Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 10 listopada 2024, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaaa2024 wrote:
    A z innej beczki, widać Wam już brzuszki?
    Ja jestem drobnej postury, całe życie poniżej normy wagi i z IBS, więc każde najedzenie się wyglądało u mnie jak 5 miesiąc 🤣 aktualnie przez większość dnia widać mi wyraźny brzuch, ale to w 99% wzdęcia, a w 1% ciąża. Rano po wstaniu, mam ledwo co spuchnięte podbrzusze, a w ciągu dnia sukcesywnie rośnie, by wieczorem wyglądać znowu jak 5 miesiąc 😂

    age.png
  • przygodami66 Autorytet
    Postów: 943 837

    Wysłany: 10 listopada 2024, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj 10 +1, jestem raczej szczupła i widać taką małą wypukłość. Jeszcze o ciąży nikomu nie mówiłam, oprócz mamy i przyjaciółki. Przy teściach zakładam luźniejsze sukienki, żeby tak się nie opinały na brzuchu. Zresztą jeansów już nie zapne. Tak jakby mi tam ktoś włożył coś w wielkości 🍊 takie mam wrażenie.

    Domcia897, Alex_92 lubią tę wiadomość

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5223 3896

    Wysłany: 10 listopada 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaaa2024 wrote:
    A z innej beczki, widać Wam już brzuszki?

    Ja zawsze miałam tylko na dole brzucha nieco tłuszczyku mimo że ogółem chudy dość brzuch. to widać trochę bardziej, jednak w ogólnym rozrachunku straciłam 2 kg - ciężko z brakiem smaku i odbijaniem ciągłym

    Więc ogółem wyglądam chudziej, lepiej, ładniej- ale to nie jest teraz ważne żeby być chudym i pięknym więc pracuje nad odżywianiem się

    Jak w nocy zakręciło mi się w głowie I zrobiło ciemno przed oczami widząc te plamienia to potem drugi raz wstając wzięłam orzechy, awokado I pół zielonego banana. Pomyślałam że nie mogę panikować i muszę coś zjeść i uspokoić się

    Staram się jeść ile umiem i wartościowo dla Dziecka bo dla siebie to bym mogła jeść 2 Banany na dzień lub paczkę krakersów z małym jogurtem i heja

    Domcia897 lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 10 listopada 2024, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy raz musiałam odpiąć jeansy jak wracałam do domu, także też coś się dzieje 😅

    Domcia897 lubi tę wiadomość

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • Flubbershy Koleżanka
    Postów: 53 118

    Wysłany: 11 listopada 2024, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się martwiłam, że nie mam mdłości, a tu dziś w kościele mnie dopadły 😅 Stałam - niedobrze mi było. Usiadłam - getry za ciasne i brzuch zaczął boleć 😂

    Większość moich legginsów ma już dla mnie za ciasną gumę, a spodnie mogę nosić bez pasków - wcześniej się zsuwały :)

    Mnie też piersi swędzą, więc przedwczoraj kupiłam sobie balsam przeciw rozstępom, bo nie chcę, żeby mi się zrobiły.

    Domcia897 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2024, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2024, 06:57

    Domcia897 lubi tę wiadomość

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6173 4255

    Wysłany: 11 listopada 2024, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jak pojadłam to miałam wrażenie że brzuch mi wybuchnie. Nawet porządnego oddechu nie umiałam wziąć. Ubrania nadal mam te co mialam,ale zapas ciążowych czeka w gotowości

    Domcia897, Alex_92 lubią tę wiadomość

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 11 listopada 2024, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz mniejszy brzuch niż w 5 tygodniu 🤣 chyba rzeczywiście to były wzdęcia wtedy. Teraz jeszcze normalnie spodnie noszę, chociaż jak siadam, to już trochę opięte. Ale rajstopy już trochę ciasne i kupiłam ciążowe (ale ja ogólnie nie cierpię jak coś mnie opina w domu). W pierwszej ciąży mały brzuszek pojawił mi się dopiero w 16 tygodniu, wcześniej nic nie było widać.

    Domcia897 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Domcia897 Przyjaciółka
    Postów: 81 132

    Wysłany: 11 listopada 2024, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) co do brzuszka to przed ciążą miałam niedowagę mam 160 cm a waga to była 42 kg wiek 27 lat .Od tego momentu waga + 5 kg z czego się cieszę bo mam tak szybki metabolizm że białko nie pomagało dieta 4000 tys kalorii nic a udało się to wagę ruszyć teraz , już kupiłam nowe dresy bo dżinsy odpadają ściskają brzuch strasznie :)

  • przygodami66 Autorytet
    Postów: 943 837

    Wysłany: 11 listopada 2024, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te sny głupie trwały u Was całą ciążę 🤣? Bo aż strach pomyśleć każdego dnia co mi się przyśni w nocy a to nie jeden sen tylko kilka. Przed ciążą spałam i ledwo pamiętałam co mi się śni a teraz każdego dnia takie absurdy, że szok.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 11 listopada 2024, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przygodami66 wrote:
    Dziewczyny a te sny głupie trwały u Was całą ciążę 🤣? Bo aż strach pomyśleć każdego dnia co mi się przyśni w nocy a to nie jeden sen tylko kilka. Przed ciążą spałam i ledwo pamiętałam co mi się śni a teraz każdego dnia takie absurdy, że szok.
    Też mam mnóstwo realistycznych snów, parę nawet erotycznych było 🙈

    przygodami66 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 11 listopada 2024, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ja wczoraj jak pojadłam to miałam wrażenie że brzuch mi wybuchnie. Nawet porządnego oddechu nie umiałam wziąć. Ubrania nadal mam te co mialam,ale zapas ciążowych czeka w gotowości

    Aj to i ja wieczorem. Ratowałam się herbatką koperkową.

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 11 listopada 2024, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos ubrań ciążowych. Polecicie leginsy ? Najlepiej jakieś ocieplane, bo zimą idzie, a jeansy jakby ciasne w pasie 🫣

    Flubbershy, KarolaKinga lubią tę wiadomość

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2485 2464

    Wysłany: 11 listopada 2024, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Może warto zgłosić do otoz Animals?

    zgłosiliśmy na policje raz, przyjechali i nic nie zrobili bo tych ludzi nie było w domu, a ostatnio mój im powiedział co o tym myśli, to dostał groźby, że jeszcze raz zadzwonimy na psy i źle się to dla nas skończy... Więc chyba jesteśmy w kropce. 😞

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2485 2464

    Wysłany: 11 listopada 2024, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Mogę dołączyć?
    Termin mam wyznaczony na 28.06
    To moja 3cia ciąża, pierwszy raz jestem tak daleko, dziś 7+3 (ciąża z 4go transferu)
    Czuję się trochę tak nie ciazowo. W zeszłym tygodniu trochę mnie mdliło z rana, ale mam wrażenie że bardziej ze stresu niż z mdłości. Bolą mnie jedynie okrutnie piersi.
    Najbliższe USG mam w piątek, ale do tego czasu chyba zniosę jajo. Od 2 dni jestem chodząca bomba 💣 i czuję się zaraz wybuchnę.
    Jestem kłębkiem nerwów, tak strasznie się boję, że serce już nie bije..

    witaj, trzymam kciuki za spokojną ciążę! ✊

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2485 2464

    Wysłany: 11 listopada 2024, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Przed samym wyjściem miałam czerwono-rozowe krwawienie/plamienie i już myślałam że to najgorszy znak. Już nie kawa z mlekiem tylko jak taki jaśniejszy okres.

    Bebik żyje !!!😊 Dziś 7+6, ma 9,7mm (lekarz mówił, że jest dobrze, mówił że to raptem 3 dni, aparaty są inne itp w srode było 9,3 wiec w stopce mam błąd) serduszko bije 168 na minute

    Nie ma krwiaków, nic z kosmowka, gdzieś dalej poza tymi strukturami jakiś śladowy płyn widział mówi, że pewnie podrażnienie

    Mam leżeć odpoczywać i oszczędzać się i zgłosić za tydzień na kontrolę do lekarza ale ten z IP nic niepokojącego nie widzi

    Mówił że jest poza implantacja zarodka implantacja kosmowki oraz że przy heparynach bywają takie plamienia i krwawienia

    Jak dotarłam do szpitala nie było już nic różowo czerwonego, tylko troszkę brązowego plamienia. Także tuż przed wyjściem lekko chlusło i przestało.

    Leki powiedział że mam już dośrubowane ostrym zestawem i mam brać jak brałam.

    Pozdrawiam z łóżka. Mam odpoczywać, seks na razie zakazany (a właśnie chcielismy spytać zanim się krwawienie pojawiło lekarza - no to jest odpowiedz). Nie przemęczać się.

    super że dzidzia żyje <3 Odpoczywaj ile wlezie i nie stresuj się 🙏

    Cel95 lubi tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2485 2464

    Wysłany: 11 listopada 2024, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj na obiedzie urodzinowym u teściów byliśmy, jakoś przeżyłam, chociaż z tą moją niechęcią na jedzenie to... 🙄

    Mnie też piersi swędzą raz mocniej raz słabiej. Też właśnie muszę jakiś olejek kupić - nie chcę żeby nowe rozstępy doszły, wystarczająco już ich mam po okresie dojrzewania😒

    U mnie brzucha nie ma jeszcze, a przynajmniej nie ciążowego 😄 Ja zawsze miałam brzuch jak w ciąży bo i kg nadprogramowe, więc nie wiem kiedy będzie widać ciążowy brzuszek 🤨Ale fakt, że jeansy to tylko jedne mogę nosić i są jeszcze w miarę. Dwie inne pary jak założyłam to dramat. 😬 Nie wiem w czym do pracy chodzić, jakieś zakupy będą musiały wpaść... Polecacie jakieś ciuchy szczególnie? :P

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1296 1447

    Wysłany: 11 listopada 2024, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez ten spuchnięty brzuch boję się że w pracy nie ukryje tego tak długo jakbym chciała. Bo jak tu nagle wyjaśnić że z jeansów i obcisłych bluzek przerzucam się na luźne góry i legginsy? 🙈
    Też chętnie dowiem się skąd polecacie legginsy,muszę coś już zakupić bo nie chce ściskać naszego Groszka 😉 Czytałam że te z H&M są całkiem dobre,ktoś może miał z nimi styczność i poleca?

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 11 listopada 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam spodnie z hmu, były spoko. Ale oni mają beznadziejne wg mnie te kroje ciążowe. Jakby kobieta w ciąży od razu musiała chodzić w worku albo jak jakaś babcia... Ja sie kiedyś obłowiłam w fajne ciuchy ciążowe na zalando lounge jak była kampania, sporo mam rzeczy z only materinty i chyba tez cos wtedy kupowałam anna field no i asos. Ale zamiast wyciągnąć ciążowe rzeczy, to jak już przestanę się mieścić w swoje spodnie planuję najpeirw przynieść worek ze spodniami o rozmiar większymi, które kupowałam po poprzedniej ciąży na okres przejściowy, a jako góry to po prostu noszę koszule oversize (i to w sumie przez większość ciąży) albo bawełniane sukienki uciągliwe mi sie fajnie w ciażach sprawdzają. Nie wiem, mimo ciąży jakoś leginsy to nie mój vibe, choć mam jakieś, przydały mi się jak leżałam w szpitalu w poprzedniej ciąży. W ogóle mając dwójkę dzieci to mi nie spieszno do ciążowych ciuchów, juz sie z tego kiedys tu troche smiałam, ze w pierwszej ciazy nie mogłam sie doczekac, w kolejnych juz jakos inaczej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2024, 11:05

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6173 4255

    Wysłany: 11 listopada 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Przez ten spuchnięty brzuch boję się że w pracy nie ukryje tego tak długo jakbym chciała. Bo jak tu nagle wyjaśnić że z jeansów i obcisłych bluzek przerzucam się na luźne góry i legginsy? 🙈
    Też chętnie dowiem się skąd polecacie legginsy,muszę coś już zakupić bo nie chce ściskać naszego Groszka 😉 Czytałam że te z H&M są całkiem dobre,ktoś może miał z nimi styczność i poleca?
    Ja wolę legginsy z lidla (legginsy noszę po domu tylko ) Na wczesną ciążę to jednak preferuje coś z grubszym pasem albo wysokim stanemale bez tych worów na brzuch,mam. Mam 3 pary spodni z Gap właśnie z takim wysokim stanem gdzie mieści się bebzol

    event.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ