Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassia może przejdzie w kolejnym foteliku dopiero.

    Amoze dziś akurat wyskoczyły mi na fb koszulki z napisem "Jazda z kurkami"😅

    Ja mam jutro tyle do ogarnięcia, że rzygać mi się chce na samą myśl. Muszę na 9 być w straży miejskiej,na 11 na usg bioderek,13 pediatra i 14.30 dentysta. Wyjdziemy z domu po 7,wrócimy o 16. Mala to się zakrzyczy w tym wózku tyle godzin. Nie będę jej ciągle w chuście nosić ale na dworcu do tramwaju to ja zamotam bo tam wózek trzeba wnosić. Już mi gorąco jak pomyślę o jutrze

    event.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna a kiedy macie kontrolę u kardiologa

    event.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowienia z trzeciej godziny spędzonej w szpitalu... Z pierwszą wizytą w gabinecie i USG poszło sprawnie, główka stabilnie w stosunku do tego, co było tydzień temu. Ale teraz czekamy aż przyjdzie do nas lekarz z oddziału już godzinę...

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2947 3267

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przed szczepieniem na meningokoki podawałyście paracetamol? Bo czytałam, że jest bolesna i można podać. Okazało się, że prawdopodobnie w czwartek nas czeka, miałam nadzieję na drugą połowę sierpnia. 😐

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Pozdrowienia z trzeciej godziny spędzonej w szpitalu... Z pierwszą wizytą w gabinecie i USG poszło sprawnie, główka stabilnie w stosunku do tego, co było tydzień temu. Ale teraz czekamy aż przyjdzie do nas lekarz z oddziału już godzinę...
    O matko..pewnie zajęty albo zapomnial

    event.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Luna a kiedy macie kontrolę u kardiologa

    Za miesiac

  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq tak, ja podaje przed meningokokami zawsze. Ta szczepionka jest okropna.

    U nas szczepienia w piątek. Przynajmniej taką mam nadzieję. A USG bioder juz na szczęście za nami 😅 ale było całkiem spoko więc luz

    Co do jazdy autem to my na razie robimy takie kilkunastominutowe trasy więc jeszcze nie wiem jak dłuższe. Ale nie ciągnie mnie do wyjazdów na razie

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9272 8052

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg dobrze u nas :) ma lekki przykurcz w prawym biodrze ale to mamy jej tylko parę razem dziennie robić kółeczka nogami na żabę i tyle
    Za 2 miesiące kontrola

    Potem byliśmy 3 h na spacerze z koleżanką moją i jej córka starsza od naszej o 3 miesiące
    Ojezu jak mnie bolą nogi 🤡🤡

    U nas młoda lubi ogólnie jeździć, choć zdarza jej się krzyczeć na początku. Ale dziś miałam zawał bo ledwo ruszyliśmy, 50 min po jedzeniu, a ona z płaczu nam ulała dość mocno i zaczęła kasłać. Mąż od razu zjechał na bok, nic się nie stało, ale aż mi się gorąco zrobiło

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach, i gratulacje tych odbytych

    O to nogi w górę i majtanie nimi na wszystkie strony jest objawem rozwojowym?

    U nas na spacerze to takie robi wygibasy że zaczęłam rozkminiac czy z wózka nie wyskoczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2025, 13:23

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julek kocha jeździć autem, tzn wkładamy fotelik i już śpi 😅.

    Elza1234, Lauraa, Cel95, Margareetka, amoze lubią tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6158 4250

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia a jak Ci się jeździ z 3? Wyciągnąć ich i upilnować żeby nie powpadały pod auta to sztuka. Ja parę lat temu jeździłam z 4 dzieciaków takie właśnie od pół roku najmłodsza do najstarszej 5 latki i byłam z siebie dumna ,że żyją .

    event.png
  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze dzieci jak nie mogą zasnąć też się tak dramatycznie wiją i od razu potem zasypiają? Pewnie za dużo bodźców

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka i coś jeszcze lekarz powiedział?

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1130 596

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ze spiworkow mamy swaddle up bo ma rączki u góry i mlody się tak nie denerwuje ze nie może nimi ruszac, ale mogła wziąć M bo S na styk juz wygląda.

    Szarotka wspolczuje. Nam u okulisty na wejściu w sobotę powiedzieli ze proszę sobie gdzieś isc na godzinę bo jest opóźnienie a korytarz pełny dzieci. To poszłam po zwrot kasy i wyszliśmy. Więc nie wiem co z tym zezem czekam na kolejny termin. Nie będę gdzieś lazic albo siedziec na korytarzu bez szczepień jeszcze.


    Myslalam ze cycek w nocy będzie lepszy niż butelka ale dziś kiepsko budził się co godzinę zamiast co 3 🤔 ale teraz po butli też marudny i nie spi więc ogólnie kiepski dzien.

    Nogi u nas żaby, tak mocno się odbija na przewijaku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2025, 14:39

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej gdzie Szkodnik

    amoze lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9272 8052

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauraa wrote:
    Wasze dzieci jak nie mogą zasnąć też się tak dramatycznie wiją i od razu potem zasypiają? Pewnie za dużo bodźców
    Najbardziej mnie bawi jak ona się tak wije i płacze, po czym złapie się ją za stopy czy dłonie i nagle jest cisza i kima

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1390 942

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauraa wrote:
    Wasze dzieci jak nie mogą zasnąć też się tak dramatycznie wiją i od razu potem zasypiają? Pewnie za dużo bodźców

    Ja młodemu ostatnio trzymałam ręce 🫠🫠🫠🤣 bo w tym wiciu się czasem walnął w głowę i się wybudzał albo wydłubywał oczy - a po chwili się zdezaktywował

    Lauraa, Werzol lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9272 8052

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg trochę przycwaniakowalam i wypełniłam ankietę na ikp z tego programu 20+ i jutro na badania krwi za free przed wizyta u gina 😅😅

    Lauraa, koktajlowa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no jest to po prostu walka o przetrwanie 😅🫣 a mój kręgosłup to chyba kiedyś pęknie 🫣

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, szaleństwo tyle wizyt! U nas dzisiaj z jedną sprawą zeszło w zasadzie prawie tyle samo, co Tobie jutro z kilkoma.

    W dalszym ciągu wszystko wygląda w porządku - na tyle, na ile pozwala zajrzeć w główkę USG. Kolejna kontrola dopiero na koniec sierpnia, wtedy też kość powinna się zrosnąć, a krwiak wchłonąć. Neurochirurg utknął na operacji, w sumie to jakbym była na miejscu operowanego to też bym wolała, żeby lekarz dokończył swoje w spokoju zanim zejdzie na wizytę do poradni.

    Wróciliśmy do domku, zjadłam o 14 śniadanie, bo przed wyjściem nie zdążyłam. Liczę dzisiaj na jakieś okno, w którym uda mi się trochę poprasować

    Lauraa, Blackapple lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
‹‹ 2046 2047 2048 2049 2050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ