Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Dziewczyny u nas drugi wieczór totalne histerii.
    Macie pomysł o co chodzi ? Jak dla mnie jest przemęczony ale to jakaś masakra nie Idziego nakarmić, uspokoić. Drze się godzinę dwie...Coś strasznego. Brzuch go raczej nie boli...czy to kolki ? czy co ? kurcze nie wiem. Jakby z przemęczenia na moje ale jak go wyciszyć
    Kąpiel go jeszcze rozjusza bardziej
    Piers - chwyta szarpie, drze się
    Smoczek- pluje
    Dzisiaj stanęło na bujaniu w kolysce
    Jeśli tak mają wyglądać wieczory:/
    Może mam mało pokarmu ? Ale mleko leci jak nacisnę. Chyba za mało spi w dzień. Spi w noce długo a potem w dzień nie i jest przemeczony.

    Jak wyglądają wieczory i spanie w dzień u dziewczyn maluchow śpiących w nocy? Helpunku

    Wiesz co u nas ogólnie spanie wygląda tak, że zasypia 20-21, śpi do 3-4, butla, pozniej spi do 7-8, później z godzinkę pobędzie aktywny i robi sobie 1,5h drzemki, później ma drzemkę popołudniu w wózku najczęściej po spacerze. Po tym karmieniu 17-18 staramy się go przetrzymać jak najdłużej bez spania, jak widać, że robi się zmierzły i mu oko leci to siup do wanny, butla i karuzela śmiechu z bobasem się zamyka. Oczywiście nie kazdego dnia jest tak kolorowo, ale mniej więcej taki jest ten schemat, czasem w ciągu dnia ma więcej krótkich drzemek, czasem mniej długich, ale zauważyliśmy, że kluczem jest to, żeby nie spał przed tym ostatnim karmieniem 🙈

    Powiem Wam, że śpiworek z colorstories to cudo, przez deszcze trochę nam pospadała temp w końcu też w domu, wkładanie go do rożka nie ma już kompletnie sensu, bo takie wędrówki są po łóżeczku i w spiworku jest super. Mega fajnej jakości jest, mięciutki i ma porządne zabezpieczenie pod brodą, żeby zamek nie uwierał, uszanowanko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 20:49

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też już śpi w śpiworku, bo rożki zrobiły się za małe. I też w Colorstories, jestem im wierna od lat

    Kkk77 lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3315 4104

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdro, u nas nadal tak gorąco że wszyscy śpimy bez jakiegokolwiek przykrycia xD chyba nie zdążę użyć letniego śpiworka w ogóle, czas się za zimowym rozglądać xd

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1993 1767

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol wrote:

    W ogóle da się karmić i nie spać w biustonoszu z wkładkami? Ja jeszcze nie dotarłam do tego etapu, po nocy widać że te wkładki są zapełnione

    Ja w ogóle wkładek nie używam. Na początku je naklejałam, ale zauważyłam, że u mnie w ogóle nic się nie wylewa, także odpuściłam, bo jakoś mnie denerwowały. Śpię co prawda w staniku, ale w sumie nie wiem po co. Chyba dziś uwolnie te cycki na próbę 😂
    Muszę jedynie po dzisiejszej przygodzie zamówić sobie kolektor wkładany do stanika, bo ta zasrana butelka mi się potrafi odczepić podczas karmienia i mała zaczyna mi powoli w nią kopać 😅 ogólnie ja nie umiem w laktator, nie bardzo mi cokolwiek odciąga, w kolektor zbiera 30-50 ml na karmienie, także przez dobę uzbieram zawsze na luzie porcje 120ml do zamrożenia. Z tym, że pamiętam o tym może 2 dni w tygodniu więc zapasów za dużych to my nie mamy 😅

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1993 1767

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mała nienawidzi śpiworka na ten moment 😅 wkurza się, że ma opór na nogach. Śpi dalej w rozku z otworzonym dołem na nogi 😅 nie wiem w czym ona będzie spała jesienią/ zimą. Mam jakiś opór przed użyciem zwykłego koca w nocy.

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1645 1018

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    U nas mała nienawidzi śpiworka na ten moment 😅 wkurza się, że ma opór na nogach. Śpi dalej w rozku z otworzonym dołem na nogi 😅 nie wiem w czym ona będzie spała jesienią/ zimą. Mam jakiś opór przed użyciem zwykłego koca w nocy.

    Mam wrażenie, że nasze dzieci to jakieś bratnie dusze, bo z tym też mamy podobnie. Mój też się wkurza na opór w nogach, śpiworek nie przechodzi i też śpi w rożku (jak mu chcemy dopiąć to już ogarnął jak go rozkopać xD), ale powoli się ten rożek robi za mały, więc będzie problem, bo ja też się boje koca na noc.

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2945 3267

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od początku albo w rozku (już nie) albo koc albo pielucha albo nic 🤷‍♀️nad ranem owijamy tylko lekko kocem, bo się kręci.
    Młody od początku "uczony", że idziemy spać 20-21. Ostatnia drzemka musi kończyć się do 18. Raz zaśnie szybciej raz wolniej, działa na niego puszczona z głośnika odkręcona woda jak ma problemy z wyciszeniem

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm to młody ma sporo miejsca na nogi w tym spiworku i swobodnie sobie nimi macha, robiąc śródnocne egzorcyzmy XD

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1713 1316

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My najpierw próbowaliśmy w śpiworku, ale wolał być ciasno otulony i średnio mu pasowało, wybudzał się bardzo. Teraz mamy patent na spanie w tuliku zapiętym do połowy. Także nóżki ma opatulone tak jak lubi, a rączki wolne.
    Ale musimy na nowo spróbować śpiworka, bo coraz bardziej się kopie w nocy i bywa że budzi się bez tulika 🫣

    Nie przepadam za tymi wkładkami, używam tylko jak wychodzę poza dom na dłużej. Ja za to przez karmienie i te bolące sutki zaczęłam nosić stanik, bo nie jestem w stanie znieść obcierania materiału. Wcześniej byłam team wolne cycki xD

    age.png
  • przygodami66 Autorytet
    Postów: 943 837

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam śpiworek z colostories i faktycznie jakość super ale moja też jakoś dziwnie podnosi nóżki w tym spiworku i się zawiesza nogami na nim. Jak ją zapnę to macha dopóki jej nie otworzę spiworka na nogach i wtedy jest spokój. już myślę czy nie kupić kołderki zwykłej, bo przykryta normalnie nie robi takich akcji jak w spiworku….a tak odradzają kołderki, a tu znowu co dziecko to inaczej.

    Jakbyscie znalazły wkładki, które nie są pakowane każda osobno to dajcie znać. Widziałam tylko rosmanowskie ale jakość taka sobie…

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna oni Was już tak szybko wypuścili i z takim rozpoznaniem?

    Ja polecam do spania topy w h&m z wbudowanym panelem . Trzyma wkładki elegancko no i cycki można uwolnić jednym ruchem ,w stanikach nie śpię bo mnie dwnerwuja w nocy .

    Moje dziecko przespało cały dzień... Aktywności łącznie to miała ze 2 godziny . I nadal śpi. B

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Zazdro, u nas nadal tak gorąco że wszyscy śpimy bez jakiegokolwiek przykrycia xD chyba nie zdążę użyć letniego śpiworka w ogóle, czas się za zimowym rozglądać xd
    U mnie tak samo… używałam tych letnich na początku maj/ czerwiec jak wy byłyście jeszcze wszystkie w dwupaku 🫣 mam nadzieje, że początek jesieni będzie cieplejszy to skorzystamy.

    Nam się wreszcie udało zarezerwować agroturystykę na koniec sierpnia, już nie mogę się doczekać 😍

    Karola to trzymam kciuki żeby nie odbiła w nocy 😅

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1993 1767

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Mam wrażenie, że nasze dzieci to jakieś bratnie dusze, bo z tym też mamy podobnie. Mój też się wkurza na opór w nogach, śpiworek nie przechodzi i też śpi w rożku (jak mu chcemy dopiąć to już ogarnął jak go rozkopać xD), ale powoli się ten rożek robi za mały, więc będzie problem, bo ja też się boje koca na noc.

    Haha niesamowite jak podobne mamy bobaski. Jak wymyślisz jakiś patent na spanie to plis podziel się 😅

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1993 1767

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Luna oni Was już tak szybko wypuścili i z takim rozpoznaniem?

    Ja polecam do spania topy w h&m z wbudowanym panelem . Trzyma wkładki elegancko no i cycki można uwolnić jednym ruchem ,w stanikach nie śpię bo mnie dwnerwuja w nocy .

    Moje dziecko przespało cały dzień... Aktywności łącznie to miała ze 2 godziny . I nadal śpi. B

    Moje też… ale mijamy dzis dużo gości, a ona zawsze wtedy wali popis. I później słyszmy od znajomych i rodziny “przecież wasze dziecko to taki aniolek”. Tak, tylko przy ludziach 😅 serio sprawdza się za każdym razem. Cały tydzień kwękania i marudzenia - w weekend jak są goście dziecko idealne, śpi cały dzień 😇
    Nie chce się chwalić ale pierwszy raz zasnęła o 22:30 (dla niej norma to północ lub później). Ciekawe kiedy pierwsza pobudka mnie czeka 😜

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1713 1316

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Luna oni Was już tak szybko wypuścili i z takim rozpoznaniem?

    Ja polecam do spania topy w h&m z wbudowanym panelem . Trzyma wkładki elegancko no i cycki można uwolnić jednym ruchem ,w stanikach nie śpię bo mnie dwnerwuja w nocy .

    Moje dziecko przespało cały dzień... Aktywności łącznie to miała ze 2 godziny . I nadal śpi. B

    Też mam takie topy z h&m, z prążkowanego materiału i są tak fajne, że chodzę w nich normalnie w dzień 😀

    Anabbit u mnie tak samo dziś zasnął wcześniej niż zazwyczaj i właśnie po pierwszym bloku snu 3,5h kończymy karmienie. Mam nadzieję że kolejny też będzie bliżej trzech, a nie dwóch godzin.

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też śpiworki z Colorstories z polecajki Gusi, dzięki! Oprócz miękkiego materiału, ślicznych wzorków, to podoba mi się odpowiednio dopasowane wykończenie pod szyją. Zamówiłam później śpiworek z innej firmy i była porażka, bo miał sporą dziurę pod głową i zrobiliśmy symulację, że przez nią może się cały podnieść, efekt jak przy nakryciu się kołdrą... Od razu odesłaliśmy.

    Zazdro tym, które śpią bez biustonoszy i wkładek. U mnie nawet wkładka nie gwarantuje sukcesu, wystarczy, że trochę się bokiem ustawi i już robi się przeciek. Taka cena 4-5 h bloków nocnych.

    Jutro idziemy na kontrolę USG główki do szpitala, trzymajcie kciuki, żeby wszystko dalej było w porządku.

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka trzymam kciuki!

    U nas jeszcze 2 tygodnie temu nie umiała zasnąć w śpiworku, a potem coś zaskoczyło…

    No i jak Wasze bobasy podnoszą nóżki to fajnie. Kolejny etap rozwoju osiągnięty, to jest: nóżki w górę. Moja już też sobie tak fajnie macha nimi ❤️

    przygodami66 lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Szarotka trzymam kciuki!

    U nas jeszcze 2 tygodnie temu nie umiała zasnąć w śpiworku, a potem coś zaskoczyło…

    No i jak Wasze bobasy podnoszą nóżki to fajnie. Kolejny etap rozwoju osiągnięty, to jest: nóżki w górę. Moja już też sobie tak fajnie macha nimi ❤️
    U nas też od kilku dni nóżki wędrują do góry. Przeuroczo wygląda to we wózku, kiedy dziecka nie widać, a tu nagle nóżki się pojawiają 😅.

    Co do śpiworka to u nas jest nieużywany jeszcze, mały to najchętniej śpi odkryty, odkąd się urodził to skarpetki miał na sobie dosłownie parę razy., w użyciu u nas to body z krótkim i rampersy z krotkim. Gorący chłopak mi się trafił.

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1518

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy jeszcze śpiworek z action i też jest spoko, ale używamy go bardziej awaryjnie jak zdarzy się jakiś przeciek w nocy 😅 colorstories ma jednak zdecydowanie lepszy materiał. Tylko myślę jak faktycznie wygląda z tą rozmiarówką, czy wziąć 2,5tog jeszcze w rozmiarze 0-6msc czy wgl nam się jednak nie przyda 🫣

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9271 8052

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę kciuki za usg bioderek, jakoś mnie to stresuje
    U nas młoda tak się przeciąga, robi takie miny i figury że ja mam czasem ją problem nakarmić. Dzisiaj całą noc spała z nami, bo mogłam ją trzymać trochę za stopy żeby się nie wybudzała 😅
    Po pierwszym bloku jej spania 40 min myślałam, że mamy przewalone, ale potem spała 4 h i 3 h. Teraz poszła spać dalej ale no nie dla nas ten czas, musimy się ogarnąć do wyjścia 🙈
    Dobrego dnia i kciuki za wizyty i badania dziś!

    Werzol, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 2044 2045 2046 2047 2048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ