Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple dawaj znać jak sytuacja w piątek, jestem ciekawa czy faktycznie pozwolą na obrót a jeśli tak, czy się uda. Niemniej kciuki zaciśnięte!

    Ja mam dwa smoki z aventa i właśnie też dwupak z Nuka. Niemniej nie wiem, moje dzieci te smoczki bardziej złościły albo ja nie umiem w smoczki, więc nie robię sobie nadziei. Choć może i lepiej. Jedna rzecz do odzwyczajania była mniej 🫣

    Blackapple lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple trzymam kciuki, żeby sam się skusił na obrót 😀 z tego co dziewczyny tu pisały to dzieci potrafią w każdym momencie to zrobić i do samego końca nie wiadomo co im się uwidzi 😅

    Blackapple lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple to super, że masz jakąś szanse na ten obrót.
    Gusia ja wolę żeby miała smoczek.niż ja mam znowu robić za smoczek przez 1,5 roku. Wolę pełnić funkcje spożywcze a nie uspokajające. Później wszędzie tego cycka musze wywalać....

    Blackapple, Anabbit lubią tę wiadomość

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czekam na lekarza, ale ma obsuwę i będzie dopiero za godzinę, więc musicie dużo pisać, bo nie wzięłam żadnej książki 🤣

    Blackapple trzymam kciuki żeby można było chociaż podjąć próbę obrotu 🤞🏼

    Moja też była antysmoczkowa, załapała dopiero w 3 miesiącu i sama się odstawiła w 5, potem już ani razu nie chciała smoczka. Dla syna już nawet nie kupiłam xD

    Blackapple, SZKODNIK, Maj.a lubią tę wiadomość

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taki smoczek z philipsa w Rossmannie dostałam jakoś 2 tygodnie temu podczas zwykłych zakupów, ekspedientka powiedziała „mam coś co się pani chyba niedługo przyda” i wyciągnęła spod kasy, więc nie były ogólnodostępne, tylko ekspedientki dawały ciężarnym. Ja tylko mam taki problem z tym smoczkiem, że po sterylizacji był cały zalany wodą w środku - tak chyba nie powinno być?

    Blackapple - kciuki żeby się udało z tym obrotem zewnętrznym! Koniecznie dawaj znać co się okaże w piątek

    Blackapple lubi tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie maluch się teraz tak kręci że aż mnie szok bierze 😅

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Ja już czekam na lekarza, ale ma obsuwę i będzie dopiero za godzinę, więc musicie dużo pisać, bo nie wzięłam żadnej książki 🤣

    Blackapple trzymam kciuki żeby można było chociaż podjąć próbę obrotu 🤞🏼

    Moja też była antysmoczkowa, załapała dopiero w 3 miesiącu i sama się odstawiła w 5, potem już ani razu nie chciała smoczka. Dla syna już nawet nie kupiłam xD
    On chyba za każdym razem ma obsuwę? To jakiś co z oddziału schodzi do poradni?

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcecie to mogę wam wrzucić tutaj co fizjo w szpitalu poleciła ze smoczków.

    Cel95, KarolaKinga, Elza1234, Anabbit, xSmerfetkax, Yumi, Anuncja, eeemakarena, Kindziukowa, ezra lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    On chyba za każdym razem ma obsuwę? To jakiś co z oddziału schodzi do poradni?

    Tak, od rana jest na patologii ciąży albo na porodówce :)

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Jak chcecie to mogę wam wrzucić tutaj co fizjo w szpitalu poleciła ze smoczków.

    A to chętnie :)

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, wrzucaj:)

    Blackapple, tam czasem się czeka sporo więc na wszelki wypadek weź sobie przekąski i wodę, ale jak już wspominałam na same miłe osoby trafiłam przez te kilka wizyt i Tobie też tego życzę i trzymam kciuki 😊

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 21 maja 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Ja już czekam na lekarza, ale ma obsuwę i będzie dopiero za godzinę, więc musicie dużo pisać, bo nie wzięłam żadnej książki 🤣

    Blackapple trzymam kciuki żeby można było chociaż podjąć próbę obrotu 🤞🏼

    Moja też była antysmoczkowa, załapała dopiero w 3 miesiącu i sama się odstawiła w 5, potem już ani razu nie chciała smoczka. Dla syna już nawet nie kupiłam xD
    Ta dziewczyna z którą leżałam tydz w szpitalu mówiła, że jedna jej córka była antysmoczkowa ale za to non stop ssała kciuka lub każdy inny palec, od urodzenia, do chyba 4 roku życia, nie mogli sobie poradzić nijak. Żaden logopeda nie dawał rady, fizjo, nikt.
    To już chyba ten palec gorszy niż smoczek, bo jednak go się nie oderwie 😅
    Ja czekam na telefon od gina jak tam moja biocenoza, czy czeka mnie spacer do apteki

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ta dziewczyna z którą leżałam tydz w szpitalu mówiła, że jedna jej córka była antysmoczkowa ale za to non stop ssała kciuka lub każdy inny palec, od urodzenia, do chyba 4 roku życia, nie mogli sobie poradzić nijak. Żaden logopeda nie dawał rady, fizjo, nikt.
    To już chyba ten palec gorszy niż smoczek, bo jednak go się nie oderwie 😅
    Ja czekam na telefon od gina jak tam moja biocenoza, czy czeka mnie spacer do apteki

    No fakt, z ssaniem kciuka to może być niezła przeprawa. Moja zrobiła sobie smoczek z matki do 2 roku życia i ewidentnie jej to pasowało 😅 Ale odstawianie było super łagodne i bezproblemowe, a wszyscy mnie straszyli że będzie masakra potem.

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Ja już czekam na lekarza, ale ma obsuwę i będzie dopiero za godzinę, więc musicie dużo pisać, bo nie wzięłam żadnej książki 🤣

    Blackapple trzymam kciuki żeby można było chociaż podjąć próbę obrotu 🤞🏼

    Moja też była antysmoczkowa, załapała dopiero w 3 miesiącu i sama się odstawiła w 5, potem już ani razu nie chciała smoczka. Dla syna już nawet nie kupiłam xD


    Ciekawe co Ci powie na wizycie.

    Mój mlody pluł smoczkiem na odległość, ale za to był cycoholikiem, antybutelkowym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2025, 15:09

    preg.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkodnik jak moje córki. I też mnie straszyli, że takie dzieci będzie trudno odstawić, a poszło bardzo gładko 👌

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po ostatniej wizycie 😊 Krzysio przykoksił i waży ok. 3kg (z założeniem, że może być więcej, bo nie dało się dokładnie oszacować główki z tego względu, że siedzi już bardzo nisko. Prowadzący potwierdził, że to co zaobserwowałam to był czop, także teraz tylko już tylko czekać na rozwój sytuacji. Szyjka zamknięta i długa (coś koło 3), także schody, ruch, seksy, maliny i ogólnie nie oszczędzać się. Mam zaopatrzeć się w paski lakmusowe i sprawdzać, czy nie wyciekają wody. GBS pobrany, zakaźne jeszcze raz pobrane. Ktg też już dzisiaj zaliczyłam. Lekarz powiedział, że wg niego 1-2 i już będziemy rozpakowani (pod warunkiem oczywiście, że ta szyjka się ruszy). Chyba złapał mnie jakiś stres 🫣😅 że to już. Dopiero robiłam betę 🫣

    Blackapple powodzenia z obrotem 🤞🏻

    awokado 🥑, Tanashi, Elza1234, KarolaKinga, przygodami66, Blackapple, xSmerfetkax, CelinaJan, Gusia_, Cel95, Yumi, Kkk77, Margareetka, Anuncja, Werzol, Revolutionary , Nosa, ezra lubią tę wiadomość

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe kto będzie następny.

    event.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi, jak poczekasz jeszcze jakieś pół godziny, to może się spotkamy w szpitalu, bo my na 16 jedziemy na jakieś spotkanie dla przyszłych rodziców w ramach „tygodnia godnego porodu” (cokolwiek to znaczy 🤣)

    Alex super informacje! W takim razie nie zostało Wam nic więcej niż działać i czekać 🤞

    Alex_92 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po, lekarz przyszedł jednak szybciej xD młody ma 2800 g, infekcji niby nie ma, mówi że wszystko dobrze wygląda, ale głowa bardzo nisko, więc może tak napiera i to pieczenie mam. Szyjka przepuszcza palec, mam jutro przyjść na ktg do niego na izbę.

    Awokado właśnie widziałam plakaty, ale ja już wychodzę więc niestety nie tym razem xD

    KarolaKinga, Anabbit, SZKODNIK, przygodami66, xSmerfetkax, awokado 🥑, CelinaJan, Gusia_, Maj.a, Yumi, Margareetka, kasssia, Werzol, Elza1234, Klaudek11, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 21 maja 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wkładek ja dostałam w prezencie z NUK i BabyOno (chyba?) + kupiłam do porównania z Lovi, bo kojarzyłam se ktoś tu polecał daaaawno temu.
    A co do smoczków, kupiłam 4, nie pytajcie po co, nie wiem. Ja się zachowuje jakbym nie miała aptek i sklepów pod ręką 😂 sama nie wiem jakie mam podejście do Smoczka, ja podobno baaaardzo długo ciągałam smoka co raczej przyczyniło się do mojej ogromnej wady zgryzu, wady wymowy i nieprawidłowego ułożenia języka w jamie ustnej 🤡 z drugiej strony, w rodzinie męża wszyscy antysmoczkowi ale za to kciukowi. Jego bratanica ssała kciuk ponad 3 lata i nie mogli jej oduczyć, aż miała taką lekką deformację tego kciuka od ciągłego trzymania w buzi 🙄 także chyba z dwojga złego wolę douczać od Smoczka niż kciuka, no ale zobaczymy jaki egzemplarz się trafi.

    age.png
‹‹ 1554 1555 1556 1557 1558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ