tak myslalam,ze to ten hahah bo tez go ogladalam.Narazie zamowilam inny,zobaczymy jaki przyjdzie
    https://allegro.pl/oferta/sleepee-gniazdko-kokon-niemowlecy-royal-pink-8592104618?snapshot=MjAyMC0wMy0yMlQxOToyNzowOS44OTNaO2J1eWVyO2NjZTJlZDkzOTZmZmMxOWNiMWFkNDhiYWY3YmMzNGE3YTQyMTJhZmE0NTAyZThiZjVlMTUzM2Q4NTQ4N2Y0YWU%3D

    Bo chcialam ,zeby byl wyjmowany ten materacyk

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Moniquue Autorytet
    Postów: 596 575

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja19 wrote:
    Czy nebulizator to jest to samo co inhalator ?
    Paulina chyba polecała nebulizator sanity pro ?
    Tak, to samo. Przynajmniej dla mnie 😁dzięki właśnie o tą nazwę mi chodziło. A na baby shower zrobiłam listę zeby ułatwić i sie nie powtarzać. Trochę był za wcześnie z paru względów (m.in. moje urodziny), ale z perspektywy czasu dobrze się stało.

    Beti śliczny, na pewno będzie super :) i będzie łatwiej wyprać i w ogole spoko opcja z tym wyjmowaniem. Ja na prezent to chciałam coś tańszego, a samej szkoda mi było kupić 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 18:46

    06.2020 👶🧚‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ten polecam. 😊

    Wujek google:
    Nie są to jednak pojęcia wymienne, ponieważ określenie inhalator odnosi się tylko do urządzenia służącego do rozproszenia leku w powietrzu/gazie, natomiast nazwa nebulizator to część inhalatora, do której wprowadza się lek. To w nebulizatorze dochodzi do rozpylenia podawanego leku do cząstek o pożądanej średnicy

    Moniquue lubi tę wiadomość

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    A dlaczego sie nad Polna zastanawiasz? Ja wlasnie slyszalam ,ze nikt teraz na Polnej nie chcą.Ja w obecnej sytuacji tez raczej nie chce :( Tam jest straszne zamieszanie.Jak dla mnie chyba za duzy balagan sie robi :(
    No wlasnie dlatego ze to wielki szpital i zamieszanie, juz wczesniej odrzuciłam polna bo wole jednak w bardziej kameralnych warunkach rodzic, polozna ze szkoly rodzenia sama mowila ze na polnej duzo sie dzieje. Ale z drugiej strony jest to szpital typowo ginekologiczny...a masz jakas alternatywę?

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
‹‹ 543 544 545 546 547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ