Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.vinted.pl/items/6390553309-komplet-lindex-rozm-98-104


    Tanasi coś dla Ciebie

    Tanashi, Cel95, eeemakarena, Werzol, Alex_92, CelinaJan, Elza1234, Margareetka lubią tę wiadomość

    event.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg ale obrodziło dzidziusiami! Biedronka gratulacje 😁

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    https://www.vinted.pl/items/6390553309-komplet-lindex-rozm-98-104


    Tanasi coś dla Ciebie

    Haha cudne, zapisuję 😁

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde posprzątałam cały dom, wyprałam zapasową gondolę, 2 pralki ubrań jeszcze puściłam, ugotowałam Staremu obiad, żeby miał jutro i pojutrze co jeść, spakowałam psa na ewentualne wakacje, przepakowałam po raz 5 torbę - jak to wszystko do jutra nie skróci mi szyjki o chociaż 1cm to dostanę na głowę 🤣🤣 zaraz jeszcze kurde auto posprzątam i psa wykąpię, żeby była czysta i pachnąca

    Gusia_, Tanashi, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Szkodnika to zetną koło czwartku ,mam jakieś takie przeczucia. Oby błędne.

    Po 3 h w kolejce i 400 zł mniej mniej w portfelu ząb dziecka ogranięty. Tzn tymczasowo ogranięty. A wierzgał jakby mu głowę żywcem ucinali.Maskara jak on histeryzuje

    Ja rok temu płaciłam młodej 3700 zł za wyrwanie i plombowanie zębów z sedacja bo przecież nie dała sobie nic zrobić normalnie na wizycie. Także musiałam tak bo już stan zapalny w jednym się rozwijał. Ale teraz przynajmniej z głowy sprawa ze zębami i pilnujemy każdego pokolei co i jak.

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzieje tu na forum w weekend...
    Kasiagosiawerka, Herbaciana, Biedronka@ 👶🍼👶🍼👶🍼
    Gratulację, Zdrówka dla Was i Maluchów.

    Ja juz po 4 km spacerze po parku w Gołuchowie.🌳🌲🌿🌺
    Teraz się gotuje rosół🥣 z dużą ilością rapek itp. z myślą o zamrożeniu paru porcji na połóg. I zaraz idę smażyć schabowe do ziemniaków.
    Dzisiaj kolacja z mężem na mieście, ostatni raz wychodzimy w składzie 2osobowym🫣🤣.

    Życzę udanej niedzieli ☀️☀️

    jowmat, Biedronka@, Alex_92, Revolutionary , Anuncja, ezra lubią tę wiadomość



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk ja chyba będę jutro tak ogarniać, bo mi już wchodzi na głowę gadanie męża, który mówi: na pewno we wtorek pójdziesz do szpitala, ostatnia niedziela w ciąży w domu. No mam ochotę mu walnąć za te ględzenie 🫣 ale dekoracje wielkanocne wyniosłam 🤣

    Kkk77, Elza1234, Luna30 lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1518

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ gratulacje! 🌸 dużo zdrówka dla mamy i maleństwa 🥹

    Zmotywowałyście mnie, aktualnie czekam na gości, ale jak pojadę to w końcu zrobię tą sterylizację i zapakuję tą torbę do końca 😅👀

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Kkk ja chyba będę jutro tak ogarniać, bo mi już wchodzi na głowę gadanie męża, który mówi: na pewno we wtorek pójdziesz do szpitala, ostatnia niedziela w ciąży w domu. No mam ochotę mu walnąć za te ględzenie 🫣 ale dekoracje wielkanocne wyniosłam 🤣

    Mój to się dopiero dzisiaj zestresował hahahah

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1284 1437

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka Gratulacje mamo 😊

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    Ale się dzieje tu na forum w weekend...
    Kasiagosiawerka, Herbaciana, Biedronka@ 👶🍼👶🍼👶🍼
    Gratulację, Zdrówka dla Was i Maluchów.

    Ja juz po 4 km spacerze po parku w Gołuchowie.🌳🌲🌿🌺
    Teraz się gotuje rosół🥣 z dużą ilością rapek itp. z myślą o zamrożeniu paru porcji na połóg. I zaraz idę smażyć schabowe do ziemniaków.
    Dzisiaj kolacja z mężem na mieście, ostatni raz wychodzimy w składzie 2osobowym🫣🤣.

    Życzę udanej niedzieli ☀️☀️

    Śliczny ten park!

    My właśnie po maratonie prania wreszcie idziemy do lasu😅 kiedyś człowiek szedł tam 25 min, teraz strzelam, że 45 mi zejdzie w 1 stronę xD

    Maj.a lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    Kurde posprzątałam cały dom, wyprałam zapasową gondolę, 2 pralki ubrań jeszcze puściłam, ugotowałam Staremu obiad, żeby miał jutro i pojutrze co jeść, spakowałam psa na ewentualne wakacje, przepakowałam po raz 5 torbę - jak to wszystko do jutra nie skróci mi szyjki o chociaż 1cm to dostanę na głowę 🤣🤣 zaraz jeszcze kurde auto posprzątam i psa wykąpię, żeby była czysta i pachnąca

    Polecam jeszcze jazdę autem - ja po każdej dostaje od razu skurczy xD właśnie przyjechałam na działkę z córką sama 30 km i stwierdzam że w sumie to mogłam chociaż torbę i kartę ciąży ze sobą zabrać, a nie tak na yolo xddd

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2945 3266

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że rodzą nam się teraz na wątku tylko donoszone bobaski 😊i same chłopaki oprócz jednej księżniczki 😅jakoś im bardziej się spieszy.
    Ja mam poprane i torbę spakowaną od ostatniej wizyty i tak se czeka... wystraszyłam tym młodego. Tylko ze spakowanych przekąsek zostało NIC🫣

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Polecam jeszcze jazdę autem - ja po każdej dostaje od razu skurczy xD właśnie przyjechałam na działkę z córką sama 30 km i stwierdzam że w sumie to mogłam chociaż torbę i kartę ciąży ze sobą zabrać, a nie tak na yolo xddd

    Potwierdzam, ja już 2 tygodnie temu po wizycie u lekarza, gdzie nam wychodzi godzina 20 w jedną stronę całą noc nie spałam przez skurcze 🤯

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Polecam jeszcze jazdę autem - ja po każdej dostaje od razu skurczy xD właśnie przyjechałam na działkę z córką sama 30 km i stwierdzam że w sumie to mogłam chociaż torbę i kartę ciąży ze sobą zabrać, a nie tak na yolo xddd

    Ja autem jeżdżę codziennie i nie dzieje się kompletnie nic, oprócz tego, że Młody kopie jak słyszy muzykę z głośników 🤣

    Ogólnie jak coś robię cały dzień to luzik, nic się nie dzieje, ale noce to mam coraz gorsze, dzisiaj nie spałam do 3, co się jakoś ułożyłam to mi się brzuch spinał i bolał i nici z tego były 😬 także jeszcze raz usłyszę hasło „wyspałaś się już na zapas?” To ktoś dostanie w twarz XD

    age.png
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauraa wrote:
    Rzeczywiście ciężko Was nadgonić, bo większość dnia w szpitalu albo odciągam mleko 🙈 ale staram się chociaż wchodzić w trakcie odciągania 😝 i zerkać co u Was.

    My czekamy na Małego aż zacznie samodzielnie pić z butelki, bo jeszcze ma sondę. Wczoraj udało mu się wieczorem wypić pół butelki a dzisiaj prawie nic. Ale mam wrażenie, że po prostu jeszcze szybko się męczy i zasypia i dlatego. Pozostale kwestie stabilnie także czekamy tylko na to. Wiem, że jak już będzie pił to będą próby przystawiania do piersi w szpitalu z doradczynią laktacyjną. Przybiera na wadze także to też na plus. Także jeszcze pewnie trochę to potrwa, ale zadaniowo podchodzę i czekamy. 🙏

    Jeju ale ruszyły porody!!! 🙈 gratulacje dziewczyny, tulcie się cały czas ❤️

    Laura u nas identyczna sytuacja 1:1, od tego już tylko zależy czy wyjdziemy. Także trzymam kciuki, żeby nasze bąble jak najszybciej ogarnęły te butelkę. Mój tez póki co pół butelki i odlatuje w krainę snów wymęczony 😝

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Biedronka! ❤️

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbaciana, KasiaGosiaWerka, Biedronka GRATULUJĘ!♥️

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • CelinaJan Autorytet
    Postów: 260 519

    Wysłany: 25 maja 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka gratulacje 😊 🥰

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    28.08.23r ⏸️
    06.10.23 poronienie chybione 💔
    16.10.24⏸️

    12.06.2025 Iga 2960, 52 ❤️
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 25 maja 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny pesel dla dzisiejszych dzieciaczków ☺️ mówię mężowi, a on:”dasz radę urodzić dzisiaj?” 🫣 Jakbym ja jeszcze mogła sobie tak zadecydować. Młody się wierci i kręci, jeszcze trochę to wyjdzie bokiem z tego co czuję.
    Kupiłam sobie zapas daktyli i zajadam. Na wieczór w planach ćwiczenia na piłce, a tymczasem robię drożdżówki z truskawkami. Tak narobiłyście ochoty, że no muszę, bo się uduszę 😃😊

    Anabbit lubi tę wiadomość

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
‹‹ 1594 1595 1596 1597 1598 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ