Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1336

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 03:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary mocne kciuki 🤞🏼 ❤️konkretne rozwarcie ten balonik zrobił

    Elza, a dopiero co pisałaś, że mi zazdrościsz i w końcu też się doczekałaś ❤️ kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli i bezpiecznie ❤️

    Maja a dostawałaś antybiotyk z powodu odejścia wód? U mnie dali pierwsza dawkę po 8h, a potem kolejne co 4h.

    Jesteśmy po pierwszym karmieniu, bobas odsypia poród i nie był taki chętny, coś tam pociumkał z jednego cyca i poszedł w spanko dalej 😅

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1132 601

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ale mi się włączył głód siedzę i marzę o jakimś niezdrowym posiłku po powrocie do domku...

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza 😍😍😍 powodzenia!!

    Ja też dostałam antybiotyki przez odejście wód i to od razu, trochę to dziwne było dla mnie, ale powiedzieli, że takie mają procedury.

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5227 3897

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka, gratulacje ❤️ czyli pierwszy Maluch z Krakowa z Nami

    Elza, kciuki za Ciebie🍀

    Revolutionary ciekawe czy Wy już razem😎

    Blackapple i Anuncja, to teraz czas na Was😅 i mamy komplet poza mną

    Margareetka, Anuncja lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3335 4119

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marharerka gratulacje! 💐

    Elza more passion, morę energy 🥳🥳

    Karola a przyzwyczaiłam się, szkoda że nie było ikonki kameleona do wyboru 🤣

    Margareetka, Werzol, Elza1234 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Revolutionary mocne kciuki 🤞🏼 ❤️konkretne rozwarcie ten balonik zrobił

    Elza, a dopiero co pisałaś, że mi zazdrościsz i w końcu też się doczekałaś ❤️ kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli i bezpiecznie ❤️

    Maja a dostawałaś antybiotyk z powodu odejścia wód? U mnie dali pierwsza dawkę po 8h, a potem kolejne co 4h.

    Jesteśmy po pierwszym karmieniu, bobas odsypia poród i nie był taki chętny, coś tam pociumkał z jednego cyca i poszedł w spanko dalej 😅

    Tak. Dostawałam pierwsza dawkę 2 godziny po odejściu wod. A potem jeszcze może z 2-3 razy. W sumie to mam lukę w pamięci.

    Ale się dzieje... Powodzenia dziewczyny 🍀🍼👶👶🍼

    Revolutionary pewnie juz sie tuli z bobasem od kilku godzin💕

    Margareetka, gratulację mamusia 🍼👶💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2025, 04:55

    Margareetka lubi tę wiadomość



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1653 1029

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Margaretka, gratulacje ❤️ czyli pierwszy Maluch z Krakowa z Nami

    Elza, kciuki za Ciebie🍀

    Revolutionary ciekawe czy Wy już razem😎

    Blackapple i Anuncja, to teraz czas na Was😅 i mamy komplet poza mną

    Ja to już mentalnie jestem nastawiona na tą sobotę, nawet statystycznie ktoś musi przecież dobić do 41+0 😅

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Melduję, że jesteśmy już rozpakowani 😅

    Marcel urodził się o 19:23, 2905g 50cm także maluszek okruszek ❤️

    Poród mogę zakwalifikować do udanych mimo, że dość długi, bo 19h od odejścia wód. Dziewczyny ja to sobie nie zdawałam sprawy ile tych wód jest, szok, lało się ze mnie i lało bez końca.

    Obudziłam się chwilę po północy i poczułam, że mam delikatnie mokro od razu wyczułam, że to to, może te wczorajsze burze były zapalnikiem 😀 wstałam, umyłam się, nakarmiłam i wygłaskałam moje kotki i postanowiliśmy jechać, bo trochę słabo czułam ruchy. Po drodze mierzyłam skurcze i były co 4min, więc byłam pełna nadziei, że w miarę sprawnie to pójdzie. Niestety o 3 w nocy był tylko centymetr rozwarcia. Na salę porodową trafiłam koło 5, regularnych skurczy niestety brak. Do 13 udało mi się uzyskać oszałamiające 3cm rozwarcia 🤡 więc zapadła decyzja o podaniu oksytocyny, na którą nie chciałam się zgodzić dopóki nie podadzą mi znieczulenia, ale udało się i o 14 przyszedł anastezjolog, wkłucie spoko, bólu nie czułam, tylko skurcze. Zaczęli mi podawać to oksy i skurcze się mocno rozkręcały, niestety znieczulenie przestało działać po dwóch godzinach, poprosiłam o dokładkę, dostałam ale już nie podziałało, bo po oksytocynie zaczęłam mieć skurcze parte, mimo że nie miałam jeszcze pełnego rozwarcia. Odpieli oksy, a ja musiałam mocno tłumić ten odruch parcia, co nie było dla mnie ani proste ani przyjemne, chyba najgorsza część porodu :( później już wszystko działo się tak szybko, rozwarcie postąpiło na szczęście sprawnie. Miałam spore problemy, żeby urodzić główkę, bo mały szedł z rączką, w której dodatkowo trzymał sobie pępowinę 🫣 nie udało się przez to ochronić krocza i musiałam zostać nacięta, ale dosłownie po nacięciu jeden skurcz i miałam już synka na brzuchu ❤️

    Teraz leżymy sobie razem na sali, jestem na niej sama, więc nie wiem czy zasnę, bo się boję o niego. Nigdy wcześniej nie miałam noworodka na rękach, nie zmieniałam pieluchy, także będziemy się siebie intensywnie uczyć 😅

    Podzieliłam się swoją długą historią, to mogę się zabrać za nadrabianie dzisiejszego dnia :)

    Cel pojechaliśmy do Chrzanowa tak jak planowałam, skoro samo się zaczęło ☺️

    Hej gratulacje 💓jestem z listopada 😁podczytuje i mam pytanie bo widzę że jesteś z okolic ,czy wybrałaś Chrzanów bo był jakiś powód ? I czy masz jakieś zdanie o Oświęcimiu?

    Margareetka lubi tę wiadomość

  • CelinaJan Autorytet
    Postów: 260 519

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka gratulacje 🥰

    Dziewczyny no to more passion more energy 🤞🤞🤞

    Margareetka lubi tę wiadomość

    28.08.23r ⏸️
    06.10.23 poronienie chybione 💔
    16.10.24⏸️

    12.06.2025 Iga 2960, 52 ❤️
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka ooogromne gratulacje !♥️♥️

    Elza ✊✊✊✊♥️♥️♥️

    Revolutionary, odezwij się kurde, bo nawet w nocy tu wchodzilam żeby móc już gratulować ! 🙂

    Margareetka lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6182 4255

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj poradnia neonatologoczna i nefrolog. Także tyle.z odpoczynku w domu

    SZKODNIK, kasssia, Biedronka@ lubią tę wiadomość

    event.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka Ty moje okolice jesteś?

    Kasiek ja jestem z oswiecimia i rodziłam tutaj :)

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka gratulacje!! 💐🌸

    Elza dajesz! 🫢👀

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Margaretka Ty moje okolice jesteś?

    Kasiek ja jestem z oswiecimia i rodziłam tutaj :)

    I spoko ?

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5227 3897

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Ja to już mentalnie jestem nastawiona na tą sobotę, nawet statystycznie ktoś musi przecież dobić do 41+0 😅

    No ale jakieś miałaś skurcze na ktg to kto wie może u Ciebie jeszcze coś się samo wydarzy 👌

    Karola, to Trzymamy kciuki za dobre wieści

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2025, 07:39

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    I spoko ?


    Opieka na oddziałach super i od strony położnych i lekarzy. Jedyny "-" to taki, ze w Oświęcimiu raczej nie masz co liczyć zzo. Jeśli to ma dla Ciebie znaczenie.

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZKODNIK wrote:
    Opieka na oddziałach super i od strony położnych i lekarzy. Jedyny "-" to taki, ze w Oświęcimiu raczej nie masz co liczyć zzo. Jeśli to ma dla Ciebie znaczenie.

    Mogę dodać do przyjaciółek ?
    Nie chcę narazie nawet myśleć o porodzie ale w razie gdybym miała jakieś pytania 😅💕?

  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Mogę dodać do przyjaciółek ?
    Nie chcę narazie nawet myśleć o porodzie ale w razie gdybym miała jakieś pytania 😅💕?


    Jasne

    Też dostawałam antybiotyk.

    Karola powodzenia na wizytach.

    A rodzącym mamusiom szybkich porodow typu " a psik" ;)

    Mój Witek, od kilku dni robi sobie w nocy przerwy kolo 2-3 :) tak na godzinę dwie, ale później ciągnie znów spanko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2025, 07:58

    preg.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawości, ile czekałyście na odpowiedź w sprawie 800+? 🤔

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 25 czerwca 2025, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, apropos statystyk. Czy mi się wydaje czy tylko jedna rodziła ze znieczuleniem?

    age.png

    age.png
‹‹ 1852 1853 1854 1855 1856 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ