Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Krążek, złoty krążek. Pewnie jakbym miała wizytę w piątek przy 37+6 to by mi wyciągnął. A że dziś 37+3 to powiedział że nie, za wcześnie.
    Ale ogólnie mówił że jakby się coś zaczęło dziać to wiadomo - szpital i tam mi wyciągną.
    On się kiedyś śmiał że najchętniej wyciągnął by mi go 39+0 ale właśnie boi się że mu urodzę na fotelu XD

    To oni robią jeszcze usg nerek i główki po urodzeniu? Nawet nie wiedziałam


    Ja już w to nie wierzę. Mi też porod zaczynał się i zaczynał, prognozowali że jak przestanę leżeć to urodzę i co? No nic. Biegam po schodach, spaceruje, nawet 💓 był i nic 🤣 a ile już fałszywych porodów tu mielismy🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 13:06

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9293 8065

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Ja już w to nie wierzę. Mi też porod zaczynał się i zaczynał, prognozowali że jak przestanę leżeć to urodzę i co? No nic. Biegam po schodach, spaceruje, nawet 💓 był i nic 🤣 a ile już fałszywych porodów tu mielismy🤣
    Też mam to z tyłu głowy..
    Ale no już nic nie poradzę, ta środa na wyciągnięcie mi pasuje po prostu, bo mąż musi ze mną jechać a tego dnia mamy geriatra party i aż bierze urlop na tę okoliczność bo oby dwoje mamy kilka wizyt i praca mu wręcz koliduje z lekarzami 😅 ach to życie po 30, u niego to w sumie przed 40 :D
    Ciekawe jak tam Magda, pewnie dochodzi do siebie po cc już

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    56a1f619a46e8.jpghttps://zapodaj.net/plik-9HEIarieq4

    Żyjemy 🥰
    Hania 3600g i 59 cm 🥹
    Ciężkie cc to było, trudne, opiszę jak będę już odłączona od kabelków itd bo narazie nie mam jak za bardzo pisać 🤗

    Elza1234, Truuskaawka, Cel95, Gusia_, Margareetka, amoze, Anuncja, Paulinaaa_, Natalia1992, Nosa, koktajlowa, Biedronka@, Klaudek11, xSmerfetkax, Anabbit, asiun, KamiKami90, kasssia, CelinaJan, Nineq, Kindziukowa, Maniaaa., Yumi, awokado 🥑, Werzol, Szarotka12, Moooniii, Kkk77, KarolaKinga, Flubbershy, eeemakarena, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9293 8065

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    56a1f619a46e8.jpghttps://zapodaj.net/plik-9HEIarieq4

    Żyjemy 🥰
    Hania 3600g i 59 cm 🥹
    Ciężkie cc to było, trudne, opiszę jak będę już odłączona od kabelków itd bo narazie nie mam jak za bardzo pisać 🤗
    Dużo zdrówka dla Was!
    Super że już jesteście razem ♥️♥️

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, gratulacje, śliczna Rodzina❤️

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1303 1449

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ogromne gratulacje 🥳 Zdrówka!

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje! Hania witaj na świecie ♥️♥️♥️

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1751 1344

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje ❤️❤️ cudownie, że już jesteście razem ❤️

    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! ❤️❤️❤️

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacje Magda! Pięknie wyglądacie <3

    preg.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo gratulacje Magda i fantastycznie, że już sie tulicie 😍
    Uściski dla Hani 🩷

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje💜💕

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • Klaudek11 Autorytet
    Postów: 283 517

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena gratulacje 🥳🥳

    🧔👩 30l
    👶3l

    03.2023 cb 💔
    05.2023 poronienie w 9tc 💔
    11.2023 cb 💔
    01.2024 poronienie w 9tc 💔 (acard)

    04.2024 badanie na trombofilie
    mutacje Pai-1 hetero i MTHFR hetero
    następna ciąża na acardzie i heparynie

    17.10 II kreski✊️
    28.10 pecherzyk w macicy
    14.11 zarodek 1,24cm i ❤
    4.12 CRL 3,89cm
    12.12 prenatalne
    17.02 połówkowe

    age.png
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was sytuacja z żółtaczką u dzieci?? U nas dalej się utrzymuje🥴🥴 i nie ukrywam że mnie wku******
    Wg. położnej jak karmię piersią to może nawet do 3 mc się utrzymać🥺🥺 w sumie to zażółcona jest twarz i góra klatki piersiowej.

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1470 1522

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Magda! 💗🌸

    Ja po wizycie, która trochę mnie podłamała. Niestety wgl nie zapowiada się na poród…, szyjka jeszcze mocno trzyma. Jak nic się nie wydarzy to 20.06 mam się stawić w szpitalu…

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2029 1846

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje! A Hania jaka długa, wow! 🫣🥰

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, gratulacje ♥️♥️♥️
    Mnie to wszystko tak rozczula, że mam łzy w oczach 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 14:40

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6184 4255

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena321 gratulacje!

    Biedronka no żółtaczka może faktycznie długo schodzić ale to nic takiego

    event.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    56a1f619a46e8.jpghttps://zapodaj.net/plik-9HEIarieq4

    Żyjemy 🥰
    Hania 3600g i 59 cm 🥹
    Ciężkie cc to było, trudne, opiszę jak będę już odłączona od kabelków itd bo narazie nie mam jak za bardzo pisać 🤗


    Najważniejsze że już razem jestescie😍 gratulacje🥰

  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Gratulacje Magda! 💗🌸

    Ja po wizycie, która trochę mnie podłamała. Niestety wgl nie zapowiada się na poród…, szyjka jeszcze mocno trzyma. Jak nic się nie wydarzy to 20.06 mam się stawić w szpitalu…

    A dlaczego cie to martwi ? Pytam bo ja bym niekoniecznie chciała rodzic gdyby nie duzy bobas. Tylko dlatego mam cisnienie. Tak naprawdę uważam że lepiej dla dziecka żeby się urodziło w terminie czy nawet chwile po. Nie każde dziecko nawet w 38 czy 39tc będzie gotowe...nie zawsze też jest dobrze policzony termin. A syt też się zmienia z dnia na dzień. To że dzisiaj nic nie zapowiada nie znaczy że jutro już nie będziesz rodzic. Choć też rozumiem bo bym chciała bobasa tulic swojego😍

    Np dzieci z 38tc mają częściej statystycznie powiklania typu zoltaczka. Tzn dłużej się utrzymuje itp. Tak mi mówiła gin moja że dlatego indukcja najwcześniej 39tc jeśli nic się nie dzieje pilnego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 14:57

‹‹ 1740 1741 1742 1743 1744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ